Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Hradec Králové

V meste Hradec Králové (Česká republika) máme celkom 54 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Hradec Králové

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Hradec Králové

Byt V Klidu

9,9

Byt V Klidu

Ubytovanie (Apartmán) Byt V Klidu. Featuring river views, BYT V KLIDU is an apartment with a balcony and a kettle. This property offers access to free WiFi. Ubytovanie Byt V Klidu sa nachádza v meste Hradec Králové (Česká republika - Královohradecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Byt V Klidu má celkové hodnotenie 9,9. Pre Apartmán Byt V Klidu momentálne evidujeme 33 recenzií.

Apartment Velke namesti

9,9

Apartment Velke namesti

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Velke namesti. Ubytovanie Apartment Velke namesti sa nachádza v Královohradeckom kraji. Ponúka balkón a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartment Velke namesti sa nachádza v meste Hradec Králové (Česká republika - Královohradecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 94 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartment Velke namesti má celkové hodnotenie 9,9. Pre Apartmán Apartment Velke namesti momentálne evidujeme 88 recenzií.

Apartment Holata

9,9

Apartment Holata

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Holata. Located in Hradec Králové, Apartment Holata provides accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Apartment Holata sa nachádza v meste Hradec Králové (Česká republika - Královohradecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartment Holata má celkové hodnotenie 9,9. Pre Apartmán Apartment Holata momentálne evidujeme 22 recenzií.

Apartmány Přemyslova "Ubytovna"

9,9

Apartmány Přemyslova "Ubytovna"

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Přemyslova "Ubytovna". Apartmány Přemyslova "Ubytovna" sa nachádzajú na okraji historickej časti Hradca Králové, neďaleko od lesa a majú záhradu. Ubytovanie Apartmány Přemyslova "Ubytovna" sa nachádza v meste Hradec Králové (Česko - Královohradecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 22 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Timber House

9,8

Timber House

Ubytovanie (Apartmán) Timber House. Featuring accommodation with a patio, Timber House is located in Hradec Králové. The apartment has garden views and is 24 km from Pardubice. Ubytovanie Timber House sa nachádza v meste Hradec Králové (Česká republika - Královohradecký kraj). Ubytovanie Timber House má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmán Timber House momentálne evidujeme 12 recenzií.

Apartmán na Slezském Předměstí

9,8

Apartmán na Slezském Předměstí

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán na Slezském Předměstí. Located in Hradec Králové in the Hradec Kralove region, Apartmán na Slezském Předměstí features a garden. The property has garden views. Ubytovanie Apartmán na Slezském Předměstí sa nachádza v meste Hradec Králové (Česká republika - Královohradecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmán na Slezském Předměstí má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmán Apartmán na Slezském Předměstí momentálne evidujeme 8 recenzií.

Malý útulný byt V Lipkách

9,8

Malý útulný byt V Lipkách

Ubytovanie (Apartmán) Malý útulný byt V Lipkách. Malý útulný byt V Lipkách is set in Hradec Králové. The accommodation is 24 km from Pardubice. Ubytovanie Malý útulný byt V Lipkách sa nachádza v meste Hradec Králové (Česká republika - Královohradecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Malý útulný byt V Lipkách má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmán Malý útulný byt V Lipkách momentálne evidujeme 56 recenzií.

Modern family apt. with Central Square entrance

9,8

Modern family apt. with Central Square entrance

Ubytovanie (Apartmán) Modern family apt. with Central Square entrance. Modern family apt. With Central Square entrance is located in Hradec Králové. This apartment provides accommodation with free WiFi. Ubytovanie Modern family apt. with Central Square entrance sa nachádza v meste Hradec Králové (Česká republika - Královohradecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 59 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Modern family apt. with Central Square entrance má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmán Modern family apt. with Central Square entrance momentálne evidujeme 5 recenzií.

Apartmán Kristýna

9,7

Apartmán Kristýna

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Kristýna. Apartmán Kristýna is located in Hradec Králové. This apartment provides free WiFi, a garden, as well as barbecue facilities. Ubytovanie Apartmán Kristýna sa nachádza v meste Hradec Králové (Česká republika - Královohradecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 85 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmán Kristýna má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmán Apartmán Kristýna momentálne evidujeme 18 recenzií.

