Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Rogač

V meste Rogač (Chorvátsko) máme celkom 39 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Rogač

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Rogač

Mendula Apartment

10

Mendula Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Mendula Apartment. Located in Rogač, this air-conditioned apartment features a sun terrace. Guests benefit from terrace. Free WiFi is available throughout the property. Ubytovanie Mendula Apartment sa nachádza v meste Rogač (Chorvátsko - Ostrov Solta). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Beleca 2

9,9

Apartment Beleca 2

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Beleca 2. Situated in the town of Rogač and the sea shore reachable within a 5-minute walk, Apartment Beleca 2 offers a self-catered accommodation with a garden and... Ubytovanie Apartment Beleca 2 sa nachádza v meste Rogač (Chorvátsko - Ostrov Solta). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 61 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vila Vita

9,9

Vila Vita

Ubytovanie (Apartmány) Vila Vita. Apartmánový dom Vila Vita s vonkajším bazénom sa nachádza 200 metrov od mora v Rogači a ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním. Ubytovanie Vila Vita sa nachádza v meste Rogač (Chorvátsko - Ostrov Solta). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 104 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Parunov

9,7

Holiday Home Parunov

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Parunov. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, Holiday Home Parunov is situated in Rogač. Private parking is available on site. Ubytovanie Holiday Home Parunov sa nachádza v meste Rogač (Chorvátsko - Ostrov Solta). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 105 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Ivana with outdoor Jacuzzi

9,6

Villa Ivana with outdoor Jacuzzi

Ubytovanie (Vila) Villa Ivana with outdoor Jacuzzi. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Villa Ivana with outdoor Jacuzzi is located in Rogač. Ubytovanie Villa Ivana with outdoor Jacuzzi sa nachádza v meste Rogač (Chorvátsko - Ostrov Solta). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 154 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Rino

9,6

Apartment Rino

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Rino. Featuring air-conditioned accommodation with a terrace, Apartment Rino is located in Rogač. Ubytovanie Apartment Rino sa nachádza v meste Rogač (Chorvátsko - Ostrov Solta).

Villa Ante

9,6

Villa Ante

Ubytovanie (Vila) Villa Ante. Located in Rogač in the Solta Island Region, this villa features a garden with a seasonal outdoor pool and a barbecue. Guests benefit from terrace. Ubytovanie Villa Ante sa nachádza v meste Rogač (Chorvátsko - Ostrov Solta). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 119 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Kaic

9,5

Apartments Kaic

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Kaic. Apartmány Kaic s vonkajším bazénom ponúkajú možnosť ubytovania s domácim miláčikom v obci Rogač na ostrove Šolta. Split je vzdialený 17 km. Ubytovanie Apartments Kaic sa nachádza v meste Rogač (Chorvátsko - Ostrov Solta). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 27 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Stress free holiday

9,4

Stress free holiday

Ubytovanie (Apartmán) Stress free holiday. Set in Rogač, Stress free holiday offers accommodation with free WiFi, air conditioning, free bikes and access to a garden with an outdoor pool. Ubytovanie Stress free holiday sa nachádza v meste Rogač (Chorvátsko - Ostrov Solta). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Šolta

9,4

Villa Šolta

Ubytovanie (Penzión) Villa Šolta. Featuring an outdoor swimming pool and located in the small village of Rogač on the island of Šolta, Villa Šolta offers accommodation with free WiFi and... Ubytovanie Villa Šolta sa nachádza v meste Rogač (Chorvátsko - Ostrov Solta). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Ratimir

9,2

Holiday Home Ratimir

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Ratimir. Set in Rogač in the Solta Island region, Holiday Home Ratimir has a terrace. Private parking is available on site. Ubytovanie Holiday Home Ratimir sa nachádza v meste Rogač (Chorvátsko - Ostrov Solta). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 53 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Ela

9,1

Apartment Ela

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Ela. Situated in Rogač in the Solta Island region, Apartment Ela has a terrace and garden views. Ubytovanie Apartment Ela sa nachádza v meste Rogač (Chorvátsko - Ostrov Solta). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 61 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Šolta

9,1

Apartments Šolta

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Šolta. Set in Rogač in the Split-Dalmatia County region, Apartments Šolta offers accommodation with free private parking. Ubytovanie Apartments Šolta sa nachádza v meste Rogač (Chorvátsko - Ostrov Solta). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 79 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Anđa

9

Apartment Anđa

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Anđa. Set in Rogač in the Solta Island region, Apartment Anđa features a balcony and garden views. Situated on the beachfront, this property has a garden. Ubytovanie Apartment Anđa sa nachádza v meste Rogač (Chorvátsko - Ostrov Solta).

