Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Dinjiška

V meste Dinjiška (Chorvátsko) máme celkom 10 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Dinjiška

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Dinjiška

Apartment Milka

9,4

Apartment Milka

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Milka. Apartmán Milka sa nachádza 28 km od mesta Zadar a 32 km od mesta Novalja. Ponúka vám ubytovanie vhodné aj pre domáce zvieratá v obci Dinjiška. Ubytovanie Apartment Milka sa nachádza v meste Dinjiška (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Apartment Marija.1

9

Apartment Marija.1

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Marija.1. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, Apartment Marija.1 is situated in Dinjiška. Ubytovanie Apartment Marija.1 sa nachádza v meste Dinjiška (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Apartment Zdenka

8,9

Apartment Zdenka

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Zdenka. Ubytovanie Apartment Zdenka s výhľadom na more sa nachádza v obci Dinjiška a ponúka bezplatné Wi-Fi a bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Apartment Zdenka sa nachádza v meste Dinjiška (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Apartments Perla

8,7

Apartments Perla

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Perla. Ubytovacie zariadenie Apartments Perla sa nachádza priamo pri pláži a ponúka klimatizované interiéry vybavené bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. Ubytovanie Apartments Perla sa nachádza v meste Dinjiška (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Apartment Perla

8,4

Apartment Perla

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Perla. Ubytovacie zariadenie Apartment Perla sa nachádza v obci Dinjiška a ponúka záhradu, súkromnú pláž a terasu. Ubytovanie Apartment Perla sa nachádza v meste Dinjiška (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Apartments Šime

6,7

Apartments Šime

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Šime. Ubytovanie Apartments Šime sa nachádza v letovisku Dinjiška, 36 km od Zadaru. Ponúka záhradu, gril a terasu. Ubytovanie Apartments Šime sa nachádza v meste Dinjiška (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Apartment Zadarska III

Apartment Zadarska III

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Zadarska III. Situated in Dinjiška in the Pag Island region, Apartment Zadarska III is a 3-star property boasting free WiFi. Ubytovanie Apartment Zadarska III sa nachádza v meste Dinjiška (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Apartment Zadarska I

Apartment Zadarska I

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Zadarska I. Offering free WiFi and sea views, Apartment Zadarska I is an accommodation set in Dinjiška. Ubytovanie Apartment Zadarska I sa nachádza v meste Dinjiška (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Apartments Don

Apartments Don

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Don. Located in Dinjiška in the Pag Island region, Apartments Don provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Apartments Don sa nachádza v meste Dinjiška (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Apartments in Dinjiska/Insel Pag 36859

Apartments in Dinjiska/Insel Pag 36859

Ubytovanie (Apartmány) Apartments in Dinjiska/Insel Pag 36859. Set in Dinjiška in the Pag Island region, Apartments in Dinjiska/Insel Pag 36859 offers accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Apartments in Dinjiska/Insel Pag 36859 sa nachádza v meste Dinjiška (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Apartment Marija.2

Apartment Marija.2

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Marija.2. Apartment Marija.2 is situated in Dinjiška. Complimentary WiFi is available throughout the property and private parking is available on site. Ubytovanie Apartment Marija.2 sa nachádza v meste Dinjiška (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Holiday Home Melandura

Holiday Home Melandura

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Melandura. Featuring air-conditioned accommodation with a private pool, Holiday Home Melandura is located in Dinjiška. Ubytovanie Holiday Home Melandura sa nachádza v meste Dinjiška (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Dubravka

Dubravka

Ubytovanie (Apartmány) Dubravka. Set in Dinjiška in the Pag Island region, Dubravka offers accommodation with free private parking. Ubytovanie Dubravka sa nachádza v meste Dinjiška (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Apartment Dinjiska 4

Apartment Dinjiska 4

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Dinjiska 4. Apartment Dinjiska 4 is located in Dinjiška. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. Ubytovanie Apartment Dinjiska 4 sa nachádza v meste Dinjiška (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Apartment Zadarska II

Apartment Zadarska II

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Zadarska II. Located in Dinjiška in the Pag Island region, Apartment Zadarska II is a 3-star property boasting free WiFi. Ubytovanie Apartment Zadarska II sa nachádza v meste Dinjiška (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Ubytovanie v meste Dinjiška

Mesto Dinjiška sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 10 hotelov a ubytovanie v meste Dinjiška.