Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Dalj

V meste Dalj (Chorvátsko) máme celkom 3 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Dalj

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Dalj

Holiday Home Stef

9,1

Holiday Home Stef

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Stef. Toto ubytovacie zariadenie s terasou sa nachádza v meste Dalj, 26 km od mesta Osijek a ponúka bezplatné súkromné ​​parkovisko. Ubytovanie Holiday Home Stef sa nachádza v meste Dalj (Chorvátsko - Osječko-baranjska županija).

"Bakina kuća"

7,3

"Bakina kuća"

Ubytovanie (Penzión) "Bakina kuća". "Bakina kuća" has a restaurant, bar, a garden and BBQ facilities in Dalj. This 2-star guest house offers a 24-hour front desk and a shared kitchen. Ubytovanie "Bakina kuća" sa nachádza v meste Dalj (Chorvátsko - Osječko-baranjska županija).

Дом мечты

Дом мечты

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Дом мечты. Situated in Dalj, Дом мечты features accommodation with a private pool and garden views. Guests benefit from a balcony and a terrace. Ubytovanie Дом мечты sa nachádza v meste Dalj (Chorvátsko - Osječko-baranjska županija).

Guest house

Guest house

Ubytovanie (Apartmán) Guest house. Situated in Dalj in the Osječko-baranjska županija region, Pod starom kajsijom has a garden. This apartment offers accommodation with free WiFi. Ubytovanie Guest house sa nachádza v meste Dalj (Chorvátsko - Osječko-baranjska županija).

Ubytovanie v meste Dalj

Mesto Dalj sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 3 hotelov a ubytovanie v meste Dalj.