Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Draž

V meste Draž (Chorvátsko) máme celkom 4 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Draž

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Draž

Country House Baranjski Tulipan

9,9

Country House Baranjski Tulipan

Ubytovanie (Vidiecky dom) Country House Baranjski Tulipan. Ubytovacie zariadenie Country House Baranjski Tulipan sa nachádza v letovisku Draž. Môže sa pochváliť saunou a vírivkou. Ubytovanie Country House Baranjski Tulipan sa nachádza v meste Draž (Chorvátsko - Osječko-baranjska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Mikin dol Baranja Country house

Mikin dol Baranja Country house

Ubytovanie (Vidiecky dom) Mikin dol Baranja Country house. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, Mikin dol Baranja Country house is set in Draž. Ubytovanie Mikin dol Baranja Country house sa nachádza v meste Draž (Chorvátsko - Osječko-baranjska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 149 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rooms with a parking space Draz, Baranja - 16701

Rooms with a parking space Draz, Baranja - 16701

Ubytovanie (Penzión) Rooms with a parking space Draz, Baranja - 16701. Rooms with a parking space Draz, Baranja - 16701 is offering accommodation in Draž. Ubytovanie Rooms with a parking space Draz, Baranja - 16701 sa nachádza v meste Draž (Chorvátsko - Osječko-baranjska županija).

Holiday Home Villa Slavica

Holiday Home Villa Slavica

Ubytovanie (Vila) Holiday Home Villa Slavica. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Holiday Home Villa Slavica is located in Draž. Ubytovanie Holiday Home Villa Slavica sa nachádza v meste Draž (Chorvátsko - Osječko-baranjska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 101 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Draž

Mesto Draž sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 4 hotelov a ubytovanie v meste Draž.