Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Rychnov nad Kněžnou

V meste Rychnov nad Kněžnou (Česká republika) máme celkom 10 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Rychnov nad Kněžnou

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Rychnov nad Kněžnou

Chalupa na Končinách

10

Chalupa na Končinách

Ubytovanie Chalupa na Končinách. Offering garden views, Chalupa na Končinách is an accommodation located in Rychnov nad Kněžnou, 41 km from The Grandmother's Valley and 45 km from Litomyšl... Ubytovanie Chalupa na Končinách sa nachádza v meste Rychnov nad Kněžnou (Česko - Královohradecký kraj).

Apartmán U Borovice

9,8

Apartmán U Borovice

Ubytovanie (Apartmány) Apartmán U Borovice. Apartmán U Borovice sa nachádza na pokojnom mieste, 500 metrov od centra mesta Rychnov nad Kněžnou a ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním, bezplatné... Ubytovanie Apartmán U Borovice sa nachádza v meste Rychnov nad Kněžnou (Česká republika - Královohradecký kraj). Ubytovanie Apartmán U Borovice má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmány Apartmán U Borovice momentálne evidujeme 67 recenzií.

Lodge Chata Zdobnice

9,7

Lodge Chata Zdobnice

Ubytovanie (Chata v prírode) Lodge Chata Zdobnice. Located in Rybné nad Zdobnicí, 7 km from Vamberk and 9 km from Žamberk, Lodge Chata Zdobnice boasts a barbecue and views of the river. Ubytovanie Lodge Chata Zdobnice sa nachádza v meste Rychnov nad Kněžnou (Česká republika - Královohradecký kraj). Ubytovanie Lodge Chata Zdobnice má celkové hodnotenie 9,7. Pre Chata v prírode Lodge Chata Zdobnice momentálne evidujeme 28 recenzií.

Areál Malý Texas (Little Texas)

9,4

Areál Malý Texas (Little Texas)

Ubytovanie (Bed and breakfast) Areál Malý Texas (Little Texas). Ubytovacie zariadenie Areál Malý Texas sa nachádza vo veľkej prírodnej oblasti na okraji mesta Lukavice a ponúka vám sezónny vonkajší bazén, volejbalové... Ubytovanie Areál Malý Texas (Little Texas) sa nachádza v meste Rychnov nad Kněžnou (Česká republika - Královohradecký kraj). Ubytovanie Areál Malý Texas (Little Texas) má celkové hodnotenie 9,4. Pre Bed and breakfast Areál Malý Texas (Little Texas) momentálne evidujeme 154 recenzií.

Apartmán v podzámčí

9,2

Apartmán v podzámčí

Ubytovanie Apartmán v podzámčí. Featuring river views, Apartmán v podzámčí provides accommodation with a patio and a coffee machine, around 36 km from The Grandmother's Valley. Ubytovanie Apartmán v podzámčí sa nachádza v meste Rychnov nad Kněžnou (Česko - Královohradecký kraj).

April hotel Panorama

9,1

April hotel Panorama

Ubytovanie (Hotel) April hotel Panorama. Hotel Panorama s výhľadom na Orlické hory sa nachádza v rezidenčnej štvrti Rychnova nad Kněžnou. Ubytovanie April hotel Panorama sa nachádza v meste Rychnov nad Kněžnou (Česká republika - Královohradecký kraj). Ubytovanie April hotel Panorama má celkové hodnotenie 9,1. Pre Hotel April hotel Panorama momentálne evidujeme 159 recenzií.

Apartmány Morávka

9

Apartmány Morávka

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Morávka. Featuring free WiFi throughout the property, Apartmány Morávka is situated in Rychnov nad Kněžnou, 40 km from Hradec Králové. Ubytovanie Apartmány Morávka sa nachádza v meste Rychnov nad Kněžnou (Česká republika - Královohradecký kraj). Ubytovanie Apartmány Morávka má celkové hodnotenie 9. Pre Apartmány Apartmány Morávka momentálne evidujeme 89 recenzií.

Hotel Studanka

8,9

Hotel Studanka

Ubytovanie (Hotel) Hotel Studanka. Hotel Studánka sa nachádza na tichom mieste s výhľadom na Včelný les, 3 km od centra mesta Rychnov nad Kněžnou. Ubytovanie Hotel Studanka sa nachádza v meste Rychnov nad Kněžnou (Česká republika - Královohradecký kraj). Ubytovanie Hotel Studanka má celkové hodnotenie 8,9. Pre Hotel Hotel Studanka momentálne evidujeme 20 recenzií.

