Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Maslinica

V meste Maslinica (Chorvátsko) máme celkom 52 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Maslinica

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Maslinica

Apartment in Maslinica

10

Apartment in Maslinica

Ubytovanie (Apartmán) Apartment in Maslinica. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Apartment in Maslinica is situated in Maslinica. Ubytovanie Apartment in Maslinica sa nachádza v meste Maslinica (Chorvátsko - Ostrov Solta). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 140 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Marcela

9,9

Apartment Marcela

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Marcela. Apartment Marcela is located in Maslinica. This property offers access to a terrace, free private parking and free WiFi. Ubytovanie Apartment Marcela sa nachádza v meste Maslinica (Chorvátsko - Ostrov Solta). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 94 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Heritage Hotel Martinis Marchi

9,9

Heritage Hotel Martinis Marchi

Ubytovanie (Hotel) Heritage Hotel Martinis Marchi. Tento 300 rokov starý hrad v meste Maslinica na ostrove Šolta ponúka ubytovanie v originálne zdobených a luxusných suitách s bezplatným Wi-Fi pripojením na... Ubytovanie Heritage Hotel Martinis Marchi sa nachádza v meste Maslinica (Chorvátsko - Ostrov Solta). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 307 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Maslinica

9,9

Villa Maslinica

Ubytovanie (Vila) Villa Maslinica. Located in Maslinica, on Šolta Island, Villa Maslinica offers an outdoor pool, a terrace and a garden with sea views. Ubytovanie Villa Maslinica sa nachádza v meste Maslinica (Chorvátsko - Ostrov Solta). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 208 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Jadranka with pool and private beach

9,8

Villa Jadranka with pool and private beach

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa Jadranka with pool and private beach. Villa Jadranka with pool and private beach sa nachádza v letovisku Maslinica a ponúka klimatizované ubytovanie so súkromným bazénom, výhľadom na bazén a... Ubytovanie Villa Jadranka with pool and private beach sa nachádza v meste Maslinica (Chorvátsko - Ostrov Solta). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 482 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Nata

9,8

Apartmani Nata

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Nata. Located in Maslinica, Apartmani Nata provides accommodation with free WiFi and a garden with a terrace and garden views. Ubytovanie Apartmani Nata sa nachádza v meste Maslinica (Chorvátsko - Ostrov Solta). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Deluxe Seafront Apartment (4+1) - Maslinica

9,7

Deluxe Seafront Apartment (4+1) - Maslinica

Ubytovanie (Apartmán) Deluxe Seafront Apartment (4+1) - Maslinica. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Deluxe Seafront Apartment (4+1) - Maslinica is located in Maslinica. Ubytovanie Deluxe Seafront Apartment (4+1) - Maslinica sa nachádza v meste Maslinica (Chorvátsko - Ostrov Solta). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 180 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vacation House Sara

9,7

Vacation House Sara

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Vacation House Sara. Set in Maslinica, Vacation House Sara offers free bikes, free WiFi, an ATM, and luggage storage space. The property has city views. Ubytovanie Vacation House Sara sa nachádza v meste Maslinica (Chorvátsko - Ostrov Solta). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 85 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Željko A1

9,6

Apartment Željko A1

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Željko A1. Located in Maslinica, this air-conditioned apartment is 22 km from Split. The unit is 32 km from Hvar. The kitchen comes with a microwave. Ubytovanie Apartment Željko A1 sa nachádza v meste Maslinica (Chorvátsko - Ostrov Solta). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Mariela

9,6

Apartmani Mariela

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Mariela. Set in Maslinica in the Solta Island region, Apartmani Mariela offers accommodation with free private parking. Ubytovanie Apartmani Mariela sa nachádza v meste Maslinica (Chorvátsko - Ostrov Solta). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 85 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Voga

9,5

Apartments Voga

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Voga. Located in Maslinica in the Solta Island region, Apartments Voga features a garden. Ubytovanie Apartments Voga sa nachádza v meste Maslinica (Chorvátsko - Ostrov Solta). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 79 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Zanze

