Hľadať

Ubytovanie

Zasavje

V regióne Zasavje (Slovinsko) máme celkom 9 hotelov a ubytovanie.

Pre región Zasavje odporúčame sa ubytovať v týchto mestách: Trbovlje (5), Dol pri Hrastniku (2). Tieto mestá stojí za to navštíviť a stravit v nich svoju dovolenku.

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v regióne Zasavje

Najlepšie ubytovanie v hoteloch regióne Zasavje

APARTMAN DOM IN VRT 1

9,9

APARTMAN DOM IN VRT 1

Ubytovanie (Apartmán) APARTMAN DOM IN VRT 1. Located in Trbovlje, APARTMAN DOM IN VRT 1 offers bar, free WiFi, a 24-hour front desk, and a shared kitchen. Ubytovanie APARTMAN DOM IN VRT 1 sa nachádza v meste Trbovlje (Slovinsko - Zasavje). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmaji Bizjak

9,6

Apartmaji Bizjak

Ubytovanie (Apartmány) Apartmaji Bizjak. Situated in the small village of Padež in the Osrednje Slovenska region, Apartmaji Bizjak is a property featuring free WiFi. Ubytovanie Apartmaji Bizjak sa nachádza v meste Borovnica (Slovinsko - Zasavje). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments at Gostilna Martin

9,4

Apartments at Gostilna Martin

Ubytovanie (Apartmány) Apartments at Gostilna Martin. Apartments at Gostilna Martin has city views, free WiFi and free private parking, set in Trbovlje. Ubytovanie Apartments at Gostilna Martin sa nachádza v meste Trbovlje (Slovinsko - Zasavje). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 39 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bergmannhaus

9

Bergmannhaus

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Bergmannhaus. Featuring accommodation with a terrace, Bergmannhaus is set in Zagorje ob Savi. Ubytovanie Bergmannhaus sa nachádza v meste Zagorje ob Savi (Slovinsko - Zasavje). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 107 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Planinski dom na Kalu

8,8

Planinski dom na Kalu

Ubytovanie (Bed and breakfast) Planinski dom na Kalu. Planinski dom na Kalu is located in Dol pri Hrastniku and offers a bar and a terrace. There is an on-site restaurant and free private parking. Ubytovanie Planinski dom na Kalu sa nachádza v meste Dol pri Hrastniku (Slovinsko - Zasavje). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Youth Hostel Trbovlje

8,7

Youth Hostel Trbovlje

Ubytovanie (Hostel) Youth Hostel Trbovlje. Located in Trobovlje, in central Slovenia, Youth Hostel Trbovlje features free Wi-Fi and parking, free bikes guests can use and a spacious garden. Ubytovanie Youth Hostel Trbovlje sa nachádza v meste Trbovlje (Slovinsko - Zasavje). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vreskovo Apartment

8,1

Vreskovo Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Vreskovo Apartment. Offering free WiFi and garden views, Vreskovo Apartment is an accommodation situated in Trbovlje. This apartment has a garden and free private parking. Ubytovanie Vreskovo Apartment sa nachádza v meste Trbovlje (Slovinsko - Zasavje).

Planinski dom Gore

7,5

Planinski dom Gore

Ubytovanie (Privát) Planinski dom Gore. Set in Dol pri Hrastniku, 49 km from Zreče, Planinski dom Gore offers a restaurant and free WiFi. Guests at the homestay can enjoy a à la carte breakfast. Ubytovanie Planinski dom Gore sa nachádza v meste Dol pri Hrastniku (Slovinsko - Zasavje). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 27 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gozdarjeva koča nad Rimskimi Toplicami

Gozdarjeva koča nad Rimskimi Toplicami

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Gozdarjeva koča nad Rimskimi Toplicami. Situated in Dol pri Hrastniku in the Zasavje region, Gozdarjeva koča nad Rimskimi Toplicami features a terrace. Ubytovanie Gozdarjeva koča nad Rimskimi Toplicami sa nachádza v meste Dol pri Hrastniku (Slovinsko - Zasavje). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 134 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v mestách regiónu Zasavje

Ubytovanie v mestách regiónu Zasavje

Dovolenka a ubytovanie v regióne Zasavje - Slovinsko

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 9 hotelov, penziónov, apartmánov, kempov a iných druhov ubytovania v regióne Zasavje.

Pre región Zasavje odporúčame sa ubytovať v týchto mestách: Trbovlje (5), Dol pri Hrastniku (2). Tieto mestá stojí za to navštíviť a stravit v nich svoju dovolenku.

V regióne Zasavje máme v ponuke táto najlepšie hodnotená ubytovanie: APARTMAN DOM IN VRT 1 (9,9*), Apartmaji Bizjak (9,6*), Apartments at Gostilna Martin (9,4*), Bergmannhaus (9*), Planinski dom na Kalu (8,8*), Youth Hostel Trbovlje (8,7*), Vreskovo Apartment (8,1*), Planinski dom Gore (7,5*).

Región Zasavje môže byť skvelým miestom pre strávenie dovolenky.