Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Savar

V meste Savar (Chorvátsko) máme celkom 20 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Savar

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Savar

Apartment Ana Marija Savar

9,9

Apartment Ana Marija Savar

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Ana Marija Savar. Located in Savar in the Dugi Otok region, Apartment Ana Marija Savar has a patio and sea views. Ubytovanie Apartment Ana Marija Savar sa nachádza v meste Savar (Chorvátsko - Dugi Otok).

Villa Savar Apartmani

9,3

Villa Savar Apartmani

Ubytovanie (Apartmány) Villa Savar Apartmani. Ubytovanie Vila Savar Apartmani sa nachádza v letovisku Savar, 18 km od Zadaru. Ubytovanie Villa Savar Apartmani sa nachádza v meste Savar (Chorvátsko - Dugi Otok).

Apartmani Zdenka Savar

9,3

Apartmani Zdenka Savar

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Zdenka Savar. Ubytovacie zariadenie Apartmani Zdenka Savar sa nachádza v obci Savar a ponúka ubytovanie s balkónom. Ubytovanie Apartmani Zdenka Savar sa nachádza v meste Savar (Chorvátsko - Dugi Otok).

Apartments Kolic

9

Apartments Kolic

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Kolic. Ubytovacie zariadenie Apartments Kolic sa nachádza v obci Savar, 17 km od mesta Luka a ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartments Kolic sa nachádza v meste Savar (Chorvátsko - Dugi Otok).

Apartment Martedić

9

Apartment Martedić

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Martedić. Located in Savar, 16 km from Luka, Apartment Martedić provides a garden and free WiFi. Ubytovanie Apartment Martedić sa nachádza v meste Savar (Chorvátsko - Dugi Otok).

Olive Garden Accomodation

9

Olive Garden Accomodation

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Olive Garden Accomodation. Set in Savar in the Dugi Otok region, Olive Garden Accomodation features a garden. Ubytovanie Olive Garden Accomodation sa nachádza v meste Savar (Chorvátsko - Dugi Otok).

Apartments Dino

8,3

Apartments Dino

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Dino. Apartmány Dino sa nachádzajú v dedinke Savar, 18 km od Zadaru. K dispozícii je vám tu záhrada. Mesto Biograd na Moru je vzdialené 36 km. Ubytovanie Apartments Dino sa nachádza v meste Savar (Chorvátsko - Dugi Otok).

Apartment Anka

8,2

Apartment Anka

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Anka. Apartmán Anka sa nachádza v meste Savar na ostrove Dugi Otok a ponúka terasu a výhľad do záhrady. Mesto Luka je vzdialené 16 km. Ubytovanie Apartment Anka sa nachádza v meste Savar (Chorvátsko - Dugi Otok).

Apartment Šime Savar

8,2

Apartment Šime Savar

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Šime Savar. Ubytovanie Apartment Šime Savar sa nachádza v obci Savar na ostrove Dugi Otok. Apartmán má balkón a je z neho výhľad do záhrady. Ubytovanie Apartment Šime Savar sa nachádza v meste Savar (Chorvátsko - Dugi Otok).

Holiday HomeToni

8,1

Holiday HomeToni

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday HomeToni. Dovolenkový dom Holiday HomeToni sa nachádza pri pláži v letovisku Savar a ponúka bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Holiday HomeToni sa nachádza v meste Savar (Chorvátsko - Dugi Otok).

Apartment Savar V

Apartment Savar V

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Savar V. Apartment Savar V is located in Savar. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. Ubytovanie Apartment Savar V sa nachádza v meste Savar (Chorvátsko - Dugi Otok).

Holiday Home Nikola

Holiday Home Nikola

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Nikola. Situated in Savar in the Dugi Otok region, Holiday Home Nikola has a garden. The property is 16 km from Luka and free private parking is offered. Ubytovanie Holiday Home Nikola sa nachádza v meste Savar (Chorvátsko - Dugi Otok).

Apartment Savar IV

Apartment Savar IV

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Savar IV. Apartment Savar IV is located in Savar. The 4-star apartment has sea views and is 17 km from Luka. Ubytovanie Apartment Savar IV sa nachádza v meste Savar (Chorvátsko - Dugi Otok).

Apartments Zorka

Apartments Zorka

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Zorka. Ubytovacie zariadenie Apartments Zorka sa nachádza v obci Savar, 11 km od obce Luka. Ponúka terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartments Zorka sa nachádza v meste Savar (Chorvátsko - Dugi Otok).

Apartment Anita

Apartment Anita

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Anita. Located in Savar in the Dugi Otok region, Apartment Anita has a balcony. This property offers access to a terrace. Ubytovanie Apartment Anita sa nachádza v meste Savar (Chorvátsko - Dugi Otok).

Villa Antica

Villa Antica

Ubytovanie (Vila) Villa Antica. Táto vila sa nachádza v meste Savar a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet v celom objekte. Má výhľad na more a nachádza sa 18 km od Zadaru. Ubytovanie Villa Antica sa nachádza v meste Savar (Chorvátsko - Dugi Otok).

Apartments Sea View

Apartments Sea View

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Sea View. Located in Savar, Apartments Sea View offers accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Apartments Sea View sa nachádza v meste Savar (Chorvátsko - Dugi Otok).

Ubytovanie v meste Savar

Mesto Savar sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 20 hotelov a ubytovanie v meste Savar.