Penzion U Zvonu

8,7

Penzion U Zvonu

Ubytovanie (Penzión) Penzion U Zvonu. Penzion U Zvonu is located in historical town center of Rychnov nad Kněžnou in the region of Orlické Mountains. Ubytovanie Penzion U Zvonu sa nachádza v meste Rychnov nad Kněžnou (Česká republika - Královohradecký kraj). Ubytovanie Penzion U Zvonu má celkové hodnotenie 8,7. Pre Penzión Penzion U Zvonu momentálne evidujeme 50 recenzií.

Sokolí hnízdo

8,4

Sokolí hnízdo

Ubytovanie (Penzión) Sokolí hnízdo. Situated in Hláska, Sokolí hnízdo has a restaurant, bar, garden, and free WiFi. Ubytovanie Sokolí hnízdo sa nachádza v meste Rychnov nad Kněžnou (Česko - Královohradecký kraj).

Hotel Havel

8,3

Hotel Havel

Ubytovanie (Hotel) Hotel Havel. Situated on the main square of Rychnov nad Kněžnou, Hotel Havel offers rooms with private bathroom facilities, a restaurant with international cuisine and... Ubytovanie Hotel Havel sa nachádza v meste Rychnov nad Kněžnou (Česká republika - Královohradecký kraj). Ubytovanie Hotel Havel má celkové hodnotenie 8,3. Pre Hotel Hotel Havel momentálne evidujeme 115 recenzií.

Hotel Zdobnice

8,1

Hotel Zdobnice

Ubytovanie (Hotel) Hotel Zdobnice. Hotel Zdobnice features a restaurant, bar, a shared lounge and terrace in Rychnov nad Kněžnou. The hotel has family rooms. Ubytovanie Hotel Zdobnice sa nachádza v meste Rychnov nad Kněžnou (Česko - Královohradecký kraj).

Hotel Herman

7,5

Hotel Herman

Ubytovanie (Hotel) Hotel Herman. Featuring a garden and bar, as well as a restaurant, Hotel Herman is located in Rychnov nad Kněžnou. Ubytovanie Hotel Herman sa nachádza v meste Rychnov nad Kněžnou (Česká republika - Královohradecký kraj). Ubytovanie Hotel Herman má celkové hodnotenie 7,5. Pre Hotel Hotel Herman momentálne evidujeme 37 recenzií.

HOTEL HARMONY Dlouhá Ves

6,1

HOTEL HARMONY Dlouhá Ves

Ubytovanie (Hotel) HOTEL HARMONY Dlouhá Ves. HOTEL HARMONY Dlouhá Ves sa nachádza v Rychnove nad Kněžnou a ponúka bar, terasu, reštauráciu, izbovú službu a spoločenskú miestnosť. Ubytovanie HOTEL HARMONY Dlouhá Ves sa nachádza v meste Rychnov nad Kněžnou (Česko - Královohradecký kraj).

Penzion v chaloupce

Penzion v chaloupce

Ubytovanie (Penzión) Penzion v chaloupce. Offering free WiFi, Penzion v chaloupce is set in Rychnov nad Kněžnou. Guests can make use of a garden. Ubytovanie Penzion v chaloupce sa nachádza v meste Rychnov nad Kněžnou (Česko - Královohradecký kraj).

Pension na Starém náměstí

Pension na Starém náměstí

Ubytovanie (Penzión) Pension na Starém náměstí. Guests can dine in the restaurant or a drink at the bar and free WiFi is available. Ubytovanie Pension na Starém náměstí sa nachádza v meste Rychnov nad Kněžnou (Česká republika - Královohradecký kraj). Pre Penzión Pension na Starém náměstí nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Nový designový apartmán s klimatizací

Nový designový apartmán s klimatizací

Ubytovanie (Apartmán) Nový designový apartmán s klimatizací. v Využívať môžete bezplatné Wi-Fi. Polanica-Zdrój sa nachádza 32 km a Kudowa-Zdrój 31 km od apartmánu. Najbližšie letisko Pardubice je vzdialené 41 km. Ubytovanie Nový designový apartmán s klimatizací sa nachádza v meste Rychnov nad Kněžnou (Česko - Královohradecký kraj).

Ubytovanie v meste Rychnov nad Kněžnou

Mesto Rychnov nad Kněžnou sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 10 hotelov a ubytovanie v meste Rychnov nad Kněžnou.