9,5

Apartments Zanze

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Zanze. Offering a garden and barbecue, Apartments Zanze is located in Maslinica, 22 km from Split. Hvar is 32 km from the property. Ubytovanie Apartments Zanze sa nachádza v meste Maslinica (Chorvátsko - Ostrov Solta). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Lunaris

9,5

Villa Lunaris

Ubytovanie (Apartmány) Villa Lunaris. Located in Maslinica, Villa Lunaris provides accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden with an outdoor swimming pool. Ubytovanie Villa Lunaris sa nachádza v meste Maslinica (Chorvátsko - Ostrov Solta). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 99 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Berg

9,5

Villa Berg

Ubytovanie (Apartmány) Villa Berg. Vila Berg sa nachádza v meste Maslinica a ponúka ubytovanie s TV s plochou obrazovkou a bezplatným WiFi. Ubytovanie Villa Berg sa nachádza v meste Maslinica (Chorvátsko - Ostrov Solta). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 85 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani blagaic

9,4

Apartmani blagaic

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani blagaic. Located in Maslinica in the Solta Island region, Apartmani blagaic provides accommodation with free private parking. Ubytovanie Apartmani blagaic sa nachádza v meste Maslinica (Chorvátsko - Ostrov Solta). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Golden view luxury apartment

9,4

Golden view luxury apartment

Ubytovanie (Apartmány) Golden view luxury apartment. Located in Maslinica in the Solta Island region, Golden view luxury apartment provides accommodation with free private parking. Ubytovanie Golden view luxury apartment sa nachádza v meste Maslinica (Chorvátsko - Ostrov Solta). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 73 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Toni

9,3

Apartment Toni

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Toni. Situated in Maslinica, Apartment Toni features accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden with a children's playground. Ubytovanie Apartment Toni sa nachádza v meste Maslinica (Chorvátsko - Ostrov Solta). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 61 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Lemony

9,3

Lemony

Ubytovanie (Apartmány) Lemony. Ubytovacie zariadenie Lemony sa nachádza v obci Maslinica na ostrove Solta a ponúka ubytovanie s bezplatným súkromným parkoviskom. Ubytovanie Lemony sa nachádza v meste Maslinica (Chorvátsko - Ostrov Solta). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 84 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Kamilija

9

Apartment Kamilija

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Kamilija. Situated in Maslinica, Apartment Kamilija features air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. The property features garden views. Ubytovanie Apartment Kamilija sa nachádza v meste Maslinica (Chorvátsko - Ostrov Solta). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Zdenko

8,9

Apartments Zdenko

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Zdenko. Located 23 km from Split, Apartments Zdenko offers accommodation in Maslinica. The unit is 31 km from Hvar. Ubytovanie Apartments Zdenko sa nachádza v meste Maslinica (Chorvátsko - Ostrov Solta). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 37 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Mate

8,8

Apartments Mate

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Mate. Klimatizované apartmány Mate sa nachádzajú v meste Maslinica, 22 km od Splitu a 32 km od ostrova Hvar. Ubytovanie Apartments Mate sa nachádza v meste Maslinica (Chorvátsko - Ostrov Solta). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 88 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments with a parking space Maslinica, Solta - 5176

8,4

Apartments with a parking space Maslinica, Solta - 5176

Ubytovanie (Apartmán) Apartments with a parking space Maslinica, Solta - 5176. Apartments with a parking space Maslinica, Solta - 5176 is situated in Maslinica. Ubytovanie Apartments with a parking space Maslinica, Solta - 5176 sa nachádza v meste Maslinica (Chorvátsko - Ostrov Solta). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 97 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Hortenzija

8,2

Apartments Hortenzija

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Hortenzija. Apartmány Hortenzija sa nachádzajú v obci Maslinica na ostrove Šolta, len 200 metrov od mora. Ubytovanie Apartments Hortenzija sa nachádza v meste Maslinica (Chorvátsko - Ostrov Solta). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Nenni

