Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Dolný Smokovec

V meste Dolný Smokovec (Slovensko) máme celkom 6 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Dolný Smokovec

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Dolný Smokovec

Villa Petko

9,8

Villa Petko

Ubytovanie (Penzión) Villa Petko. Ubytovanie Villa Petko sa nachádza v Dolnom Smokovci a ponúka záhradu, gril a terasu. Medzi zariadenia patrí spoločná kuchyňa a spoločný lounge. Ubytovanie Villa Petko sa nachádza v meste Dolný Smokovec (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

ReMi-Dolný Smokovec

9,7

ReMi-Dolný Smokovec

Ubytovanie (Privát) ReMi-Dolný Smokovec. Hotel ReMi-Dolný Smokovec sa nachádza v Dolnom Smokovci, uprostred Národného parku Vysoké Tatry. Ponúka ubytovanie v domáckom prostredí. Ubytovanie ReMi-Dolný Smokovec sa nachádza v meste Dolný Smokovec (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 69 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie ReMi-Dolný Smokovec má celkové hodnotenie 9,7. Pre Privát ReMi-Dolný Smokovec momentálne evidujeme 85 recenzií.

Apartmán vo Vysokých Tatrách blízko tatranskej železnice

9,7

Apartmán vo Vysokých Tatrách blízko tatranskej železnice

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán vo Vysokých Tatrách blízko tatranskej železnice. Apartmán vo Vysokých Tatrách blízko tatranskej železnice sa nachádza v Dolnom Smokovci a ponúka reštauráciu. Ubytovanie Apartmán vo Vysokých Tatrách blízko tatranskej železnice sa nachádza v meste Dolný Smokovec (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 69 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmán RELAX

9,6

Apartmán RELAX

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán RELAX. Apartmán sa nachádza v Dolnom Smokovci a ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním s balkónom, bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a bezplatným... Ubytovanie Apartmán RELAX sa nachádza v meste Dolný Smokovec (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 73 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmán RELAX má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmán Apartmán RELAX momentálne evidujeme 26 recenzií.

Apartman 31

9,5

Apartman 31

Ubytovanie (Apartmán) Apartman 31. Apartmán 31 ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním nachádzajúce sa v Dolnom Smokovci. K dispozícii máte bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Apartman 31 sa nachádza v meste Dolný Smokovec (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Apartman 31 má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmán Apartman 31 momentálne evidujeme 27 recenzií.

Romantika v Tatrách - apartmán Vila Hollý

9,2

Romantika v Tatrách - apartmán Vila Hollý

Ubytovanie (Apartmán) Romantika v Tatrách - apartmán Vila Hollý. Ubytovanie Romantika v Tatrách - apartmán Vila Hollý sa nachádza v Dolnom Smokovci a ponúka reštauráciu, výbavu na grilovanie a terasu. Ubytovanie Romantika v Tatrách - apartmán Vila Hollý sa nachádza v meste Dolný Smokovec (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 91 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzion Petko

7,5

Penzion Petko

Ubytovanie (Penzión) Penzion Petko. Penzión sa nachádza uprostred národného parku Vysoké Tatry, len 2,5 km od Starého Smokovca. Ubytovanie Penzion Petko sa nachádza v meste Dolný Smokovec (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Petko má celkové hodnotenie 7,5. Pre Penzión Penzion Petko momentálne evidujeme 25 recenzií.

Vila Horček

Vila Horček

Ubytovanie (Privát) Vila Horček. Set in Dolný Smokovec, 7 km from Vysoké Tatry - Tatranská Lomnica, Vila Horček offers a garden and free WiFi. Ubytovanie Vila Horček sa nachádza v meste Dolný Smokovec (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Privát Vila Horček nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Apartmán Alexandra

Apartmán Alexandra

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Alexandra. Apartmán Alexandra is situated in Dolný Smokovec and offers a terrace. Guests can enjoy the free WiFi. Ubytovanie Apartmán Alexandra sa nachádza v meste Dolný Smokovec (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman NAOMI E12

Apartman NAOMI E12

Ubytovanie (Apartmán) Apartman NAOMI E12. Ubytovacie zariadenie Apartman NAOMI E12 sa nachádza v Dolnom Smokovci a ponúka terasu. Využívať môžete bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartman NAOMI E12 sa nachádza v meste Dolný Smokovec (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 74 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Dolný Smokovec

Mesto Dolný Smokovec sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 6 hotelov a ubytovanie v meste Dolný Smokovec.