Hľadať

Ubytovanie

Apartments Sea View Apartmány

Savar 47A, 23285 Savar, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Sea View. Located in Savar, Apartments Sea View offers accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Apartments Sea View sa nachádza v meste Savar (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Apartments Sea View

The units have parquet floors and include a seating area with satellite TV, a fully equipped kitchen with a dining area and a private bathroom. There is also a fridge, stovetop and a kettle. A children's playground is available on site and cycling can be enjoyed within close proximity of the apartment. Luka is 16 km from Apartments Sea View. Located in Savar, Apartments Sea View offers accommodation with a balcony and free WiFi.

Vybavenie ubytovania Apartments Sea View

 • Vonkajší krb
 • Vybavenie na grilovanie
 • Domáce zvieratá sú zakázané.
 • Pláž
 • Šnorchlovanie
 • Potápanie
 • Cyklistika
 • Windsurfing
 • Rybolov
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
 • Zdarma! Bezplatné verejné parkovisko je k dispozícii v blízkosti (rezervácia nie je možná).
 • Detské ihrisko
 • Práčovňaza príplatok
 • Klimatizácia
 • Kúrenie

Iná ubytovanie v meste Savar

Apartment Ana Marija Savar

9,9

Apartment Ana Marija Savar

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Ana Marija Savar. Located in Savar in the Dugi Otok region, Apartment Ana Marija Savar has a patio and sea views. Ubytovanie Apartment Ana Marija Savar sa nachádza v meste Savar (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 117 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Savar Apartmani

9,3

Villa Savar Apartmani

Ubytovanie (Apartmány) Villa Savar Apartmani. Ubytovanie Vila Savar Apartmani sa nachádza v letovisku Savar, 18 km od Zadaru. Ubytovanie Villa Savar Apartmani sa nachádza v meste Savar (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Zdenka Savar

9,3

Apartmani Zdenka Savar

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Zdenka Savar. Ubytovacie zariadenie Apartmani Zdenka Savar sa nachádza v obci Savar a ponúka ubytovanie s balkónom. Ubytovanie Apartmani Zdenka Savar sa nachádza v meste Savar (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Kolic

9

Apartments Kolic

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Kolic. Ubytovacie zariadenie Apartments Kolic sa nachádza v obci Savar, 17 km od mesta Luka a ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartments Kolic sa nachádza v meste Savar (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 71 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Martedić

9

Apartment Martedić

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Martedić. Located in Savar, 16 km from Luka, Apartment Martedić provides a garden and free WiFi. Ubytovanie Apartment Martedić sa nachádza v meste Savar (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 59 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Olive Garden Accomodation

9

Olive Garden Accomodation

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Olive Garden Accomodation. Set in Savar in the Dugi Otok region, Olive Garden Accomodation features a garden. Ubytovanie Olive Garden Accomodation sa nachádza v meste Savar (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Barbara

8,9

Apartman Barbara

Ubytovanie (Apartmány) Apartman Barbara. Ubytovacie zariadenie Apartman Barbara sa nachádza v letovisku Savar, 16 km od obce Luka a má záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartman Barbara sa nachádza v meste Savar (Chorvátsko - Dugi Otok).

Apartments Dino

8,3

Apartments Dino

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Dino. Apartmány Dino sa nachádzajú v dedinke Savar, 18 km od Zadaru. K dispozícii je vám tu záhrada. Mesto Biograd na Moru je vzdialené 36 km. Ubytovanie Apartments Dino sa nachádza v meste Savar (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Anka

8,2

Apartment Anka

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Anka. Apartmán Anka sa nachádza v meste Savar na ostrove Dugi Otok a ponúka terasu a výhľad do záhrady. Mesto Luka je vzdialené 16 km. Ubytovanie Apartment Anka sa nachádza v meste Savar (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Šime Savar

8,2

Apartment Šime Savar

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Šime Savar. Ubytovanie Apartment Šime Savar sa nachádza v obci Savar na ostrove Dugi Otok. Apartmán má balkón a je z neho výhľad do záhrady. Ubytovanie Apartment Šime Savar sa nachádza v meste Savar (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 125 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday HomeToni

8,1

Holiday HomeToni

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday HomeToni. Dovolenkový dom Holiday HomeToni sa nachádza pri pláži v letovisku Savar a ponúka bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Holiday HomeToni sa nachádza v meste Savar (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments More - sea front

Apartments More - sea front

Ubytovanie (Apartmán) Apartments More - sea front. Offering free WiFi, Apartments More - sea front is set on the beachfront in Savar. The air-conditioned accommodation is 13 km from Božava. Ubytovanie Apartments More - sea front sa nachádza v meste Savar (Chorvátsko - Dugi Otok).

Apartment Savar V

Apartment Savar V

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Savar V. Apartment Savar V is located in Savar. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. Ubytovanie Apartment Savar V sa nachádza v meste Savar (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 117 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Nikola

Holiday Home Nikola

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Nikola. Situated in Savar in the Dugi Otok region, Holiday Home Nikola has a garden. The property is 16 km from Luka and free private parking is offered. Ubytovanie Holiday Home Nikola sa nachádza v meste Savar (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Antica

Villa Antica

Ubytovanie (Vila) Villa Antica. Táto vila sa nachádza v meste Savar a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet v celom objekte. Má výhľad na more a nachádza sa 18 km od Zadaru. Ubytovanie Villa Antica sa nachádza v meste Savar (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 225 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Savar IV

Apartment Savar IV

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Savar IV. Apartment Savar IV is located in Savar. The 4-star apartment has sea views and is 17 km from Luka. Ubytovanie Apartment Savar IV sa nachádza v meste Savar (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Anita

Apartment Anita

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Anita. Located in Savar in the Dugi Otok region, Apartment Anita has a balcony. This property offers access to a terrace. Ubytovanie Apartment Anita sa nachádza v meste Savar (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 300 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Zorka

Apartments Zorka

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Zorka. Ubytovacie zariadenie Apartments Zorka sa nachádza v obci Savar, 11 km od obce Luka. Ponúka terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartments Zorka sa nachádza v meste Savar (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments with a parking space Savar, Dugi otok - 14373

Apartments with a parking space Savar, Dugi otok - 14373

Ubytovanie (Apartmán) Apartments with a parking space Savar, Dugi otok - 14373. Situated in Savar in the Dugi Otok region, Apartments with a parking space Savar, Dugi otok - 14373 has a terrace and sea views. Ubytovanie Apartments with a parking space Savar, Dugi otok - 14373 sa nachádza v meste Savar (Chorvátsko - Dugi Otok).