Hľadať

Ubytovanie

Solta

Na ostrove Solta (Chorvátsko) máme celkom 423 hotelov a ubytovanie.

Pre ostrov Solta odporúčame sa ubytovať v týchto mestách: Stomorska (133), Nečujam (91), Maslinica (52), Rogač (39), Donje Selo na Šolti (21), Gornje Selo (16), Srednje Selo na Šolti (3). Tieto mestá stojí za to navštíviť a stravit v nich svoju dovolenku.

Najlepšie ubytovanie v hoteloch na ostrove Solta

Nejlepší ubytování v hotelech na ostrově Solta

House , Seafront Apartment Pelegrin

10

House , Seafront Apartment Pelegrin

Ubytovanie (Apartmán) House , Seafront Apartment Pelegrin. House, Seafront Apartment Pelegrin is set in Stomorska and offers free bikes, a garden and barbecue facilities. Ubytovanie House , Seafront Apartment Pelegrin sa nachádza v meste Stomorska (Chorvátsko - Ostrov Solta).

Mendula Apartment

10

Mendula Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Mendula Apartment. Located in Rogač, this air-conditioned apartment features a sun terrace. Guests benefit from terrace. Free WiFi is available throughout the property. Ubytovanie Mendula Apartment sa nachádza v meste Rogač (Chorvátsko - Ostrov Solta).

Apartment in Maslinica

10

Apartment in Maslinica

Ubytovanie (Apartmán) Apartment in Maslinica. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Apartment in Maslinica is situated in Maslinica. Ubytovanie Apartment in Maslinica sa nachádza v meste Maslinica (Chorvátsko - Ostrov Solta).

Apartment Mistral

10

Apartment Mistral

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Mistral. Situated in the town of Nečujam and the sea shores reachable within 80 metres, Apartment Mistral offers a self-catered accommodation with a covered... Ubytovanie Apartment Mistral sa nachádza v meste Nečujam (Chorvátsko - Ostrov Solta).

Balkun

10

Balkun

Ubytovanie (Apartmán) Balkun. Located in Maslinica in the Solta Island region, Balkun features a balcony and sea views. Ubytovanie Balkun sa nachádza v meste Maslinica (Chorvátsko - Ostrov Solta).

House Natale

10

House Natale

Ubytovanie (Dovolenkový dom) House Natale. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, House Natale is situated in Donje Selo na Šolti. Ubytovanie House Natale sa nachádza v meste Donje Selo (Chorvátsko - Ostrov Solta).

Apartments Linda

10

Apartments Linda

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Linda. Apartments Linda features sea views, free WiFi and free private parking, set in Stomorska. Ubytovanie Apartments Linda sa nachádza v meste Stomorska (Chorvátsko - Ostrov Solta).

Villa Talia

10

Villa Talia

Ubytovanie (Vila) Villa Talia. Ubytovacie zariadenie Vlila Talia sa nachádza v obci Donje Selo na Šolti a ponúka klimatizované ubytovanie so súkromným bazénom, s výhľadom na bazén a... Ubytovanie Villa Talia sa nachádza v meste Donje Selo na Šolti (Chorvátsko - Ostrov Solta).

Apartments with sea view

10

Apartments with sea view

Ubytovanie (Apartmány) Apartments with sea view. Apartments with sea view has city views, free WiFi and free private parking, situated in Stomorska. Ubytovanie Apartments with sea view sa nachádza v meste Stomorska (Chorvátsko - Ostrov Solta).

Villa Maria

9,9

Villa Maria

Ubytovanie (Apartmány) Villa Maria. Vila Maria sa nachádza v letovisku Nečujam a ponúka ubytovanie s priestorom na posedenie a kuchyňou. Dostupné je bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Villa Maria sa nachádza v meste Nečujam (Chorvátsko - Ostrov Solta).

