Hľadať

Ubytovanie

Královohradecký kraj

V regióne Královohradecký kraj (Česká republika) máme celkom 1576 hotelov a ubytovanie.

Pre región Královohradecký kraj odporúčame sa ubytovať v týchto mestách: Špindlerŭv Mlýn (198), Pec pod Sněžkou (175), Vrchlabí (90), Janske Lazne (77), Černý Dŭl (55), Hradec Králové (54), Svoboda nad Úpou (46), Horní Maršov (39), Deštné v Orlických horách (38), Trutnov (33). Tieto mestá stojí za to navštíviť a stravit v nich svoju dovolenku.

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v regióne Královohradecký kraj

Najlepšie ubytovanie v hoteloch regióne Královohradecký kraj

Apartmán Na kopci Deštné

10

Apartmán Na kopci Deštné

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Na kopci Deštné. Featuring a restaurant, a bar, and a garden, Apartmán Na kopci Deštné provides accommodation in Deštné v Orlických horách with free WiFi and mountain... Ubytovanie Apartmán Na kopci Deštné sa nachádza v meste Deštné v Orlických horách (Česko - Královohradecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 107 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmány CHALLUPA

10

Apartmány CHALLUPA

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány CHALLUPA. Featuring a garden, Apartmány CHALLUPA features accommodation in Horní Maršov. Free WiFi is offered. Ubytovanie Apartmány CHALLUPA sa nachádza v meste Horní Maršov (Česko - Královohradecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Luxusni apartman Velka Upa

10

Luxusni apartman Velka Upa

Ubytovanie (Apartmán) Luxusni apartman Velka Upa. Luxusni apartman Velka Upa is located in Velká Úpa and offers a garden. The apartment features mountain views and is 43 km from Jelenia Góra. Ubytovanie Luxusni apartman Velka Upa sa nachádza v meste Velká Úpa (Česká republika - Královohradecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 89 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Luxusni apartman Velka Upa má celkové hodnotenie 10. Pre Apartmán Luxusni apartman Velka Upa momentálne evidujeme 8 recenzií.

Dračí tvrz

10

Dračí tvrz

Ubytovanie (Apartmány) Dračí tvrz. Hotel Dračí tvrz sa nachádza v Slavoňove. Ponúka sezónny vonkajší bazén, záhradu, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Dračí tvrz sa nachádza v meste Slavoňov (Česká republika - Královohradecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 76 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Dračí tvrz má celkové hodnotenie 10. Pre Apartmány Dračí tvrz momentálne evidujeme 6 recenzií.

Penzion U Legionáře

10

Penzion U Legionáře

Ubytovanie (Penzión) Penzion U Legionáře. Situated in Jaroměř, Penzion U Legionáře offers a garden. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytovanie Penzion U Legionáře sa nachádza v meste Jaroměř (Česko - Královohradecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Slunečný apartmán

10

Slunečný apartmán

Ubytovanie (Apartmán) Slunečný apartmán. Located in Cerny Dul in the Hradec Kralove region, Slunečný apartmán features a balcony and mountain views. Ubytovanie Slunečný apartmán sa nachádza v meste Černý Dŭl (Česko - Královohradecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 79 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmán Svatý Petr

10

Apartmán Svatý Petr

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Svatý Petr. Situated just 2 km from Aquapark Špindlerův Mlýn, Apartmán Svatý Petr features accommodation in Špindlerův Mlýn with access to a bar, a garden, as well as... Ubytovanie Apartmán Svatý Petr sa nachádza v meste Špindlerŭv Mlýn (Česko - Královohradecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Soyka

10

Hotel Soyka

Ubytovanie (Hotel) Hotel Soyka. Located in a quiet part of Špindlerův Mlýn and with panoramic views of the mountains, Hotel Soyka provides express check-in and check-out, allergy-free... Ubytovanie Hotel Soyka sa nachádza v meste Špindlerŭv Mlýn (Česko - Královohradecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 78 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rekreační dům U skřítků

10

Rekreační dům U skřítků

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Rekreační dům U skřítků. Situated in Mladé Buky in the Hradec Kralove region, Rekreační dům U skřítků features a terrace and river views. Ubytovanie Rekreační dům U skřítků sa nachádza v meste Mladé Buky (Česko - Královohradecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 119 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home in Dolce u Trutnova 2310

10

Holiday home in Dolce u Trutnova 2310

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home in Dolce u Trutnova 2310. Situated in Oblanov, Holiday home in Dolce u Trutnova 2310 features accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Holiday home in Dolce u Trutnova 2310 sa nachádza v meste Oblanov (Česká republika - Královohradecký kraj). Ubytovanie Holiday home in Dolce u Trutnova 2310 má celkové hodnotenie 10. Pre Dovolenkový dom Holiday home in Dolce u Trutnova 2310 momentálne evidujeme 5 recenzií.

