Hľadať

Ubytovanie

Apartments Perla Apartmány

Zadarska bb, 23249 Dinjiška, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Perla. Ubytovacie zariadenie Apartments Perla sa nachádza priamo pri pláži a ponúka klimatizované interiéry vybavené bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. Ubytovanie Apartments Perla sa nachádza v meste Dinjiška (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 74 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Apartments Perla

Vo vlastnej kúpeľni je vám k dispozícii sprchovací kút alebo vaňa a sušič vlasov. Historické mesto Zadar s medzinárodným letiskom sa nachádza vo vzdialenosti do 35 km. K dispozícii je bezplatné parkovanie. Ostrov Pag je spojený s pevninou mostom, ktorý je vzdialený 5 km od ubytovacieho zariadenia. Každý apartmán má zariadenú terasu alebo balkón s výhľadom na more. Všetky ubytovacie jednotky majú TV s plochou obrazovkou, priestor na posedenie s pohovkou a kompletne vybavenú kuchyňu s umývačkou riadu. Nachádza sa v obci Dinjiška. Ubytovacie zariadenie Apartments Perla sa nachádza priamo pri pláži a ponúka klimatizované interiéry vybavené bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. Ubytovacie zariadenie Apartments Perla má spoločnú záhradu s grilom. Niektoré ubytovacie jednotky majú práčku.

Vybavenie ubytovania Apartments Perla

 • Vonkajší krb
 • Vonkajší nábytok
 • Na pláži
 • Slnečná terasa
 • Vybavenie na grilovanie
 • Terasa
 • Záhrada
 • Domáce zvieratá sú zakázané.
 • Pláž
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii vo verejných priestoroch a je bezplatné.
 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).
 • Parkovanie na ulici
 • Plážové slnečníky
 • Plážové stoličky/ležadlá
 • Kyvadlová doprava medzi hotelom a letiskom (za príplatok)
 • Expresný check-in/check-out
 • Vyhradený priestor pre fajčiarov
 • Klimatizácia
 • Kúrenie
 • Rodinné izby
 • Nefajčiarske izby

Iná ubytovanie v meste Dinjiška

Apartment Milka

9,4

Apartment Milka

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Milka. Apartmán Milka sa nachádza 28 km od mesta Zadar a 32 km od mesta Novalja. Ponúka vám ubytovanie vhodné aj pre domáce zvieratá v obci Dinjiška. Ubytovanie Apartment Milka sa nachádza v meste Dinjiška (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Marija.1

9

Apartment Marija.1

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Marija.1. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, Apartment Marija.1 is situated in Dinjiška. Ubytovanie Apartment Marija.1 sa nachádza v meste Dinjiška (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 71 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Zdenka

8,9

Apartment Zdenka

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Zdenka. Ubytovanie Apartment Zdenka s výhľadom na more sa nachádza v obci Dinjiška a ponúka bezplatné Wi-Fi a bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Apartment Zdenka sa nachádza v meste Dinjiška (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Perla

8,4

Apartment Perla

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Perla. Ubytovacie zariadenie Apartment Perla sa nachádza v obci Dinjiška a ponúka záhradu, súkromnú pláž a terasu. Ubytovanie Apartment Perla sa nachádza v meste Dinjiška (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 85 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Šime

6,7

Apartments Šime

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Šime. Ubytovanie Apartments Šime sa nachádza v letovisku Dinjiška, 36 km od Zadaru. Ponúka záhradu, gril a terasu. Ubytovanie Apartments Šime sa nachádza v meste Dinjiška (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 78 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Zadarska III

Apartment Zadarska III

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Zadarska III. Situated in Dinjiška in the Pag Island region, Apartment Zadarska III is a 3-star property boasting free WiFi. Ubytovanie Apartment Zadarska III sa nachádza v meste Dinjiška (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 74 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Zadarska I

Apartment Zadarska I

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Zadarska I. Offering free WiFi and sea views, Apartment Zadarska I is an accommodation set in Dinjiška. Ubytovanie Apartment Zadarska I sa nachádza v meste Dinjiška (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 81 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Don

Apartments Don

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Don. Located in Dinjiška in the Pag Island region, Apartments Don provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Apartments Don sa nachádza v meste Dinjiška (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Marija.2

Apartment Marija.2

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Marija.2. Apartment Marija.2 is situated in Dinjiška. Complimentary WiFi is available throughout the property and private parking is available on site. Ubytovanie Apartment Marija.2 sa nachádza v meste Dinjiška (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 71 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments in Dinjiska/Insel Pag 36859

Apartments in Dinjiska/Insel Pag 36859

Ubytovanie (Apartmány) Apartments in Dinjiska/Insel Pag 36859. Set in Dinjiška in the Pag Island region, Apartments in Dinjiska/Insel Pag 36859 offers accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Apartments in Dinjiska/Insel Pag 36859 sa nachádza v meste Dinjiška (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Melandura

Holiday Home Melandura

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Melandura. Featuring air-conditioned accommodation with a private pool, Holiday Home Melandura is located in Dinjiška. Ubytovanie Holiday Home Melandura sa nachádza v meste Dinjiška (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 732 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Dinjiska 4

Apartment Dinjiska 4

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Dinjiska 4. Apartment Dinjiska 4 is located in Dinjiška. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. Ubytovanie Apartment Dinjiska 4 sa nachádza v meste Dinjiška (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Zadarska II

Apartment Zadarska II

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Zadarska II. Located in Dinjiška in the Pag Island region, Apartment Zadarska II is a 3-star property boasting free WiFi. Ubytovanie Apartment Zadarska II sa nachádza v meste Dinjiška (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 74 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)