Hľadať

Ubytovanie

Dugi Otok

Na ostrove Dugi Otok (Chorvátsko) máme celkom 437 hotelov a ubytovanie.

Pre ostrov Dugi Otok odporúčame sa ubytovať v týchto mestách: Sali (185), Veli Rat (66), Žman (42), Božava (32), Brbinj (23), Savar (20), Luka (18), Dragove (12), Verunić (9), Soline (8). Tieto mestá stojí za to navštíviť a stravit v nich svoju dovolenku.

Najlepšie ubytovanie v hoteloch na ostrove Dugi Otok

Nejlepší ubytování v hotelech na ostrově Dugi Otok

JURE

10

JURE

Ubytovanie (Apartmán) JURE. Situated in Sali in the Dugi Otok region, JURE has a patio. Ubytovanie JURE sa nachádza v meste Sali (Chorvátsko - Dugi Otok).

Guest House Sakarun

10

Guest House Sakarun

Ubytovanie (Penzión) Guest House Sakarun. Penzión Guest House Sakarun sa nachádza v letovisku Veli Rat, necelý 1 km od pláže Saharun. Ubytovanie Guest House Sakarun sa nachádza v meste Veli Rat (Chorvátsko - Dugi Otok).

Villa Mira

10

Villa Mira

Ubytovanie (Vila) Villa Mira. Ubytovacie zariadenie Villa Mira sa nachádza v meste Božava a ponúka klimatizované ubytovanie so súkromným bazénom, výhľadom do záhrady a terasou. Ubytovanie Villa Mira sa nachádza v meste Božava (Chorvátsko - Dugi Otok).

Apartments with a parking space Sali, Dugi otok - 8185

10

Apartments with a parking space Sali, Dugi otok - 8185

Ubytovanie (Apartmán) Apartments with a parking space Sali, Dugi otok - 8185. Situated in Sali, this air-conditioned apartment features a balcony. The unit is 21 km from Zadar. Ubytovanie Apartments with a parking space Sali, Dugi otok - 8185 sa nachádza v meste Sali (Chorvátsko - Dugi Otok).

Admiral

10

Admiral

Ubytovanie (Privát) Admiral. Situated in Brbinj in the Dugi Otok region, Admiral has a patio and garden views. Ubytovanie Admiral sa nachádza v meste Brbinj (Chorvátsko - Dugi Otok).

Apartment Aria

10

Apartment Aria

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Aria. Located in Verunić, Apartment Aria offers a restaurant, a garden and a barbecue. The air-conditioned accommodation is 3. Ubytovanie Apartment Aria sa nachádza v meste Verunić (Chorvátsko - Dugi Otok).

Apartment Basioli

9,9

Apartment Basioli

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Basioli. Ubytovanie Apartment Basioli sa nachádza v meste Sali, 400 metrov od pláže Sali. Ponúka výhľad na more, bezplatné Wi-Fi a bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Apartment Basioli sa nachádza v meste Sali (Chorvátsko - Dugi Otok).

Villa Niki

9,9

Villa Niki

Ubytovanie (Vila) Villa Niki. Ubytovanie Villa Niki sa nachádza v meste Soline, 33 km od mesta Luka. Ubytovanie Villa Niki sa nachádza v meste Veli Rat (Chorvátsko - Dugi Otok).

Apartments Branko

9,9

Apartments Branko

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Branko. Apartmány Branko sa nachádzajú v obci Veli Rat na ostrove Dugi Otok, 3 km od pláže Saharun. Ubytovanie Apartments Branko sa nachádza v meste Veli Rat (Chorvátsko - Dugi Otok).

Holiday house Mareta

9,9

Holiday house Mareta

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday house Mareta. Holiday house Mareta je dovolenkový dom s grilom, ktorý sa nachádza v Dragove, 18 km od Zadaru a ponúka neplatené súkromné parkovisko, aj bezplatné Wi-Fi... Ubytovanie Holiday house Mareta sa nachádza v meste Dragove (Chorvátsko - Dugi Otok).

Apartment Hana

9,9

Apartment Hana

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Hana. Apartment Hana is set in Sali and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Apartment Hana sa nachádza v meste Sali (Chorvátsko - Dugi Otok).

