Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Dolná Lehota

V meste Dolná Lehota (Slovensko) máme celkom 3 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Dolná Lehota

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Dolná Lehota

Squirrel cottage

9,9

Squirrel cottage

Ubytovanie (Horská chata) Squirrel cottage. Ubytovacie zariadenie Squirrel cottage sa nachádza v Dolnej Lehote a ponúka záhradu, priamy prístup k vchodu na lyžiach a terasu. Ubytovanie Squirrel cottage sa nachádza v meste Dolná Lehota (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Squirrel cottage má celkové hodnotenie 9,9. Pre Horská chata Squirrel cottage momentálne evidujeme 5 recenzií.

Apartmán v srdci Tatier

9

Apartmán v srdci Tatier

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán v srdci Tatier. Apartmán Róberto v srdci Nízkych Tatier sa nachádza v obci Dolná Lehota, 28 km od obce Liptovský Ján, a ponúka klimatizáciu, súkromné parkovisko priamo na... Ubytovanie Apartmán v srdci Tatier sa nachádza v meste Dolná Lehota (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Veľká chata pod Chopkom

8,3

Veľká chata pod Chopkom

Ubytovanie (Horská chata) Veľká chata pod Chopkom. Veľká chata pod Chopkom sa nachádza v Dolnej Lehote a ponúka reštauráciu, spoločenskú miestnosť a záhradu. Ubytovanie Veľká chata pod Chopkom sa nachádza v meste Dolná Lehota (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmány Nízke Tatry - Krpáčovo

Apartmány Nízke Tatry - Krpáčovo

Ubytovanie (Apartmán) Apartmány Nízke Tatry - Krpáčovo. Apartmány Nízke Tatry - Krpáčovo sa nachádzajú v obci Dolná Lehota a ponúkajú ubytovanie s terasou. Sú vzdialené 38 km od Banskej Bystrice. Ubytovanie Apartmány Nízke Tatry - Krpáčovo sa nachádza v meste Dolná Lehota (Slovensko - Banskobystrický kraj). Pre Apartmán Apartmány Nízke Tatry - Krpáčovo nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Krpáčovo, Nízke Tatry - chata na kraji lesa

Krpáčovo, Nízke Tatry - chata na kraji lesa

Ubytovanie (Chata v prírode) Krpáčovo, Nízke Tatry - chata na kraji lesa. With mountain views, Krpáčovo, Nízke Tatry - chata na kraji lesa is located in Dolná Lehota and has accommodation with a kitchen. Ubytovanie Krpáčovo, Nízke Tatry - chata na kraji lesa sa nachádza v meste Dolná Lehota (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmán Style Nízke Tatry

Apartmán Style Nízke Tatry

Ubytovanie (Apartmány) Apartmán Style Nízke Tatry. Apartmán Style Nízke Tatry sa nachádza v obci Dolná Lehota a ponúka klimatizované ubytovanie so súkromným bazénom. Ubytovanie Apartmán Style Nízke Tatry sa nachádza v meste Dolná Lehota (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Ubytovanie v meste Dolná Lehota

Mesto Dolná Lehota sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 3 hotelov a ubytovanie v meste Dolná Lehota.