Apartment Mrstikova

9,7

Apartment Mrstikova

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Mrstikova. Apartmán Mrštíkova sa nachádza v Hradci Králové. Ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, výhľadom na hory a terasou. Ubytovanie Apartment Mrstikova sa nachádza v meste Hradec Králové (Česká republika - Královohradecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 79 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartment Mrstikova má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmán Apartment Mrstikova momentálne evidujeme 79 recenzií.

Pouchov Apartmán Hradec Králové

9,7

Pouchov Apartmán Hradec Králové

Ubytovanie (Apartmán) Pouchov Apartmán Hradec Králové. Pouchov Apartmán Hradec Králové is situated in Hradec Králové. This apartment features a garden and free private parking. Ubytovanie Pouchov Apartmán Hradec Králové sa nachádza v meste Hradec Králové (Česko - Královohradecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gonda Apartments

9,7

Gonda Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Gonda Apartments. Enjoying a quiet location in a green residential area of Hradec Kralove close to an arm of the Labe River, the Gonda Apartments feature a fully equipped... Ubytovanie Gonda Apartments sa nachádza v meste Hradec Králové (Česká republika - Královohradecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Gonda Apartments má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmány Gonda Apartments momentálne evidujeme 99 recenzií.

AP10 - Hradec Apartments "Overnight Simply"

9,7

AP10 - Hradec Apartments "Overnight Simply"

Ubytovanie (Apartmány) AP10 - Hradec Apartments "Overnight Simply". With garden views, AP10 - Hradec Apartments "Overnight Simply" is set in Hradec Králové and has free WiFi. Ubytovanie AP10 - Hradec Apartments "Overnight Simply" sa nachádza v meste Hradec Králové (Česká republika - Královohradecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie AP10 - Hradec Apartments "Overnight Simply" má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmány AP10 - Hradec Apartments "Overnight Simply" momentálne evidujeme 27 recenzií.

Apartmány U Stříbrných

9,6

Apartmány U Stříbrných

Ubytovanie (Apartmánnový hotel) Apartmány U Stříbrných. Apartmány U Stříbrných sa nachádzajú v meste Hradec Králové a ponúkajú ubytovanie s výhľadom do záhrady, bezplatným Wi-Fi a terasou. Ubytovanie Apartmány U Stříbrných sa nachádza v meste Hradec Králové (Česká republika - Královohradecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmány U Stříbrných má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmánnový hotel Apartmány U Stříbrných momentálne evidujeme 55 recenzií.

AP 1 - Hradec Apartments, Overnight Simply

9,6

AP 1 - Hradec Apartments, Overnight Simply

Ubytovanie (Apartmán) AP 1 - Hradec Apartments, Overnight Simply. Apartmány AP 1 – Hradec, Overnight Simply sa nachádzajú v Hradci Králové a ponúkajú ubytovanie s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie AP 1 - Hradec Apartments, Overnight Simply sa nachádza v meste Hradec Králové (Česká republika - Královohradecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie AP 1 - Hradec Apartments, Overnight Simply má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmán AP 1 - Hradec Apartments, Overnight Simply momentálne evidujeme 8 recenzií.

Spi v Kuklenách

9,5

Spi v Kuklenách

Ubytovanie (Apartmán) Spi v Kuklenách. Offering free WiFi and garden views, Spi v Kuklenách is an accommodation set in Hradec Králové. Ubytovanie Spi v Kuklenách sa nachádza v meste Hradec Králové (Česko - Královohradecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments 4u: KAMPUS Hradec Králové

9,5

Apartments 4u: KAMPUS Hradec Králové

Ubytovanie (Apartmány) Apartments 4u: KAMPUS Hradec Králové. Ubytovanie Apartments 4u: KAMPUS Hradec Králové sa nachádza v Hradci Králové v rovnomennom kraji a ponúka bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Apartments 4u: KAMPUS Hradec Králové sa nachádza v meste Hradec Králové (Česko - Královohradecký kraj).

Byt Puškinova

9,5

Byt Puškinova

Ubytovanie (Apartmán) Byt Puškinova. Byt Puškinova is located in Hradec Králové. This property offers access to a balcony, free private parking and free WiFi. Ubytovanie Byt Puškinova sa nachádza v meste Hradec Králové (Česko - Královohradecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Unique Central SQUARE business apt.

9,4

Unique Central SQUARE business apt.