7,7

Apartment Nenni

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Nenni. Set in Maslinica, Apartment Nenni offers air-conditioned accommodation with a terrace and free WiFi. This apartment has a garden and free private parking. Ubytovanie Apartment Nenni sa nachádza v meste Maslinica (Chorvátsko - Ostrov Solta). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 67 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Mario

7,5

Apartment Mario

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Mario. Situated in Maslinica, Apartment Mario features air-conditioned accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytovanie Apartment Mario sa nachádza v meste Maslinica (Chorvátsko - Ostrov Solta). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 82 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Maslinica, Solta - 14748

7,3

Apartments by the sea Maslinica, Solta - 14748

Ubytovanie (Apartmán) Apartments by the sea Maslinica, Solta - 14748. Set in Maslinica in the Solta Island region, Apartments by the sea Maslinica, Solta - 14748 has a terrace. Ubytovanie Apartments by the sea Maslinica, Solta - 14748 sa nachádza v meste Maslinica (Chorvátsko - Ostrov Solta). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 86 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Angie

Apartment Angie

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Angie. Apartment Angie is set in Maslinica and offers a terrace. Ubytovanie Apartment Angie sa nachádza v meste Maslinica (Chorvátsko - Ostrov Solta). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Šolta Life Apartments

Šolta Life Apartments

Ubytovanie (Apartmán) Šolta Life Apartments. Ubytovanie Šolta Life Apartments sa nachádza v meste Maslinica. Hostia môžu využívať klimatizované ubytovanie s patiom. Ubytovanie Šolta Life Apartments sa nachádza v meste Maslinica (Chorvátsko - Ostrov Solta). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 199 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Ani

Holiday home Ani

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Ani. Providing free WiFi, Holiday home Ani is located on the beachfront in Maslinica. The property features sea views. Ubytovanie Holiday home Ani sa nachádza v meste Maslinica (Chorvátsko - Ostrov Solta).

Holiday home Voga

Holiday home Voga

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Voga. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Holiday home Voga is located in Maslinica. Ubytovanie Holiday home Voga sa nachádza v meste Maslinica (Chorvátsko - Ostrov Solta). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 350 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Gale

Apartment Gale

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Gale. Situated in Maslinica in the Solta Island region, Apartment Gale has a garden. Ubytovanie Apartment Gale sa nachádza v meste Maslinica (Chorvátsko - Ostrov Solta). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 95 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Sunce

Holiday home Sunce

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Sunce. Featuring air-conditioned accommodation with a terrace, Holiday home Sunce is located in Maslinica. Ubytovanie Holiday home Sunce sa nachádza v meste Maslinica (Chorvátsko - Ostrov Solta). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Paradise Regained

Villa Paradise Regained

Ubytovanie (Vila) Villa Paradise Regained. Ubytovacie zariadenie Villa Paradise Regained sa nachádza v obci Maslinica a ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním, bazénom a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Villa Paradise Regained sa nachádza v meste Maslinica (Chorvátsko - Ostrov Solta). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 339 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment BAS

Apartment BAS

Ubytovanie (Apartmán) Apartment BAS. Located in Maslinica, Apartment BAS provides air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Apartment BAS sa nachádza v meste Maslinica (Chorvátsko - Ostrov Solta). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments ZB

Apartments ZB

Ubytovanie (Apartmány) Apartments ZB. Situated in Maslinica in the Solta Island region, Apartments ZB features accommodation with free private parking. Ubytovanie Apartments ZB sa nachádza v meste Maslinica (Chorvátsko - Ostrov Solta). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 84 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Mikula

Villa Mikula

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa Mikula. Set in Maslinica, Villa Mikula offers accommodation with free WiFi, air conditioning, free bikes and access to a garden with an outdoor pool. Ubytovanie Villa Mikula sa nachádza v meste Maslinica (Chorvátsko - Ostrov Solta). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 394 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Marvela

