Hľadať

Ubytovanie

Královohradecký kraj

V regióne Královohradecký kraj (Česká republika) máme celkom 1576 hotelov a ubytovanie.

Pre región Královohradecký kraj odporúčame sa ubytovať v týchto mestách: Špindlerŭv Mlýn (198), Pec pod Sněžkou (175), Vrchlabí (90), Janske Lazne (77), Černý Dŭl (55), Hradec Králové (54), Svoboda nad Úpou (46), Horní Maršov (39), Deštné v Orlických horách (38), Trutnov (33). Tieto mestá stojí za to navštíviť a stravit v nich svoju dovolenku.

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v regióne Královohradecký kraj

Najlepšie ubytovanie v hoteloch regióne Královohradecký kraj

Apartmány CHALLUPA

10

Apartmány CHALLUPA

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány CHALLUPA. Featuring a garden, Apartmány CHALLUPA features accommodation in Horní Maršov. Free WiFi is offered. Ubytovanie Apartmány CHALLUPA sa nachádza v meste Horní Maršov (Česko - Královohradecký kraj).

Apartmán Na kopci Deštné

10

Apartmán Na kopci Deštné

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Na kopci Deštné. Featuring a restaurant, a bar, and a garden, Apartmán Na kopci Deštné provides accommodation in Deštné v Orlických horách with free WiFi and mountain... Ubytovanie Apartmán Na kopci Deštné sa nachádza v meste Deštné v Orlických horách (Česko - Královohradecký kraj).

Pod skálou, Mánesova 646

10

Pod skálou, Mánesova 646

Ubytovanie (Vily) Pod skálou, Mánesova 646. Situated in Úpice in the Hradec Kralove region, Pod skálou, Mánesova 646 features a garden. Ubytovanie Pod skálou, Mánesova 646 sa nachádza v meste Úpice (Česko - Královohradecký kraj).

Vila Sluneční stráň

10

Vila Sluneční stráň

Ubytovanie (Vily) Vila Sluneční stráň. Vila Sluneční stráň is located in Svoboda nad Úpou and offers a shared lounge, ski-to-door access and a terrace. Ubytovanie Vila Sluneční stráň sa nachádza v meste Svoboda nad Úpou (Česko - Královohradecký kraj).

Vila Pražská

10

Vila Pražská

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Vila Pražská. Featuring garden views, Vila Pražská in Vrchlabí features accommodation, free bikes, a bar, a shared lounge, a garden and barbecue facilities. Ubytovanie Vila Pražská sa nachádza v meste Vrchlabí (Česko - Královohradecký kraj).

Pražské Předměstí Apartman Hradec Králové

10

Pražské Předměstí Apartman Hradec Králové

Ubytovanie (Apartmán) Pražské Předměstí Apartman Hradec Králové. Located in Hradec Králové, Pražské Předměstí Apartman Hradec Králové provides accommodation with a patio and free WiFi. Ubytovanie Pražské Předměstí Apartman Hradec Králové sa nachádza v meste Hradec Králové (Česko - Královohradecký kraj).

Residence Koubek - Útulný apartmán s výhledem a parkováním

10

Residence Koubek - Útulný apartmán s výhledem a parkováním

Ubytovanie (Apartmány) Residence Koubek - Útulný apartmán s výhledem a parkováním. Boasting a hot tub, Residence Koubek - Útulný apartmán s výhledem a parkováním is located in Špindlerův Mlýn. Ubytovanie Residence Koubek - Útulný apartmán s výhledem a parkováním sa nachádza v meste Špindlerŭv Mlýn (Česko - Královohradecký kraj).

Apartmány Stříbrňák

10

Apartmány Stříbrňák

Ubytovanie (Penzión) Apartmány Stříbrňák. Apartmány Stříbrňák sa nachádzajú na brehu Stříbrného rybníka a ponúkajú gril, snack bar a ubytovanie v apartmánoch, mobilných domoch a suitách s... Ubytovanie Apartmány Stříbrňák sa nachádza v meste Hradec Králové (Česko - Královohradecký kraj).

Apartmán Nad Úpou

10

Apartmán Nad Úpou

Ubytovanie (Apartmány) Apartmán Nad Úpou. Boasting a garden, ski-to-door access, and barbecue facilities, Apartmán Nad Úpou provides accommodation in Pec pod Sněžkou with free WiFi and river views. Ubytovanie Apartmán Nad Úpou sa nachádza v meste Pec pod Sněžkou (Česko - Královohradecký kraj).

