Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Dobrinj

V meste Dobrinj (Chorvátsko) máme celkom 99 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Dobrinj

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Dobrinj

Apartments with a parking space Tribulje, Krk - 15223

9,9

Apartments with a parking space Tribulje, Krk - 15223

Ubytovanie (Apartmán) Apartments with a parking space Tribulje, Krk - 15223. Located in Dobrinj in the Krk Island region, Apartments with a parking space Tribulje, Krk - 15223 features a terrace. Ubytovanie Apartments with a parking space Tribulje, Krk - 15223 sa nachádza v meste Dobrinj (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 78 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Wagner

9,9

Apartments Wagner

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Wagner. Apartmány Wagner sa nachádzajú v obci Dobrinj, 31 km od Opatije a ponúkajú bezplatné W-iFi pripojenie na internet a záhradu. Ubytovanie Apartments Wagner sa nachádza v meste Dobrinj (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Mondinica Heritage House

9,8

Mondinica Heritage House

Ubytovanie (Vila) Mondinica Heritage House. Ubytovacie zariadenie Mondinica Heritage House sa nachádza v letovisku Dobrinj na ostrove Krk a má terasu a vonkajší bazén. Ubytovanie Mondinica Heritage House sa nachádza v meste Dobrinj (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 315 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Neven

9,8

Apartment Neven

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Neven. Set in Čižići in the Krk Island region and Komoriška Beach reachable within 1. Ubytovanie Apartment Neven sa nachádza v meste Dobrinj (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 81 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Tea.1

9,8

Apartment Tea.1

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Tea.1. Apartment Tea.1 is a beachfront property located in Soline, 550 metres from Slamni Beach and 750 metres from Punta Beach. Ubytovanie Apartment Tea.1 sa nachádza v meste Dobrinj (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment - Ivo

9,8

Apartment - Ivo

Ubytovanie (Apartmán) Apartment - Ivo. Situated in Čižići, within 1.4 km of Sulinj Beach 2 and 1. Ubytovanie Apartment - Ivo sa nachádza v meste Dobrinj (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 71 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Luxury Palmer Residence Krk

9,7

Luxury Palmer Residence Krk

Ubytovanie (Penzión) Luxury Palmer Residence Krk. Rezidencia Luxury Palmer Krk sa nachádza v obci Dobrinj, 34 km od mesta Opatija a 26 km od mesta Rijeka. Ubytovanie Luxury Palmer Residence Krk sa nachádza v meste Dobrinj (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Iva.3

9,7

Apartment Iva.3

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Iva.3. Apartment Iva.3 is a beachfront property situated in Soline, 550 metres from Slamni Beach and 750 metres from Punta Beach. Ubytovanie Apartment Iva.3 sa nachádza v meste Dobrinj (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Mila

9,7

Holiday Home Mila

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Mila. Featuring air-conditioned accommodation with a private pool, Holiday Home Mila is set in Kras. Ubytovanie Holiday Home Mila sa nachádza v meste Dobrinj (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 197 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Tea.4

9,7

Apartment Tea.4

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Tea.4. Apartment Tea.4 is a beachfront property set in Soline, 550 metres from Slamni Beach and 750 metres from Punta Beach. Ubytovanie Apartment Tea.4 sa nachádza v meste Dobrinj (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Iva.2

9,7

Apartment Iva.2

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Iva.2. Apartment Iva.2 is a beachfront property set in Soline, 550 metres from Slamni Beach and 750 metres from Punta Beach. Ubytovanie Apartment Iva.2 sa nachádza v meste Dobrinj (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Luxury Villa Tia

9,6

Luxury Villa Tia

Ubytovanie (Vila) Luxury Villa Tia. Set in Dobrinj, Luxury Villa Tia offers air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Luxury Villa Tia sa nachádza v meste Dobrinj (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 190 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Tumara

9,6

Apartmani Tumara

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Tumara. Apartmány Tumara sa nachádzajú v obci Čižići, necelých 500 metrov od pláže Čižići a ponúkajú klimatizované ubytovanie. Ubytovanie Apartmani Tumara sa nachádza v meste Dobrinj (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Fenix.4

9,6

Apartment Fenix.4

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Fenix.4. Situated 500 metres from Dionis Beach and 550 metres from Punta Beach, Apartment Fenix.4 features accommodation located in Klimno. Ubytovanie Apartment Fenix.4 sa nachádza v meste Dobrinj (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Mikulica

