Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Soline

V meste Soline (Chorvátsko) máme celkom 8 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Soline

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Soline

Apartments Sabina

9,7

Apartments Sabina

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Sabina. Apartmány Sabina sa nachádzajú v obci Soline, 32 km od mesta Luka a ponúka príslušenstvo na grilovanie a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartments Sabina sa nachádza v meste Soline (Chorvátsko - Dugi Otok).

Apartments Eugenio Turizam

9,1

Apartments Eugenio Turizam

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Eugenio Turizam. Apartmány Eugenio Turizam vám ponúkajú ubytovanie s vlastným stravovaním v blízkosti mora na ostrove Dugi Otok. Ubytovanie Apartments Eugenio Turizam sa nachádza v meste Soline (Chorvátsko - Dugi Otok).

Apartments SOL

9

Apartments SOL

Ubytovanie (Apartmány) Apartments SOL. Apartmány SOL sa nachádzajú v meste Soline, 32 km od mesta Luka. Ponúkajú gril a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartments SOL sa nachádza v meste Soline (Chorvátsko - Dugi Otok).

Apartments Sakarun Soline

8,9

Apartments Sakarun Soline

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Sakarun Soline. Ubytovanie Apartments Sakarun Soline sa nachádza v meste Soline, 32 km od mesta Luka. Ponúka terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartments Sakarun Soline sa nachádza v meste Soline (Chorvátsko - Dugi Otok).

Guesthouse Villa Ljubica

8,4

Guesthouse Villa Ljubica

Ubytovanie (Penzión) Guesthouse Villa Ljubica. Penzión Villa Ljubica sa nachádza v meste Soline a ponúka hosťom okrem iného aj gril. Ubytovanie Guesthouse Villa Ljubica sa nachádza v meste Soline (Chorvátsko - Dugi Otok).

Seafront Apartments Soline (3749)

Seafront Apartments Soline (3749)

Ubytovanie (Apartmány) Seafront Apartments Soline (3749). Situated in Soline, 32 km from Luka, Seafront Apartments Soline (3749) features a terrace and free WiFi. Ubytovanie Seafront Apartments Soline (3749) sa nachádza v meste Soline (Chorvátsko - Dugi Otok).

Long Island beach house

Long Island beach house

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Long Island beach house. Ubytovacie zariadenie Long Island beach house sa nachádza v meste Soline, len 600 metrov od pláže Sakarun. Ubytovanie Long Island beach house sa nachádza v meste Soline (Chorvátsko - Dugi Otok).

Ubytovanie v meste Soline

Mesto Soline sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 8 hotelov a ubytovanie v meste Soline.