Hľadať

Ubytovanie

Apartments Sakarun Soline Apartmány

soline 30, 23287 Soline, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Sakarun Soline. Ubytovanie Apartments Sakarun Soline sa nachádza v meste Soline, 32 km od mesta Luka. Ponúka terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartments Sakarun Soline sa nachádza v meste Soline (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Apartments Sakarun Soline

Ubytovanie Apartments Sakarun Soline sa nachádza v meste Soline, 32 km od mesta Luka. V apartmáne s patiom a výhľadom do záhrady majú hostia k dispozícii priestor na posedenie, satelitnú TV s plochou obrazovkou, kompletne vybavenú kuchyňu s chladničkou a rúrou, ako aj súkromnú kúpeľňu so sprchovacím kútom a sušičom vlasov. Súčasťou všetkých ubytovacích jednotiek je balkón s výhľadom na more. Ponúka terasu a bezplatné Wi-Fi.

Vybavenie ubytovania Apartments Sakarun Soline

 • Vonkajší krb
 • Vybavenie na grilovanie
 • Terasa
 • Domáce zvieratá sú zakázané.
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
 • Zdarma! Bezplatné verejné parkovisko je k dispozícii v blízkosti (rezervácia nie je možná).
 • Parkovanie na ulici
 • Klimatizácia
 • Všetky priestory sú nefajčiarske
 • Odhlučnené izby
 • Rodinné izby

Iná ubytovanie v meste Soline

Apartments Sabina

9,7

Apartments Sabina

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Sabina. Apartmány Sabina sa nachádzajú v obci Soline, 32 km od mesta Luka a ponúka príslušenstvo na grilovanie a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartments Sabina sa nachádza v meste Soline (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Eugenio Turizam

9,1

Apartments Eugenio Turizam

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Eugenio Turizam. Apartmány Eugenio Turizam vám ponúkajú ubytovanie s vlastným stravovaním v blízkosti mora na ostrove Dugi Otok. Ubytovanie Apartments Eugenio Turizam sa nachádza v meste Soline (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments SOL

9

Apartments SOL

Ubytovanie (Apartmány) Apartments SOL. Apartmány SOL sa nachádzajú v meste Soline, 32 km od mesta Luka. Ponúkajú gril a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartments SOL sa nachádza v meste Soline (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 97 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Guesthouse Villa Ljubica

8,4

Guesthouse Villa Ljubica

Ubytovanie (Penzión) Guesthouse Villa Ljubica. Penzión Villa Ljubica sa nachádza v meste Soline a ponúka hosťom okrem iného aj gril. Ubytovanie Guesthouse Villa Ljubica sa nachádza v meste Soline (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 61 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Seafront Apartments Soline (3749)

Seafront Apartments Soline (3749)

Ubytovanie (Apartmány) Seafront Apartments Soline (3749). Situated in Soline, 32 km from Luka, Seafront Apartments Soline (3749) features a terrace and free WiFi. Ubytovanie Seafront Apartments Soline (3749) sa nachádza v meste Soline (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Long Island beach house

Long Island beach house

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Long Island beach house. Ubytovacie zariadenie Long Island beach house sa nachádza v meste Soline, len 600 metrov od pláže Sakarun. Ubytovanie Long Island beach house sa nachádza v meste Soline (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 95 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)