Sakarun - Ena

9,9

Sakarun - Ena

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Sakarun - Ena. Dovolenkový dom Sakarun - Ena s výhľadom do záhrady ponúka ubytovanie so záhradou a s balkónom, necelý 1 km od pláže Saharun. Ubytovanie Sakarun - Ena sa nachádza v meste Veli Rat (Chorvátsko - Dugi Otok).

Apartmani Harmonija

9,9

Apartmani Harmonija

Ubytovanie (Apartmán) Apartmani Harmonija. Apartmány Harmonija sa nachádzajú v meste Žman a ponúkajú ubytovanie s vlastným stravovaním s terasou a bezplatným Wi-Fi. K dispozícii máte aj gril. Ubytovanie Apartmani Harmonija sa nachádza v meste Žman (Chorvátsko - Dugi Otok).

Apartment Elizabeta

9,9

Apartment Elizabeta

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Elizabeta. Apartment Elizabeta is set in Sali and offers a shared lounge, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Apartment Elizabeta sa nachádza v meste Sali (Chorvátsko - Dugi Otok).

Apartment Ana Marija Savar

9,9

Apartment Ana Marija Savar

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Ana Marija Savar. Located in Savar in the Dugi Otok region, Apartment Ana Marija Savar has a patio and sea views. Ubytovanie Apartment Ana Marija Savar sa nachádza v meste Savar (Chorvátsko - Dugi Otok).

Charming old stone house

9,9

Charming old stone house

Ubytovanie (Apartmán) Charming old stone house. Boasting a garden, barbecue facilities, and a terrace, Charming old stone house offers accommodation in Sali with free WiFi and garden views. Ubytovanie Charming old stone house sa nachádza v meste Sali (Chorvátsko - Dugi Otok).

Apartments with a parking space Sali, Dugi otok - 8181

9,9

Apartments with a parking space Sali, Dugi otok - 8181

Ubytovanie (Apartmány) Apartments with a parking space Sali, Dugi otok - 8181. Set in Sali in the Dugi Otok region, with Sali Beach nearby, Apartments with a parking space Sali, Dugi otok - 8181 offers accommodation with free WiFi and... Ubytovanie Apartments with a parking space Sali, Dugi otok - 8181 sa nachádza v meste Sali (Chorvátsko - Dugi Otok).

Paradise

9,9

Paradise

Ubytovanie (Apartmány) Paradise. Ubytovanie Paradise sa nachádza v meste Brbinj, 19 km od mesta Luka. Ponúka sezónny vonkajší bazén a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Paradise sa nachádza v meste Brbinj (Chorvátsko - Dugi Otok).

Villa Lara

9,9

Villa Lara

Ubytovanie (Vila) Villa Lara. Ubytovacie zariadenie Villa Lara sa nachádza v meste Verunić a ponúka klimatizované ubytovanie s patiom. Ubytovanie Villa Lara sa nachádza v meste Verunić (Chorvátsko - Dugi Otok).

Long Island Olive Apartment

9,9

Long Island Olive Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Long Island Olive Apartment. Featuring a garden, Long Island Olive Apartment provides accommodation in Sali with free WiFi and sea views. This apartment features a terrace. Ubytovanie Long Island Olive Apartment sa nachádza v meste Sali (Chorvátsko - Dugi Otok).

TEONA Luxury Apartment with jacuzzi and terrace sea view

9,8

TEONA Luxury Apartment with jacuzzi and terrace sea view

Ubytovanie (Apartmán) TEONA Luxury Apartment with jacuzzi and terrace sea view. TEONA Luxury Apartment with jacuzzi and terrace sea view is situated in Sali and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie TEONA Luxury Apartment with jacuzzi and terrace sea view sa nachádza v meste Sali (Chorvátsko - Dugi Otok).

House Savar - Ilo

9,8

House Savar - Ilo

Ubytovanie (Apartmány) House Savar - Ilo. Ubytovanie House Savar - Ilo sa nachádza v obci Brbinj, 16 km od mesta Luka. Ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie House Savar - Ilo sa nachádza v meste Brbinj (Chorvátsko - Dugi Otok).