9,6

Holiday Home Mikulica

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Mikulica. Dovolenkový dom Holiday Home Mikulica sa nachádza v letovisku Dobrinj, 1,4 km od pláže Sulinj 2 a 1,7 km od pláže Sulinj 1. Ubytovanie Holiday Home Mikulica sa nachádza v meste Dobrinj (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 198 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

K&K Apartment Soline

9,6

K&K Apartment Soline

Ubytovanie (Apartmán) K&K Apartment Soline. Boasting sea views, K&K Apartment Soline offers accommodation with a balcony and a coffee machine, around 2.7 km from Slamni Beach. Ubytovanie K&K Apartment Soline sa nachádza v meste Dobrinj (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman DA-DO, Čižići, Krk

9,6

Apartman DA-DO, Čižići, Krk

Ubytovanie (Apartmán) Apartman DA-DO, Čižići, Krk. Ubytovacie zariadenie Apartman DA-DO, Čižići, Krk sa nachádza v meste Dobrinj, 1,5 km od pláže Sulinj 2 a 1,6 km od pláže Sulinj 1. Ubytovanie Apartman DA-DO, Čižići, Krk sa nachádza v meste Dobrinj (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Dobrinj Tribulje

9,5

Apartment Dobrinj Tribulje

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Dobrinj Tribulje. Featuring barbecue facilities, Apartment Dobrinj Tribulje provides accommodation in Dobrinj with free WiFi and sea views. Ubytovanie Apartment Dobrinj Tribulje sa nachádza v meste Dobrinj (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 86 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman - Sea&Nature - Krk

9,5

Apartman - Sea&Nature - Krk

Ubytovanie (Apartmán) Apartman - Sea&Nature - Krk. Apartman - Sea & Nature - Krk sa nachádza v letovisku Dobrinj a ponúka klimatizované ubytovanie s patiom a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Apartman - Sea&Nature - Krk sa nachádza v meste Dobrinj (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 76 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Mediterranean Olives home

9,4

Mediterranean Olives home

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Mediterranean Olives home. Dovolenkový dom Mediterranean Olives home sa nachádza v letovisku Dobrinj a ponúka klimatizované ubytovanie s patiom. Ubytovanie Mediterranean Olives home sa nachádza v meste Dobrinj (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 126 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Mediterranean Luxury Villa Jele

9,4

Mediterranean Luxury Villa Jele

Ubytovanie (Vila) Mediterranean Luxury Villa Jele. Situated in Dobrinj, 2.6 km from Komoriška Beach and 2. Ubytovanie Mediterranean Luxury Villa Jele sa nachádza v meste Dobrinj (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 277 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment mit Pool & Garten in Soline, Insel Krk

9,4

Apartment mit Pool & Garten in Soline, Insel Krk

Ubytovanie (Apartmán) Apartment mit Pool & Garten in Soline, Insel Krk. Set in Soline, within less than 1 km of Komoriška Beach and a 12-minute walk of Slamni Beach, Apartment mit Pool & Garten in Soline, Insel Krk offers... Ubytovanie Apartment mit Pool & Garten in Soline, Insel Krk sa nachádza v meste Dobrinj (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 67 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Fenix.2

9,4

Apartment Fenix.2

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Fenix.2. Apartment Fenix.2 has a terrace and is set in Klimno, within just 500 metres of Dionis Beach and 550 metres of Punta Beach. Ubytovanie Apartment Fenix.2 sa nachádza v meste Dobrinj (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienhaus Malinska 136S

9,4

Ferienhaus Malinska 136S

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Ferienhaus Malinska 136S. Situated in Dobrinj, Ferienhaus Malinska 136S features accommodation with a private pool. The air-conditioned accommodation is 2. Ubytovanie Ferienhaus Malinska 136S sa nachádza v meste Dobrinj (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 180 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Horvat

9,3

Apartmani Horvat

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Horvat. Located in Dobrinj in the Krk Island region and Komoriška Beach reachable within 750 metres, Apartmani Horvat provides accommodation with free WiFi, BBQ... Ubytovanie Apartmani Horvat sa nachádza v meste Dobrinj (Chorvátsko - Ostrov Krk).