Azuro Verde

9,9

Azuro Verde

Ubytovanie (Apartmány) Azuro Verde. Set in Stomorska, Azuro Verde offers accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden with a barbecue. Ubytovanie Azuro Verde sa nachádza v meste Stomorska (Chorvátsko - Ostrov Solta).

Apartments Ivo

9,9

Apartments Ivo

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Ivo. Apartmány Ivo sa nachádzajú v letovisku Stomorska, 17 km od mesta Split a 23 km od ostrova Hvar. Ubytovanie Apartments Ivo sa nachádza v meste Stomorska (Chorvátsko - Ostrov Solta).

Apartments Salihbegovic

9,9

Apartments Salihbegovic

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Salihbegovic. Situated in Nečujam in the Solta Island region, Apartments Salihbegovic features accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Apartments Salihbegovic sa nachádza v meste Nečujam (Chorvátsko - Ostrov Solta).

New Apartment with panoramic view

9,9

New Apartment with panoramic view

Ubytovanie (Apartmány) New Apartment with panoramic view. New Apartment with panoramic view features garden views, free WiFi and free private parking, located in Stomorska. Ubytovanie New Apartment with panoramic view sa nachádza v meste Stomorska (Chorvátsko - Ostrov Solta).

Apartment Bruna

9,9

Apartment Bruna

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Bruna. Tento klimatizovaný apartmán s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet sa nachádza v meste Stomorska. Ubytovanie Apartment Bruna sa nachádza v meste Stomorska (Chorvátsko - Ostrov Solta).

Apartmani Matea

9,9

Apartmani Matea

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Matea. Ubytovanie Apartments Matea sa nachádza na pokojnom kopcovitom mieste 150 metrov od pláže a ponúka klimatizáciu a zariadené balkóny s panoramatickým... Ubytovanie Apartmani Matea sa nachádza v meste Nečujam (Chorvátsko - Ostrov Solta).

Apartments Ivan

9,9

Apartments Ivan

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Ivan. Apartmány Ivan sa nachádzajú v meste Gornje Selo, 19 km od Splitu. K dispozícii je vám bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a klimatizácia. Ubytovanie Apartments Ivan sa nachádza v meste Gornje Selo (Chorvátsko - Ostrov Solta).

Apartment Beleca 2

9,9

Apartment Beleca 2

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Beleca 2. Situated in the town of Rogač and the sea shore reachable within a 5-minute walk, Apartment Beleca 2 offers a self-catered accommodation with a garden and... Ubytovanie Apartment Beleca 2 sa nachádza v meste Rogač (Chorvátsko - Ostrov Solta).

Apartment Marcela

9,9

Apartment Marcela

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Marcela. Apartment Marcela is located in Maslinica. This property offers access to a terrace, free private parking and free WiFi. Ubytovanie Apartment Marcela sa nachádza v meste Maslinica (Chorvátsko - Ostrov Solta).

Heritage Hotel Martinis Marchi

9,9

Heritage Hotel Martinis Marchi

Ubytovanie (Hotel) Heritage Hotel Martinis Marchi. Tento 300 rokov starý hrad v meste Maslinica na ostrove Šolta ponúka ubytovanie v originálne zdobených a luxusných suitách s bezplatným Wi-Fi pripojením na... Ubytovanie Heritage Hotel Martinis Marchi sa nachádza v meste Maslinica (Chorvátsko - Ostrov Solta).

Vila Vita

9,9

Vila Vita

Ubytovanie (Apartmány) Vila Vita. Apartmánový dom Vila Vita s vonkajším bazénom sa nachádza 200 metrov od mora v Rogači a ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním. Ubytovanie Vila Vita sa nachádza v meste Rogač (Chorvátsko - Ostrov Solta).

Villa Sol - with private pool and 30m from the sea

9,9

Villa Sol - with private pool and 30m from the sea

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa Sol - with private pool and 30m from the sea. Set in Nečujam, Villa Sol - 30m from the sea offers free bikes, a garden and a barbecue. Ubytovanie Villa Sol - with private pool and 30m from the sea sa nachádza v meste Nečujam (Chorvátsko - Ostrov Solta).

