Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Dragove

V meste Dragove (Chorvátsko) máme celkom 12 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Dragove

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Dragove

Holiday house Mareta

9,9

Holiday house Mareta

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday house Mareta. Holiday house Mareta je dovolenkový dom s grilom, ktorý sa nachádza v Dragove, 18 km od Zadaru a ponúka neplatené súkromné parkovisko, aj bezplatné Wi-Fi... Ubytovanie Holiday house Mareta sa nachádza v meste Dragove (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Grandpa Mate House

9,8

Grandpa Mate House

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Grandpa Mate House. Set in Dragove in the Dugi Otok region, Grandpa Mate House has a patio and garden views. Ubytovanie Grandpa Mate House sa nachádza v meste Dragove (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 92 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vacation Home Vidučić

9,7

Vacation Home Vidučić

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Vacation Home Vidučić. Located in Dragove in the Dugi Otok region, Vacation Home Vidučić has a patio and garden views. Ubytovanie Vacation Home Vidučić sa nachádza v meste Dragove (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 129 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Kula

9,6

Villa Kula

Ubytovanie (Vily) Villa Kula. Situated in Dragove, 26 km from Luka, Villa Kula features a seasonal outdoor swimming pool and free WiFi. Ubytovanie Villa Kula sa nachádza v meste Dragove (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 150 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

The House Aunt Regina

9,6

The House Aunt Regina

Ubytovanie (Dovolenkový dom) The House Aunt Regina. Ubytovanie House Aunt Regina sa nachádza v meste Dragove. Objekt bol postavený v 19. storočí a ponúka klimatizované ubytovanie s bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie The House Aunt Regina sa nachádza v meste Dragove (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Captain Ante's House

9,2

Captain Ante's House

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Captain Ante's House. Offering free WiFi, Captain Ante's House is set on the beachfront in Dragove. The holiday home features garden views and is 26 km from Luka. Ubytovanie Captain Ante's House sa nachádza v meste Dragove (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 216 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Panorama Apartments

9,1

Panorama Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Panorama Apartments. Ubytovacie zariadenie Panorama Apartments sa nachádza v obci Dragove, 25 km od obce Luka. Ponúka reštauráciu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Panorama Apartments sa nachádza v meste Dragove (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vidučić Apartments

9

Vidučić Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Vidučić Apartments. Situated in Dragove, 26 km from Luka, Vidučić Apartments features a garden and free WiFi. Ubytovanie Vidučić Apartments sa nachádza v meste Dragove (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Sun House

Holiday Home Sun House

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Sun House. Set in Dragove in the Dugi Otok region, Holiday Home Sun House has a terrace and sea views. Ubytovanie Holiday Home Sun House sa nachádza v meste Dragove (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 139 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Robinson House Vucelic

Robinson House Vucelic

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Robinson House Vucelic. Robinson House Vucelic is located in Dragove and offers a garden, a private beach area and barbecue facilities. Ubytovanie Robinson House Vucelic sa nachádza v meste Dragove (Chorvátsko - Dugi Otok).

Holiday Home Gordan

Holiday Home Gordan

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Gordan. Located in Dragove, Holiday Home Gordan provides accommodation with a private pool, a terrace and sea views. Ubytovanie Holiday Home Gordan sa nachádza v meste Dragove (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 139 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Itana

Holiday Home Itana

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Itana. Located in Dragove, Holiday Home Itana provides accommodation with a private pool, a terrace and sea views. Ubytovanie Holiday Home Itana sa nachádza v meste Dragove (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 134 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Dragove

Mesto Dragove sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 12 hotelov a ubytovanie v meste Dragove.