Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Prosečné

V meste Prosečné (Česká republika) máme celkom 3 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Prosečné

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Prosečné

Family House 94

9,6

Family House 94

Ubytovanie (Apartmány) Family House 94. Tento zrekonštruovaný vidiecky dom sa nachádza v pokojnom lesnom prostredí v obci Prosečné. Ponúka príjemné ubytovanie vhodné pre rodiny. Ubytovanie Family House 94 sa nachádza v meste Prosečné (Česká republika - Královohradecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Family House 94 má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmány Family House 94 momentálne evidujeme 52 recenzií.

Farma Basarovi

9,4

Farma Basarovi

Ubytovanie (Penzión) Farma Basarovi. Ubytovacie zariadenie Farma Basarovi sa nachádza v obci Prosečné v regióne Hradec Králové, 24 km od poľského mesta Karpacz a na mieste môžete parkovať na... Ubytovanie Farma Basarovi sa nachádza v meste Prosečné (Česká republika - Královohradecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Farma Basarovi má celkové hodnotenie 9,4. Pre Penzión Farma Basarovi momentálne evidujeme 110 recenzií.

U Golfu

6,3

U Golfu

Ubytovanie (Chata v prírode) U Golfu. Set in Prosečné, 36 km from Rokytnice nad Jizerou, U Golfu offers a garden and free WiFi. A terrace is available for guests at the lodge to use. Ubytovanie U Golfu sa nachádza v meste Prosečné (Česká republika - Královohradecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 20 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie U Golfu má celkové hodnotenie 6,3. Pre Chata v prírode U Golfu momentálne evidujeme 6 recenzií.

Ubytovanie v meste Prosečné

Mesto Prosečné sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 3 hotelov a ubytovanie v meste Prosečné.