Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Prostřední Lánov

V meste Prostřední Lánov (Česká republika) máme celkom 5 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Prostřední Lánov

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Prostřední Lánov

Apartment V Krkonoších

9,7

Apartment V Krkonoších

Ubytovanie (Penzión) Apartment V Krkonoších. The property has a garden, as well as a terrace. Each room is fitted with a balcony with garden views. Ubytovanie Apartment V Krkonoších sa nachádza v meste Prostřední Lánov (Česká republika - Královohradecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartment V Krkonoších má celkové hodnotenie 9,7. Pre Penzión Apartment V Krkonoších momentálne evidujeme 27 recenzií.

Apartmán Krkonoše

9,7

Apartmán Krkonoše

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Krkonoše. Apartmán Krkonoše is set in Prostřední Lánov. The accommodation is 30 km from Rokytnice nad Jizerou, and guests benefit from private parking available on... Ubytovanie Apartmán Krkonoše sa nachádza v meste Prostřední Lánov (Česko - Královohradecký kraj).

Útulny Apartment V Krkonoších

9,7

Útulny Apartment V Krkonoších

Ubytovanie (Apartmán) Útulny Apartment V Krkonoších. Situated in Prostřední Lánov, Útulny Apartment V Krkonoších features accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Útulny Apartment V Krkonoších sa nachádza v meste Prostřední Lánov (Česká republika - Královohradecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Útulny Apartment V Krkonoších má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmán Útulny Apartment V Krkonoších momentálne evidujeme 48 recenzií.

Apartmán

9,2

Apartmán

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán. Located in Prostřední Lánov, Apartmán provides accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Apartmán sa nachádza v meste Prostřední Lánov (Česká republika - Královohradecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 25 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmán má celkové hodnotenie 9,2. Pre Apartmán Apartmán momentálne evidujeme 26 recenzií.

Pension Slunko

8,5

Pension Slunko

Ubytovanie (Penzión) Pension Slunko. Set in Prostřední Lánov, Pension Slunko features a garden, bar, shared lounge, and free WiFi. This 3-star guest house offers a tour desk. Ubytovanie Pension Slunko sa nachádza v meste Prostřední Lánov (Česká republika - Královohradecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 29 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Pension Slunko má celkové hodnotenie 8,5. Pre Penzión Pension Slunko momentálne evidujeme 8 recenzií.

Pension Bílý Hořec

8,3

Pension Bílý Hořec

Ubytovanie (Penzión) Pension Bílý Hořec. Pension Bílý Hořec features a restaurant, seasonal outdoor swimming pool, a bar and shared lounge in Horní Lánov. Ubytovanie Pension Bílý Hořec sa nachádza v meste Prostřední Lánov (Česko - Královohradecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Svět Harmonie

7,7

Svět Harmonie

Ubytovanie (Hotel) Svět Harmonie. Ubytovacie zariadenie Svět Harmonie sa nachádza v Prostředním Lánove. K dispozícii je úschovňa lyží a terasa. Stravovať sa môžete v reštaurácii. Ubytovanie Svět Harmonie sa nachádza v meste Prostřední Lánov (Česká republika - Královohradecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Svět Harmonie má celkové hodnotenie 7,7. Pre Hotel Svět Harmonie momentálne evidujeme 88 recenzií.

Penzion u Lukáše

Penzion u Lukáše

Ubytovanie (Apartmán) Penzion u Lukáše. Set in Prostřední Lánov in the Hradec Kralove region, Penzion u Lukáše has a garden. The accommodation features free WiFi. The apartment offers a terrace. Ubytovanie Penzion u Lukáše sa nachádza v meste Prostřední Lánov (Česko - Královohradecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Horská chata FERRA

Horská chata FERRA

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Horská chata FERRA. Horská chata FERRA is situated in Dolni Dvur and offers a bar, a shared lounge and a garden. Ubytovanie Horská chata FERRA sa nachádza v meste Prostřední Lánov (Česko - Královohradecký kraj).

Unsere Ferienwohnung Stefan im Riesengebirge!

Unsere Ferienwohnung Stefan im Riesengebirge!

Ubytovanie (Apartmán) Unsere Ferienwohnung Stefan im Riesengebirge!. Unsere Ferienwohnung Stefan im Riesengebirge! is located in Dolní Lánov and offers a garden and a terrace. Ubytovanie Unsere Ferienwohnung Stefan im Riesengebirge! sa nachádza v meste Prostřední Lánov (Česko - Královohradecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Prostřední Lánov

Mesto Prostřední Lánov sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 5 hotelov a ubytovanie v meste Prostřední Lánov.