Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Draž

V meste Draž (Chorvátsko) máme celkom 4 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Draž

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Draž

Country House Baranjski Tulipan

9,9

Country House Baranjski Tulipan

Ubytovanie (Vidiecky dom) Country House Baranjski Tulipan. Ubytovacie zariadenie Country House Baranjski Tulipan sa nachádza v letovisku Draž. Môže sa pochváliť saunou a vírivkou. Ubytovanie Country House Baranjski Tulipan sa nachádza v meste Draž (Chorvátsko - Osječko-baranjska županija).

Vila Vetus Danuvius

Vila Vetus Danuvius

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Vila Vetus Danuvius. Located in Draž in the Osječko-baranjska županija region, Vila Vetus Danuvius features a balcony and river views. Ubytovanie Vila Vetus Danuvius sa nachádza v meste Draž (Chorvátsko - Osječko-baranjska županija).

Mikin dol Baranja Country house

Mikin dol Baranja Country house

Ubytovanie (Vidiecky dom) Mikin dol Baranja Country house. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, Mikin dol Baranja Country house is set in Draž. Ubytovanie Mikin dol Baranja Country house sa nachádza v meste Draž (Chorvátsko - Osječko-baranjska županija).

App and rooms Bogdan with hot tub

App and rooms Bogdan with hot tub

Ubytovanie (Penzión) App and rooms Bogdan with hot tub. App and rooms Bogdan with hot tub offers air-conditioned rooms in Draž. Among the various facilities are a garden and a terrace. Ubytovanie App and rooms Bogdan with hot tub sa nachádza v meste Draž (Chorvátsko - Osječko-baranjska županija).

Holiday Home Villa Slavica

Holiday Home Villa Slavica

Ubytovanie (Vila) Holiday Home Villa Slavica. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Holiday Home Villa Slavica is located in Draž. Ubytovanie Holiday Home Villa Slavica sa nachádza v meste Draž (Chorvátsko - Osječko-baranjska županija).

Ubytovanie v meste Draž

Mesto Draž sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 4 hotelov a ubytovanie v meste Draž.