Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Mastrinka

V meste Mastrinka (Chorvátsko) máme celkom 0 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Mastrinka

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Mastrinka

Apartment Matea

10

Apartment Matea

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Matea. Set in Trogir, 450 metres from Sv. Križ Beach and 1.2 km from Krčića Beach, Apartment Matea offers a garden and air conditioning. Ubytovanie Apartment Matea sa nachádza v meste Mastrinka (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 83 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Chill

9,9

Holiday Home Chill

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Chill. Dovolenkový dom Chill sa nachádza v meste Trogir, 1,9 km od autobusovej stanice Trogir a 1,9 km od katedrály sv. Vavrinca. Ubytovanie Holiday Home Chill sa nachádza v meste Mastrinka (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 138 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Ivana

9,9

Apartment Ivana

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Ivana. Set just 500 metres from Sv. Križ Beach, Apartment Ivana offers accommodation in Trogir with access to a shared lounge, a garden, as well as a shared... Ubytovanie Apartment Ivana sa nachádza v meste Mastrinka (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 71 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Gaby

9,8

Apartmani Gaby

Ubytovanie (Penzión) Apartmani Gaby. Situated in Trogir, within 450 metres of Sv. Križ Beach and 1. Ubytovanie Apartmani Gaby sa nachádza v meste Mastrinka (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 67 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Ružica

9,8

Apartment Ružica

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Ružica. Apartmán Ružica sa nachádza na pláži v meste Trogir, 200 metrov od pláže Sv. Križ a 1 km od pláže Krčica. Ubytovanie Apartment Ružica sa nachádza v meste Mastrinka (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Z&E

9,8

Apartment Z&E

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Z&E. Just 200 metres from the beach and 2.3 km from the UNESCO-listed historic core of Trogir, Apartment Z&E offers self-catering accommodation featuring air... Ubytovanie Apartment Z&E sa nachádza v meste Mastrinka (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Desa

9,8

Apartmani Desa

Ubytovanie (Apartmán) Apartmani Desa. Boasting sea views, Apartmani Desa features accommodation with a balcony and a kettle, around 1.4 km from Pantan Beach. Ubytovanie Apartmani Desa sa nachádza v meste Mastrinka (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Katarina

9,8

Apartman Katarina

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Katarina. Located in Trogir, 550 metres from Sv. Križ Beach and 1.3 km from Krčića Beach, Apartman Katarina offers a garden and air conditioning. Ubytovanie Apartman Katarina sa nachádza v meste Mastrinka (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Ugrina

9,7

Apartment Ugrina

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Ugrina. Apartmány Ugrina sa nachádzajú 2,8 km od autobusovej stanice Trogir. Ubytovanie Apartment Ugrina sa nachádza v meste Mastrinka (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 31 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ideal family apartment near sea / TROGIR

9,7

Ideal family apartment near sea / TROGIR

Ubytovanie (Apartmán) Ideal family apartment near sea / TROGIR. Set in Trogir, within less than 1 km of Sv. Križ Beach and a 15-minute walk of Pantan Beach, Ideal family apartment near sea / TROGIR offers accommodation... Ubytovanie Ideal family apartment near sea / TROGIR sa nachádza v meste Mastrinka (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 73 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Mandaric

9,7

Apartments Mandaric

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Mandaric. Situated in Trogir in the Split-Dalmatia County region and Sv. Ubytovanie Apartments Mandaric sa nachádza v meste Mastrinka (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Sea Star

9,7

Apartment Sea Star

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Sea Star. Located on the Čiovo Island, 3,6 km from Trogir Old Town and 900 metres from Sv. Ubytovanie Apartment Sea Star sa nachádza v meste Mastrinka (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 121 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Vongula

9,7

Apartments Vongula

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Vongula. Situated in Trogir in the Split-Dalmatia County region and Sv. Ubytovanie Apartments Vongula sa nachádza v meste Mastrinka (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Marino

9,6

Apartments Marino

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Marino. Located in Trogir in the Split-Dalmatia County region and The Cathedral of St. Lawrence reachable within 3. Ubytovanie Apartments Marino sa nachádza v meste Mastrinka (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Mia

9,6

Apartman Mia

Ubytovanie (Apartmány) Apartman Mia. Apartmán Mia sa nachádza vo štvrti Mastrinka v meste Trogir, 3,3 km od katedrály svätého Vavrinca a Radovanovej brány. Ponúka záhradu. Ubytovanie Apartman Mia sa nachádza v meste Mastrinka (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 86 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Kristina

9,6

Apartment Kristina

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Kristina. Apartmán Kristina sa nachádza v Trogire, 3,2 km od autobusovej stanice Trogir a 3,2 km od katedrály sv. Vavrinca. Ubytovanie Apartment Kristina sa nachádza v meste Mastrinka (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Nina

9,6

Apartmani Nina

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Nina. Set in Trogir in the Split-Dalmatia County region and Sv. Ubytovanie Apartmani Nina sa nachádza v meste Mastrinka (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 85 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Barba

9,6

Apartments Barba

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Barba. Located in Trogir in the Split-Dalmatia County region and Sv. Ubytovanie Apartments Barba sa nachádza v meste Mastrinka (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Villa Sun