Zámek Nové Město nad Metují

10

Zámek Nové Město nad Metují

Ubytovanie (Privát) Zámek Nové Město nad Metují. Situated in Nové Město nad Metují, 31 km from Duszniki Zdrój, Zámek Nové Město nad Metují features a garden and free WiFi. Ubytovanie Zámek Nové Město nad Metují sa nachádza v meste Nové Město nad Metují (Česká republika - Královohradecký kraj). Ubytovanie Zámek Nové Město nad Metují má celkové hodnotenie 10. Pre Privát Zámek Nové Město nad Metují momentálne evidujeme 5 recenzií.

Apartmán 198 Černý Důl - Čistá v Krkonoších - Černé hoře na dohled

10

Apartmán 198 Černý Důl - Čistá v Krkonoších - Černé hoře na dohled

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán 198 Černý Důl - Čistá v Krkonoších - Černé hoře na dohled. Apartmán 198 Černý Důl - Čistá v Krkonoších - Černé hoře na dohled is situated in Cerny Dul and offers a garden and a terrace. Ubytovanie Apartmán 198 Černý Důl - Čistá v Krkonoších - Černé hoře na dohled sa nachádza v meste Černý Dŭl (Česko - Královohradecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmány Malen

10

Apartmány Malen

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Malen. Apartmány Malen sa nachádzajú v meste Dvůr Králové nad Labem, 4,4 km od ZOO Dvůr Králové nad Labem. Ponúkajú bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmány Malen sa nachádza v meste Dvůr Králové nad Labem (Česko - Královohradecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzion u Marušky

10

Penzion u Marušky

Ubytovanie (Vidiecky dom) Penzion u Marušky. Penzion u Marušky is set in Božanov. The accommodation is 39 km from Wałbrzych, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking available on... Ubytovanie Penzion u Marušky sa nachádza v meste Božanov (Česko - Královohradecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 81 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmány Hronov

9,9

Apartmány Hronov

Ubytovanie (Apartmánnový hotel) Apartmány Hronov. Located in Hronov, 45 km from Janske Lazne, Apartmány Hronov provides a garden and free WiFi. Ubytovanie Apartmány Hronov sa nachádza v meste Hronov (Česká republika - Královohradecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 27 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmány Hronov má celkové hodnotenie 9,9. Pre Apartmánnový hotel Apartmány Hronov momentálne evidujeme 8 recenzií.

Apartman na Kopecku

9,9

Apartman na Kopecku

Ubytovanie (Apartmán) Apartman na Kopecku. Located in Bílá Třemešná, Apartman na Kopecku provides accommodation with a private pool, private parking and free WiFi. Ubytovanie Apartman na Kopecku sa nachádza v meste Bílá Třemešná (Česká republika - Královohradecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartman na Kopecku má celkové hodnotenie 9,9. Pre Apartmán Apartman na Kopecku momentálne evidujeme 37 recenzií.

Farma Wenet

9,9

Farma Wenet

Ubytovanie (Farma) Farma Wenet. Farma Wenet s bezplatným Wi-Fi sa nachádza v obci Broumov, 13 km od turistickej chaty Andrzejowka. Ubytovanie Farma Wenet sa nachádza v meste Broumov (Česká republika - Královohradecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Farma Wenet má celkové hodnotenie 9,9. Pre Farma Farma Wenet momentálne evidujeme 32 recenzií.

Rekreační dům Horni Brusnice 301

9,9

Rekreační dům Horni Brusnice 301

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Rekreační dům Horni Brusnice 301. Rekreační dům Horni Brusnice 301 is surrounded by the nature and set 5.5 km from the Zvičina Peak. Ubytovanie Rekreační dům Horni Brusnice 301 sa nachádza v meste Horní Brusnice (Česká republika - Královohradecký kraj). Ubytovanie Rekreační dům Horni Brusnice 301 má celkové hodnotenie 9,9. Pre Dovolenkový dom Rekreační dům Horni Brusnice 301 momentálne evidujeme 7 recenzií.

