Hľadať

Ubytovanie

Veľká chata pod Chopkom Horská chata

Krpáčovo 751, 976 98 Dolná Lehota, Slovensko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Horská chata) Veľká chata pod Chopkom. Veľká chata pod Chopkom sa nachádza v Dolnej Lehote a ponúka reštauráciu, spoločenskú miestnosť a záhradu. Ubytovanie Veľká chata pod Chopkom sa nachádza v meste Dolná Lehota (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Popis ubytovania Veľká chata pod Chopkom

Táto horská chata má 8 spální, kuchyňu s umývačkou riadu a mikrovlnnou rúrou, priestor na posedenie a 3 kúpeľne s bidetom. Štrbské Pleso je vzdialené 46 km a Banská Bystrica 33 km od ubytovania. K vybaveniu patrí TV s plochou obrazovkou. Najbližšie letisko je Letisko Poprad-Tatry, ktoré sa nachádza 54 km od ubytovania Veľká chata pod Chopkom. V ubytovaní Veľká chata pod Chopkom si na mieste môžete zahrať stolný tenis a v okolí sa venovať cyklistike. V horskej chate môžete využívať gril. Horská chata s bezplatným súkromným parkoviskom sa nachádza v oblasti, kde sa môžete venovať rôznym aktivitám, ako je pešia turistika, lyžovanie a biliard. Veľká chata pod Chopkom sa nachádza v Dolnej Lehote a ponúka reštauráciu, spoločenskú miestnosť a záhradu.

Iná ubytovanie v meste Dolná Lehota

Squirrel cottage

9,9

Squirrel cottage

Ubytovanie (Horská chata) Squirrel cottage. Ubytovacie zariadenie Squirrel cottage sa nachádza v Dolnej Lehote a ponúka záhradu, priamy prístup k vchodu na lyžiach a terasu. Ubytovanie Squirrel cottage sa nachádza v meste Dolná Lehota (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Squirrel cottage má celkové hodnotenie 9,9. Pre Horská chata Squirrel cottage momentálne evidujeme 5 recenzií.

Apartmán v srdci Tatier

9

Apartmán v srdci Tatier

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán v srdci Tatier. Apartmán Róberto v srdci Nízkych Tatier sa nachádza v obci Dolná Lehota, 28 km od obce Liptovský Ján, a ponúka klimatizáciu, súkromné parkovisko priamo na... Ubytovanie Apartmán v srdci Tatier sa nachádza v meste Dolná Lehota (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Krpáčovo, Nízke Tatry - chata na kraji lesa

Krpáčovo, Nízke Tatry - chata na kraji lesa

Ubytovanie (Chata v prírode) Krpáčovo, Nízke Tatry - chata na kraji lesa. With mountain views, Krpáčovo, Nízke Tatry - chata na kraji lesa is located in Dolná Lehota and has accommodation with a kitchen. Ubytovanie Krpáčovo, Nízke Tatry - chata na kraji lesa sa nachádza v meste Dolná Lehota (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmány Nízke Tatry - Krpáčovo

Apartmány Nízke Tatry - Krpáčovo

Ubytovanie (Apartmán) Apartmány Nízke Tatry - Krpáčovo. Apartmány Nízke Tatry - Krpáčovo sa nachádzajú v obci Dolná Lehota a ponúkajú ubytovanie s terasou. Sú vzdialené 38 km od Banskej Bystrice. Ubytovanie Apartmány Nízke Tatry - Krpáčovo sa nachádza v meste Dolná Lehota (Slovensko - Banskobystrický kraj). Pre Apartmán Apartmány Nízke Tatry - Krpáčovo nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Apartmán Style Nízke Tatry

Apartmán Style Nízke Tatry

Ubytovanie (Apartmány) Apartmán Style Nízke Tatry. Apartmán Style Nízke Tatry sa nachádza v obci Dolná Lehota a ponúka klimatizované ubytovanie so súkromným bazénom. Ubytovanie Apartmán Style Nízke Tatry sa nachádza v meste Dolná Lehota (Slovensko - Banskobystrický kraj).