Hľadať

Ubytovanie

Turistická Ubytovňa Penzión

397 Športová, 985 52 Divín, Slovensko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Penzión) Turistická Ubytovňa. Turistická Ubytovňa sa nachádza v obci Divín a ponúka bar a terasu. Za príplatok je možné zabezpečiť parkovanie na súkromnom parkovisku. Ubytovanie Turistická Ubytovňa sa nachádza v meste Divín (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Popis ubytovania Turistická Ubytovňa

Za príplatok je možné zabezpečiť parkovanie na súkromnom parkovisku. Turistická Ubytovňa sa nachádza v obci Divín a ponúka bar a terasu. Okrem toho nájdu hostia v izbách šatníkovú skriňu a TV s plochou obrazovkou. Každá izba v tomto penzióne má balkón s výhľadom na jazero. Ubytovanie je vzdialené 43 km od Banskej Bystrice a 48 km od Banskej Štiavnice. Letisko Poprad-Tatry, ktoré je k ubytovaciemu zariadeniu najbližšie, sa nachádza vo vzdialenosti 86 km.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

  • Bar

Iná ubytovanie v meste Divín

Turistická ubytovňa Hotel Divin

6,6

Turistická ubytovňa Hotel Divin

Ubytovanie (Penzión) Turistická ubytovňa Hotel Divin. Turistická ubytovňa Hotel Divin sa nachádza v obci Divín a ponúka bar, gril a terasu. Ubytovanie Turistická ubytovňa Hotel Divin sa nachádza v meste Divín (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Turistická ubytovňa Hotel Divin má celkové hodnotenie 6,6. Pre Penzión Turistická ubytovňa Hotel Divin momentálne evidujeme 20 recenzií.

Víkendový dom - Divín

Víkendový dom - Divín

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Víkendový dom - Divín. Víkendový dom - Divín sa nachádza v obci Divín a ponúka spoločný salónik a terasu. Ubytovanie Víkendový dom - Divín sa nachádza v meste Divín (Slovensko - Banskobystrický kraj). Pre Dovolenkový dom Víkendový dom - Divín nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Chata pri ružínskej priehrade

Chata pri ružínskej priehrade

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata pri ružínskej priehrade. Chata pri ružínskej priehrade sa nachádza v obci Divín. Na mieste nájdete záhradu. Súčasťou dovolenkového domu je 1 kúpeľňa a obývacia izba. Ubytovanie Chata pri ružínskej priehrade sa nachádza v meste Divín (Slovensko - Banskobystrický kraj).