Pobyt v Krkonoších v blízkosti Pece pod Sněžkou

9,9

Pobyt v Krkonoších v blízkosti Pece pod Sněžkou

Ubytovanie (Apartmán) Pobyt v Krkonoších v blízkosti Pece pod Sněžkou. Pobyt v Krkonoších v blízkosti Pece pod Sněžkou is located in Horní Maršov. Ubytovanie Pobyt v Krkonoších v blízkosti Pece pod Sněžkou sa nachádza v meste Horní Maršov (Česko - Královohradecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmán ve Skanzenu

9,9

Apartmán ve Skanzenu

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán ve Skanzenu. Apartmán ve Skanzenu offers accommodation in Krňovice. The kitchenette features an oven and a microwave, as well as a kettle. Ubytovanie Apartmán ve Skanzenu sa nachádza v meste Třebechovice pod Orebem (Česká republika - Královohradecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 53 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmán ve Skanzenu má celkové hodnotenie 9,9. Pre Apartmán Apartmán ve Skanzenu momentálne evidujeme 63 recenzií.

Byt V Klidu

9,9

Byt V Klidu

Ubytovanie (Apartmán) Byt V Klidu. Featuring river views, BYT V KLIDU is an apartment with a balcony and a kettle. This property offers access to free WiFi. Ubytovanie Byt V Klidu sa nachádza v meste Hradec Králové (Česká republika - Královohradecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Byt V Klidu má celkové hodnotenie 9,9. Pre Apartmán Byt V Klidu momentálne evidujeme 33 recenzií.

Chalupa Dolce Vita

9,9

Chalupa Dolce Vita

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chalupa Dolce Vita. Featuring free bikes, a garden, and water sports facilities, Chalupa Dolce Vita features accommodation in Trutnov with free WiFi and lake views. Ubytovanie Chalupa Dolce Vita sa nachádza v meste Trutnov (Česko - Královohradecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 95 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Velke namesti

9,9

Apartment Velke namesti

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Velke namesti. Ubytovanie Apartment Velke namesti sa nachádza v Královohradeckom kraji. Ponúka balkón a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartment Velke namesti sa nachádza v meste Hradec Králové (Česká republika - Královohradecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 94 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartment Velke namesti má celkové hodnotenie 9,9. Pre Apartmán Apartment Velke namesti momentálne evidujeme 88 recenzií.

Red Travel Apartment

9,9

Red Travel Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Red Travel Apartment. Tento moderný apartmán sa nachádza v centre mesta Dvůr Králové nad Labem a ponúka vám terasu a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Red Travel Apartment sa nachádza v meste Dvůr Králové nad Labem (Česká republika - Královohradecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 110 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Red Travel Apartment má celkové hodnotenie 9,9. Pre Apartmán Red Travel Apartment momentálne evidujeme 120 recenzií.

Apartman 300

9,9

Apartman 300

Ubytovanie (Apartmán) Apartman 300. Situated by a forest 700 metres from the centre of Janské Lázně, the Apartman 300 offers accommodation with free WiFi connection 100 metres from the Duncan... Ubytovanie Apartman 300 sa nachádza v meste Janske Lazne (Česká republika - Královohradecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 26 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartman 300 má celkové hodnotenie 9,9. Pre Apartmán Apartman 300 momentálne evidujeme 43 recenzií.

Apartmán Jestřáb

9,9

Apartmán Jestřáb

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Jestřáb. Apartmán Jestřáb is located in Janske Lazne, 600 metres from Černohorský Express and 1.2 km from Protěž, in an area where cycling can be enjoyed. Ubytovanie Apartmán Jestřáb sa nachádza v meste Janske Lazne (Česká republika - Královohradecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 79 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmán Jestřáb má celkové hodnotenie 9,9. Pre Apartmán Apartmán Jestřáb momentálne evidujeme 17 recenzií.

Apartment Holata

9,9

Apartment Holata

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Holata. Located in Hradec Králové, Apartment Holata provides accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Apartment Holata sa nachádza v meste Hradec Králové (Česká republika - Královohradecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartment Holata má celkové hodnotenie 9,9. Pre Apartmán Apartment Holata momentálne evidujeme 22 recenzií.

