Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Trutnov

V meste Trutnov (Česká republika) máme celkom 33 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Trutnov

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Trutnov

Chalupa Dolce Vita

9,9

Chalupa Dolce Vita

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chalupa Dolce Vita. Featuring free bikes, a garden, and water sports facilities, Chalupa Dolce Vita features accommodation in Trutnov with free WiFi and lake views. Ubytovanie Chalupa Dolce Vita sa nachádza v meste Trutnov (Česko - Královohradecký kraj).

Apartmán Na sluneční stráni

9,7

Apartmán Na sluneční stráni

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Na sluneční stráni. Situated in Trutnov, Apartmán Na sluneční stráni features accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Apartmán Na sluneční stráni sa nachádza v meste Trutnov (Česká republika - Královohradecký kraj). Ubytovanie Apartmán Na sluneční stráni má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmán Apartmán Na sluneční stráni momentálne evidujeme 11 recenzií.

apartmán deVAde s řadou aktivit v okolí

9,7

apartmán deVAde s řadou aktivit v okolí

Ubytovanie (Apartmány) apartmán deVAde s řadou aktivit v okolí. Apartmán deVAde s řadou aktivit v okolí is situated in Trutnov. The property is 38 km from Zagórze Śląskie, and complimentary private parking is available. Ubytovanie apartmán deVAde s řadou aktivit v okolí sa nachádza v meste Trutnov (Česko - Královohradecký kraj).

Apartmán Náměstí Horníků

9,6

Apartmán Náměstí Horníků

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Náměstí Horníků. Situated in Trutnov, Apartmán Náměstí Horníků features accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Apartmán Náměstí Horníků sa nachádza v meste Trutnov (Česká republika - Královohradecký kraj). Ubytovanie Apartmán Náměstí Horníků má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmán Apartmán Náměstí Horníků momentálne evidujeme 34 recenzií.

Penzion Dračí údolí

9,4

Penzion Dračí údolí

Ubytovanie (Apartmán) Penzion Dračí údolí. Situated in Trutnov, Penzion Dračí údolí features accommodation with a balcony and free WiFi. The apartment has garden views and is 39 km from... Ubytovanie Penzion Dračí údolí sa nachádza v meste Trutnov (Česká republika - Královohradecký kraj). Ubytovanie Penzion Dračí údolí má celkové hodnotenie 9,4. Pre Apartmán Penzion Dračí údolí momentálne evidujeme 31 recenzií.

Apartmány Sophia

9,3

Apartmány Sophia

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Sophia. Situated in Trutnov, 47 km from Kudowa-Zdrój, Apartmány Sophia features a garden and free WiFi. Ubytovanie Apartmány Sophia sa nachádza v meste Trutnov (Česká republika - Královohradecký kraj). Ubytovanie Apartmány Sophia má celkové hodnotenie 9,3. Pre Apartmány Apartmány Sophia momentálne evidujeme 50 recenzií.

Chata Dolce I

9,3

Chata Dolce I

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata Dolce I. Chata Dolce I is set in Trutnov. This beachfront property offers access to a balcony and free WiFi. Ubytovanie Chata Dolce I sa nachádza v meste Trutnov (Česká republika - Královohradecký kraj). Ubytovanie Chata Dolce I má celkové hodnotenie 9,3. Pre Chata v prírode Chata Dolce I momentálne evidujeme 17 recenzií.

Apartmán ÚSVIT

9,3

Apartmán ÚSVIT

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán ÚSVIT. Offering free WiFi and garden views, Apartmán ÚSVIT is an accommodation situated in Trutnov. Ubytovanie Apartmán ÚSVIT sa nachádza v meste Trutnov (Česká republika - Královohradecký kraj). Ubytovanie Apartmán ÚSVIT má celkové hodnotenie 9,3. Pre Apartmán Apartmán ÚSVIT momentálne evidujeme 17 recenzií.

