Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Potštejn

V meste Potštejn (Česká republika) máme celkom 6 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Potštejn

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Potštejn

Penzion Stara Posta Potstejn

9,8

Penzion Stara Posta Potstejn

Ubytovanie (Apartmán) Penzion Stara Posta Potstejn. A garden with a children’s playground, a terrace and BBQ facilities is surrounding Penzion Stara Posta Potstejn. Ubytovanie Penzion Stara Posta Potstejn sa nachádza v meste Potštejn (Česká republika - Královohradecký kraj). Ubytovanie Penzion Stara Posta Potstejn má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmán Penzion Stara Posta Potstejn momentálne evidujeme 18 recenzií.

Apartmány PEMI Potštejn

9,7

Apartmány PEMI Potštejn

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány PEMI Potštejn. Apartmány PEMI Potštejn sa nachádzajú v meste Potštejn a ponúkajú záhradu a sezónny vonkajší bazén. K dispozícii je bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Apartmány PEMI Potštejn sa nachádza v meste Potštejn (Česká republika - Královohradecký kraj). Ubytovanie Apartmány PEMI Potštejn má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmány Apartmány PEMI Potštejn momentálne evidujeme 42 recenzií.

Penzion Pod Hradem

9,6

Penzion Pod Hradem

Ubytovanie (Penzión) Penzion Pod Hradem. Located in Potštejn, Penzion Pod Hradem features a seasonal outdoor swimming pool, garden, shared lounge, and free WiFi. Ubytovanie Penzion Pod Hradem sa nachádza v meste Potštejn (Česká republika - Královohradecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Pod Hradem má celkové hodnotenie 9,6. Pre Penzión Penzion Pod Hradem momentálne evidujeme 25 recenzií.

Zámek Potštejn

9,3

Zámek Potštejn

Ubytovanie (Hotel) Zámek Potštejn. Barokový zámok Potštejn ponúka elegantné a priestranné izby s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. Zámok má vlastnú kaviareň a cukráreň. Ubytovanie Zámek Potštejn sa nachádza v meste Potštejn (Česká republika - Královohradecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 85 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Zámek Potštejn má celkové hodnotenie 9,3. Pre Hotel Zámek Potštejn momentálne evidujeme 157 recenzií.

Hotel Praha Potštejn

8,9

Hotel Praha Potštejn

Ubytovanie (Hotel) Hotel Praha Potštejn. Hotel Praha Potštejn ponúka ubytovanie v obci Potštejn, 39 km od mesta Polanica-Zdrój a ponúka bezplatné Wi-Fi a detské ihrisko. Ubytovanie Hotel Praha Potštejn sa nachádza v meste Potštejn (Česká republika - Královohradecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Praha Potštejn má celkové hodnotenie 8,9. Pre Hotel Hotel Praha Potštejn momentálne evidujeme 227 recenzií.

Ubytovanie v meste Potštejn

Mesto Potštejn sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 6 hotelov a ubytovanie v meste Potštejn.