9,6

Villa Sun

Ubytovanie (Bed and breakfast) Villa Sun. Located within the Mastrinka district in Trogir, Villa Sun has air conditioning, a terrace, and sea views. Ubytovanie Villa Sun sa nachádza v meste Mastrinka (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Tina

9,5

Apartment Tina

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Tina. Featuring garden views, Apartment Tina offers accommodation with a balcony and a kettle, around less than 1 km from Krčića Beach. Ubytovanie Apartment Tina sa nachádza v meste Mastrinka (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Nikica

9,5

Apartment Nikica

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Nikica. Ubytovacie zariadenie Apartment Nikica sa nachádza v meste Trogir a ponúka ubytovanie s výhľadom do záhrady, bezplatným Wi-Fi a neplateným súkromným... Ubytovanie Apartment Nikica sa nachádza v meste Mastrinka (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments ITD

9,5

Apartments ITD

Ubytovanie (Apartmány) Apartments ITD. Apartmánový dom ITD sa nachádza v Trogire 2,9 km od Katedrály svätého Vavrinca a naskytá sa z neho výhľad na more. Ubytovanie Apartments ITD sa nachádza v meste Mastrinka (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Franda

9,5

Villa Franda

Ubytovanie (Apartmány) Villa Franda. Ubytovanie Villa Franda s výhľadom na hory a záhradou sa nachádza vo štvrti Mastrinka meste Trogir, 3 km od Katedrály sv. Vavrinca a Radovanovho portálu. Ubytovanie Villa Franda sa nachádza v meste Mastrinka (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Villa Andric

9,5

Villa Andric

Ubytovanie (Apartmány) Villa Andric. Apartmány Villa Andric sa nachádzajú 500 metrov od pláže Sv. Križ. Ubytovanie Villa Andric sa nachádza v meste Mastrinka (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Irma Trogir

9,4

Irma Trogir

Ubytovanie (Apartmán) Irma Trogir. Boasting sea views, Irma Trogir offers accommodation with a balcony and a kettle, around 1.4 km from Pantan Beach. Ubytovanie Irma Trogir sa nachádza v meste Mastrinka (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 59 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Slavica

9,4

Apartments Slavica

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Slavica. Apartmány Slavica sa nachádzajú v meste Trogir, 2,9 km od Katedrály sv. Vavrinca. Autobusová stanica Trogir je takisto vzdialená 2,9 km. Ubytovanie Apartments Slavica sa nachádza v meste Mastrinka (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

MarineBlue Apartment

9,4

MarineBlue Apartment

Ubytovanie (Dovolenkový dom) MarineBlue Apartment. Tento samostatný apartmán sa nachádza v Trogire a ponúka terasu a záhradu. Katedrála sv. Vavrinca je vzdialená 2,2 km. Ubytovanie MarineBlue Apartment sa nachádza v meste Mastrinka (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Dora

9,4

Apartments Dora

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Dora. Apartmány Dora sa nachádzajú v Trogire a ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a záhradu s grilom. Ubytovanie Apartments Dora sa nachádza v meste Mastrinka (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Maca Apartments

9,3

Maca Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Maca Apartments. Apartmány Maca sa nachádzajú iba 100 metrov od pláže Arbanija. Ponúkajú klimatizované ubytovanie s priestrannými balkónmi. Ubytovanie Maca Apartments sa nachádza v meste Mastrinka (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

La Gioia

9,3

La Gioia

Ubytovanie (Apartmán) La Gioia. Tento klimatizovaný apartmán sa nachádza v Trogire, v okrese Mastrinka a 2,6 km od Autobusovej stanice. Svojim hosťom ponúka bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie La Gioia sa nachádza v meste Mastrinka (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Viljac

9,3

Apartments Viljac

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Viljac. Apartmánový dom Viljac sa nachádza v meste Trogir, 200 metrov od najbližšej pláže. Ubytovanie Apartments Viljac sa nachádza v meste Mastrinka (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Bluesky

9,2

Apartments Bluesky

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Bluesky. Apartmány BlueSky sa nachádzajú v meste Trogir, 2,3 km od Katedrály svätého Vavrinca. Ponúkajú bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a klimatizáciu. Ubytovanie Apartments Bluesky sa nachádza v meste Mastrinka (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartments Paola

9,2

Apartments Paola

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Paola. Klimatizované apartmány Paola s balkónom sa nachádzajú len 170 metrov od pláže a 2 km od historického centra mesta Trogir zapísaného na zozname UNESCO. Ubytovanie Apartments Paola sa nachádza v meste Mastrinka (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Paradise lux

9,2

Paradise lux

Ubytovanie (Apartmán) Paradise lux. Set in Trogir, 750 metres from Sv. Križ Beach and 1. Ubytovanie Paradise lux sa nachádza v meste Mastrinka (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 82 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Živković

9,1

Apartment Živković

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Živković. Set within the Mastrinka district in Trogir, Apartment Živković has air conditioning, a patio, and garden views. Located 550 metres from Sv. Ubytovanie Apartment Živković sa nachádza v meste Mastrinka (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Marko

