Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Rokytnice v Orlických Horách

V meste Rokytnice v Orlických Horách (Česká republika) máme celkom 9 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Rokytnice v Orlických Horách

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Rokytnice v Orlických Horách

Statek Kaštan

9,2

Statek Kaštan

Ubytovanie (Privát) Statek Kaštan. Statek Kaštan is situated in Rokytnice v Orlických Horách, 3.9 km from Farak 1, in an area where skiing can be enjoyed. Ubytovanie Statek Kaštan sa nachádza v meste Rokytnice v Orlických Horách (Česká republika - Královohradecký kraj). Ubytovanie Statek Kaštan má celkové hodnotenie 9,2. Pre Privát Statek Kaštan momentálne evidujeme 7 recenzií.

Apartmán Pod Říčkami

9,1

Apartmán Pod Říčkami

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Pod Říčkami. Boasting a restaurant, Apartmán Pod Říčkami features accommodation in Rokytnice v Orlických Horách with free WiFi and mountain views. Ubytovanie Apartmán Pod Říčkami sa nachádza v meste Rokytnice v Orlických Horách (Česko - Královohradecký kraj).

Penzion Severák

9,1

Penzion Severák

Ubytovanie (Penzión) Penzion Severák. Penzion Severák is located 2 km from centre of Rokytnice in the Orlické Mountains where guests can find the Farák Ski Resort. Ubytovanie Penzion Severák sa nachádza v meste Rokytnice v Orlických Horách (Česká republika - Královohradecký kraj). Ubytovanie Penzion Severák má celkové hodnotenie 9,1. Pre Penzión Penzion Severák momentálne evidujeme 80 recenzií.

Plně vybavený 2+1byt s balkonem a kójí pro kola a lyže.

9

Plně vybavený 2+1byt s balkonem a kójí pro kola a lyže.

Ubytovanie (Apartmán) Plně vybavený 2+1byt s balkonem a kójí pro kola a lyže.. Plně vybavený 2+1byt s balkonem a kójí pro kola a lyže. Is set in Rokytnice v Orlických Horách and offers a restaurant. Ubytovanie Plně vybavený 2+1byt s balkonem a kójí pro kola a lyže. sa nachádza v meste Rokytnice v Orlických Horách (Česko - Královohradecký kraj).

Hotel Orličan

9

Hotel Orličan

Ubytovanie (Hotel) Hotel Orličan. Hotel Orličan sa nachádza v meste Rokytnice v Orlických Horách, 57 km od Hradca Králové. Ubytovanie Hotel Orličan sa nachádza v meste Rokytnice v Orlických Horách (Česká republika - Královohradecký kraj). Ubytovanie Hotel Orličan má celkové hodnotenie 9. Pre Hotel Hotel Orličan momentálne evidujeme 455 recenzií.

Penzion Pytlák

8,7

Penzion Pytlák

Ubytovanie (Hostinec) Penzion Pytlák. Penzión Pytlák sa nachádza na pokojnom mieste v obci Rokytnice v Orlických Horách. Ubytovanie Penzion Pytlák sa nachádza v meste Rokytnice v Orlických Horách (Česká republika - Královohradecký kraj). Ubytovanie Penzion Pytlák má celkové hodnotenie 8,7. Pre Hostinec Penzion Pytlák momentálne evidujeme 46 recenzií.

Pension Rampušák

8,7

Pension Rampušák

Ubytovanie (Hostinec) Pension Rampušák. Pension Rampušák is situated in Rokytnice v Orlických Horách. Featuring a tour desk, this property also provides guests with a restaurant. Ubytovanie Pension Rampušák sa nachádza v meste Rokytnice v Orlických Horách (Česká republika - Královohradecký kraj). Ubytovanie Pension Rampušák má celkové hodnotenie 8,7. Pre Hostinec Pension Rampušák momentálne evidujeme 39 recenzií.

Horský Hotel Konšel

8,7

Horský Hotel Konšel

Ubytovanie (Hotel) Horský Hotel Konšel. Featuring the on-site restaurant, a swimming pool and a sauna, Horský Hotel Konšel is located in Rokytnice v Orl. Horách. Ubytovanie Horský Hotel Konšel sa nachádza v meste Rokytnice v Orlických Horách (Česká republika - Královohradecký kraj). Ubytovanie Horský Hotel Konšel má celkové hodnotenie 8,7. Pre Hotel Horský Hotel Konšel momentálne evidujeme 63 recenzií.

Penzion Severka

8,7

Penzion Severka

Ubytovanie (Penzión) Penzion Severka. Penzión Severka sa nachádza v odľahlej oblasti, 3 km od mesta Rokytnice v Orlických horách. Ubytovanie Penzion Severka sa nachádza v meste Rokytnice v Orlických Horách (Česko - Královohradecký kraj).

Ubytování u Medvěda

8,3

Ubytování u Medvěda

Ubytovanie Ubytování u Medvěda. Set 43 km from Kudowa Zdrój Train Station, Ubytování u Medvěda offers accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Ubytování u Medvěda sa nachádza v meste Rokytnice v Orlických Horách (Česko - Královohradecký kraj).

Chalupa Severka

Chalupa Severka

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chalupa Severka. Chalupa Severka is set in Rokytnice v Orlických Horách and offers a restaurant, a bar and barbecue facilities. Ubytovanie Chalupa Severka sa nachádza v meste Rokytnice v Orlických Horách (Česko - Královohradecký kraj).

Chalupa Nad Rokytenkou

Chalupa Nad Rokytenkou

Ubytovanie (Chata v prírode) Chalupa Nad Rokytenkou. Set in Rokytnice v Orlických Horách, 3 km from Farak 1, Chalupa Nad Rokytenkou offers free WiFi and mountain views. The accommodation features a spa bath. Ubytovanie Chalupa Nad Rokytenkou sa nachádza v meste Rokytnice v Orlických Horách (Česká republika - Královohradecký kraj). Pre Chata v prírode Chalupa Nad Rokytenkou nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Holiday Home Rokytnice with a Fireplace 05

Holiday Home Rokytnice with a Fireplace 05

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Rokytnice with a Fireplace 05. Set about 1.2 km from Farak 1, Holiday Home Rokytnice with a Fireplace 05 offers accommodation with an outdoor pool and free WiFi. Ubytovanie Holiday Home Rokytnice with a Fireplace 05 sa nachádza v meste Rokytnice v Orlických Horách (Česká republika - Královohradecký kraj). Pre Dovolenkový dom Holiday Home Rokytnice with a Fireplace 05 nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Rokytnice v Orlických Horách

Mesto Rokytnice v Orlických Horách sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 9 hotelov a ubytovanie v meste Rokytnice v Orlických Horách.