Ubytovanie (Apartmán) Unique Central SQUARE business apt.. Unique Central SQUARE business apt. Is located in Hradec Králové. The property features city views and is 26 km from Pardubice. Ubytovanie Unique Central SQUARE business apt. sa nachádza v meste Hradec Králové (Česká republika - Královohradecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Unique Central SQUARE business apt. má celkové hodnotenie 9,4. Pre Apartmán Unique Central SQUARE business apt. momentálne evidujeme 28 recenzií.

Penzion Nad Oborou

9,4

Penzion Nad Oborou

Ubytovanie (Penzión) Penzion Nad Oborou. Penzión Nad Oborou je zrekonštruovaný statok na pokojnom predmestí Hradca Králové, 2 km od centra mesta. Ponúka tenisový kurt, saunu a vírivku. Ubytovanie Penzion Nad Oborou sa nachádza v meste Hradec Králové (Česká republika - Královohradecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Nad Oborou má celkové hodnotenie 9,4. Pre Penzión Penzion Nad Oborou momentálne evidujeme 209 recenzií.

Fifty Shades of Gray studio, city center

9,4

Fifty Shades of Gray studio, city center

Ubytovanie (Apartmán) Fifty Shades of Gray studio, city center. Situated in Hradec Králové in the Hradec Kralove region, Fifty Shades of Gray studio, city center is a 5-star property boasting free WiFi. Ubytovanie Fifty Shades of Gray studio, city center sa nachádza v meste Hradec Králové (Česká republika - Královohradecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Fifty Shades of Gray studio, city center má celkové hodnotenie 9,4. Pre Apartmán Fifty Shades of Gray studio, city center momentálne evidujeme 42 recenzií.

Rooftop Triplex Apartment in Centre

9,3

Rooftop Triplex Apartment in Centre

Ubytovanie (Apartmán) Rooftop Triplex Apartment in Centre. Tento klimatizovaný strešný apartmán sa nachádza v Hradci Králové, 1,1 km od futbalového štadióna Hradec Králové. Ubytovanie Rooftop Triplex Apartment in Centre sa nachádza v meste Hradec Králové (Česká republika - Královohradecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 171 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Rooftop Triplex Apartment in Centre má celkové hodnotenie 9,3. Pre Apartmán Rooftop Triplex Apartment in Centre momentálne evidujeme 59 recenzií.

Boromeum Residence

9,3

Boromeum Residence

Ubytovanie (Apartmánnový hotel) Boromeum Residence. Rezidencia Boromeum ponúka vkusne zariadené apartmány s kuchynkou v pamiatkovo chránenej historickej budove, priamo v historickom centre v Hradci Králové. Ubytovanie Boromeum Residence sa nachádza v meste Hradec Králové (Česká republika - Královohradecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Boromeum Residence má celkové hodnotenie 9,3. Pre Apartmánnový hotel Boromeum Residence momentálne evidujeme 341 recenzií.

Chata u Orlice - HK

9,2

Chata u Orlice - HK

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata u Orlice - HK. Set in Hradec Králové in the Hradec Kralove region, Chata u Orlice - HK features a terrace and garden views. Ubytovanie Chata u Orlice - HK sa nachádza v meste Hradec Králové (Česká republika - Královohradecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Chata u Orlice - HK má celkové hodnotenie 9,2. Pre Dovolenkový dom Chata u Orlice - HK momentálne evidujeme 12 recenzií.

Apartments - Penzion Lena

9,2

Apartments - Penzion Lena

Ubytovanie (Penzión) Apartments - Penzion Lena. Penzión Lena sa nachádza v meste Hradec Králové a svojim hosťom ponúka gril a detské ihrisko. Na mieste je k dispozícii bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Apartments - Penzion Lena sa nachádza v meste Hradec Králové (Česká republika - Královohradecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartments - Penzion Lena má celkové hodnotenie 9,2. Pre Penzión Apartments - Penzion Lena momentálne evidujeme 156 recenzií.

Hnízdo Snů

9,2

Hnízdo Snů

Ubytovanie (Penzión) Hnízdo Snů. Penzión Hnízdo snů sa nachádza v Hradci Králové a ponúka možnosť ubytovať sa s domácimi miláčikmi. Nájdete tu aj reštauráciu. Ubytovanie Hnízdo Snů sa nachádza v meste Hradec Králové (Česká republika - Královohradecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hnízdo Snů má celkové hodnotenie 9,2. Pre Penzión Hnízdo Snů momentálne evidujeme 292 recenzií.