Dum U lipy

9,9

Dum U lipy

Ubytovanie (Privát) Dum U lipy. Set in Hejtmánkovice, 28 km from Wałbrzych, Dum U lipy offers a garden and free WiFi. Ubytovanie Dum U lipy sa nachádza v meste Hejtmánkovice (Česká republika - Královohradecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 19 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Dum U lipy má celkové hodnotenie 9,9. Pre Privát Dum U lipy momentálne evidujeme 21 recenzií.

Apartmány Přemyslova "Ubytovna"

9,9

Apartmány Přemyslova "Ubytovna"

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Přemyslova "Ubytovna". Apartmány Přemyslova "Ubytovna" sa nachádzajú na okraji historickej časti Hradca Králové, neďaleko od lesa a majú záhradu. Ubytovanie Apartmány Přemyslova "Ubytovna" sa nachádza v meste Hradec Králové (Česko - Královohradecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 22 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vila Kateřina

9,8

Vila Kateřina

Ubytovanie (Penzión) Vila Kateřina. Vila Kateřina ponúka možnosť ubytovania s domáci miláčikom v Broumove. Ubytovanie Vila Kateřina sa nachádza v meste Broumov (Česká republika - Královohradecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 28 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Vila Kateřina má celkové hodnotenie 9,8. Pre Penzión Vila Kateřina momentálne evidujeme 152 recenzií.

Timber House

9,8

Timber House

Ubytovanie (Apartmán) Timber House. Featuring accommodation with a patio, Timber House is located in Hradec Králové. The apartment has garden views and is 24 km from Pardubice. Ubytovanie Timber House sa nachádza v meste Hradec Králové (Česká republika - Královohradecký kraj). Ubytovanie Timber House má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmán Timber House momentálne evidujeme 12 recenzií.

Studiový apartmán V Zahradě

9,8

Studiový apartmán V Zahradě

Ubytovanie (Apartmán) Studiový apartmán V Zahradě. Located in Police nad Metují, Studiový apartmán V Zahradě provides accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytovanie Studiový apartmán V Zahradě sa nachádza v meste Police nad Metují (Česká republika - Královohradecký kraj). Ubytovanie Studiový apartmán V Zahradě má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmán Studiový apartmán V Zahradě momentálne evidujeme 45 recenzií.

Apartmán na Slezském Předměstí

9,8

Apartmán na Slezském Předměstí

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán na Slezském Předměstí. Located in Hradec Králové in the Hradec Kralove region, Apartmán na Slezském Předměstí features a garden. The property has garden views. Ubytovanie Apartmán na Slezském Předměstí sa nachádza v meste Hradec Králové (Česká republika - Královohradecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmán na Slezském Předměstí má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmán Apartmán na Slezském Předměstí momentálne evidujeme 8 recenzií.

Černý důl 18

9,8

Černý důl 18

Ubytovanie (Horská chata) Černý důl 18. Featuring a seasonal outdoor swimming pool, a garden, and ski-to-door access, Černý důl 18 provides accommodation in Cerny Dul with free WiFi and mountain... Ubytovanie Černý důl 18 sa nachádza v meste Černý Dŭl (Česká republika - Královohradecký kraj). Ubytovanie Černý důl 18 má celkové hodnotenie 9,8. Pre Horská chata Černý důl 18 momentálne evidujeme 6 recenzií.

Roubenka U Milánka

9,8

Roubenka U Milánka

Ubytovanie (Horská chata) Roubenka U Milánka. Located in Pec pod Sněžkou, Roubenka U Milánka offers self-catering accommodation with free WiFi. Ubytovanie Roubenka U Milánka sa nachádza v meste Pec pod Sněžkou (Česká republika - Královohradecký kraj). Ubytovanie Roubenka U Milánka má celkové hodnotenie 9,8. Pre Horská chata Roubenka U Milánka momentálne evidujeme 19 recenzií.

Selský dvůr 2

9,8

Selský dvůr 2

Ubytovanie (Penzión) Selský dvůr 2. Surrounded by the protected area of Broumovsko and Adršpach, Penzion Selský dvůr is situated in Pěkov, 5 km from the town of Police nad Metují. Ubytovanie Selský dvůr 2 sa nachádza v meste Police nad Metují (Česká republika - Královohradecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Selský dvůr 2 má celkové hodnotenie 9,8. Pre Penzión Selský dvůr 2 momentálne evidujeme 14 recenzií.