Apartments Rajna

9,3

Apartments Rajna

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Rajna. Situated in Čižići in the Krk Island region and Komoriška Beach reachable within 1. Ubytovanie Apartments Rajna sa nachádza v meste Dobrinj (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 69 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnung Malinska 163S

9,3

Ferienwohnung Malinska 163S

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Malinska 163S. Set in Dobrinj, 350 metres from Ladinka Beach and 500 metres from Dionis Beach, Ferienwohnung Malinska 163S offers air-conditioned accommodation with a... Ubytovanie Ferienwohnung Malinska 163S sa nachádza v meste Dobrinj (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vila Casia

9,2

Vila Casia

Ubytovanie (Apartmány) Vila Casia. Vila Casia sa nachádza v obci Dobrinj, 1,1 km od pláže Komoriška. Ponúka výhľad na bazén, bezplatné Wi-Fi a bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Vila Casia sa nachádza v meste Dobrinj (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Dobrinj Apartment 2

9,2

Dobrinj Apartment 2

Ubytovanie (Apartmán) Dobrinj Apartment 2. Apartmán Dobrinj 2 sa nachádza v letovisku Dobrinj. Využívať v ňom môžete komplete vybavenú kuchyňu. Ubytovanie Dobrinj Apartment 2 sa nachádza v meste Dobrinj (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Jelica

9,2

Jelica

Ubytovanie (Apartmán) Jelica. Situated just 1.5 km from Petrina Beach, Jelica features accommodation in Polje with access to a garden, a terrace, as well as valet parking. Ubytovanie Jelica sa nachádza v meste Dobrinj (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Palmer Residence Krk

9,2

Palmer Residence Krk

Ubytovanie (Penzión) Palmer Residence Krk. Rezidencia Palmer Krk sa nachádza v obci Dobrinj a ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Izby sú vybavené satelitnou TV. Všetky izby v penzióne majú balkón. Ubytovanie Palmer Residence Krk sa nachádza v meste Dobrinj (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 71 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Dobrinj

9,1

Apartments Dobrinj

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Dobrinj. Apartmány Dobrinj sa nachádzajú v rovnomennom mestečku na ostrove Krk a v lete roku 2012 prešli renováciou. Ubytovanie Apartments Dobrinj sa nachádza v meste Dobrinj (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

LEO-SOL

9,1

LEO-SOL

Ubytovanie (Apartmán) LEO-SOL. Ubytovacie zariadenie LEO-SOL sa nachádza v obci Soline a ponúka klimatizované ubytovanie s patiom. Z ubytovania sa naskytá výhľad do záhrady a na more. Ubytovanie LEO-SOL sa nachádza v meste Dobrinj (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Brigita

9

Holiday Home Brigita

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Brigita. Rekreačný dom Brigita sa nachádza v meste Dobrinj a ponúka ubytovanie s bezplatným WiFi a TV s plochou obrazovkou. Ubytovanie Holiday Home Brigita sa nachádza v meste Dobrinj (Chorvátsko - Ostrov Krk).

Apartman Igor

9

Apartman Igor

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Igor. Apartman Igor has a balcony and is located in Čižići, within just 1.5 km of Komoriška Beach and 1.6 km of Slamni Beach. Ubytovanie Apartman Igor sa nachádza v meste Dobrinj (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Roses 1

8,9

Apartment Roses 1

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Roses 1. Featuring air-conditioned accommodation with a terrace, Apartment Roses 1 is located in Dobrinj. Ubytovanie Apartment Roses 1 sa nachádza v meste Dobrinj (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

House Vidak

8,6

House Vidak

Ubytovanie (Dovolenkový dom) House Vidak. Featuring a terrace with sea views, House Vidak is a holiday home, located in Dobrinj. The air-conditioned unit is 33 km from Opatija. Ubytovanie House Vidak sa nachádza v meste Dobrinj (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 98 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Fenix.1

8,4

Apartment Fenix.1

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Fenix.1. Apartment Fenix.1 has a terrace and is situated in Klimno, within just 500 metres of Dionis Beach and 550 metres of Punta Beach. Ubytovanie Apartment Fenix.1 sa nachádza v meste Dobrinj (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments in Dobrinj/Insel Krk 35141

