Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Pilníkov

V meste Pilníkov (Česká republika) máme celkom 4 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Pilníkov

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Pilníkov

Statek pod lípou

9,6

Statek pod lípou

Ubytovanie (Penzión) Statek pod lípou. Ubytovacie zariadenie Statek pod lípou s bazénom ponúka ubytovanie v meste Pilníkov. Na mieste môžete parkovať na neplatenom súkromnom parkovisku. Ubytovanie Statek pod lípou sa nachádza v meste Pilníkov (Česká republika - Královohradecký kraj). Ubytovanie Statek pod lípou má celkové hodnotenie 9,6. Pre Penzión Statek pod lípou momentálne evidujeme 103 recenzií.

Penzion U Skutilů

9,4

Penzion U Skutilů

Ubytovanie (Penzión) Penzion U Skutilů. Penzión U Skutilů sa nachádza v meste Pilníkov a ponúka tenisový kurt, záhradu, terasu a úschovňu lyží. Ubytovanie Penzion U Skutilů sa nachádza v meste Pilníkov (Česká republika - Královohradecký kraj). Ubytovanie Penzion U Skutilů má celkové hodnotenie 9,4. Pre Penzión Penzion U Skutilů momentálne evidujeme 152 recenzií.

Pension 338

8,9

Pension 338

Ubytovanie (Penzión) Pension 338. Pension 338 sa nachádza v obci Pilníkov, 10 km od centra Trutnova. Ubytovanie Pension 338 sa nachádza v meste Pilníkov (Česká republika - Královohradecký kraj). Ubytovanie Pension 338 má celkové hodnotenie 8,9. Pre Penzión Pension 338 momentálne evidujeme 40 recenzií.

Ubytovanie v meste Pilníkov

Mesto Pilníkov sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 4 hotelov a ubytovanie v meste Pilníkov.