Apartmány 83

9,8

Apartmány 83

Ubytovanie (Apartmán) Apartmány 83. Apartmány 83 is situated in Horní Maršov. The accommodation is 48 km from Rokytnice nad Jizerou. Ubytovanie Apartmány 83 sa nachádza v meste Horní Maršov (Česká republika - Královohradecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmány 83 má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmán Apartmány 83 momentálne evidujeme 9 recenzií.

Apartmány Karina

9,8

Apartmány Karina

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Karina. Situated in Janske Lazne, Apartmány Karina features garden views and free WiFi, 400 metres from Formánek 1 and 400 metres from Formánek 2. Ubytovanie Apartmány Karina sa nachádza v meste Janske Lazne (Česká republika - Královohradecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 120 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmány Karina má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmány Apartmány Karina momentálne evidujeme 14 recenzií.

Penzion Tuček Adršpach

9,8

Penzion Tuček Adršpach

Ubytovanie (Penzión) Penzion Tuček Adršpach. Set in Adršpach, 5 km from Adršpach-Teplice Rocks, Penzion Tuček Adršpach offers accommodation with a bar, free private parking, a shared lounge and a... Ubytovanie Penzion Tuček Adršpach sa nachádza v meste Adršpach (Česko - Královohradecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

U tátovy lípy

9,8

U tátovy lípy

Ubytovanie (Apartmán) U tátovy lípy. Ubytovacie zariadenie U tátovy lípy sa nachádza v obci Jívka a ponúka ubytovanie s terasou a bezplatným Wi-Fi. V apartmáne máte k dispozícii gril. Ubytovanie U tátovy lípy sa nachádza v meste Jívka (Česká republika - Královohradecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie U tátovy lípy má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmán U tátovy lípy momentálne evidujeme 37 recenzií.

Malý útulný byt V Lipkách

9,8

Malý útulný byt V Lipkách

Ubytovanie (Apartmán) Malý útulný byt V Lipkách. Malý útulný byt V Lipkách is set in Hradec Králové. The accommodation is 24 km from Pardubice. Ubytovanie Malý útulný byt V Lipkách sa nachádza v meste Hradec Králové (Česká republika - Královohradecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Malý útulný byt V Lipkách má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmán Malý útulný byt V Lipkách momentálne evidujeme 56 recenzií.

apartman pro 4 osoby

9,8

apartman pro 4 osoby

Ubytovanie (Apartmán) apartman pro 4 osoby. Boasting a garden and water sports facilities, apartman pro 4 osoby features accommodation in Česká Skalice with free WiFi and garden views. Ubytovanie apartman pro 4 osoby sa nachádza v meste Česká Skalice (Česká republika - Královohradecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 29 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie apartman pro 4 osoby má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmán apartman pro 4 osoby momentálne evidujeme 56 recenzií.

Apartmán U Lanovky

9,8

Apartmán U Lanovky

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán U Lanovky. Featuring mountain views, Apartmán U Lanovky provides accommodation with a balcony and a kettle, around 300 metres from Černohorský Express. Ubytovanie Apartmán U Lanovky sa nachádza v meste Janske Lazne (Česká republika - Královohradecký kraj). Ubytovanie Apartmán U Lanovky má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmán Apartmán U Lanovky momentálne evidujeme 25 recenzií.

Apartmán 85

9,8

Apartmán 85

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán 85. Apartmán 85 is situated in Čistá. Skiing and hiking can be enjoyed nearby. Karpacz is 50 km from the apartment, while Špindlerův Mlýn is 25 km away. Ubytovanie Apartmán 85 sa nachádza v meste Černý Dŭl (Česká republika - Královohradecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmán 85 má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmán Apartmán 85 momentálne evidujeme 15 recenzií.

Byteček Bisante

9,8

Byteček Bisante

Ubytovanie (Apartmán) Byteček Bisante. Set in Hronov, Byteček Bisante offers accommodation with a balcony and free WiFi. The accommodation is 45 km from Janske Lazne. Ubytovanie Byteček Bisante sa nachádza v meste Hronov (Česká republika - Královohradecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Byteček Bisante má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmán Byteček Bisante momentálne evidujeme 8 recenzií.