House Sliškovi?

8,9

House Sliškovi?

Ubytovanie (Dovolenkový dom) House Sliškovi?. House Sliškovi? is situated in Rogač. This beachfront property offers access to free WiFi and free private parking. Ubytovanie House Sliškovi? sa nachádza v meste Rogač (Chorvátsko - Ostrov Solta). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Teplibok

8,8

Apartments Teplibok

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Teplibok. Apartmány Teplibok sa nachádzajú v obci Rogač a ponúkajú vám ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a záhradu s grilom a výhľadom do záhrady. Ubytovanie Apartments Teplibok sa nachádza v meste Rogač (Chorvátsko - Ostrov Solta). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Ruic

8,1

Apartments Ruic

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Ruic. Ubytovacie zariadenie Apartments Ruic sa nachádza v obci Rogač a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, klimatizáciou a vstupom do záhrady s vonkajším... Ubytovanie Apartments Ruic sa nachádza v meste Rogač (Chorvátsko - Ostrov Solta). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 86 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Barba

6,9

Apartment Barba

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Barba. Apartment Barba is situated in Rogač. The apartment has 4 bedrooms, 2 bathrooms, bed linen, towels, a TV with satellite channels, a fully equipped kitchen,... Ubytovanie Apartment Barba sa nachádza v meste Rogač (Chorvátsko - Ostrov Solta). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 111 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Elena

Apartment Elena

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Elena. Apartment Elena is located in Rogač. The apartment comes with 2 bedrooms, 1 bathroom, bed linen, towels, a TV, a fully equipped kitchen, and a terrace with... Ubytovanie Apartment Elena sa nachádza v meste Rogač (Chorvátsko - Ostrov Solta). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 91 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Jakov

Apartment Jakov

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Jakov. Located in Rogač, Apartment Jakov provides air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Apartment Jakov sa nachádza v meste Rogač (Chorvátsko - Ostrov Solta). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 158 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment MJ

Apartment MJ

Ubytovanie (Apartmán) Apartment MJ. Situated in Rogač, Apartment MJ features air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Apartment MJ sa nachádza v meste Rogač (Chorvátsko - Ostrov Solta). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 125 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sealodge Solta

Sealodge Solta

Ubytovanie (Vila) Sealodge Solta. Boasting a seasonal outdoor swimming pool, a bar, and a garden, Sealodge Solta features accommodation in Rogač with free WiFi and pool views. Ubytovanie Sealodge Solta sa nachádza v meste Rogač (Chorvátsko - Ostrov Solta). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 387 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa del Mar, luxury pool villa, directly at sea, garden, BBQ, privacy, mooring

Villa del Mar, luxury pool villa, directly at sea, garden, BBQ, privacy, mooring

Ubytovanie (Vila) Villa del Mar, luxury pool villa, directly at sea, garden, BBQ, privacy, mooring. Situated in Rogač, Villa del Mar, luxury pool villa, directly at sea, garden, BBQ, privacy, mooring offers air-conditioned accommodation with a balcony and... Ubytovanie Villa del Mar, luxury pool villa, directly at sea, garden, BBQ, privacy, mooring sa nachádza v meste Rogač (Chorvátsko - Ostrov Solta). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 545 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Azzurro, amazing pool villa, sea view, privacy, BBQ

Villa Azzurro, amazing pool villa, sea view, privacy, BBQ

Ubytovanie (Vila) Villa Azzurro, amazing pool villa, sea view, privacy, BBQ. Villa Azzurro, amazing pool villa, sea view, privacy, BBQ is situated in Rogač. It features free WiFi and a garden. The villa also comes with 3 bathrooms. Ubytovanie Villa Azzurro, amazing pool villa, sea view, privacy, BBQ sa nachádza v meste Rogač (Chorvátsko - Ostrov Solta). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 489 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Rogac, Solta - 11220

Apartments by the sea Rogac, Solta - 11220

Ubytovanie (Apartmán) Apartments by the sea Rogac, Solta - 11220. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, Apartments by the sea Rogac, Solta - 11220 is situated in Rogač. The property has sea views. Ubytovanie Apartments by the sea Rogac, Solta - 11220 sa nachádza v meste Rogač (Chorvátsko - Ostrov Solta). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Segvica V