Penzion Pohoda

9,2

Penzion Pohoda

Ubytovanie (Penzión) Penzion Pohoda. Penzión Pohoda situovaný v centre Trutnova v Krkonošiach vám ponúka priestranné ubytovacie jednotky so satelitnou TV, DVD prehrávačom a príslušenstvom na... Ubytovanie Penzion Pohoda sa nachádza v meste Trutnov (Česká republika - Královohradecký kraj). Ubytovanie Penzion Pohoda má celkové hodnotenie 9,2. Pre Penzión Penzion Pohoda momentálne evidujeme 263 recenzií.

Penzion Poříčí

9,2

Penzion Poříčí

Ubytovanie (Penzión) Penzion Poříčí. Penzión Poříčí ponúka ubytovanie v lokalite Poříčí, 27 km od poľského mesta Karpacz. Má reštauráciu, bar a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Penzion Poříčí sa nachádza v meste Trutnov (Česká republika - Královohradecký kraj). Ubytovanie Penzion Poříčí má celkové hodnotenie 9,2. Pre Penzión Penzion Poříčí momentálne evidujeme 702 recenzií.

Hotel Davidek

9,1

Hotel Davidek

Ubytovanie (Hotel) Hotel Davidek. Hotel Davídek ponúka športové a relaxačné centrum, kurty na tenis, squash, badminton, stolný tenis, posilňovňu, fínsku saunu a vírivku, ako i požičovňu... Ubytovanie Hotel Davidek sa nachádza v meste Trutnov (Česká republika - Královohradecký kraj). Ubytovanie Hotel Davidek má celkové hodnotenie 9,1. Pre Hotel Hotel Davidek momentálne evidujeme 322 recenzií.

Nelly Kellys

9

Nelly Kellys

Ubytovanie (Hotel) Nelly Kellys. Nelly Kellys je rodinou prevádzkovaný boutique hotel, ktorý sa nachádza v historickom centre Trutnova a ponúka nefajčiarsku reštauráciu, príjemný írsky... Ubytovanie Nelly Kellys sa nachádza v meste Trutnov (Česká republika - Královohradecký kraj). Ubytovanie Nelly Kellys má celkové hodnotenie 9. Pre Hotel Nelly Kellys momentálne evidujeme 226 recenzií.

Apartmány Trutnov Promenáda

9

Apartmány Trutnov Promenáda

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Trutnov Promenáda. Apartmány Trutnov Promenáda sa nachádzajú v meste Trutnov a ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a so záhradou. Ubytovanie Apartmány Trutnov Promenáda sa nachádza v meste Trutnov (Česká republika - Královohradecký kraj). Ubytovanie Apartmány Trutnov Promenáda má celkové hodnotenie 9. Pre Apartmány Apartmány Trutnov Promenáda momentálne evidujeme 139 recenzií.

Pension Peklo

8,8

Pension Peklo

Ubytovanie (Penzión) Pension Peklo. Penzión Peklo sa nachádza v Trutnove a môže sa pochváliť záhradou, grilom a reštauráciou. Ubytovanie Pension Peklo sa nachádza v meste Trutnov (Česká republika - Královohradecký kraj). Ubytovanie Pension Peklo má celkové hodnotenie 8,8. Pre Penzión Pension Peklo momentálne evidujeme 128 recenzií.

Apartmán Trutnov

8,8

Apartmán Trutnov

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Trutnov. Apartmán Trutnov s výhľadom na hory sa nachádza v Trutnove. Ponúka bezplatné Wi-Fi a balkón. Ubytovanie Apartmán Trutnov sa nachádza v meste Trutnov (Česká republika - Královohradecký kraj). Ubytovanie Apartmán Trutnov má celkové hodnotenie 8,8. Pre Apartmán Apartmán Trutnov momentálne evidujeme 109 recenzií.

Apartmán Kotviště Trutnov

8,8

Apartmán Kotviště Trutnov

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Kotviště Trutnov. Apartmán Kotviště Trutnov is situated in Trutnov. Featuring river and city views, this apartment also comes with free WiFi. Ubytovanie Apartmán Kotviště Trutnov sa nachádza v meste Trutnov (Česko - Královohradecký kraj).

