Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Luka

V meste Luka (Chorvátsko) máme celkom 18 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Luka

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Luka

Picić Guesthouse

9,3

Picić Guesthouse

Ubytovanie (Bed and breakfast) Picić Guesthouse. Ubytovanie Picić Guesthouse sa nachádza v meste Luka na ostrove Dugi Otok. Ubytovanie Picić Guesthouse sa nachádza v meste Luka (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 39 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Slavica

9

Apartments Slavica

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Slavica. Apartmány Slavica s výhľadom na hory ponúkajú ubytovanie s kuchynkou v meste Luka. Na mieste môžete využívať bezplatn Wi-Fi. Ubytovanie Apartments Slavica sa nachádza v meste Luka (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Old Stone House

8,6

Old Stone House

Ubytovanie (Apartmán) Old Stone House. Boasting barbecue facilities and a terrace, Old Stone House provides accommodation in Luka with free WiFi and sea views. Ubytovanie Old Stone House sa nachádza v meste Luka (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

B&B Alen

8,3

B&B Alen

Ubytovanie (Bed and breakfast) B&B Alen. Ubytovacie zariadenie B&B Alen sa nachádza v meste Luka a ponúka bezplatné Wi-Fi, reštauráciu, bar a spoločný salónik. Ubytovanie B&B Alen sa nachádza v meste Luka (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Vesna

8,1

Apartment Vesna

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Vesna. Located in Luka, Apartment Vesna offers accommodation with a balcony. Ubytovanie Apartment Vesna sa nachádza v meste Luka (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Bubica

7,9

Apartments Bubica

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Bubica. Apartmány Bubica s výhľadom na more sa nachádzajú na pokojnom mieste, iba pár metrov od pláže v obci Luka. Ubytovanie Apartments Bubica sa nachádza v meste Luka (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 79 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vacation Home Topolovec

Vacation Home Topolovec

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Vacation Home Topolovec. Apartmani Topolovec is set in Luka on Dugi otok. Some accommodation includes a balcony and a satellite flat-screen TV, as well as air conditioning. Ubytovanie Vacation Home Topolovec sa nachádza v meste Luka (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vesna

Vesna

Ubytovanie (Apartmány) Vesna. Set in Luka in the Dugi Otok region, Vesna offers accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Vesna sa nachádza v meste Luka (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 53 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Oaza na moru

Oaza na moru

Ubytovanie (Apartmán) Oaza na moru. Oaza na moru is situated in Luka and offers a garden, a private beach area and barbecue facilities. Ubytovanie Oaza na moru sa nachádza v meste Luka (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 88 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Feel Dugi otok apartments

Feel Dugi otok apartments

Ubytovanie (Apartmán) Feel Dugi otok apartments. Feel Dugi otok apartments is located in Luka and offers a terrace. The accommodation has free WiFi. Ubytovanie Feel Dugi otok apartments sa nachádza v meste Luka (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 128 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Luka

Mesto Luka sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 18 hotelov a ubytovanie v meste Luka.