Villa Lapis

9,8

Villa Lapis

Ubytovanie (Vila) Villa Lapis. Situated in Veli Rat, Villa Lapis features accommodation with free WiFi, air conditioning, free bikes and access to a garden with an outdoor pool. Ubytovanie Villa Lapis sa nachádza v meste Veli Rat (Chorvátsko - Dugi Otok).

CROWONDER Villa Median

9,8

CROWONDER Villa Median

Ubytovanie (Apartmány) CROWONDER Villa Median. Ubytovanie CROWONDER Villa Median sa nachádza v obci Žman, 3,7 km od obce Luka. Ponúka sezónny vonkajší bazén a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie CROWONDER Villa Median sa nachádza v meste Žman (Chorvátsko - Dugi Otok).

Vallis

9,8

Vallis

Ubytovanie (Vila) Vallis. Ubytovacie zariadenie Vallis sa nachádza v meste Luka. Ponúka klimatizáciu, patio, záhradu, gril, bezplatné Wi-Fi a súkromné parkovisko bez poplatkov. Ubytovanie Vallis sa nachádza v meste (Chorvátsko - Dugi Otok).

Grandpa Mate House

9,8

Grandpa Mate House

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Grandpa Mate House. Set in Dragove in the Dugi Otok region, Grandpa Mate House has a patio and garden views. Ubytovanie Grandpa Mate House sa nachádza v meste Dragove (Chorvátsko - Dugi Otok).

TEONA Luxury Studio Apartment with jacuzzi and terrace sea view

9,8

TEONA Luxury Studio Apartment with jacuzzi and terrace sea view

Ubytovanie (Apartmán) TEONA Luxury Studio Apartment with jacuzzi and terrace sea view. Featuring garden views, TEONA Luxury Studio Apartment with jacuzzi and terrace sea view offers accommodation with a patio and a kettle, around 250 metres... Ubytovanie TEONA Luxury Studio Apartment with jacuzzi and terrace sea view sa nachádza v meste Sali (Chorvátsko - Dugi Otok).

Vacation Home Vidučić

9,7

Vacation Home Vidučić

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Vacation Home Vidučić. Located in Dragove in the Dugi Otok region, Vacation Home Vidučić has a patio and garden views. Ubytovanie Vacation Home Vidučić sa nachádza v meste Dragove (Chorvátsko - Dugi Otok).

Apartman Neda

9,7

Apartman Neda

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Neda. Featuring garden views, Apartman Neda offers accommodation with a garden, barbecue facilities and a terrace, around 250 metres from Sali Beach. Ubytovanie Apartman Neda sa nachádza v meste Sali (Chorvátsko - Dugi Otok).

Luxury stone house in a Nature park

9,7

Luxury stone house in a Nature park

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Luxury stone house in a Nature park. Set in Sali in the Dugi Otok region, Luxury stone house in a Nature park has a balcony. Ubytovanie Luxury stone house in a Nature park sa nachádza v meste Sali (Chorvátsko - Dugi Otok).

Apartment Azaleja

9,7

Apartment Azaleja

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Azaleja. Boasting an outdoor pool, Apartment Azaleja in Sali features accommodation with free WiFi and free private parking for guests who drive. Ubytovanie Apartment Azaleja sa nachádza v meste Sali (Chorvátsko - Dugi Otok).

Žmanka House

9,7

Žmanka House

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Žmanka House. Located in Žman in the Dugi Otok region, Žmanka House features a patio and garden views. The air-conditioned accommodation is 3.3 km from Luka. Ubytovanie Žmanka House sa nachádza v meste Žman (Chorvátsko - Dugi Otok).

Sali Modern Seaview Apartment

9,7

Sali Modern Seaview Apartment

Ubytovanie (Apartmány) Sali Modern Seaview Apartment. Located in Sali, 250 metres from Sali Beach, Sali Modern Seaview Apartment provides free WiFi and garden views. Ubytovanie Sali Modern Seaview Apartment sa nachádza v meste Sali (Chorvátsko - Dugi Otok).

Apartments Dominis

9,7

Apartments Dominis

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Dominis. Apartments Dominis offers an apartment and a studio located in Sali. Ubytovanie Apartments Dominis sa nachádza v meste Sali (Chorvátsko - Dugi Otok).