Apartment Tomy, Nečujam,Island Šolta

9,9

Apartment Tomy, Nečujam,Island Šolta

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Tomy, Nečujam,Island Šolta. Boasting a terrace, Apartment Tomy, Nečujam, Island Šolta features accommodation in Nečujam with free WiFi and garden views. Ubytovanie Apartment Tomy, Nečujam,Island Šolta sa nachádza v meste Nečujam (Chorvátsko - Ostrov Solta).

Apartment Žalo

9,9

Apartment Žalo

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Žalo. Situated in Donje Selo na Šolti, Apartment Žalo features air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Apartment Žalo sa nachádza v meste Donje Selo na Šolti (Chorvátsko - Ostrov Solta).

Villa Maslinica

9,9

Villa Maslinica

Ubytovanie (Vila) Villa Maslinica. Located in Maslinica, on Šolta Island, Villa Maslinica offers an outdoor pool, a terrace and a garden with sea views. Ubytovanie Villa Maslinica sa nachádza v meste Maslinica (Chorvátsko - Ostrov Solta).

Vacation home Toma with private outdoor jacuzzi

9,8

Vacation home Toma with private outdoor jacuzzi

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Vacation home Toma with private outdoor jacuzzi. Located in Donje Selo na Šolti in the Solta Island region, Vacation home Toma with private outdoor jacuzzi has a patio and garden views. Ubytovanie Vacation home Toma with private outdoor jacuzzi sa nachádza v meste Donje Selo na Šolti (Chorvátsko - Ostrov Solta).

Villa Jadranka with pool and private beach

9,8

Villa Jadranka with pool and private beach

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa Jadranka with pool and private beach. Villa Jadranka with pool and private beach sa nachádza v letovisku Maslinica a ponúka klimatizované ubytovanie so súkromným bazénom, výhľadom na bazén a... Ubytovanie Villa Jadranka with pool and private beach sa nachádza v meste Maslinica (Chorvátsko - Ostrov Solta).

Apartments Sonja

9,8

Apartments Sonja

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Sonja. Set in Stomorska in the Solta Island region, Apartments Sonja offers accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Apartments Sonja sa nachádza v meste Stomorska (Chorvátsko - Ostrov Solta).

Apartmani Nata

9,8

Apartmani Nata

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Nata. Located in Maslinica, Apartmani Nata provides accommodation with free WiFi and a garden with a terrace and garden views. Ubytovanie Apartmani Nata sa nachádza v meste Maslinica (Chorvátsko - Ostrov Solta).

Apartmani Mima

9,8

Apartmani Mima

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Mima. Apartmány Mima sa nachádzajú v obci Nečujam na ostrove Solta. Ubytovanie Apartmani Mima sa nachádza v meste Nečujam (Chorvátsko - Ostrov Solta).

Apartment Liam

9,8

Apartment Liam

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Liam. Apartmán Liam ponúka možnosť ubytovania s domácimi miláčikmi v letovisku Nečujam. Naskytá sa z neho výhľad na more. Split je vzdialený 17 km. Ubytovanie Apartment Liam sa nachádza v meste Nečujam (Chorvátsko - Ostrov Solta).

Apartments Anka

9,8

Apartments Anka

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Anka. Featuring a garden and a terrace, Apartments Anka provides accommodation in Donje Selo na Šolti with free WiFi and sea views. Ubytovanie Apartments Anka sa nachádza v meste Donje Selo na Šolti (Chorvátsko - Ostrov Solta).

Apartments Tomina

9,8

Apartments Tomina

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Tomina. Located in Donje Selo na Šolti, Apartments Tomina provides accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden with a sun terrace. Ubytovanie Apartments Tomina sa nachádza v meste Donje Selo (Chorvátsko - Ostrov Solta).