Domeček u Marcelky

10

Domeček u Marcelky

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Domeček u Marcelky. Boasting a garden, a seasonal outdoor pool and pool views, Domeček u Marcelky is situated in Ruprechtice. Ubytovanie Domeček u Marcelky sa nachádza v meste Ruprechtice (Česko - Královohradecký kraj).

Hotel Soyka

10

Hotel Soyka

Ubytovanie (Hotel) Hotel Soyka. Located in a quiet part of Špindlerův Mlýn and with panoramic views of the mountains, Hotel Soyka provides express check-in and check-out, allergy-free... Ubytovanie Hotel Soyka sa nachádza v meste Špindlerŭv Mlýn (Česko - Královohradecký kraj).

Apartmán Svatý Petr

10

Apartmán Svatý Petr

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Svatý Petr. Situated just 2 km from Aquapark Špindlerův Mlýn, Apartmán Svatý Petr features accommodation in Špindlerův Mlýn with access to a bar, a garden, as well as... Ubytovanie Apartmán Svatý Petr sa nachádza v meste Špindlerŭv Mlýn (Česko - Královohradecký kraj).

Dračí tvrz

10

Dračí tvrz

Ubytovanie (Apartmány) Dračí tvrz. Hotel Dračí tvrz sa nachádza v Slavoňove. Ponúka sezónny vonkajší bazén, záhradu, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Dračí tvrz sa nachádza v meste Slavoňov (Česká republika - Královohradecký kraj). Ubytovanie Dračí tvrz má celkové hodnotenie 10. Pre Apartmány Dračí tvrz momentálne evidujeme 6 recenzií.

Slunečný apartmán

10

Slunečný apartmán

Ubytovanie (Apartmán) Slunečný apartmán. Located in Cerny Dul in the Hradec Kralove region, Slunečný apartmán features a balcony and mountain views. Ubytovanie Slunečný apartmán sa nachádza v meste Černý Dŭl (Česko - Královohradecký kraj).

Penzion U Legionáře

10

Penzion U Legionáře

Ubytovanie (Penzión) Penzion U Legionáře. Situated in Jaroměř, Penzion U Legionáře offers a garden. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytovanie Penzion U Legionáře sa nachádza v meste Jaroměř (Česko - Královohradecký kraj).

Luxusni apartman Velka Upa

10

Luxusni apartman Velka Upa

Ubytovanie (Apartmán) Luxusni apartman Velka Upa. Luxusni apartman Velka Upa is located in Velká Úpa and offers a garden. The apartment features mountain views and is 43 km from Jelenia Góra. Ubytovanie Luxusni apartman Velka Upa sa nachádza v meste Velká Úpa (Česká republika - Královohradecký kraj). Ubytovanie Luxusni apartman Velka Upa má celkové hodnotenie 10. Pre Apartmán Luxusni apartman Velka Upa momentálne evidujeme 8 recenzií.

Chalupa Vršovka

10

Chalupa Vršovka

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chalupa Vršovka. Situated in Vršovka in the Hradec Kralove region, Chalupa Vršovka has a terrace and garden views. Ubytovanie Chalupa Vršovka sa nachádza v meste Špindlerŭv Mlýn (Česko - Královohradecký kraj).

CHATTA v Krkonoších

10

CHATTA v Krkonoších

Ubytovanie (Dovolenkový dom) CHATTA v Krkonoších. Situated in Svoboda nad Úpou in the Hradec Kralove region, CHATTA v Krkonoších has a balcony and garden views. Ubytovanie CHATTA v Krkonoších sa nachádza v meste Svoboda nad Úpou (Česko - Královohradecký kraj).

Rekreační dům U skřítků

10

Rekreační dům U skřítků

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Rekreační dům U skřítků. Situated in Mladé Buky in the Hradec Kralove region, Rekreační dům U skřítků features a terrace and river views. Ubytovanie Rekreační dům U skřítků sa nachádza v meste Mladé Buky (Česko - Královohradecký kraj).

Penzion Apalucha

10

Penzion Apalucha

Ubytovanie (Penzión) Penzion Apalucha. Located directly on a ski slope and featuring a ski-to-door access and a ski school, Penzion Apalucha offers breakfast, a garden with a terrace and a... Ubytovanie Penzion Apalucha sa nachádza v meste Horní Malá Úpa (Česko - Královohradecký kraj).