WOOD HOME - Luxury Mountain Apartment

9,8

WOOD HOME - Luxury Mountain Apartment

Ubytovanie (Apartmán) WOOD HOME - Luxury Mountain Apartment. WOOD HOME - Luxury Mountain Apartment is set in Horní Malá Úpa. Ubytovanie WOOD HOME - Luxury Mountain Apartment sa nachádza v meste Horní Malá Úpa (Česko - Královohradecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 183 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chalupa U smrku

9,8

Chalupa U smrku

Ubytovanie (Horská chata) Chalupa U smrku. Offering a ski school and ski storage space, Chalupa U smrku is set in Horní Maršov, 7 km from Pec pod Sněžkou and 5 km away from Lanské Lázně. Ubytovanie Chalupa U smrku sa nachádza v meste Horní Maršov (Česká republika - Královohradecký kraj). Ubytovanie Chalupa U smrku má celkové hodnotenie 9,8. Pre Horská chata Chalupa U smrku momentálne evidujeme 19 recenzií.

Apartmán U Borovice

9,8

Apartmán U Borovice

Ubytovanie (Apartmány) Apartmán U Borovice. Apartmán U Borovice sa nachádza na pokojnom mieste, 500 metrov od centra mesta Rychnov nad Kněžnou a ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním, bezplatné... Ubytovanie Apartmán U Borovice sa nachádza v meste Rychnov nad Kněžnou (Česká republika - Královohradecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmán U Borovice má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmány Apartmán U Borovice momentálne evidujeme 67 recenzií.

Chalet Lomy

9,8

Chalet Lomy

Ubytovanie (Horská chata) Chalet Lomy. Situated near Deštné v Orlických horách, Chalet Lomy is a stand-alone property located at a quiet area outside the city centre. Ubytovanie Chalet Lomy sa nachádza v meste Deštné v Orlických horách (Česká republika - Královohradecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 105 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Chalet Lomy má celkové hodnotenie 9,8. Pre Horská chata Chalet Lomy momentálne evidujeme 34 recenzií.

Penzion Bor

9,8

Penzion Bor

Ubytovanie (Bed and breakfast) Penzion Bor. Penzion Bor ponúka záhradu s vonkajším bazénom, domáce raňajky na izbe každé ráno, masáže, požičovňu bicyklov i jazdu na koni. Ubytovanie Penzion Bor sa nachádza v meste Náchod (Česko - Královohradecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Red Tree

9,8

Apartment Red Tree

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Red Tree. Located in Vrchlabí, on the edge of the Krkonose National Park, Apartment Red Tree is 1 km from the Kněžický Vrch Ski Resort and offers a garden with a... Ubytovanie Apartment Red Tree sa nachádza v meste Vrchlabí (Česká republika - Královohradecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartment Red Tree má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmán Apartment Red Tree momentálne evidujeme 28 recenzií.

Ubytovanie v mestách regiónu Královohradecký kraj

Ubytovanie v mestách regiónu Královohradecký kraj

Dovolenka a ubytovanie v regióne Královohradecký kraj - Česká republika

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 1576 hotelov, penziónov, apartmánov, kempov a iných druhov ubytovania v regióne Královohradecký kraj.

Pre región Královohradecký kraj odporúčame sa ubytovať v týchto mestách: Špindlerŭv Mlýn (198), Pec pod Sněžkou (175), Vrchlabí (90), Janske Lazne (77), Černý Dŭl (55), Hradec Králové (54), Svoboda nad Úpou (46), Horní Maršov (39), Deštné v Orlických horách (38), Trutnov (33). Tieto mestá stojí za to navštíviť a stravit v nich svoju dovolenku.

V regióne Královohradecký kraj máme v ponuke táto najlepšie hodnotená ubytovanie: Apartmán Na kopci Deštné (10*), Luxusni apartman Velka Upa (10*), Dračí tvrz (10*), Penzion U Legionáře (10*), Slunečný apartmán (10*), Holiday home in Dolce u Trutnova 2310 (10*), Zámek Nové Město nad Metují (10*), Apartmán 198 Černý Důl - Čistá v Krkonoších - Černé hoře na dohled (10*), Apartmány Malen (10*), Penzion u Marušky (10*).

Región Královohradecký kraj môže byť skvelým miestom pre strávenie dovolenky.