EA Hotel Tereziánský dvůr

9,1

EA Hotel Tereziánský dvůr

Ubytovanie (Hotel) EA Hotel Tereziánský dvůr. Hotel Tereziánsky Dvůr je situovaný 5 minút pešo od starej časti mesta Hradec Králové. Ubytovanie EA Hotel Tereziánský dvůr sa nachádza v meste Hradec Králové (Česká republika - Královohradecký kraj). Ubytovanie EA Hotel Tereziánský dvůr má celkové hodnotenie 9,1. Pre Hotel EA Hotel Tereziánský dvůr momentálne evidujeme 218 recenzií.

Konference Park Hotel

9,1

Konference Park Hotel

Ubytovanie (Hotel) Konference Park Hotel. Hotel Konference Park sa nachádza na okraji Hradca Králové hneď pri golfovom ihrisku. Ubytovanie Konference Park Hotel sa nachádza v meste Hradec Králové (Česká republika - Královohradecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Konference Park Hotel má celkové hodnotenie 9,1. Pre Hotel Konference Park Hotel momentálne evidujeme 249 recenzií.

Apartmány Šárka Újezd u Hradce Králové

9,1

Apartmány Šárka Újezd u Hradce Králové

Ubytovanie (Apartmán) Apartmány Šárka Újezd u Hradce Králové. Apartmány Šárka Újezd u Hradce Králové is located in Hradec Králové. This apartment has a garden, barbecue facilities, free WiFi and free private parking. Ubytovanie Apartmány Šárka Újezd u Hradce Králové sa nachádza v meste Hradec Králové (Česko - Královohradecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 37 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Komenskeho

9

Apartment Komenskeho

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Komenskeho. Apartment Komenskeho is located in Hradec Králové. Free WiFi is provided. Ubytovanie Apartment Komenskeho sa nachádza v meste Hradec Králové (Česká republika - Královohradecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartment Komenskeho má celkové hodnotenie 9. Pre Apartmán Apartment Komenskeho momentálne evidujeme 6 recenzií.

No. 34

9

No. 34

Ubytovanie (Apartmány) No. 34. Set in Hradec Králové in the Hradec Kralove region, No. 34 provides accommodation with free WiFi. Ubytovanie No. 34 sa nachádza v meste Hradec Králové (Česko - Královohradecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 26 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

°°°Carolina's Stylish Apartment°°°

9

°°°Carolina's Stylish Apartment°°°

Ubytovanie (Apartmán) °°°Carolina's Stylish Apartment°°°. Offering free WiFi and city views, °°°Carolina's Stylish Apartment°°° is an accommodation located in Hradec Králové. Ubytovanie °°°Carolina's Stylish Apartment°°° sa nachádza v meste Hradec Králové (Česko - Královohradecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Okresní Dům

8,9

Hotel Okresní Dům

Ubytovanie (Hotel) Hotel Okresní Dům. Boutique hotel Okresní Dům je príkladom secesnej architektúry v Hradci Králové. Ubytovanie Hotel Okresní Dům sa nachádza v meste Hradec Králové (Česká republika - Královohradecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Okresní Dům má celkové hodnotenie 8,9. Pre Hotel Hotel Okresní Dům momentálne evidujeme 543 recenzií.

Hotel u České koruny

8,9

Hotel u České koruny

Ubytovanie (Hotel) Hotel u České koruny. Hotel U České koruny sa nachádza v historickej budove v centre Hradca Králové, 300 metrov od Bielej veže a mestskej katedrály. Ubytovanie Hotel u České koruny sa nachádza v meste Hradec Králové (Česká republika - Královohradecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel u České koruny má celkové hodnotenie 8,9. Pre Hotel Hotel u České koruny momentálne evidujeme 809 recenzií.

Hotel Vacek Pod Věží

8,8

Hotel Vacek Pod Věží

Ubytovanie (Hotel) Hotel Vacek Pod Věží. Hotel Vacek Pod Věží sa nachádza v historickom centre mesta Hradec Králové. Ubytovanie Hotel Vacek Pod Věží sa nachádza v meste Hradec Králové (Česká republika - Královohradecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Vacek Pod Věží má celkové hodnotenie 8,8. Pre Hotel Hotel Vacek Pod Věží momentálne evidujeme 304 recenzií.

