Hľadať

Ubytovanie

Popis ubytovania Apartmány Credo

V tomto apartmánovom hoteli sa každý deň podávajú raňajky formou bufetu. Apartmány Credo sa nachádzajú v Dolnom Smokovci, 26 km od obce Tatranská Bukovina. Na mieste je k dispozícii úschovňa lyží a v okolitej oblasti sa hostia môžu venovať lyžovaniu. Súčasťou vybavenia je TV s plochou obrazovkou. Ubytovacie zariadenie ponúka aj terasu. Ponúkajú záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie je vzdialené 28 km od mesta Zakopané a 37 km od mesta Szczawnica. Všetky ubytovacie jednotky majú obývaciu izbu s rozkladacou pohovkou, dobre vybavenú kuchynku s jedálenským priestorom a súkromnú kúpeľňu so sprchovacím kútom a sušičom vlasov. K vybaveniu patria aj chladnička, varná doska a rýchlovarná kanvica. Letisko Poprad-Tatry, ktoré je k ubytovaniu najbližšie, sa nachádza vo vzdialenosti 6 km.

Iná ubytovanie v meste Dolný Smokovec

APARTMÁNY Fortuna

10

APARTMÁNY Fortuna

Ubytovanie (Apartmány) APARTMÁNY Fortuna. APARTMÁNY Fortuna sa nachádzajú v Dolnom Smokovci 27 km od obce Bukowina Tatrzańska. Ponúkajú gril a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie APARTMÁNY Fortuna sa nachádza v meste Dolný Smokovec (Slovensko - Prešovský kraj).

Villa Petko

9,8

Villa Petko

Ubytovanie (Penzión) Villa Petko. Ubytovanie Villa Petko sa nachádza v Dolnom Smokovci a ponúka záhradu, gril a terasu. Medzi zariadenia patrí spoločná kuchyňa a spoločný lounge. Ubytovanie Villa Petko sa nachádza v meste Dolný Smokovec (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartmán vo Vysokých Tatrách blízko tatranskej železnice

9,7

Apartmán vo Vysokých Tatrách blízko tatranskej železnice

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán vo Vysokých Tatrách blízko tatranskej železnice. Apartmán vo Vysokých Tatrách blízko tatranskej železnice sa nachádza v Dolnom Smokovci a ponúka reštauráciu. Ubytovanie Apartmán vo Vysokých Tatrách blízko tatranskej železnice sa nachádza v meste Dolný Smokovec (Slovensko - Prešovský kraj).

ReMi-Dolný Smokovec

9,7

ReMi-Dolný Smokovec

Ubytovanie (Privát) ReMi-Dolný Smokovec. Hotel ReMi-Dolný Smokovec sa nachádza v Dolnom Smokovci, uprostred Národného parku Vysoké Tatry. Ponúka ubytovanie v domáckom prostredí. Ubytovanie ReMi-Dolný Smokovec sa nachádza v meste Dolný Smokovec (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie ReMi-Dolný Smokovec má celkové hodnotenie 9,7. Pre Privát ReMi-Dolný Smokovec momentálne evidujeme 85 recenzií.

Apartmán RELAX

9,6

Apartmán RELAX

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán RELAX. Apartmán sa nachádza v Dolnom Smokovci a ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním s balkónom, bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a bezplatným... Ubytovanie Apartmán RELAX sa nachádza v meste Dolný Smokovec (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Apartmán RELAX má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmán Apartmán RELAX momentálne evidujeme 26 recenzií.

Apartmán pod Slavkovským štítom

9,5

Apartmán pod Slavkovským štítom

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán pod Slavkovským štítom. Apartmán pod Slavkovským štítom sa nachádza v Dolnom Smokovci a ponúka ubytovanie s balkónom a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Apartmán pod Slavkovským štítom sa nachádza v meste Dolný Smokovec (Slovensko - Prešovský kraj).

Romantika v Tatrách - apartmán Vila Hollý

9,2

Romantika v Tatrách - apartmán Vila Hollý

Ubytovanie (Apartmán) Romantika v Tatrách - apartmán Vila Hollý. Ubytovanie Romantika v Tatrách - apartmán Vila Hollý sa nachádza v Dolnom Smokovci a ponúka reštauráciu, výbavu na grilovanie a terasu. Ubytovanie Romantika v Tatrách - apartmán Vila Hollý sa nachádza v meste Dolný Smokovec (Slovensko - Prešovský kraj).

Ager Apartments

9,2

Ager Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Ager Apartments. Set in Dolný Smokovec, 25 km from Bukowina Tatrzańska, Ager Apartments offers a terrace and free WiFi. Hiking can be enjoyed nearby. Ubytovanie Ager Apartments sa nachádza v meste Dolný Smokovec (Slovensko - Prešovský kraj).

Penzion Petko

7,5

Penzion Petko

Ubytovanie (Penzión) Penzion Petko. Penzión sa nachádza uprostred národného parku Vysoké Tatry, len 2,5 km od Starého Smokovca. Ubytovanie Penzion Petko sa nachádza v meste Dolný Smokovec (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Penzion Petko má celkové hodnotenie 7,5. Pre Penzión Penzion Petko momentálne evidujeme 25 recenzií.

Apartman NAOMI E12

Apartman NAOMI E12

Ubytovanie (Apartmán) Apartman NAOMI E12. Ubytovacie zariadenie Apartman NAOMI E12 sa nachádza v Dolnom Smokovci a ponúka terasu. Využívať môžete bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartman NAOMI E12 sa nachádza v meste Dolný Smokovec (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartmán Alexandra

Apartmán Alexandra

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Alexandra. Apartmán Alexandra is situated in Dolný Smokovec and offers a terrace. Guests can enjoy the free WiFi. Ubytovanie Apartmán Alexandra sa nachádza v meste Dolný Smokovec (Slovensko - Prešovský kraj).

Vila Horček

Vila Horček

Ubytovanie (Privát) Vila Horček. Set in Dolný Smokovec, 7 km from Vysoké Tatry - Tatranská Lomnica, Vila Horček offers a garden and free WiFi. Ubytovanie Vila Horček sa nachádza v meste Dolný Smokovec (Slovensko - Prešovský kraj). Pre Privát Vila Horček nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.