Apartments Misini Dvori

9,8

Apartments Misini Dvori

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Misini Dvori. Providing garden views, Apartments Misini Dvori in Stomorska provides accommodation and a restaurant. Free WiFi is provided. Ubytovanie Apartments Misini Dvori sa nachádza v meste Stomorska (Chorvátsko - Ostrov Solta).

Apartment Bura

9,7

Apartment Bura

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Bura. Offering a covered balcony with sea views, free WiFi and barbecue facilities, this apartment lies in Nečujam. Ubytovanie Apartment Bura sa nachádza v meste Nečujam (Chorvátsko - Ostrov Solta).

Apartment Ivona

9,7

Apartment Ivona

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Ivona. Apartmán Ivona sa nachádza v mestečku Stomorska na ostrove Šolta, 17 km od Splitu a 23 km od Hvaru. Ponúka gril a výhľad na more. Ubytovanie Apartment Ivona sa nachádza v meste Stomorska (Chorvátsko - Ostrov Solta).

Villa Marvela - Family 4 Bedroom

9,7

Villa Marvela - Family 4 Bedroom

Ubytovanie (Vila) Villa Marvela - Family 4 Bedroom. Ubytovacie zariadenie Villa Marvela - Family 4 Bedroom sa nachádza v letovisku Maslinica a ponúka ubytovanie s výhľadom na more, bezplatným Wi-Fi,... Ubytovanie Villa Marvela - Family 4 Bedroom sa nachádza v meste Maslinica (Chorvátsko - Ostrov Solta).

Deluxe Seafront Apartment (4+1) - Maslinica

9,7

Deluxe Seafront Apartment (4+1) - Maslinica

Ubytovanie (Apartmán) Deluxe Seafront Apartment (4+1) - Maslinica. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Deluxe Seafront Apartment (4+1) - Maslinica is located in Maslinica. Ubytovanie Deluxe Seafront Apartment (4+1) - Maslinica sa nachádza v meste Maslinica (Chorvátsko - Ostrov Solta).

Holiday Home Parunov

9,7

Holiday Home Parunov

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Parunov. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, Holiday Home Parunov is situated in Rogač. Private parking is available on site. Ubytovanie Holiday Home Parunov sa nachádza v meste Rogač (Chorvátsko - Ostrov Solta).

Vacation House Sara

9,7

Vacation House Sara

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Vacation House Sara. Set in Maslinica, Vacation House Sara offers free bikes, free WiFi, an ATM, and luggage storage space. The property has city views. Ubytovanie Vacation House Sara sa nachádza v meste Maslinica (Chorvátsko - Ostrov Solta).

Villa Fendi

9,7

Villa Fendi

Ubytovanie (Apartmány) Villa Fendi. Ubytovacie zariadenie Vila Fendi sa nachádza len 30 metrov od mora a 1 km od centra mesta Nečujam na ostrove Šolta. Ubytovanie Villa Fendi sa nachádza v meste Nečujam (Chorvátsko - Ostrov Solta).

Apartments Janja

9,7

Apartments Janja

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Janja. Located in Nečujam in the Solta Island region, Apartments Janja provides accommodation with free private parking. Ubytovanie Apartments Janja sa nachádza v meste Nečujam (Chorvátsko - Ostrov Solta).

Apartman Anita

9,7

Apartman Anita

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Anita. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Apartman Anita is located in Nečujam. Ubytovanie Apartman Anita sa nachádza v meste Nečujam (Chorvátsko - Ostrov Solta).

Deziderio

9,7

Deziderio

Ubytovanie (Apartmány) Deziderio. With sea views, Deziderio is located in Stomorska and has free WiFi. Ubytovanie Deziderio sa nachádza v meste Stomorska (Chorvátsko - Ostrov Solta).

Villa Olyntha

9,6

Villa Olyntha

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Villa Olyntha. Ubytovacie zariadenie Villa Olyntha sa nachádza v obci Stomorska a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, klimatizáciou a prístupom do záhrady s grilom. Ubytovanie Villa Olyntha sa nachádza v meste Stomorska (Chorvátsko - Ostrov Solta).