Villa Marvela

Ubytovanie (Vila) Villa Marvela. Set in Maslinica, Villa Marvela offers a patio with pool and sea views, as well as an outdoor pool, fitness centre and sauna. Ubytovanie Villa Marvela sa nachádza v meste Maslinica (Chorvátsko - Ostrov Solta). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 489 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Dela Maslinica

Villa Dela Maslinica

Ubytovanie (Vila) Villa Dela Maslinica. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Villa Dela Maslinica is located in Maslinica. With garden views, this accommodation provides a... Ubytovanie Villa Dela Maslinica sa nachádza v meste Maslinica (Chorvátsko - Ostrov Solta).

Apartment Gana

Apartment Gana

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Gana. Featuring air-conditioned accommodation with a terrace, Apartment Gana is located in Maslinica. Ubytovanie Apartment Gana sa nachádza v meste Maslinica (Chorvátsko - Ostrov Solta). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 77 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Peggy

Apartment Peggy

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Peggy. Apartmán Peggy ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a výhľadom na more v letovisku Maslinica. Ubytovanie Apartment Peggy sa nachádza v meste Maslinica (Chorvátsko - Ostrov Solta). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 176 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Elizabet

Apartments Elizabet

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Elizabet. Located in Maslinica in the Solta Island region, Apartments Elizabet features accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Apartments Elizabet sa nachádza v meste Maslinica (Chorvátsko - Ostrov Solta). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

House Anima

House Anima

Ubytovanie (Dovolenkový dom) House Anima. House Anima is set in Maslinica. The holiday home has 3 bedrooms, a TV with satellite channels, an equipped kitchen with a dishwasher and a fridge, a... Ubytovanie House Anima sa nachádza v meste Maslinica (Chorvátsko - Ostrov Solta). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 99 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Ana

Holiday home Ana

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Ana. Holiday home Ana is located in Maslinica. Set on the beachfront, this property features a garden, a terrace and free WiFi. Ubytovanie Holiday home Ana sa nachádza v meste Maslinica (Chorvátsko - Ostrov Solta). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Seaside holiday house Maslinica, Solta - 14017

Seaside holiday house Maslinica, Solta - 14017

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Seaside holiday house Maslinica, Solta - 14017. Holiday Home Maslinica 14017 is a holiday home located in Maslinica, 23 km from Split. Guests benefit from terrace. Ubytovanie Seaside holiday house Maslinica, Solta - 14017 sa nachádza v meste Maslinica (Chorvátsko - Ostrov Solta).

Apartments Ana

Apartments Ana

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Ana. Located in Maslinica in the Solta Island region, Apartments Ana provides accommodation with free private parking. Ubytovanie Apartments Ana sa nachádza v meste Maslinica (Chorvátsko - Ostrov Solta). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 84 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Stone House Carpe Diem

Apartment Stone House Carpe Diem

Ubytovanie (Penzión) Apartment Stone House Carpe Diem. Featuring a furnished terrace, Apartment Stone House Carpe Diem is located in the centre of Maslinica. The beach is 100 metres away. Free WiFi is provided. Ubytovanie Apartment Stone House Carpe Diem sa nachádza v meste Maslinica (Chorvátsko - Ostrov Solta). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 600 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Dragi

Apartments Dragi

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Dragi. Apartments Dragi features garden views, free WiFi and free private parking, located in Maslinica. Ubytovanie Apartments Dragi sa nachádza v meste Maslinica (Chorvátsko - Ostrov Solta). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bosko

Bosko

Ubytovanie (Apartmány) Bosko. Located in Maslinica, Bosko features accommodation with air conditioning and access to a garden with a terrace. Complimentary WiFi is featured. Ubytovanie Bosko sa nachádza v meste Maslinica (Chorvátsko - Ostrov Solta). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 77 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Maslinica

Mesto Maslinica sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 52 hotelov a ubytovanie v meste Maslinica.