Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Divín

V meste Divín (Slovensko) máme celkom 3 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Divín

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Divín

Turistická Ubytovňa

7,4

Turistická Ubytovňa

Ubytovanie (Penzión) Turistická Ubytovňa. Turistická Ubytovňa sa nachádza v obci Divín a ponúka bar a terasu. Za príplatok je možné zabezpečiť parkovanie na súkromnom parkovisku. Ubytovanie Turistická Ubytovňa sa nachádza v meste Divín (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Turistická ubytovňa Hotel Divin

6,6

Turistická ubytovňa Hotel Divin

Ubytovanie (Penzión) Turistická ubytovňa Hotel Divin. Turistická ubytovňa Hotel Divin sa nachádza v obci Divín a ponúka bar, gril a terasu. Ubytovanie Turistická ubytovňa Hotel Divin sa nachádza v meste Divín (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Turistická ubytovňa Hotel Divin má celkové hodnotenie 6,6. Pre Penzión Turistická ubytovňa Hotel Divin momentálne evidujeme 20 recenzií.

Víkendový dom - Divín

Víkendový dom - Divín

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Víkendový dom - Divín. Víkendový dom - Divín sa nachádza v obci Divín a ponúka spoločný salónik a terasu. Ubytovanie Víkendový dom - Divín sa nachádza v meste Divín (Slovensko - Banskobystrický kraj). Pre Dovolenkový dom Víkendový dom - Divín nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Chata pri ružínskej priehrade

Chata pri ružínskej priehrade

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata pri ružínskej priehrade. Chata pri ružínskej priehrade sa nachádza v obci Divín. Na mieste nájdete záhradu. Súčasťou dovolenkového domu je 1 kúpeľňa a obývacia izba. Ubytovanie Chata pri ružínskej priehrade sa nachádza v meste Divín (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Ubytovanie v meste Divín

Mesto Divín sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 3 hotelov a ubytovanie v meste Divín.