8,3

Apartments in Dobrinj/Insel Krk 35141

Ubytovanie (Apartmány) Apartments in Dobrinj/Insel Krk 35141. Located in Dobrinj in the Krk Island region, with Komoriška Beach and Slamni Beach nearby, Apartments in Dobrinj/Insel Krk 35141 provides accommodation... Ubytovanie Apartments in Dobrinj/Insel Krk 35141 sa nachádza v meste Dobrinj (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 67 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

apartman Irena

8

apartman Irena

Ubytovanie (Apartmány) apartman Irena. Ubytovacie zariadenie apartman Irena sa nachádza v letovisku Dobrinj. K dispozícii je vám bezplatné Wi-Fi, bicykle zdarma, záhrada a gril. Nechýba terasa. Ubytovanie apartman Irena sa nachádza v meste Dobrinj (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 103 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Marcato

7,7

Apartman Marcato

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Marcato. Klimatizovaný apartmán Marcato s terasou a patiom sa nachádza v dedinke Dobrinj na ostrove Krk. Hostia sa môžu pokochať výhľadom do záhrady. Ubytovanie Apartman Marcato sa nachádza v meste Dobrinj (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 61 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Fenix.3

7,6

Apartment Fenix.3

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Fenix.3. Apartmán Fenix.3 sa nachádza v meste Dobrinj a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a výhľadom na more. Ubytovanie Apartment Fenix.3 sa nachádza v meste Dobrinj (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Markovic

7,1

Apartments Markovic

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Markovic. Apartmány Markovic s výhľadom do záhrady sa nachádzajú v obci Dobrinj. Hostia môžu navštíviť záhradu a terasu. Ubytovanie Apartments Markovic sa nachádza v meste Dobrinj (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 96 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Leopolda Dobrinj

6,8

Leopolda Dobrinj

Ubytovanie (Penzión) Leopolda Dobrinj. Ubytovanie Leopolda Dobrinj sa nachádza v meste Dobrinj. K dispozícii je spoločná kuchyňa, reštaurácia a terasa. Ubytovanie Leopolda Dobrinj sa nachádza v meste Dobrinj (Chorvátsko - Ostrov Krk).

Apartment in Dobrinj/Insel Krk 35479

Apartment in Dobrinj/Insel Krk 35479

Ubytovanie (Apartmán) Apartment in Dobrinj/Insel Krk 35479. Apartment in Dobrinj/Insel Krk 35479 is situated in Dobrinj, 400 metres from Ladinka Beach, 450 metres from Punta Beach, as well as 650 metres from Slamni... Ubytovanie Apartment in Dobrinj/Insel Krk 35479 sa nachádza v meste Dobrinj (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 116 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Klimno, Krk - 16577

Apartments by the sea Klimno, Krk - 16577

Ubytovanie (Apartmán) Apartments by the sea Klimno, Krk - 16577. Apartments by the sea Klimno, Krk - 16577 has a terrace and is set in Dobrinj, within just 500 metres of Punta Beach and 600 metres of Dionis Beach. Ubytovanie Apartments by the sea Klimno, Krk - 16577 sa nachádza v meste Dobrinj (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Sara

Apartman Sara

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Sara. Featuring sea views, Apartman Sara provides accommodation with a garden, barbecue facilities and a terrace, around 1.6 km from Sulinj Beach 1. Ubytovanie Apartman Sara sa nachádza v meste Dobrinj (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Lorenzo in Klanice (Haus 2 für 6 Personen)

Lorenzo in Klanice (Haus 2 für 6 Personen)

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Lorenzo in Klanice (Haus 2 für 6 Personen). Located in Dobrinj, Lorenzo in Klanice (Haus 2 für 6 Personen) provides accommodation with a patio and free WiFi. Set 2. Ubytovanie Lorenzo in Klanice (Haus 2 für 6 Personen) sa nachádza v meste Dobrinj (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Quiet and peaceful apartment

Quiet and peaceful apartment

Ubytovanie (Apartmán) Quiet and peaceful apartment. Situated in Dobrinj, within 2.7 km of Komoriška Beach and 2. Ubytovanie Quiet and peaceful apartment sa nachádza v meste Dobrinj (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Marko

Holiday Home Marko

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Marko. Boasting air-conditioned accommodation with a private pool, Holiday Home Marko is situated in Dobrinj. Ubytovanie Holiday Home Marko sa nachádza v meste Dobrinj (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 282 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnung Malinska 153S

Ferienwohnung Malinska 153S

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Malinska 153S. Ubytovacie zariadenie Ferienwohnung Malinska 153S sa nachádza v meste Dobrinj. Ubytovanie Ferienwohnung Malinska 153S sa nachádza v meste Dobrinj (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Dobrinj

Mesto Dobrinj sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 99 hotelov a ubytovanie v meste Dobrinj.