Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Dol pri Hrastniku

V meste Dol pri Hrastniku (Slovinsko) máme celkom 2 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Dol pri Hrastniku

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Dol pri Hrastniku

Planinski dom na Kalu

8,8

Planinski dom na Kalu

Ubytovanie (Bed and breakfast) Planinski dom na Kalu. Planinski dom na Kalu is located in Dol pri Hrastniku and offers a bar and a terrace. There is an on-site restaurant and free private parking. Ubytovanie Planinski dom na Kalu sa nachádza v meste Dol pri Hrastniku (Slovinsko - Zasavje). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Planinski dom Gore

7,5

Planinski dom Gore

Ubytovanie (Privát) Planinski dom Gore. Set in Dol pri Hrastniku, 49 km from Zreče, Planinski dom Gore offers a restaurant and free WiFi. Guests at the homestay can enjoy a à la carte breakfast. Ubytovanie Planinski dom Gore sa nachádza v meste Dol pri Hrastniku (Slovinsko - Zasavje). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 27 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gozdarjeva koča nad Rimskimi Toplicami

Gozdarjeva koča nad Rimskimi Toplicami

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Gozdarjeva koča nad Rimskimi Toplicami. Situated in Dol pri Hrastniku in the Zasavje region, Gozdarjeva koča nad Rimskimi Toplicami features a terrace. Ubytovanie Gozdarjeva koča nad Rimskimi Toplicami sa nachádza v meste Dol pri Hrastniku (Slovinsko - Zasavje). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 134 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Dol pri Hrastniku

Mesto Dol pri Hrastniku sa nachádza na území krajiny Slovinsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 2 hotelov a ubytovanie v meste Dol pri Hrastniku.