Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Deštné v Orlických horách

V meste Deštné v Orlických horách (Česká republika) máme celkom 38 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Deštné v Orlických horách

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Deštné v Orlických horách

Apartmán Na kopci Deštné

10

Apartmán Na kopci Deštné

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Na kopci Deštné. Featuring a restaurant, a bar, and a garden, Apartmán Na kopci Deštné provides accommodation in Deštné v Orlických horách with free WiFi and mountain... Ubytovanie Apartmán Na kopci Deštné sa nachádza v meste Deštné v Orlických horách (Česko - Královohradecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 107 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chalet Lomy

9,8

Chalet Lomy

Ubytovanie (Horská chata) Chalet Lomy. Situated near Deštné v Orlických horách, Chalet Lomy is a stand-alone property located at a quiet area outside the city centre. Ubytovanie Chalet Lomy sa nachádza v meste Deštné v Orlických horách (Česká republika - Královohradecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 105 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Chalet Lomy má celkové hodnotenie 9,8. Pre Horská chata Chalet Lomy momentálne evidujeme 34 recenzií.

Ubytování U Kroupů

9,7

Ubytování U Kroupů

Ubytovanie (Penzión) Ubytování U Kroupů. Ubytování U Kroupů is set in Deštné v Orlických horách, 1.5 km from Start. Free WiFi is featured and free private parking is available on site. Ubytovanie Ubytování U Kroupů sa nachádza v meste Deštné v Orlických horách (Česká republika - Královohradecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 39 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Ubytování U Kroupů má celkové hodnotenie 9,7. Pre Penzión Ubytování U Kroupů momentálne evidujeme 10 recenzií.

Apartmán Deštná čp.1

9,7

Apartmán Deštná čp.1

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Deštná čp.1. Located in Deštné v Orlických horách, 1.1 km from F Teleskop-Tréninková and 1.1 km from E Kotva - Marta II, Apartmán Deštná čp. Ubytovanie Apartmán Deštná čp.1 sa nachádza v meste Deštné v Orlických horách (Česká republika - Královohradecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmán Deštná čp.1 má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmán Apartmán Deštná čp.1 momentálne evidujeme 36 recenzií.

Chata U Studánky

9,6

Chata U Studánky

Ubytovanie (Horská chata) Chata U Studánky. Chata U Studánky is located in Destne v Orlickych horach, Czech Republic. The chalet is 10 km from Train Station. Ubytovanie Chata U Studánky sa nachádza v meste Deštné v Orlických horách (Česká republika - Královohradecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 206 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Chata U Studánky má celkové hodnotenie 9,6. Pre Horská chata Chata U Studánky momentálne evidujeme 14 recenzií.

Apartmá 11 Deštné v Orlických horách

9,5

Apartmá 11 Deštné v Orlických horách

Ubytovanie (Apartmán) Apartmá 11 Deštné v Orlických horách. Situated in Deštné v Orlických horách and only 24 km from the Holy Virgin Mary's Assumption church, Apartmá 11 Deštné v Orlických horách features... Ubytovanie Apartmá 11 Deštné v Orlických horách sa nachádza v meste Deštné v Orlických horách (Česko - Královohradecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman U Kostela

9,4

Apartman U Kostela

Ubytovanie (Apartmán) Apartman U Kostela. Apartman U Kostela is set in Deštné v Orlických horách, 1 km from F Teleskop-Tréninková and 1. Ubytovanie Apartman U Kostela sa nachádza v meste Deštné v Orlických horách (Česká republika - Královohradecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartman U Kostela má celkové hodnotenie 9,4. Pre Apartmán Apartman U Kostela momentálne evidujeme 37 recenzií.

Vila Marianna

9,4

Vila Marianna

Ubytovanie (Apartmány) Vila Marianna. Situated in Deštné v Orlických horách, Vila Marianna provides accommodation with free WiFi and a garden with a barbecue. Ubytovanie Vila Marianna sa nachádza v meste Deštné v Orlických horách (Česká republika - Královohradecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 79 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Vila Marianna má celkové hodnotenie 9,4. Pre Apartmány Vila Marianna momentálne evidujeme 7 recenzií.

Roubenka Deštné

9,3

Roubenka Deštné

Ubytovanie (Apartmány) Roubenka Deštné. Ubytovacie zariadenie Roubenka Deštné sa nachádza v obci Deštné v Orlických horách. Ubytovanie Roubenka Deštné sa nachádza v meste Deštné v Orlických horách (Česká republika - Královohradecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Roubenka Deštné má celkové hodnotenie 9,3. Pre Apartmány Roubenka Deštné momentálne evidujeme 101 recenzií.