Hotel Alfa

8,7

Hotel Alfa

Ubytovanie (Hotel) Hotel Alfa. Hotel Alfa sa nachádza na pokojnom mieste v rezidenčnej štvrti, len 600 metrov od hlavného námestia mesta Trutnov. Ubytovanie Hotel Alfa sa nachádza v meste Trutnov (Česká republika - Královohradecký kraj). Ubytovanie Hotel Alfa má celkové hodnotenie 8,7. Pre Hotel Hotel Alfa momentálne evidujeme 364 recenzií.

Olympland Hotel

8,7

Olympland Hotel

Ubytovanie (Hotel) Olympland Hotel. Situated in Trutnov, Olympland Hotel has a restaurant, fitness centre, bar, and free WiFi throughout the property. Ubytovanie Olympland Hotel sa nachádza v meste Trutnov (Česko - Královohradecký kraj).

Penzion Kuželna

8,7

Penzion Kuželna

Ubytovanie (Penzión) Penzion Kuželna. Penzion Kuželna features accommodation in Trutnov. Free WiFi is available and private parking can be arranged at an extra charge. Ubytovanie Penzion Kuželna sa nachádza v meste Trutnov (Česko - Královohradecký kraj).

Hotel Krakonoš

8,6

Hotel Krakonoš

Ubytovanie (Hotel) Hotel Krakonoš. Hotel Krakonoš sa nachádza v meste Trutnov, 100 metrov od centra mesta. Ubytovanie Hotel Krakonoš sa nachádza v meste Trutnov (Česká republika - Královohradecký kraj). Ubytovanie Hotel Krakonoš má celkové hodnotenie 8,6. Pre Hotel Hotel Krakonoš momentálne evidujeme 460 recenzií.

Apartmán Trutnov

8,6

Apartmán Trutnov

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Trutnov. Apartmán Trutnov is located in Trutnov. The apartment is in an area where guests can engage in activities such as skiing and cycling. Ubytovanie Apartmán Trutnov sa nachádza v meste Trutnov (Česká republika - Královohradecký kraj). Ubytovanie Apartmán Trutnov má celkové hodnotenie 8,6. Pre Apartmán Apartmán Trutnov momentálne evidujeme 6 recenzií.

Rekreační dům Dony

8,5

Rekreační dům Dony

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Rekreační dům Dony. Rekreační dům Dony is set in Trutnov and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Rekreační dům Dony sa nachádza v meste Trutnov (Česko - Královohradecký kraj).

Hotel Adam Trutnov

8,5

Hotel Adam Trutnov

Ubytovanie (Hotel) Hotel Adam Trutnov. Hotel Adam sa nachádza v historickom centre mesta Trutnov, len 70 metrov od hlavného námestia a 900 metrov od železničnej stanice. Ubytovanie Hotel Adam Trutnov sa nachádza v meste Trutnov (Česká republika - Královohradecký kraj). Ubytovanie Hotel Adam Trutnov má celkové hodnotenie 8,5. Pre Hotel Hotel Adam Trutnov momentálne evidujeme 123 recenzií.

Vila Helena

8,5

Vila Helena

Ubytovanie (Penzión) Vila Helena. Vila Helena sa nachádza v meste Trutnov a ponúka bezplatné Wi-Fi. V každej izbe je k dispozícii šatníková skriňa. Ubytovanie Vila Helena sa nachádza v meste Trutnov (Česká republika - Královohradecký kraj). Ubytovanie Vila Helena má celkové hodnotenie 8,5. Pre Penzión Vila Helena momentálne evidujeme 29 recenzií.

SOKOLOVNA TRUTNOV

8,2

SOKOLOVNA TRUTNOV

Ubytovanie (Hostel) SOKOLOVNA TRUTNOV. Ubytovanie SOKOLOVNA TRUTNOV sa nachádza v Trutnove. Dostupné je bezplatné Wi-Fi. Hostel je vzdialený 48 km od Špindlerovho Mlýna. Ubytovanie SOKOLOVNA TRUTNOV sa nachádza v meste Trutnov (Česká republika - Královohradecký kraj). Ubytovanie SOKOLOVNA TRUTNOV má celkové hodnotenie 8,2. Pre Hostel SOKOLOVNA TRUTNOV momentálne evidujeme 30 recenzií.