Pension Smetanuv statek

8,8

Pension Smetanuv statek

Ubytovanie (Penzión) Pension Smetanuv statek. Penzión Smetanův statek s tichou polohou asi 7 km od historického centra Hradca Králové ponúka izby s vlastným sociálnym zariadením a TV. Ubytovanie Pension Smetanuv statek sa nachádza v meste Hradec Králové (Česká republika - Královohradecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Pension Smetanuv statek má celkové hodnotenie 8,8. Pre Penzión Pension Smetanuv statek momentálne evidujeme 147 recenzií.

Penzion Uno

8,7

Penzion Uno

Ubytovanie (Penzión) Penzion Uno. Penzión Uno sa nachádza v Hradci Králové. Ponúka reštauráciu, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Penzion Uno sa nachádza v meste Hradec Králové (Česká republika - Královohradecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 39 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Uno má celkové hodnotenie 8,7. Pre Penzión Penzion Uno momentálne evidujeme 158 recenzií.

Pension u Svateho Jana

8,7

Pension u Svateho Jana

Ubytovanie (Penzión) Pension u Svateho Jana. Tento penzión sa nachádza na tichom mieste v obci Slobodné Dvory a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet, tradičné české jedlá a priestranné izby s... Ubytovanie Pension u Svateho Jana sa nachádza v meste Hradec Králové (Česká republika - Královohradecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Pension u Svateho Jana má celkové hodnotenie 8,7. Pre Penzión Pension u Svateho Jana momentálne evidujeme 332 recenzií.

Penzion Amátka

8,7

Penzion Amátka

Ubytovanie (Hotel) Penzion Amátka. Penzion Amátka features accommodation in Hradec Králové. Kudowa-Zdrój is 39 km from the hotel, while Janske Lazne is 47 km from the property. Ubytovanie Penzion Amátka sa nachádza v meste Hradec Králové (Česko - Královohradecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 28 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Restaurace a penzion Zděná Bouda

8,7

Restaurace a penzion Zděná Bouda

Ubytovanie (Penzión) Restaurace a penzion Zděná Bouda. Reštaurácia a penzión Zděná bouda sa nachádza v rekreačnej oblasti pri lese, 5 km od centra Hradca Králové. Ubytovanie Restaurace a penzion Zděná Bouda sa nachádza v meste Hradec Králové (Česká republika - Královohradecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Restaurace a penzion Zděná Bouda má celkové hodnotenie 8,7. Pre Penzión Restaurace a penzion Zděná Bouda momentálne evidujeme 258 recenzií.

Hotel U Královny Elišky

8,7

Hotel U Královny Elišky

Ubytovanie (Hotel) Hotel U Královny Elišky. Tento pekný hotel sídli v historickej budove v centre mesta Hradec Králové, ktorá patrí do komplexu mestských domov zo 14. storočia. Ubytovanie Hotel U Královny Elišky sa nachádza v meste Hradec Králové (Česká republika - Královohradecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel U Královny Elišky má celkové hodnotenie 8,7. Pre Hotel Hotel U Královny Elišky momentálne evidujeme 293 recenzií.

Harmony Hall

8,6

Harmony Hall

Ubytovanie (Penzión) Harmony Hall. Ubytovanie Harmony Hall sa nachádza len 7 minút chôdze od hlavnej železničnej a autobusovej stanice v Hradci Králové. Ubytovanie Harmony Hall sa nachádza v meste Hradec Králové (Česká republika - Královohradecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Harmony Hall má celkové hodnotenie 8,6. Pre Penzión Harmony Hall momentálne evidujeme 304 recenzií.

Penzion MAR

8,5

Penzion MAR

Ubytovanie (Penzión) Penzion MAR. Penzión MAR ponúka ubytovanie v meste Hradec Králové. K dispozícii je spoločná kuchyňa a bezplatné Wi-Fi. Izby sú vybavené rýchlovarnou kanvicou. Ubytovanie Penzion MAR sa nachádza v meste Hradec Králové (Česká republika - Královohradecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion MAR má celkové hodnotenie 8,5. Pre Penzión Penzion MAR momentálne evidujeme 160 recenzií.