Chata Bludička

9,3

Chata Bludička

Ubytovanie (Apartmán) Chata Bludička. Set in a quiet location, 200 metres from the Špičák Ski Area, Chata Bludička provides an apartment including 3 bedrooms, a fully equipped kitchen, a living... Ubytovanie Chata Bludička sa nachádza v meste Deštné v Orlických horách (Česká republika - Královohradecký kraj). Ubytovanie Chata Bludička má celkové hodnotenie 9,3. Pre Apartmán Chata Bludička momentálne evidujeme 9 recenzií.

Pension Arnika

9,2

Pension Arnika

Ubytovanie (Penzión) Pension Arnika. Set in Deštné v Orlických horách, Pension Arnika has barbecue facilities and a garden, as well as free WiFi throughout the property. Ubytovanie Pension Arnika sa nachádza v meste Deštné v Orlických horách (Česká republika - Královohradecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Pension Arnika má celkové hodnotenie 9,2. Pre Penzión Pension Arnika momentálne evidujeme 126 recenzií.

Hotel Praha

9,1

Hotel Praha

Ubytovanie (Hotel) Hotel Praha. The Hotel Praha in Deštné in the Orlické Mountains is situated right opposite the Ski Area Marta with a ski lift. Ubytovanie Hotel Praha sa nachádza v meste Deštné v Orlických horách (Česká republika - Královohradecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Praha má celkové hodnotenie 9,1. Pre Hotel Hotel Praha momentálne evidujeme 148 recenzií.

penzion Šťastnej kopec

9,1

penzion Šťastnej kopec

Ubytovanie (Penzión) penzion Šťastnej kopec. Set in Deštné v Orlických horách and with F Teleskop-Tréninková reachable within 1. Ubytovanie penzion Šťastnej kopec sa nachádza v meste Deštné v Orlických horách (Česká republika - Královohradecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie penzion Šťastnej kopec má celkové hodnotenie 9,1. Pre Penzión penzion Šťastnej kopec momentálne evidujeme 39 recenzií.

Chata Na konci světa

9

Chata Na konci světa

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata Na konci světa. Chata Na konci světa sa nachádza v obci Deštné v Orlických horách, 3,1 km od lyžiarskeho vleku F Teleskop – Tréninková a 3,1 km od vleku E Kotva – Marta... Ubytovanie Chata Na konci světa sa nachádza v meste Deštné v Orlických horách (Česká republika - Královohradecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Chata Na konci světa má celkové hodnotenie 9. Pre Chata v prírode Chata Na konci světa momentálne evidujeme 23 recenzií.

Horska chata Kukacka

9

Horska chata Kukacka

Ubytovanie (Penzión) Horska chata Kukacka. The family-run Horska chata Kukacka is located 700 metres from the Špičák ski slope in Deštné v Orlických Horách and offers your en-suite rooms with free... Ubytovanie Horska chata Kukacka sa nachádza v meste Deštné v Orlických horách (Česká republika - Královohradecký kraj). Ubytovanie Horska chata Kukacka má celkové hodnotenie 9. Pre Penzión Horska chata Kukacka momentálne evidujeme 32 recenzií.

Hajenka Serlich

8,8

Hajenka Serlich

Ubytovanie (Chata v prírode) Hajenka Serlich. Situated in Deštné v Orlických horách, Hajenka Serlich features a restaurant and free WiFi, 3.5 km from H Zákoutí and 3.8 km from A Tatrapoma. Ubytovanie Hajenka Serlich sa nachádza v meste Deštné v Orlických horách (Česká republika - Královohradecký kraj). Ubytovanie Hajenka Serlich má celkové hodnotenie 8,8. Pre Chata v prírode Hajenka Serlich momentálne evidujeme 20 recenzií.

Pension Kohler

8,8

Pension Kohler

Ubytovanie (Penzión) Pension Kohler. The Pension Kohler enjoys a quiet location 150 metres from the centre of Deštná amid the Orlické Mountains. Ubytovanie Pension Kohler sa nachádza v meste Deštné v Orlických horách (Česká republika - Královohradecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Pension Kohler má celkové hodnotenie 8,8. Pre Penzión Pension Kohler momentálne evidujeme 41 recenzií.

Chata Na Dříši

8,8

Chata Na Dříši

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata Na Dříši. Featuring mountain views, a seasonal outdoor swimming pool and free WiFi, Chata Na Dříši is located in Deštné v Orlických horách, 1. Ubytovanie Chata Na Dříši sa nachádza v meste Deštné v Orlických horách (Česká republika - Královohradecký kraj). Ubytovanie Chata Na Dříši má celkové hodnotenie 8,8. Pre Chata v prírode Chata Na Dříši momentálne evidujeme 7 recenzií.