Apartman Ana

9,7

Apartman Ana

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Ana. Apartman Ana is situated in Sali and offers a shared lounge, a garden and barbecue facilities. Ubytovanie Apartman Ana sa nachádza v meste Sali (Chorvátsko - Dugi Otok).

Ante Carov Apartment

9,7

Ante Carov Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Ante Carov Apartment. Situated in Verunić in the Dugi Otok region, Ante Carov Apartment has a balcony and sea views. Ubytovanie Ante Carov Apartment sa nachádza v meste Verunić (Chorvátsko - Dugi Otok).

Apartments Sabina

9,7

Apartments Sabina

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Sabina. Apartmány Sabina sa nachádzajú v obci Soline, 32 km od mesta Luka a ponúka príslušenstvo na grilovanie a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartments Sabina sa nachádza v meste Soline (Chorvátsko - Dugi Otok).

Villa"LONG ISLAND"****Luxury Residence

9,6

Villa"LONG ISLAND"****Luxury Residence

Ubytovanie (Apartmán) Villa"LONG ISLAND"****Luxury Residence. Apartmán Long Island sa nachádza iba 80 metrov od prímorskej promenády v obci Sali. Ponúka vám priestrannú terasu s priestorom na posedenie. Ubytovanie Villa"LONG ISLAND"****Luxury Residence sa nachádza v meste Sali (Chorvátsko - Dugi Otok).

Villa Kula

9,6

Villa Kula

Ubytovanie (Vily) Villa Kula. Situated in Dragove, 26 km from Luka, Villa Kula features a seasonal outdoor swimming pool and free WiFi. Ubytovanie Villa Kula sa nachádza v meste Dragove (Chorvátsko - Dugi Otok).

Villa Aurelia

9,6

Villa Aurelia

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa Aurelia. Situated in Žman in the Dugi Otok region, Villa Aurelia has a patio and garden views. The air-conditioned accommodation is 3. Ubytovanie Villa Aurelia sa nachádza v meste Žman (Chorvátsko - Dugi Otok).

Apartments Zvone1

9,6

Apartments Zvone1

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Zvone1. Located in Veli Rat in the Dugi Otok region, Apartments Zvone1 provides accommodation with free private parking. Ubytovanie Apartments Zvone1 sa nachádza v meste Veli Rat (Chorvátsko - Dugi Otok).

Apartment Veli Rat 438b

9,6

Apartment Veli Rat 438b

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Veli Rat 438b. Boasting sea views, Apartment Veli Rat 438b is situated in Veli Rat, 1.1 km from Saharun Beach. Ubytovanie Apartment Veli Rat 438b sa nachádza v meste Veli Rat (Chorvátsko - Dugi Otok).

The House Aunt Regina

9,6

The House Aunt Regina

Ubytovanie (Dovolenkový dom) The House Aunt Regina. Ubytovanie House Aunt Regina sa nachádza v meste Dragove. Objekt bol postavený v 19. storočí a ponúka klimatizované ubytovanie s bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie The House Aunt Regina sa nachádza v meste Dragove (Chorvátsko - Dugi Otok).

Apartments and rooms by the sea Zaglav, Dugi otok - 8170

9,6

Apartments and rooms by the sea Zaglav, Dugi otok - 8170

Ubytovanie (Apartmány) Apartments and rooms by the sea Zaglav, Dugi otok - 8170. Ubytovacie zariadenie Apartments and rooms by the sea Zaglav, Dugi otok - 8170 sa nachádza 1,6 km od pláže Sali a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a... Ubytovanie Apartments and rooms by the sea Zaglav, Dugi otok - 8170 sa nachádza v meste Sali (Chorvátsko - Dugi Otok).

Apartment Ruza

9,5

Apartment Ruza

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Ruza. Boasting sea views, Apartment Ruza features accommodation with a garden and a patio, around 2.6 km from Sali Beach. Ubytovanie Apartment Ruza sa nachádza v meste Sali (Chorvátsko - Dugi Otok).