Harmony Hall Apartments

8,3

Harmony Hall Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Harmony Hall Apartments. Apartmány Harmony Hall sa nachádzajú v Hradci Králové. V niektorých môžu hostia využívať kuchyňu s chladničkou. Ubytovanie Harmony Hall Apartments sa nachádza v meste Hradec Králové (Česká republika - Královohradecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 86 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Harmony Hall Apartments má celkové hodnotenie 8,3. Pre Apartmány Harmony Hall Apartments momentálne evidujeme 71 recenzií.

Penzion Pupendo

8,3

Penzion Pupendo

Ubytovanie (Penzión) Penzion Pupendo. Penzión Pupendo sa nachádza v Hradci Králové, 15 minút chôdze od historického centra mesta. Ubytovanie Penzion Pupendo sa nachádza v meste Hradec Králové (Česká republika - Královohradecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Pupendo má celkové hodnotenie 8,3. Pre Penzión Penzion Pupendo momentálne evidujeme 208 recenzií.

Penzion Černý Kůň

8,1

Penzion Černý Kůň

Ubytovanie (Penzión) Penzion Černý Kůň. Rodinou prevádzkovaný penzión Černý Kůň sa nachádza na pokojnom mieste 2 km od centra Hradca Králové. Ubytovanie Penzion Černý Kůň sa nachádza v meste Hradec Králové (Česká republika - Královohradecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Černý Kůň má celkové hodnotenie 8,1. Pre Penzión Penzion Černý Kůň momentálne evidujeme 110 recenzií.

Nové Adalbertinum

8,1

Nové Adalbertinum

Ubytovanie (Hotel) Nové Adalbertinum. Hotel Nové Adalbertinum je jednou z dominantných stavieb na historickom Veľkom námestí mesta Hradec Králové a ponúka okúzľujúce hosťovské izby, kongresové... Ubytovanie Nové Adalbertinum sa nachádza v meste Hradec Králové (Česká republika - Královohradecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Nové Adalbertinum má celkové hodnotenie 8,1. Pre Hotel Nové Adalbertinum momentálne evidujeme 1050 recenzií.

Motel U Sedláka Chvojky

7,9

Motel U Sedláka Chvojky

Ubytovanie (Penzión) Motel U Sedláka Chvojky. Motel U Sedláka Chvojky so záhradou sa nachádza v meste Hradec Králové a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Motel U Sedláka Chvojky sa nachádza v meste Hradec Králové (Česká republika - Královohradecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 20 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Motel U Sedláka Chvojky má celkové hodnotenie 7,9. Pre Penzión Motel U Sedláka Chvojky momentálne evidujeme 107 recenzií.

Bungalovy Prima Stříbrný Rybník

7,9

Bungalovy Prima Stříbrný Rybník

Ubytovanie (Kemping) Bungalovy Prima Stříbrný Rybník. Zariadenie Bungalovy Prima Stříbrný Rybník s výhľadom na jazero ponúka ubytovanie s kuchynským kútom v Hradci Králové. K dispozícii máte bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Bungalovy Prima Stříbrný Rybník sa nachádza v meste Hradec Králové (Česká republika - Královohradecký kraj). Ubytovanie Bungalovy Prima Stříbrný Rybník má celkové hodnotenie 7,9. Pre Kemping Bungalovy Prima Stříbrný Rybník momentálne evidujeme 41 recenzií.

Hotel Grand

7,8

Hotel Grand

Ubytovanie (Hotel) Hotel Grand. Hotel sa nachádza v zrekonštruovanej historickej budove v centre Hradca Králové. Ubytovanie Hotel Grand sa nachádza v meste Hradec Králové (Česká republika - Královohradecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Grand má celkové hodnotenie 7,8. Pre Hotel Hotel Grand momentálne evidujeme 232 recenzií.

Mitrans

7,4

Mitrans

Ubytovanie (Hostel) Mitrans. Set in Hradec Králové, Mitrans has a shared lounge, terrace and free WiFi. At the hostel, each room has a balcony. Ubytovanie Mitrans sa nachádza v meste Hradec Králové (Česká republika - Královohradecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Mitrans má celkové hodnotenie 7,4. Pre Hostel Mitrans momentálne evidujeme 6 recenzií.

Ubytovanie v meste Hradec Králové

Mesto Hradec Králové sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 54 hotelov a ubytovanie v meste Hradec Králové.