Apartmány u Bittnerů

8,8

Apartmány u Bittnerů

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány u Bittnerů. Apartmány u Bittnerů sa nachádzajú v meste Deštná v Orlických horách. Ubytovanie Apartmány u Bittnerů sa nachádza v meste Deštné v Orlických horách (Česká republika - Královohradecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmány u Bittnerů má celkové hodnotenie 8,8. Pre Apartmány Apartmány u Bittnerů momentálne evidujeme 23 recenzií.

Apartmán v Deštném

8,7

Apartmán v Deštném

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán v Deštném. Apartmán v Deštném is situated in Deštné v Orlických horách, 1 km from F Teleskop-Tréninková, 1.1 km from E Kotva - Marta II, and 1.1 km from D Marta II. Ubytovanie Apartmán v Deštném sa nachádza v meste Deštné v Orlických horách (Česká republika - Královohradecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmán v Deštném má celkové hodnotenie 8,7. Pre Apartmán Apartmán v Deštném momentálne evidujeme 17 recenzií.

Flat 123 ubytování pod sjezdovkou

8,6

Flat 123 ubytování pod sjezdovkou

Ubytovanie (Apartmán) Flat 123 ubytování pod sjezdovkou. Situated in Deštné v Orlických horách and only 37 km from the Holy Virgin Mary's Assumption church, Flat 123 ubytování pod sjezdovkou features... Ubytovanie Flat 123 ubytování pod sjezdovkou sa nachádza v meste Deštné v Orlických horách (Česko - Královohradecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmany Bobule

8,5

Apartmany Bobule

Ubytovanie (Apartmány) Apartmany Bobule. Situated 300 metres from the Říčky Ski Area and 500 metres from the Deštné Ski Area, Apartmany Bobule features cross-country skiing tracks starting on site... Ubytovanie Apartmany Bobule sa nachádza v meste Deštné v Orlických horách (Česká republika - Královohradecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmany Bobule má celkové hodnotenie 8,5. Pre Apartmány Apartmany Bobule momentálne evidujeme 41 recenzií.

WILLIAM Congress&Wellness Mountain HOTEL ****

8,3

WILLIAM Congress&Wellness Mountain HOTEL ****

Ubytovanie (Hotel) WILLIAM Congress&Wellness Mountain HOTEL ****. Set in Deštné v Orlických horách, 100 metres from C Teleskop - Snowpark, WILLIAM Congress&Wellness Mountain HOTEL **** offers accommodation with a... Ubytovanie WILLIAM Congress&Wellness Mountain HOTEL **** sa nachádza v meste Deštné v Orlických horách (Česko - Královohradecký kraj).

Penzion Jiskra

8,1

Penzion Jiskra

Ubytovanie (Penzión) Penzion Jiskra. Featuring a garden, bar, shared lounge and free WiFi, Penzion Jiskra is set in Deštné v Orlických horách, 1.7 km from F Teleskop-Tréninková and 1. Ubytovanie Penzion Jiskra sa nachádza v meste Deštné v Orlických horách (Česká republika - Královohradecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 19 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Jiskra má celkové hodnotenie 8,1. Pre Penzión Penzion Jiskra momentálne evidujeme 22 recenzií.

Penzion Na Staré Cestě

7,8

Penzion Na Staré Cestě

Ubytovanie (Penzión) Penzion Na Staré Cestě. Penzión Na Staré Cestě sa nachádza v Deštné v Orlických horách, 200 metrov od lyžiarskeho svahu. Ubytovanie Penzion Na Staré Cestě sa nachádza v meste Deštné v Orlických horách (Česká republika - Královohradecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Na Staré Cestě má celkové hodnotenie 7,8. Pre Penzión Penzion Na Staré Cestě momentálne evidujeme 62 recenzií.

Ubytování Verner

7,8

Ubytování Verner

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Ubytování Verner. Situated 300 metres from the Špičák ski slope and 1 km from the Deštná Ski Area, the Ubytování Verner offers a garden with a summer outdoor pool, free WiFi... Ubytovanie Ubytování Verner sa nachádza v meste Deštné v Orlických horách (Česko - Královohradecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzion Tendr

7,7

Penzion Tendr

Ubytovanie (Penzión) Penzion Tendr. Set amidst the slopes of the Deštné Ski Area, Penzion Tendr offers free Wi-Fi in all areas. Ubytovanie Penzion Tendr sa nachádza v meste Deštné v Orlických horách (Česká republika - Královohradecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 26 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Tendr má celkové hodnotenie 7,7. Pre Penzión Penzion Tendr momentálne evidujeme 26 recenzií.