Villa Artemis

9,5

Villa Artemis

Ubytovanie (Vila) Villa Artemis. Vila Artemis s výhľadom na hory sa nachádza v dedinke Žman a ponúka sezónny vonkajší bazén, bezplatné Wi-Fi a záhradu. Ubytovanie Villa Artemis sa nachádza v meste Žman (Chorvátsko - Dugi Otok).

Apartment Pelicarić Sali

9,5

Apartment Pelicarić Sali

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Pelicarić Sali. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Apartment Pelicarić Sali is set in Sali. Ubytovanie Apartment Pelicarić Sali sa nachádza v meste Sali (Chorvátsko - Dugi Otok).

Double Room Zaglav 8144b

9,5

Double Room Zaglav 8144b

Ubytovanie (Penzión) Double Room Zaglav 8144b. 1.7 km from Sali Beach, Double Room Zaglav 8144b is set in Zaglav and offers air-conditioned rooms with free WiFi. Ubytovanie Double Room Zaglav 8144b sa nachádza v meste Sali (Chorvátsko - Dugi Otok).

House Lucija

9,5

House Lucija

Ubytovanie (Apartmány) House Lucija. Ubytovacie zariadenie House Lucija sa nachádza v obci Sali, 400 metrov od pláže Sali. Ubytovanie House Lucija sa nachádza v meste Sali (Chorvátsko - Dugi Otok).

Ubytovanie na ostrove Dugi Otok - Chorvátsko

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 437 hotelov, penziónov, apartmánov, kempov a iných druhov ubytovania na ostrove Dugi Otok.

Pre ostrov Dugi Otok odporúčame sa ubytovať v týchto mestách: Sali (185), Veli Rat (66), Žman (42), Božava (32), Brbinj (23), Savar (20), Luka (18), Dragove (12), Verunić (9), Soline (8). Tieto mestá stojí za to navštíviť a stravit v nich svoju dovolenku.

Na ostrove Dugi Otok máme v ponuke táto najlepšie hodnotená ubytovanie: Guest House Sakarun (10*), Apartments with a parking space Sali, Dugi otok - 8185 (10*), Admiral (10*), Apartment Basioli (9,9*), Apartments Branko (9,9*), Apartment Sali 890b (9,9*), Holiday house Mareta (9,9*), Villa Niki (9,9*), Sakarun - Ena (9,9*), Apartment Elizabeta (9,9*), Apartmani Harmonija (9,9*), Apartment Ana Marija Savar (9,9*), Villa Lara (9,9*), Long Island Olive Apartment (9,9*), Charming old stone house (9,9*), Paradise (9,9*), Apartments with a parking space Sali, Dugi otok - 8181 (9,9*), CROWONDER Villa Median (9,8*), Villa Lapis (9,8*), House Savar - Ilo (9,8*), Vallis (9,8*), Grandpa Mate House (9,8*), Apartman Neda (9,7*), Vacation Home Vidučić (9,7*), Apartment Azaleja (9,7*), Apartments Dominis (9,7*), Sali Modern Seaview Apartment (9,7*), Žmanka House (9,7*), Apartman Ana (9,7*), Apartment Mileta (9,7*), Apartments Sabina (9,7*), Ante Carov Apartment (9,7*), Villa"LONG ISLAND"****Luxury Residence (9,6*), Villa Aurelia (9,6*), Villa Kula (9,6*), Apartment Veli Rat 438b (9,6*), Apartments Zvone1 (9,6*), Apartments and rooms by the sea Zaglav, Dugi otok - 8170 (9,6*), The House Aunt Regina (9,6*), Apartment Ruza (9,5*), Villa Artemis (9,5*), Apartment Pelicarić Sali (9,5*), Apartments Nenich (9,5*), House Lucija (9,5*), Double Room Zaglav 8144b (9,5*), "l'art pour l'art" (9,5*), Apartman Nada (9,5*), Apartments Bedene (9,5*), Apartment Nera (9,5*), VILLA FOL / ISLAND " DUGI OTOK" / CROATIA / EUROPE (9,4*), Apartments by the sea Sali, Dugi otok - 8110 (9,4*).

Ostrov Dugi Otok môže byť skvelým miestom pre strávenie dovolenky.