Hľadať

Ubytovanie

Apartment Basioli Apartmány

II38, 23281 Sali, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Basioli. Ubytovanie Apartment Basioli sa nachádza v meste Sali, 400 metrov od pláže Sali. Ponúka výhľad na more, bezplatné Wi-Fi a bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Apartment Basioli sa nachádza v meste Sali (Chorvátsko - Dugi Otok).

Popis ubytovania Apartment Basioli

V apartmáne je k dispozícii požičovňa bicyklov a áut. Jeden z našich favoritov v destinácii SaliUbytovanie Apartment Basioli sa nachádza v meste Sali, 400 metrov od pláže Sali. V ubytovacích jednotkách s parketovými podlahami je k dispozícii kompletne vybavená kuchyňa s chladničkou, jedálenský priestor, satelitná TV s plochou obrazovkou a súkromná kúpeľňa so sprchovacím kútom. Ponúka výhľad na more, bezplatné Wi-Fi a bezplatné súkromné parkovisko. Počas pobytu môžete využívať gril. V okolí sa môžete venovať cyklistike a rybolovu.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

 • Bezplatné parkovisko

Vybavenie ubytovania Apartment Basioli

 • Vybavenie na grilovanie
 • Domáce zvieratá sú zakázané.
 • Šnorchlovanieza príplatok
 • Potápanieza príplatok
 • Cyklistika
 • Kanoistikaza príplatok
 • Rybolov
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii v blízkosti (rezervácia nie je potrebná).
 • Požičovňa áut
 • Požičanie bicyklov (za príplatok)
 • Klimatizácia
 • Kúrenie
 • Rodinné izby
 • Nefajčiarske izby

Iná ubytovanie v meste Sali

JURE

10

JURE

Ubytovanie (Apartmán) JURE. Situated in Sali in the Dugi Otok region, JURE has a patio. Ubytovanie JURE sa nachádza v meste Sali (Chorvátsko - Dugi Otok).

Apartments with a parking space Sali, Dugi otok - 8185

10

Apartments with a parking space Sali, Dugi otok - 8185

Ubytovanie (Apartmán) Apartments with a parking space Sali, Dugi otok - 8185. Situated in Sali, this air-conditioned apartment features a balcony. The unit is 21 km from Zadar. Ubytovanie Apartments with a parking space Sali, Dugi otok - 8185 sa nachádza v meste Sali (Chorvátsko - Dugi Otok).

Apartment Hana

9,9

Apartment Hana

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Hana. Apartment Hana is set in Sali and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Apartment Hana sa nachádza v meste Sali (Chorvátsko - Dugi Otok).

Apartment Elizabeta

9,9

Apartment Elizabeta

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Elizabeta. Apartment Elizabeta is set in Sali and offers a shared lounge, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Apartment Elizabeta sa nachádza v meste Sali (Chorvátsko - Dugi Otok).

Charming old stone house

9,9

Charming old stone house

Ubytovanie (Apartmán) Charming old stone house. Boasting a garden, barbecue facilities, and a terrace, Charming old stone house offers accommodation in Sali with free WiFi and garden views. Ubytovanie Charming old stone house sa nachádza v meste Sali (Chorvátsko - Dugi Otok).

Long Island Olive Apartment

9,9

Long Island Olive Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Long Island Olive Apartment. Featuring a garden, Long Island Olive Apartment provides accommodation in Sali with free WiFi and sea views. This apartment features a terrace. Ubytovanie Long Island Olive Apartment sa nachádza v meste Sali (Chorvátsko - Dugi Otok).

Apartments with a parking space Sali, Dugi otok - 8181

9,9

Apartments with a parking space Sali, Dugi otok - 8181

Ubytovanie (Apartmány) Apartments with a parking space Sali, Dugi otok - 8181. Set in Sali in the Dugi Otok region, with Sali Beach nearby, Apartments with a parking space Sali, Dugi otok - 8181 offers accommodation with free WiFi and... Ubytovanie Apartments with a parking space Sali, Dugi otok - 8181 sa nachádza v meste Sali (Chorvátsko - Dugi Otok).

TEONA Luxury Apartment with jacuzzi and terrace sea view

9,8

TEONA Luxury Apartment with jacuzzi and terrace sea view

Ubytovanie (Apartmán) TEONA Luxury Apartment with jacuzzi and terrace sea view. TEONA Luxury Apartment with jacuzzi and terrace sea view is situated in Sali and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie TEONA Luxury Apartment with jacuzzi and terrace sea view sa nachádza v meste Sali (Chorvátsko - Dugi Otok).

