Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Donje Selo na Šolti

V meste Donje Selo na Šolti (Chorvátsko) máme celkom 21 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Donje Selo na Šolti

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Donje Selo na Šolti

Villa Talia

10

Villa Talia

Ubytovanie (Vila) Villa Talia. Ubytovacie zariadenie Vlila Talia sa nachádza v obci Donje Selo na Šolti a ponúka klimatizované ubytovanie so súkromným bazénom, s výhľadom na bazén a... Ubytovanie Villa Talia sa nachádza v meste Donje Selo na Šolti (Chorvátsko - Ostrov Solta).

Apartment Žalo

9,9

Apartment Žalo

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Žalo. Situated in Donje Selo na Šolti, Apartment Žalo features air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Apartment Žalo sa nachádza v meste Donje Selo na Šolti (Chorvátsko - Ostrov Solta).

Vacation home Toma with private outdoor jacuzzi

9,8

Vacation home Toma with private outdoor jacuzzi

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Vacation home Toma with private outdoor jacuzzi. Located in Donje Selo na Šolti in the Solta Island region, Vacation home Toma with private outdoor jacuzzi has a patio and garden views. Ubytovanie Vacation home Toma with private outdoor jacuzzi sa nachádza v meste Donje Selo na Šolti (Chorvátsko - Ostrov Solta).

Apartments Anka

9,8

Apartments Anka

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Anka. Featuring a garden and a terrace, Apartments Anka provides accommodation in Donje Selo na Šolti with free WiFi and sea views. Ubytovanie Apartments Anka sa nachádza v meste Donje Selo na Šolti (Chorvátsko - Ostrov Solta).

Studio Apartment Petra

9,4

Studio Apartment Petra

Ubytovanie (Apartmán) Studio Apartment Petra. Studio Apartment Petra is located in Donje Selo na Šolti and offers a garden and a terrace. Ubytovanie Studio Apartment Petra sa nachádza v meste Donje Selo na Šolti (Chorvátsko - Ostrov Solta).

Apartment Marija

Apartment Marija

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Marija. Featuring air-conditioned accommodation with a terrace, Apartment Marija is located in Donje Selo na Šolti. Ubytovanie Apartment Marija sa nachádza v meste Donje Selo na Šolti (Chorvátsko - Ostrov Solta).

House Tihana

House Tihana

Ubytovanie (Dovolenkový dom) House Tihana. Boasting air-conditioned accommodation with a private pool, pool view and a patio, House Tihana is situated in Donje Selo na Šolti. Ubytovanie House Tihana sa nachádza v meste Donje Selo na Šolti (Chorvátsko - Ostrov Solta).

Weekend house Olive garden

Weekend house Olive garden

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Weekend house Olive garden. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Weekend house Olive garden is located in Donje Selo na Šolti. Ubytovanie Weekend house Olive garden sa nachádza v meste Donje Selo na Šolti (Chorvátsko - Ostrov Solta).

Apartments Jagoda

Apartments Jagoda

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Jagoda. Located in Donje Selo na Šolti, Apartments Jagoda provides accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden. Ubytovanie Apartments Jagoda sa nachádza v meste Donje Selo na Šolti (Chorvátsko - Ostrov Solta).

Apartment Nikola

Apartment Nikola

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Nikola. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, Apartment Nikola is set in Donje Selo na Šolti. Ubytovanie Apartment Nikola sa nachádza v meste Donje Selo na Šolti (Chorvátsko - Ostrov Solta).

Apartment Mirjana

Apartment Mirjana

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Mirjana. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Apartment Mirjana is set in Donje Selo na Šolti. Ubytovanie Apartment Mirjana sa nachádza v meste Donje Selo na Šolti (Chorvátsko - Ostrov Solta).

Apartment More

Apartment More

Ubytovanie (Apartmán) Apartment More. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Apartment More is set in Donje Selo na Šolti. Ubytovanie Apartment More sa nachádza v meste Donje Selo na Šolti (Chorvátsko - Ostrov Solta).

House Nikola

House Nikola

Ubytovanie (Dovolenkový dom) House Nikola. House Nikola is set in Donje Selo na Šolti. The property features sea views. Ubytovanie House Nikola sa nachádza v meste Donje Selo na Šolti (Chorvátsko - Ostrov Solta).

Countryside Villa with Private Pool

Countryside Villa with Private Pool

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Countryside Villa with Private Pool. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Countryside Villa with Private Pool is located in Donje Selo na Šolti. Ubytovanie Countryside Villa with Private Pool sa nachádza v meste Donje Selo na Šolti (Chorvátsko - Ostrov Solta).

Apartments Smiljana

Apartments Smiljana

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Smiljana. Apartments Smiljana is set in Donje Selo na Šolti and offers a garden, a private beach area and barbecue facilities. Ubytovanie Apartments Smiljana sa nachádza v meste Donje Selo na Šolti (Chorvátsko - Ostrov Solta).

Ubytovanie v meste Donje Selo na Šolti

Mesto Donje Selo na Šolti sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 21 hotelov a ubytovanie v meste Donje Selo na Šolti.