Apartmány Hotel Davídek

8

Apartmány Hotel Davídek

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Apartmány Hotel Davídek. Set in Trutnov, 49 km from Harrachov, Apartmány Hotel Davídek offers a restaurant and free WiFi. Ubytovanie Apartmány Hotel Davídek sa nachádza v meste Trutnov (Česko - Královohradecký kraj).

PATRIA HOTEL

8

PATRIA HOTEL

Ubytovanie (Hotel) PATRIA HOTEL. PATRIA HOTEL features a garden, shared lounge, ski-to-door access and casino in Trutnov. Ubytovanie PATRIA HOTEL sa nachádza v meste Trutnov (Česká republika - Královohradecký kraj). Ubytovanie PATRIA HOTEL má celkové hodnotenie 8. Pre Hotel PATRIA HOTEL momentálne evidujeme 21 recenzií.

GL Hotel

7,6

GL Hotel

Ubytovanie (Hotel) GL Hotel. Hotel Grand Luxury sa nachádza priamo na hlavnom námestí v centre Trutnova, 5 minút chôdze od autobusovej a železničnej stanice. Ubytovanie GL Hotel sa nachádza v meste Trutnov (Česká republika - Královohradecký kraj). Ubytovanie GL Hotel má celkové hodnotenie 7,6. Pre Hotel GL Hotel momentálne evidujeme 172 recenzií.

Penzion Dalibor

5,5

Penzion Dalibor

Ubytovanie (Penzión) Penzion Dalibor. Penzión Dalibor sa nachádza v meste Trutnov a ponúka gril a bar. Tento 3-hviezdičkový penzión poskytuje bezplatné Wi-Fi. Hostia tu nájdu reštauráciu. Ubytovanie Penzion Dalibor sa nachádza v meste Trutnov (Česko - Královohradecký kraj).

Chata u rybníka

Chata u rybníka

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata u rybníka. Featuring a garden and a terrace, Chata u rybníka provides accommodation in Trutnov with free WiFi and garden views. Ubytovanie Chata u rybníka sa nachádza v meste Trutnov (Česká republika - Královohradecký kraj). Pre Chata v prírode Chata u rybníka nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Chata u rybníka

Chata u rybníka

Ubytovanie (Vila) Chata u rybníka. Chata u rybníka is set in Trutnov and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Chata u rybníka sa nachádza v meste Trutnov (Česko - Královohradecký kraj).

Vila Janáčkova - 1st republic villa

Vila Janáčkova - 1st republic villa

Ubytovanie (Penzión) Vila Janáčkova - 1st republic villa. Located in Trutnov, Vila Janáčkova - 1st republic villa provides free WiFi. The guest house has family rooms. Ubytovanie Vila Janáčkova - 1st republic villa sa nachádza v meste Trutnov (Česko - Královohradecký kraj).

Klidný byt na okraji Trutnova

Klidný byt na okraji Trutnova

Ubytovanie (Privát) Klidný byt na okraji Trutnova. Located in Trutnov in the Hradec Kralove region, Klidný byt na okraji Trutnova has a garden. Ubytovanie Klidný byt na okraji Trutnova sa nachádza v meste Trutnov (Česko - Královohradecký kraj).

CAMP Dolce

CAMP Dolce

Ubytovanie (Dovolenkový park) CAMP Dolce. Apartmany Dolce is situated in Camp Dolce, 3 km from Trutnov in the Eastern Giant Mountains (Krkonose). Ubytovanie CAMP Dolce sa nachádza v meste Trutnov (Česko - Královohradecký kraj).

Chata v Podkrkonoší

Chata v Podkrkonoší

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata v Podkrkonoší. Chata v Podkrkonoší is situated in Trutnov and offers a bar, a garden and a terrace. The property has garden views and is 42 km from Szklarska Poręba. Ubytovanie Chata v Podkrkonoší sa nachádza v meste Trutnov (Česko - Královohradecký kraj).

Ubytovanie v meste Trutnov

Mesto Trutnov sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 33 hotelov a ubytovanie v meste Trutnov.