TEONA Luxury Studio Apartment with jacuzzi and terrace sea view

9,8

TEONA Luxury Studio Apartment with jacuzzi and terrace sea view

Ubytovanie (Apartmán) TEONA Luxury Studio Apartment with jacuzzi and terrace sea view. Featuring garden views, TEONA Luxury Studio Apartment with jacuzzi and terrace sea view offers accommodation with a patio and a kettle, around 250 metres... Ubytovanie TEONA Luxury Studio Apartment with jacuzzi and terrace sea view sa nachádza v meste Sali (Chorvátsko - Dugi Otok).

Apartman Neda

9,7

Apartman Neda

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Neda. Featuring garden views, Apartman Neda offers accommodation with a garden, barbecue facilities and a terrace, around 250 metres from Sali Beach. Ubytovanie Apartman Neda sa nachádza v meste Sali (Chorvátsko - Dugi Otok).

Luxury stone house in a Nature park

9,7

Luxury stone house in a Nature park

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Luxury stone house in a Nature park. Set in Sali in the Dugi Otok region, Luxury stone house in a Nature park has a balcony. Ubytovanie Luxury stone house in a Nature park sa nachádza v meste Sali (Chorvátsko - Dugi Otok).

Apartment Azaleja

9,7

Apartment Azaleja

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Azaleja. Boasting an outdoor pool, Apartment Azaleja in Sali features accommodation with free WiFi and free private parking for guests who drive. Ubytovanie Apartment Azaleja sa nachádza v meste Sali (Chorvátsko - Dugi Otok).

Apartments Dominis

9,7

Apartments Dominis

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Dominis. Apartments Dominis offers an apartment and a studio located in Sali. Ubytovanie Apartments Dominis sa nachádza v meste Sali (Chorvátsko - Dugi Otok).

Sali Modern Seaview Apartment

9,7

Sali Modern Seaview Apartment

Ubytovanie (Apartmány) Sali Modern Seaview Apartment. Located in Sali, 250 metres from Sali Beach, Sali Modern Seaview Apartment provides free WiFi and garden views. Ubytovanie Sali Modern Seaview Apartment sa nachádza v meste Sali (Chorvátsko - Dugi Otok).

Apartman Ana

9,7

Apartman Ana

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Ana. Apartman Ana is situated in Sali and offers a shared lounge, a garden and barbecue facilities. Ubytovanie Apartman Ana sa nachádza v meste Sali (Chorvátsko - Dugi Otok).

Villa"LONG ISLAND"****Luxury Residence

9,6

Villa"LONG ISLAND"****Luxury Residence

Ubytovanie (Apartmán) Villa"LONG ISLAND"****Luxury Residence. Apartmán Long Island sa nachádza iba 80 metrov od prímorskej promenády v obci Sali. Ponúka vám priestrannú terasu s priestorom na posedenie. Ubytovanie Villa"LONG ISLAND"****Luxury Residence sa nachádza v meste Sali (Chorvátsko - Dugi Otok).

Apartments and rooms by the sea Zaglav, Dugi otok - 8170

9,6

Apartments and rooms by the sea Zaglav, Dugi otok - 8170

Ubytovanie (Apartmány) Apartments and rooms by the sea Zaglav, Dugi otok - 8170. Ubytovacie zariadenie Apartments and rooms by the sea Zaglav, Dugi otok - 8170 sa nachádza 1,6 km od pláže Sali a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a... Ubytovanie Apartments and rooms by the sea Zaglav, Dugi otok - 8170 sa nachádza v meste Sali (Chorvátsko - Dugi Otok).

Apartment Ruza

9,5

Apartment Ruza

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Ruza. Boasting sea views, Apartment Ruza features accommodation with a garden and a patio, around 2.6 km from Sali Beach. Ubytovanie Apartment Ruza sa nachádza v meste Sali (Chorvátsko - Dugi Otok).

Apartment Pelicarić Sali

9,5

Apartment Pelicarić Sali

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Pelicarić Sali. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Apartment Pelicarić Sali is set in Sali. Ubytovanie Apartment Pelicarić Sali sa nachádza v meste Sali (Chorvátsko - Dugi Otok).

Double Room Zaglav 8144b

9,5

Double Room Zaglav 8144b

Ubytovanie (Penzión) Double Room Zaglav 8144b. 1.7 km from Sali Beach, Double Room Zaglav 8144b is set in Zaglav and offers air-conditioned rooms with free WiFi. Ubytovanie Double Room Zaglav 8144b sa nachádza v meste Sali (Chorvátsko - Dugi Otok).

