Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Police nad Metují

V meste Police nad Metují (Česká republika) máme celkom 9 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Police nad Metují

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Police nad Metují

Studiový apartmán V Zahradě

9,8

Studiový apartmán V Zahradě

Ubytovanie (Apartmán) Studiový apartmán V Zahradě. Located in Police nad Metují, Studiový apartmán V Zahradě provides accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytovanie Studiový apartmán V Zahradě sa nachádza v meste Police nad Metují (Česká republika - Královohradecký kraj). Ubytovanie Studiový apartmán V Zahradě má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmán Studiový apartmán V Zahradě momentálne evidujeme 45 recenzií.

Selský dvůr 2

9,8

Selský dvůr 2

Ubytovanie (Penzión) Selský dvůr 2. Surrounded by the protected area of Broumovsko and Adršpach, Penzion Selský dvůr is situated in Pěkov, 5 km from the town of Police nad Metují. Ubytovanie Selský dvůr 2 sa nachádza v meste Police nad Metují (Česká republika - Královohradecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Selský dvůr 2 má celkové hodnotenie 9,8. Pre Penzión Selský dvůr 2 momentálne evidujeme 14 recenzií.

Penzion Adler

9,4

Penzion Adler

Ubytovanie (Penzión) Penzion Adler. Penzión Adler s vonkajším bazénom je situovaný na pokojnom mieste, 200 metrov od centra mesta Police nad Metují. Ubytovanie Penzion Adler sa nachádza v meste Police nad Metují (Česká republika - Královohradecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Adler má celkové hodnotenie 9,4. Pre Penzión Penzion Adler momentálne evidujeme 335 recenzií.

Ubytování Ledhuje

9

Ubytování Ledhuje

Ubytovanie (Penzión) Ubytování Ledhuje. V hosteli nájdu hostia spoločnú kuchyňu a nechýba ani služba organizácie výletov. Každá izba je vybavená šatníkovou skriňou. Ubytovanie Ubytování Ledhuje sa nachádza v meste Police nad Metují (Česká republika - Královohradecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 21 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Ubytování Ledhuje má celkové hodnotenie 9. Pre Penzión Ubytování Ledhuje momentálne evidujeme 28 recenzií.

Pension65

8,8

Pension65

Ubytovanie (Penzión) Pension65. Ubytovacie zariadenie Pension65 sa nachádza v meste Police nad Metují a ponúka vám reštauráciu s barom, v ktorej sa podávajú domáce jedlá. Ubytovanie Pension65 sa nachádza v meste Police nad Metují (Česká republika - Královohradecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 15 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Pension65 má celkové hodnotenie 8,8. Pre Penzión Pension65 momentálne evidujeme 112 recenzií.

Hotel Ostaš Police nad Metují

8,1

Hotel Ostaš Police nad Metují

Ubytovanie (Hotel) Hotel Ostaš Police nad Metují. Hotel Ostaš Police nad Metují is set in Police nad Metují. The accommodation offers free WiFi, as well as a terrace and a restaurant. Ubytovanie Hotel Ostaš Police nad Metují sa nachádza v meste Police nad Metují (Česká republika - Královohradecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 19 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Ostaš Police nad Metují má celkové hodnotenie 8,1. Pre Hotel Hotel Ostaš Police nad Metují momentálne evidujeme 12 recenzií.

Apartmán v podkroví

Apartmán v podkroví

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán v podkroví. Apartmán v podkroví is set in Police nad Metují. This apartment offers accommodation with free WiFi. Ubytovanie Apartmán v podkroví sa nachádza v meste Police nad Metují (Česko - Královohradecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 88 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Selský dvůr 1

Selský dvůr 1

Ubytovanie (Penzión) Selský dvůr 1. Featuring free WiFi throughout the property, Selský dvůr 1 offers accommodation with breakfast in Police nad Metují,near Natural Park Broumovsko Free... Ubytovanie Selský dvůr 1 sa nachádza v meste Police nad Metují (Česká republika - Královohradecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Penzión Selský dvůr 1 nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

U Waltera

U Waltera

Ubytovanie (Dovolenkový dom) U Waltera. U Waltera is situated in Police nad Metují. Featuring free WiFi, the property also has a garden. The holiday home offers a terrace. Ubytovanie U Waltera sa nachádza v meste Police nad Metují (Česko - Královohradecký kraj).

Ubytovanie v meste Police nad Metují

Mesto Police nad Metují sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 9 hotelov a ubytovanie v meste Police nad Metují.