Apartment Ana

9,6

Apartment Ana

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Ana. Apartment Ana is set in Stomorska. The apartment is fitted with 2 bedrooms, 1 bathroom, bed linen, towels, a TV, a fully equipped kitchen, and a terrace... Ubytovanie Apartment Ana sa nachádza v meste Stomorska (Chorvátsko - Ostrov Solta).

Studio Stomorska with sea view10

9,6

Studio Stomorska with sea view10

Ubytovanie (Apartmán) Studio Stomorska with sea view10. Featuring panoramic views of the sea, Studio Stomorska is located a 5-minute drive from Stomorska. Ubytovanie Studio Stomorska with sea view10 sa nachádza v meste Stomorska (Chorvátsko - Ostrov Solta).

Villa Ivana with outdoor Jacuzzi

9,6

Villa Ivana with outdoor Jacuzzi

Ubytovanie (Vila) Villa Ivana with outdoor Jacuzzi. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Villa Ivana with outdoor Jacuzzi is located in Rogač. Ubytovanie Villa Ivana with outdoor Jacuzzi sa nachádza v meste Rogač (Chorvátsko - Ostrov Solta).

Ubytovanie na ostrove Solta - Chorvátsko

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 423 hotelov, penziónov, apartmánov, kempov a iných druhov ubytovania na ostrove Solta.

Pre ostrov Solta odporúčame sa ubytovať v týchto mestách: Stomorska (133), Nečujam (91), Maslinica (52), Rogač (39), Donje Selo na Šolti (21), Gornje Selo (16), Srednje Selo na Šolti (3). Tieto mestá stojí za to navštíviť a stravit v nich svoju dovolenku.

Na ostrove Solta máme v ponuke táto najlepšie hodnotená ubytovanie: House , Seafront Apartment Pelegrin (10*), Mendula Apartment (10*), Apartment Mistral (10*), Apartment Marica (10*), Apartment in Maslinica (10*), House Natale (10*), Apartments Linda (10*), Villa Talia (10*), Apartments with sea view (10*), Apartments Salihbegovic (9,9*), Apartments Ivo (9,9*), Apartment Bruna (9,9*), Azuro Verde (9,9*), New Apartment with panoramic view (9,9*), Villa Maria (9,9*), Apartmani Matea (9,9*), Apartment Beleca 2 (9,9*), Apartment Marcela (9,9*), Apartments Ivan (9,9*), Heritage Hotel Martinis Marchi (9,9*), Apartment Tomy, Nečujam,Island Šolta (9,9*), Villa Sol - with private pool and 30m from the sea (9,9*), Vila Vita (9,9*), Apartment Žalo (9,9*), Villa Maslinica (9,9*), Villa Jadranka with pool and private beach (9,8*), Vacation home Toma with private outdoor jacuzzi (9,8*), Apartments Sonja (9,8*), Apartmani Mima (9,8*), Apartmani Nata (9,8*), Apartment Liam (9,8*), Apartments Anka (9,8*), Apartments Tomina (9,8*), Apartments Misini Dvori (9,8*), Apartment Ivona (9,7*), Apartment Bura (9,7*), Deluxe Seafront Apartment (4+1) - Maslinica (9,7*), Holiday Home Parunov (9,7*), Villa Fendi (9,7*), Apartments Janja (9,7*), Vila Telalović (9,7*), Vacation House Sara (9,7*), Apartman Anita (9,7*), Villa Olyntha (9,6*), Apartment Ana (9,6*), Villa Ivana with outdoor Jacuzzi (9,6*), Apartment Rino (9,6*), Studio Stomorska with sea view10 (9,6*), Apartment Željko A1 (9,6*), Apartment Gianni (9,6*), Villa Ante (9,6*).

Ostrov Solta môže byť skvelým miestom pre strávenie dovolenky.