House Lucija

9,5

House Lucija

Ubytovanie (Apartmány) House Lucija. Ubytovacie zariadenie House Lucija sa nachádza v obci Sali, 400 metrov od pláže Sali. Ubytovanie House Lucija sa nachádza v meste Sali (Chorvátsko - Dugi Otok).

"l'art pour l'art"

9,5

"l'art pour l'art"

Ubytovanie (Apartmán) "l'art pour l'art". Located in Sali, within 2.6 km of Sali Beach, "l'art pour l'art" offers accommodation with free WiFi, air conditioning and a garden. Ubytovanie "l'art pour l'art" sa nachádza v meste Sali (Chorvátsko - Dugi Otok).

Apartman Nada

9,5

Apartman Nada

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Nada. Set in Sali and only 200 metres from Sali Beach, Apartman Nada offers accommodation with city views, free WiFi and free private parking. Ubytovanie Apartman Nada sa nachádza v meste Sali (Chorvátsko - Dugi Otok).

Apartments Bedene

9,5

Apartments Bedene

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Bedene. Apartmány Bedene sa nachádzajú pri pláži, 500 metrov od centra obce Sali a sú obklopené zeleňou. Ubytovanie Apartments Bedene sa nachádza v meste Sali (Chorvátsko - Dugi Otok).

Apartment Nera

9,5

Apartment Nera

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Nera. Apartmán Nera sa nachádza v meste Sali a ponúka príslušenstvo na grilovanie. K dispozícii tu máte terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartment Nera sa nachádza v meste Sali (Chorvátsko - Dugi Otok).

VILLA FOL / ISLAND " DUGI OTOK" / CROATIA / EUROPE

9,4

VILLA FOL / ISLAND " DUGI OTOK" / CROATIA / EUROPE

Ubytovanie (Apartmán) VILLA FOL / ISLAND " DUGI OTOK" / CROATIA / EUROPE. Situated in Sali, just 150 metres from Sali Beach, VILLA FOL / ISLAND " DUGI OTOK" / CROATIA / EUROPE features beachfront accommodation with a garden,... Ubytovanie VILLA FOL / ISLAND " DUGI OTOK" / CROATIA / EUROPE sa nachádza v meste Sali (Chorvátsko - Dugi Otok).

Apartmani Gojko

9,4

Apartmani Gojko

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Gojko. Set in Sali in the Dugi Otok region, with Sali Beach nearby, Apartmani Gojko offers accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Apartmani Gojko sa nachádza v meste Sali (Chorvátsko - Dugi Otok).

Apartments by the sea Sali, Dugi otok - 883

9,4

Apartments by the sea Sali, Dugi otok - 883

Ubytovanie (Apartmán) Apartments by the sea Sali, Dugi otok - 883. Located in Sali, 300 metres from Sali Beach, Apartments by the sea Sali, Dugi otok - 883 provides air-conditioned accommodation with a terrace and free... Ubytovanie Apartments by the sea Sali, Dugi otok - 883 sa nachádza v meste Sali (Chorvátsko - Dugi Otok).

Apartments by the sea Sali, Dugi otok - 8110

9,4

Apartments by the sea Sali, Dugi otok - 8110

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Sali, Dugi otok - 8110. Set in Sali, Apartments by the sea Sali, Dugi otok - 8110 offers free WiFi and sea views, 150 metres from Sali Beach. Ubytovanie Apartments by the sea Sali, Dugi otok - 8110 sa nachádza v meste Sali (Chorvátsko - Dugi Otok).

BAY SAŠĆICA

9,4

BAY SAŠĆICA

Ubytovanie (Apartmán) BAY SAŠĆICA. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, BAY SAŠĆICA is located in Sali. Ubytovanie BAY SAŠĆICA sa nachádza v meste Sali (Chorvátsko - Dugi Otok).

Apartments by the sea Sali, Dugi otok - 8121

9,3

Apartments by the sea Sali, Dugi otok - 8121

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Sali, Dugi otok - 8121. Located in Sali in the Dugi Otok region, with Sali Beach nearby, Apartments by the sea Sali, Dugi otok - 8121 provides accommodation with free WiFi and... Ubytovanie Apartments by the sea Sali, Dugi otok - 8121 sa nachádza v meste Sali (Chorvátsko - Dugi Otok).