9,1

Apartman Marko

Ubytovanie (Apartmány) Apartman Marko. Situated in Trogir in the Split-Dalmatia County region and Pantan Beach reachable within 1. Ubytovanie Apartman Marko sa nachádza v meste Mastrinka (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 61 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Palace View

9

Palace View

Ubytovanie (Apartmány) Palace View. Ubytovanie Palace View sa nachádza na pokojnom mieste na ostrove Čiovo, len 100 metrov od pláže a 2,5 km od mesta Trogir, ktoré je zapísané na zozname... Ubytovanie Palace View sa nachádza v meste Mastrinka (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Vidosava

9

Apartments Vidosava

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Vidosava. Located in Trogir in the Split-Dalmatia County region, with Sv. Ubytovanie Apartments Vidosava sa nachádza v meste Mastrinka (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Lovro by the sea ( 10m )

8,9

Apartment Lovro by the sea ( 10m )

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Lovro by the sea ( 10m ). Ubytovanie Apartment Lovro by the sea ( 10m ) sa nachádza v meste Trogir, 700 metrov od pláže Sv. Križ a 1,3 km od pláže Pantan. Ubytovanie Apartment Lovro by the sea ( 10m ) sa nachádza v meste Mastrinka (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Blue View Apartments

8,9

Blue View Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Blue View Apartments. Apartmány Blue View sa nachádzajú v pokojnej lokalite na ostrove Čiovo, len 100 metrov od kamienkovej pláže. Ubytovanie Blue View Apartments sa nachádza v meste Mastrinka (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vila Mateja

8,9

Vila Mateja

Ubytovanie (Apartmány) Vila Mateja. Vila Mateja sa nachádza v meste Trogir, 2 km od autobusovej stanice v Trogire a ponúka ubytovanie s TV a kuchynkou. Ubytovanie Vila Mateja sa nachádza v meste Mastrinka (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 29 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Holiday Gavric

8,8

Apartments Holiday Gavric

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Holiday Gavric. Set 1 km from Sv. Križ Beach, Apartments Holiday Gavric offers a garden, and air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Apartments Holiday Gavric sa nachádza v meste Mastrinka (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 67 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Fratelli apartments

8,8

Fratelli apartments

Ubytovanie (Apartmány) Fratelli apartments. Fratelli apartments features sea views, free WiFi and free private parking, located in Trogir, 500 metres from Sv. Križ Beach. Ubytovanie Fratelli apartments sa nachádza v meste Mastrinka (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Culjak

8,8

Apartments Culjak

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Culjak. Apartmány Culjak sa nachádzajú v obci Mastrinka, len 300 metrov od pláže a 3 km od centra mesta Trogir. Ubytovanie Apartments Culjak sa nachádza v meste Mastrinka (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Ivica

8,7

Apartments Ivica

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Ivica. Ubytovanie Apartments Ivica s prístupom do záhrady sa nachádza v meste Trogir, 1 km od pláže Pantan a 1,1 km od verejnej pláže. Ponúka bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartments Ivica sa nachádza v meste Mastrinka (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 61 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Villa Mila Mastrinka

8,7

Apartments Villa Mila Mastrinka

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Villa Mila Mastrinka. Apartmány Vila Mila sa nachádzajú v meste Trogir, 2,9 km od katedrály sv. Vavrinca. Ubytovanie Apartments Villa Mila Mastrinka sa nachádza v meste Mastrinka (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Vini

8,6

Apartments Vini

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Vini. Apartmány Vini s výhľadom na more, bezplatným Wi-Fi pripojením a bezplatným súkromným parkoviskom sa nachádzajú v Trogire, 600 metrov od pláže Sv. Križ. Ubytovanie Apartments Vini sa nachádza v meste Mastrinka (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rooms Aladino

8,4

Rooms Aladino

Ubytovanie (Apartmány) Rooms Aladino. Ubytovacie zariadenie Rooms Aladino sa nachádza v meste Trogir, 3,4 km od katedrály svätého Vavrinca a ponúka hosťom klimatizované ubytovacie jednotky s... Ubytovanie Rooms Aladino sa nachádza v meste Mastrinka (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 29 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Ante

8,4

Apartman Ante

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Ante. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Apartman Ante is located in Trogir. Ubytovanie Apartman Ante sa nachádza v meste Mastrinka (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartments Villa Bayview

8,4

Apartments Villa Bayview

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Villa Bayview. Táto moderná vila v stredisku Arbanija ponúka bazény s výhľadom na Jadranské more a zátoku ostrova Čiovo. Pláž je od vily Bayview vzdialená 230 metrov. Ubytovanie Apartments Villa Bayview sa nachádza v meste Mastrinka (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Bayview (TGR315)

8

Apartment Bayview (TGR315)

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Bayview (TGR315). Situated within the Mastrinka district in Trogir, Apartment Bayview (TGR315) has air conditioning, a balcony, and sea views. Ubytovanie Apartment Bayview (TGR315) sa nachádza v meste Mastrinka (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Mastrinka

Mesto Mastrinka sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 0 hotelov a ubytovanie v meste Mastrinka.