Apartmán na Polesí

7,6

Apartmán na Polesí

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán na Polesí. Offering free WiFi and garden views, Apartmán na Polesí is an accommodation located in Deštné v Orlických horách. Ubytovanie Apartmán na Polesí sa nachádza v meste Deštné v Orlických horách (Česko - Královohradecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 39 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Alba

7,3

Hotel Alba

Ubytovanie (Hotel) Hotel Alba. Built in the middle of the 19th century, Hotel Alba in Deštné v Orlických horách enjoys a quiet location amid the Orlické Mountains just 50 metres from the... Ubytovanie Hotel Alba sa nachádza v meste Deštné v Orlických horách (Česká republika - Královohradecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 39 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Alba má celkové hodnotenie 7,3. Pre Hotel Hotel Alba momentálne evidujeme 43 recenzií.

Hotel Orlice

Hotel Orlice

Ubytovanie (Hotel) Hotel Orlice. Boasting a garden and bar, as well as a restaurant, Hotel Orlice is situated in Deštné v Orlických horách. Ubytovanie Hotel Orlice sa nachádza v meste Deštné v Orlických horách (Česká republika - Královohradecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Hotel Hotel Orlice nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Apartmán - mezonet , Deštné

Apartmán - mezonet , Deštné

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán - mezonet , Deštné. Set in Deštné v Orlických horách, 1 km from F Teleskop-Tréninková and 1. Ubytovanie Apartmán - mezonet , Deštné sa nachádza v meste Deštné v Orlických horách (Česká republika - Královohradecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Apartmán Apartmán - mezonet , Deštné nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Apartmán Žofie Deštné v Orlických horách

Apartmán Žofie Deštné v Orlických horách

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Žofie Deštné v Orlických horách. Offering mountain views, Apartmán Žofie Deštné v Orlických horách is an accommodation set in Deštné v Orlických horách, 1 km from F Teleskop-Tréninková and... Ubytovanie Apartmán Žofie Deštné v Orlických horách sa nachádza v meste Deštné v Orlických horách (Česká republika - Královohradecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Apartmán Apartmán Žofie Deštné v Orlických horách nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Apartmán na horách

Apartmán na horách

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán na horách. Apartmán na horách has a balcony and is situated in Deštné v Orlických horách, within just a few steps of C Teleskop - Snowpark and 80 metres of G Marta I. Ubytovanie Apartmán na horách sa nachádza v meste Deštné v Orlických horách (Česká republika - Královohradecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Apartmán Apartmán na horách nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Apartmán Deštné 58

Apartmán Deštné 58

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Deštné 58. Offering free WiFi and mountain views, Apartmán Deštné 58 is an accommodation located in Deštné v Orlických horách, just 1. Ubytovanie Apartmán Deštné 58 sa nachádza v meste Deštné v Orlických horách (Česká republika - Královohradecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Apartmán Apartmán Deštné 58 nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Deštné 371 - Buďte na horách jako doma

Deštné 371 - Buďte na horách jako doma

Ubytovanie (Apartmán) Deštné 371 - Buďte na horách jako doma. Boasting a garden, barbecue facilities, and a terrace, Deštné 371 - Buďte na horách jako doma features accommodation in Deštné v Orlických horách with free... Ubytovanie Deštné 371 - Buďte na horách jako doma sa nachádza v meste Deštné v Orlických horách (Česká republika - Královohradecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Apartmán Deštné 371 - Buďte na horách jako doma nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Chata u Brodu

Chata u Brodu

Ubytovanie (Vidiecky dom) Chata u Brodu. Chata u Brodu is a country house situated in Deštné v Orlických horách in the Hradec Kralove Region. It provides free private parking. Ubytovanie Chata u Brodu sa nachádza v meste Deštné v Orlických horách (Česká republika - Královohradecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Vidiecky dom Chata u Brodu nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Apartman Věrka

Apartman Věrka

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Věrka. Apartman Věrka is located in Deštné v Orlických horách, 500 metres from H Zákoutí, less than 1 km from A Tatrapoma, as well as a 12-minute walk from C... Ubytovanie Apartman Věrka sa nachádza v meste Deštné v Orlických horách (Česká republika - Královohradecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Apartmán Apartman Věrka nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Roubenka Pod Lesem

Roubenka Pod Lesem

Ubytovanie (Horská chata) Roubenka Pod Lesem. Offering a year-round outdoor pool and views of the mountains, Roubenka Pod Lesem is situated in a secluded are and offers views of Deštná. Ubytovanie Roubenka Pod Lesem sa nachádza v meste Deštné v Orlických horách (Česká republika - Královohradecký kraj). Pre Horská chata Roubenka Pod Lesem nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Deštné v Orlických horách

Mesto Deštné v Orlických horách sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 38 hotelov a ubytovanie v meste Deštné v Orlických horách.