Na Statku Babiččino údolí

10

Na Statku Babiččino údolí

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Na Statku Babiččino údolí. Situated in Česká Skalice in the Hradec Kralove region, with The Grandmother's Valley nearby, Na Statku Babiččino údolí features accommodation with free... Ubytovanie Na Statku Babiččino údolí sa nachádza v meste Česká Skalice (Česko - Královohradecký kraj).

Apartmány Pod Jelenkou

10

Apartmány Pod Jelenkou

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Pod Jelenkou. Situated in Orlické Záhoří, 22 km from Kłodzko, Apartmány Pod Jelenkou features a garden and free WiFi. Ubytovanie Apartmány Pod Jelenkou sa nachádza v meste Orlické Záhoří (Česko - Královohradecký kraj).

Apartmány Říčky II.

10

Apartmány Říčky II.

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Říčky II.. Located in Říčky, 29 km from Kłodzko, Apartmány Říčky II. Provides a restaurant and free WiFi. Ubytovanie Apartmány Říčky II. sa nachádza v meste Říčky (Česko - Královohradecký kraj).

Apartmán Potůček

10

Apartmán Potůček

Ubytovanie (Apartmány) Apartmán Potůček. Situated in Cerny Dul in the Hradec Kralove region, Apartmán Potůček has a balcony and garden views. Ubytovanie Apartmán Potůček sa nachádza v meste Černý Dŭl (Česko - Královohradecký kraj).

Střešní apartmán s terasou

10

Střešní apartmán s terasou

Ubytovanie (Apartmán) Střešní apartmán s terasou. Set in Hradec Králové in the Hradec Kralove region, Střešní apartmán s terasou has a balcony and city views. Ubytovanie Střešní apartmán s terasou sa nachádza v meste Hradec Králové (Česko - Královohradecký kraj).

PENZION PIVOVAR - Jedinečné ubytování v areálu bývalého pivovaru

10

PENZION PIVOVAR - Jedinečné ubytování v areálu bývalého pivovaru

Ubytovanie (Vila) PENZION PIVOVAR - Jedinečné ubytování v areálu bývalého pivovaru. PENZION PIVOVAR - Jedinečné ubytování v areálu bývalého pivovaru is set in Rudník. Ubytovanie PENZION PIVOVAR - Jedinečné ubytování v areálu bývalého pivovaru sa nachádza v meste Rudník (Česko - Královohradecký kraj).

Apartmán 18 - Jestřáb

10

Apartmán 18 - Jestřáb

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán 18 - Jestřáb. Set in Janske Lazne in the Hradec Kralove region, Apartmán 18 - Jestřáb has a balcony. Ubytovanie Apartmán 18 - Jestřáb sa nachádza v meste Janske Lazne (Česko - Královohradecký kraj).

Naruby Ubytování

10

Naruby Ubytování

Ubytovanie (Privát) Naruby Ubytování. Set in Maršov, 43 km from Zagórze Śląskie, Naruby Ubytování offers a garden and free WiFi. Ubytovanie Naruby Ubytování sa nachádza v meste Špindlerŭv Mlýn (Česko - Královohradecký kraj).

Apartmány Malen

10

Apartmány Malen

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Malen. Apartmány Malen sa nachádzajú v meste Dvůr Králové nad Labem, 4,4 km od ZOO Dvůr Králové nad Labem. Ponúkajú bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmány Malen sa nachádza v meste Dvůr Králové nad Labem (Česko - Královohradecký kraj).

Apartmán 198 Černý Důl - Čistá v Krkonoších - Černé hoře na dohled

10

Apartmán 198 Černý Důl - Čistá v Krkonoších - Černé hoře na dohled

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán 198 Černý Důl - Čistá v Krkonoších - Černé hoře na dohled. Apartmán 198 Černý Důl - Čistá v Krkonoších - Černé hoře na dohled is situated in Cerny Dul and offers a garden and a terrace. Ubytovanie Apartmán 198 Černý Důl - Čistá v Krkonoších - Černé hoře na dohled sa nachádza v meste Černý Dŭl (Česko - Královohradecký kraj).

Wellness pobyt v Pekle

10

Wellness pobyt v Pekle

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Wellness pobyt v Pekle. Situated in Vrchlabí, 1 km from Ski Resort Herlikovice, Wellness pobyt v Pekle features accommodation with free bikes, free WiFi, a shared kitchen, and a... Ubytovanie Wellness pobyt v Pekle sa nachádza v meste Vrchlabí (Česko - Královohradecký kraj).

