Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Dunaszentmiklós

V meste Dunaszentmiklós (Maďarsko) máme celkom 6 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Dunaszentmiklós

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Dunaszentmiklós

Hillside Apartman

9,9

Hillside Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Hillside Apartman. Hillside Apartman is set in Dunaszentmiklós and offers a restaurant, a bar and a garden. Ubytovanie Hillside Apartman sa nachádza v meste Dunaszentmiklós (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

Belovai Apartman Dunaszentmiklós

9,6

Belovai Apartman Dunaszentmiklós

Ubytovanie (Apartmán) Belovai Apartman Dunaszentmiklós. Apartmán Belovai Dunaszentmiklós ponúka ubytovanie v obci Dunaszentmiklós. K dispozícii je terasa. Ubytovanie Belovai Apartman Dunaszentmiklós sa nachádza v meste (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

Rózsa Panzió

9,2

Rózsa Panzió

Ubytovanie (Penzión) Rózsa Panzió. Penzión Rózsa sa nachádza v obci Dunaszentmiklós, na okraji chránenej krajinnej oblasti Gerecsei a v pokojnej lokalite plnej zelene. Ubytovanie Rózsa Panzió sa nachádza v meste (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

Bike Stop Duna

9,1

Bike Stop Duna

Ubytovanie (Penzión) Bike Stop Duna. Situated at the Danube Bike Trail / EuroVelo 6 and 10 km away from the city of Tata, the Bike Stop Duna is next to a forest. Ubytovanie Bike Stop Duna sa nachádza v meste (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

Landal Residence Duna

8,2

Landal Residence Duna

Ubytovanie (Dovolenkový park) Landal Residence Duna. Rezidencia Landal Duna sa nachádza v obci Dunaszentmiklós, necelú 1 hodinu cesty autom od Budapešti. Ubytovanie Landal Residence Duna sa nachádza v meste Dunaszentmiklós (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

Lilla Apartman

Lilla Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Lilla Apartman. Set in Dunaszentmiklós, Lilla Apartman offers accommodation with free WiFi, air conditioning, a restaurant and access to a garden with an outdoor pool. Ubytovanie Lilla Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

BLux Apartman

BLux Apartman

Ubytovanie (Apartmán) BLux Apartman. Featuring a restaurant, a seasonal outdoor swimming pool, and a bar, BLux Apartman provides accommodation in Dunaszentmiklós with free WiFi and river... Ubytovanie BLux Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

River Lux Apartman Dunaszentmiklós

River Lux Apartman Dunaszentmiklós

Ubytovanie (Apartmánový hotel) River Lux Apartman Dunaszentmiklós. Set in Dunaszentmiklós, 29 km from Komárno, River Lux Apartman Dunaszentmiklós offers a restaurant and free WiFi. Ubytovanie River Lux Apartman Dunaszentmiklós sa nachádza v meste Dunaszentmiklós (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

Dunai Panorámás Apartman Dunaszentmiklóson

Dunai Panorámás Apartman Dunaszentmiklóson

Ubytovanie (Apartmány) Dunai Panorámás Apartman Dunaszentmiklóson. Dunai Panorámás Apartman Dunaszentmiklóson is set in Dunaszentmiklós and offers a restaurant, a seasonal outdoor swimming pool and a bar. Ubytovanie Dunai Panorámás Apartman Dunaszentmiklóson sa nachádza v meste Dunaszentmiklós (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

Ubytovanie v meste Dunaszentmiklós

Mesto Dunaszentmiklós sa nachádza na území krajiny Maďarsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 6 hotelov a ubytovanie v meste Dunaszentmiklós.