Holiday home Segvica V

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Segvica V. Featuring barbecue facilities, Holiday home Segvica V offers accommodation in Rogač with free WiFi and sea views. Ubytovanie Holiday home Segvica V sa nachádza v meste Rogač (Chorvátsko - Ostrov Solta). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 291 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Babic 300S

Haus Babic 300S

Ubytovanie (Apartmán) Haus Babic 300S. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Haus Babic 300S is set in Rogač. Private parking is available on site. Ubytovanie Haus Babic 300S sa nachádza v meste Rogač (Chorvátsko - Ostrov Solta). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Adriatic Escape

Adriatic Escape

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Adriatic Escape. Set in Rogač, Adriatic Escape offers a shared lounge, a garden and a barbecue. Ubytovanie Adriatic Escape sa nachádza v meste Rogač (Chorvátsko - Ostrov Solta). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 162 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Ivan

Apartments Ivan

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Ivan. Set in Rogač, Apartments Ivan offers accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden. Ubytovanie Apartments Ivan sa nachádza v meste Rogač (Chorvátsko - Ostrov Solta). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Bianco

Villa Bianco

Ubytovanie (Vila) Villa Bianco. Featuring an outdoor seasonal swimming pool, Villa Bianco offers accommodation in Rogač, a small and quiet fishing village on Šolta Island. Ubytovanie Villa Bianco sa nachádza v meste Rogač (Chorvátsko - Ostrov Solta). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 341 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Gracin

Apartment Gracin

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Gracin. Apartment Gracin is located in Rogač and offers a garden and barbecue facilities. Ubytovanie Apartment Gracin sa nachádza v meste Rogač (Chorvátsko - Ostrov Solta). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Irene's place

Apartments Irene's place

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Irene's place. Located in Rogač in the Solta Island region, Apartments Irene's place provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Apartments Irene's place sa nachádza v meste Rogač (Chorvátsko - Ostrov Solta). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Neli (ISO305)

Holiday Home Neli (ISO305)

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Neli (ISO305). Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Holiday Home Neli (ISO305) is located in Rogač. Ubytovanie Holiday Home Neli (ISO305) sa nachádza v meste Rogač (Chorvátsko - Ostrov Solta). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 79 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

House Alemka

House Alemka

Ubytovanie (Dovolenkový dom) House Alemka. House Alemka is set in Rogač. Guests benefit from complimentary WiFi and private parking available on site. Ubytovanie House Alemka sa nachádza v meste Rogač (Chorvátsko - Ostrov Solta). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 88 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment1 for a stress relieve

Apartment1 for a stress relieve

Ubytovanie (Apartmán) Apartment1 for a stress relieve. Situated in Rogač, Apartment1 for a stress relieve features accommodation with free WiFi, air conditioning, free bikes and access to a garden with an... Ubytovanie Apartment1 for a stress relieve sa nachádza v meste Rogač (Chorvátsko - Ostrov Solta). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 112 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Maestral

Apartment Maestral

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Maestral. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Apartment Maestral is located in Rogač. Ubytovanie Apartment Maestral sa nachádza v meste Rogač (Chorvátsko - Ostrov Solta). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 78 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

House Slišković

House Slišković

Ubytovanie (Dovolenkový dom) House Slišković. House Slišković is situated in Rogač. The air-conditioned holiday home is composed of 2 separate bedrooms, a fully equipped kitchen with a microwave and a... Ubytovanie House Slišković sa nachádza v meste Rogač (Chorvátsko - Ostrov Solta). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 76 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Rogac

Holiday Home Rogac

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Rogac. Featuring air-conditioned accommodation with a terrace, Holiday Home Rogac is located in Rogač. Ubytovanie Holiday Home Rogac sa nachádza v meste Rogač (Chorvátsko - Ostrov Solta). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 151 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Two-Bedroom Apartment in Dogac

Two-Bedroom Apartment in Dogac

Ubytovanie (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Dogac. Two-Bedroom Apartment in Dogac is set in Rogač and offers barbecue facilities. Guests staying at this apartment have access to free WiFi. Ubytovanie Two-Bedroom Apartment in Dogac sa nachádza v meste Rogač (Chorvátsko - Ostrov Solta). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 156 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Rogač

Mesto Rogač sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 39 hotelov a ubytovanie v meste Rogač.