Apartmán KSlife

10

Apartmán KSlife

Ubytovanie (Apartmány) Apartmán KSlife. Apartmán KSlife is set in Cerny Dul and offers a restaurant. Ubytovanie Apartmán KSlife sa nachádza v meste Černý Dŭl (Česko - Královohradecký kraj).

Chata Botas

10

Chata Botas

Ubytovanie (Horské chaty) Chata Botas. Chata Botas is located in Strážné and offers a bar and a terrace. The property is 27 km from Jelenia Góra, and complimentary private parking is featured. Ubytovanie Chata Botas sa nachádza v meste Strážné (Česko - Královohradecký kraj).

Holiday Home Dolní Olešnice

10

Holiday Home Dolní Olešnice

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Dolní Olešnice. Set in Horní Olešnice, Holiday Home Dolní Olešnice offers a private pool and free WiFi. The accommodation is 43 km from Jelenia Góra. Ubytovanie Holiday Home Dolní Olešnice sa nachádza v meste Horní Olešnice (Česko - Královohradecký kraj).

Apartmány 235 - 2

10

Apartmány 235 - 2

Ubytovanie (Apartmán) Apartmány 235 - 2. Apartmány 235 - 2 is located in Jaroměř and offers a terrace. Ubytovanie Apartmány 235 - 2 sa nachádza v meste Jaroměř (Česko - Královohradecký kraj).

Savoy Exclusive Mountain Apartment

10

Savoy Exclusive Mountain Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Savoy Exclusive Mountain Apartment. Offering free WiFi and city views, Savoy Exclusive Mountain Apartment is an accommodation set in Špindlerův Mlýn, just 300 metres from Bus Station... Ubytovanie Savoy Exclusive Mountain Apartment sa nachádza v meste Špindlerŭv Mlýn (Česko - Královohradecký kraj).

Penzion u Marušky

10

Penzion u Marušky

Ubytovanie (Vidiecky dom) Penzion u Marušky. Penzion u Marušky is set in Božanov. The accommodation is 39 km from Wałbrzych, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking available on... Ubytovanie Penzion u Marušky sa nachádza v meste Božanov (Česko - Královohradecký kraj).

Chalupa Kristýnka Krkonoše

10

Chalupa Kristýnka Krkonoše

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Chalupa Kristýnka Krkonoše. Chalupa Kristýnka Krkonoše is situated in Horní Maršov and offers barbecue facilities. Ubytovanie Chalupa Kristýnka Krkonoše sa nachádza v meste Horní Maršov (Česko - Královohradecký kraj).

Rodinný dům Alois

10

Rodinný dům Alois

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Rodinný dům Alois. Rodinný dům Alois is located in Hronov. The accommodation is 24 km from Polanica-Zdrój. Ubytovanie Rodinný dům Alois sa nachádza v meste Hronov (Česko - Královohradecký kraj).

Apartmány Hronov

9,9

Apartmány Hronov

Ubytovanie (Apartmánnový hotel) Apartmány Hronov. Located in Hronov, 45 km from Janske Lazne, Apartmány Hronov provides a garden and free WiFi. Ubytovanie Apartmány Hronov sa nachádza v meste Hronov (Česká republika - Královohradecký kraj). Ubytovanie Apartmány Hronov má celkové hodnotenie 9,9. Pre Apartmánnový hotel Apartmány Hronov momentálne evidujeme 8 recenzií.

Panorama Lofts Pec

9,9

Panorama Lofts Pec

Ubytovanie (Apartmány) Panorama Lofts Pec. Panorama Lofts Pec features river views, free WiFi and free private parking, located in Pec pod Sněžkou, 3 km from Ruzova hora - Snezka. Ubytovanie Panorama Lofts Pec sa nachádza v meste Pec pod Sněžkou (Česko - Královohradecký kraj).

Apartman na Kopecku

9,9

Apartman na Kopecku

Ubytovanie (Apartmán) Apartman na Kopecku. Located in Bílá Třemešná, Apartman na Kopecku provides accommodation with a private pool, private parking and free WiFi. Ubytovanie Apartman na Kopecku sa nachádza v meste Bílá Třemešná (Česká republika - Královohradecký kraj). Ubytovanie Apartman na Kopecku má celkové hodnotenie 9,9. Pre Apartmán Apartman na Kopecku momentálne evidujeme 37 recenzií.