Apartments with a parking space Sali, Dugi otok - 16324

9,3

Apartments with a parking space Sali, Dugi otok - 16324

Ubytovanie (Apartmán) Apartments with a parking space Sali, Dugi otok - 16324. Situated in Sali in the Dugi Otok region, Apartments with a parking space Sali, Dugi otok - 16324 features a balcony and sea views. Ubytovanie Apartments with a parking space Sali, Dugi otok - 16324 sa nachádza v meste Sali (Chorvátsko - Dugi Otok).

Filipi Apartment

9,3

Filipi Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Filipi Apartment. Set in Sali, 300 metres from Sali Beach, Filipi Apartment offers air-conditioned accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytovanie Filipi Apartment sa nachádza v meste Sali (Chorvátsko - Dugi Otok).

Apartment Sali 8153b

9,3

Apartment Sali 8153b

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Sali 8153b. Offering free WiFi and free private parking, Apartment Sali 8153b is set in Sali, just 200 metres from Sali Beach. Ubytovanie Apartment Sali 8153b sa nachádza v meste Sali (Chorvátsko - Dugi Otok).

Apartments Ema

9,3

Apartments Ema

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Ema. Situated in Sali, 300 metres from Sali Port, Apartments Ema offers accommodation with free WiFi and a terrace. Ubytovanie Apartments Ema sa nachádza v meste Sali (Chorvátsko - Dugi Otok).

apartman Lana

9,2

apartman Lana

Ubytovanie (Apartmán) apartman Lana. Apartman Lana is located in Sali and offers a terrace. Ubytovanie apartman Lana sa nachádza v meste Sali (Chorvátsko - Dugi Otok).

Island Residence

9,2

Island Residence

Ubytovanie (Apartmán) Island Residence. Set in Sali, just 100 metres from Sali Beach, Island Residence offers beachfront accommodation with a restaurant, a garden, a terrace and free WiFi. Ubytovanie Island Residence sa nachádza v meste Sali (Chorvátsko - Dugi Otok).

Tamo gdje je sve po mom

9,2

Tamo gdje je sve po mom

Ubytovanie (Vidiecky dom) Tamo gdje je sve po mom. Set in Sali in the Dugi Otok region, Tamo gdje je sve po mom has a patio and garden views. Ubytovanie Tamo gdje je sve po mom sa nachádza v meste Sali (Chorvátsko - Dugi Otok).

Guest House Lucija

9,2

Guest House Lucija

Ubytovanie (Penzión) Guest House Lucija. Featuring a terrace, Guest House Lucija is located in Sali. This 3-star guest house offers free WiFi. Ubytovanie Guest House Lucija sa nachádza v meste Sali (Chorvátsko - Dugi Otok).

Apartments with a parking space Sali, Dugi otok - 8154

9,2

Apartments with a parking space Sali, Dugi otok - 8154

Ubytovanie (Apartmány) Apartments with a parking space Sali, Dugi otok - 8154. Apartments with a parking space Sali, Dugi otok - 8154 features sea views, free WiFi and free private parking, located in Sali, 200 metres from Sali Beach. Ubytovanie Apartments with a parking space Sali, Dugi otok - 8154 sa nachádza v meste Sali (Chorvátsko - Dugi Otok).

Apartment Fjaka

9,2

Apartment Fjaka

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Fjaka. Situated in Sali, just 300 metres from Sali Beach, Apartment Fjaka features accommodation with a garden, barbecue facilities and free WiFi. Ubytovanie Apartment Fjaka sa nachádza v meste Sali (Chorvátsko - Dugi Otok).

Apartment Viktor

9,1

Apartment Viktor

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Viktor. Apartmán Viktor sa nachádza v obci Sali na ostrove Dugi Otok, 200 metrov od pláže Sali. Ubytovanie Apartment Viktor sa nachádza v meste Sali (Chorvátsko - Dugi Otok).

Apartments Sandro

9,1

Apartments Sandro

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Sandro. Apartmány Sandro sa nachádzajú v obci Sali, 21 km od Zadaru. Mesto Biograd na Moru je vzdialené 23 km. Ubytovanie Apartments Sandro sa nachádza v meste Sali (Chorvátsko - Dugi Otok).

Apartments Buturić

9,1

Apartments Buturić

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Buturić. Apartments Buturić features sea views, free WiFi and free private parking, set in Sali, 250 metres from Sali Beach. Ubytovanie Apartments Buturić sa nachádza v meste Sali (Chorvátsko - Dugi Otok).