Farma Wenet

9,9

Farma Wenet

Ubytovanie (Farma) Farma Wenet. Farma Wenet s bezplatným Wi-Fi sa nachádza v obci Broumov, 13 km od turistickej chaty Andrzejowka. Ubytovanie Farma Wenet sa nachádza v meste Broumov (Česká republika - Královohradecký kraj). Ubytovanie Farma Wenet má celkové hodnotenie 9,9. Pre Farma Farma Wenet momentálne evidujeme 32 recenzií.

Pobyt v Krkonoších v blízkosti Pece pod Sněžkou

9,9

Pobyt v Krkonoších v blízkosti Pece pod Sněžkou

Ubytovanie (Apartmán) Pobyt v Krkonoších v blízkosti Pece pod Sněžkou. Pobyt v Krkonoších v blízkosti Pece pod Sněžkou is located in Horní Maršov. Ubytovanie Pobyt v Krkonoších v blízkosti Pece pod Sněžkou sa nachádza v meste Horní Maršov (Česko - Královohradecký kraj).

Apartmány U Zvoničky

9,9

Apartmány U Zvoničky

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány U Zvoničky. Set in Prachov, 50 km from Świeradów-Zdrój, Apartmány U Zvoničky offers a garden and free WiFi. Ubytovanie Apartmány U Zvoničky sa nachádza v meste Jičín (Česko - Královohradecký kraj).

Apartmán ve Skanzenu

9,9

Apartmán ve Skanzenu

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán ve Skanzenu. Apartmán ve Skanzenu offers accommodation in Krňovice. The kitchenette features an oven and a microwave, as well as a kettle. Ubytovanie Apartmán ve Skanzenu sa nachádza v meste Třebechovice pod Orebem (Česká republika - Královohradecký kraj). Ubytovanie Apartmán ve Skanzenu má celkové hodnotenie 9,9. Pre Apartmán Apartmán ve Skanzenu momentálne evidujeme 63 recenzií.

Byt V Klidu

9,9

Byt V Klidu

Ubytovanie (Apartmán) Byt V Klidu. Featuring river views, BYT V KLIDU is an apartment with a balcony and a kettle. This property offers access to free WiFi. Ubytovanie Byt V Klidu sa nachádza v meste Hradec Králové (Česká republika - Královohradecký kraj). Ubytovanie Byt V Klidu má celkové hodnotenie 9,9. Pre Apartmán Byt V Klidu momentálne evidujeme 33 recenzií.

Apartment Velke namesti

9,9

Apartment Velke namesti

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Velke namesti. Ubytovanie Apartment Velke namesti sa nachádza v Královohradeckom kraji. Ponúka balkón a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartment Velke namesti sa nachádza v meste Hradec Králové (Česká republika - Královohradecký kraj). Ubytovanie Apartment Velke namesti má celkové hodnotenie 9,9. Pre Apartmán Apartment Velke namesti momentálne evidujeme 88 recenzií.

Ubytovanie v mestách regiónu Královohradecký kraj

Ubytovanie v mestách regiónu Královohradecký kraj

Dovolenka a ubytovanie v regióne Královohradecký kraj - Česká republika

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 1576 hotelov, penziónov, apartmánov, kempov a iných druhov ubytovania v regióne Královohradecký kraj.

Pre región Královohradecký kraj odporúčame sa ubytovať v týchto mestách: Špindlerŭv Mlýn (198), Pec pod Sněžkou (175), Vrchlabí (90), Janske Lazne (77), Černý Dŭl (55), Hradec Králové (54), Svoboda nad Úpou (46), Horní Maršov (39), Deštné v Orlických horách (38), Trutnov (33). Tieto mestá stojí za to navštíviť a stravit v nich svoju dovolenku.

V regióne Královohradecký kraj máme v ponuke táto najlepšie hodnotená ubytovanie: Apartmán Na kopci Deštné (10*), Luxusni apartman Velka Upa (10*), Dračí tvrz (10*), Penzion U Legionáře (10*), Slunečný apartmán (10*), Holiday home in Dolce u Trutnova 2310 (10*), Zámek Nové Město nad Metují (10*), Apartmán 198 Černý Důl - Čistá v Krkonoších - Černé hoře na dohled (10*), Apartmány Malen (10*), Penzion u Marušky (10*).

Región Královohradecký kraj môže byť skvelým miestom pre strávenie dovolenky.