Hľadať

Ubytovanie

Komarom-Esztergom

V regióne Komarom-Esztergom (Maďarsko) máme celkom 165 hotelov a ubytovanie.

Pre región Komarom-Esztergom odporúčame sa ubytovať v týchto mestách: Ostrihom (43), Tata (38), Komárom (19), Dömös (9), Tatabánya (7), Dunaszentmiklós (6), Vértesszőlős (5), Neszmély (4), Kisbér (3), Tát (3). Tieto mestá stojí za to navštíviť a stravit v nich svoju dovolenku.

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v regióne Komarom-Esztergom

Najlepšie ubytovanie v hoteloch regióne Komarom-Esztergom

Kishíd Vendégház Pilismarót

10

Kishíd Vendégház Pilismarót

Ubytovanie (Apartmány) Kishíd Vendégház Pilismarót. Situated in Pilismarót, 44 km from Tata, Kishíd Vendégház Pilismarót features a garden and free WiFi. Ubytovanie Kishíd Vendégház Pilismarót sa nachádza v meste Pilismarót (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

Alina Apartman

10

Alina Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Alina Apartman. Boasting accommodation with a private pool, garden view and a patio, Alina Apartman is situated in Neszmély. Ubytovanie Alina Apartman sa nachádza v meste Neszmély (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

Kékház Apartman

10

Kékház Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Kékház Apartman. Featuring accommodation with a terrace, Kékház Apartman is located in Esztergom. Ubytovanie Kékház Apartman sa nachádza v meste Ostrihom (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

Small Lake Apartman

10

Small Lake Apartman

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Small Lake Apartman. Boasting accommodation with a terrace, Small Lake Apartman is situated in Esztergom. Ubytovanie Small Lake Apartman sa nachádza v meste Ostrihom (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

Jonathan Bed&Pizza

10

Jonathan Bed&Pizza

Ubytovanie (Bed and breakfast) Jonathan Bed&Pizza. Set in Komárom in the Komarom-Esztergom region, Jonathan Bed&Pizza offers accommodation with free private parking. Ubytovanie Jonathan Bed&Pizza sa nachádza v meste Komárom (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

Bridge Apartment

10

Bridge Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Bridge Apartment. Bridge Apartment is situated in Esztergom. The accommodation is 22 km from Visegrád, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking... Ubytovanie Bridge Apartment sa nachádza v meste Ostrihom (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

Esztergom apartman

10

Esztergom apartman

Ubytovanie (Apartmán) Esztergom apartman. Esztergom apartman is set in Esztergom. The air-conditioned accommodation is 13 km from Zebegény. Ubytovanie Esztergom apartman sa nachádza v meste Ostrihom (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

Ladislaus Schnaps-Haus Falusi Vendégház

10

Ladislaus Schnaps-Haus Falusi Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Ladislaus Schnaps-Haus Falusi Vendégház. Set in Csolnok, Ladislaus Schnaps-Haus Falusi Vendégház offers a garden. This property offers both free WiFi and private parking free of charge. Ubytovanie Ladislaus Schnaps-Haus Falusi Vendégház sa nachádza v meste Csolnok (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

Mátyás Apartman

10

Mátyás Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Mátyás Apartman. Mátyás Apartman is situated in Tata. The property has garden views and is 9 km from Tatabánya. Ubytovanie Mátyás Apartman sa nachádza v meste Tata (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

Panoráma Apartman

9,9

Panoráma Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Panoráma Apartman. Set in Esztergom in the Komarom-Esztergom region, Panoráma Apartman has a patio and lake views. Ubytovanie Panoráma Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

Békesség Szigete Apartman

9,9

Békesség Szigete Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Békesség Szigete Apartman. Békesség Szigete Apartman is located in Súr and offers a shared lounge and a terrace. Ubytovanie Békesség Szigete Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

Hillside Apartman

9,9

Hillside Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Hillside Apartman. Hillside Apartman is set in Dunaszentmiklós and offers a restaurant, a bar and a garden. Ubytovanie Hillside Apartman sa nachádza v meste Dunaszentmiklós (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

Dunazug Apartmanház

9,9

Dunazug Apartmanház

Ubytovanie (Apartmány) Dunazug Apartmanház. Offering a garden with barbecue facilities and views of the mountains, Dunazug Apartmanház is situated in Dömös in the Komarom-Esztergom Region, 31 km from... Ubytovanie Dunazug Apartmanház sa nachádza v meste (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

Apartmanház Dorog

9,9

Apartmanház Dorog

Ubytovanie (Apartmány) Apartmanház Dorog. Ubytovacie zariadenie Apartmanház Dorog sa nachádza v obci Dorog iba 8 km od Ostrihomskej baziliky a ponúka ubytovanie v apartmánoch s vlastným stravovaním... Ubytovanie Apartmanház Dorog sa nachádza v meste (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

Gardenia Apartman

9,9

Gardenia Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Gardenia Apartman. Ubytovacie zariadenie Gardenia Apartman so záhradou a terasou ponúka klimatizované ubytovanie v Ostrihome s patiom, bezplatným Wi-Fi a výhľadom do záhrady. Ubytovanie Gardenia Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

Erdei Menedék Vendégház

9,9

Erdei Menedék Vendégház

Ubytovanie (Apartmán) Erdei Menedék Vendégház. Situated in Esztergom in the Komarom-Esztergom region, Erdei Menedék Vendégház features a terrace and mountain views. Ubytovanie Erdei Menedék Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

Tóvárosi apartman

9,8

Tóvárosi apartman

Ubytovanie (Apartmán) Tóvárosi apartman. Located in the heart of Tata, 650 metres from Lake Cseke and only 350 metres from Lake Öreg, Tóvárosi apartman offers a patio, free WiFi and a private... Ubytovanie Tóvárosi apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

Pannonia Apartman

9,8

Pannonia Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Pannonia Apartman. Featuring a garden and a terrace, Pannonia Apartman provides accommodation in Esztergom with free WiFi and garden views. Ubytovanie Pannonia Apartman sa nachádza v meste Ostrihom (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

Dobok Háza, Faház egyedülálló természeti környezetben

9,8

Dobok Háza, Faház egyedülálló természeti környezetben

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Dobok Háza, Faház egyedülálló természeti környezetben. Located in Kesztölc in the Komarom-Esztergom region, Dobok Háza, Faház egyedülálló természeti környezetben features a garden. Ubytovanie Dobok Háza, Faház egyedülálló természeti környezetben sa nachádza v meste Kesztölc (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

Nagyiék háza / Granny's House

9,8

Nagyiék háza / Granny's House

Ubytovanie (Apartmán) Nagyiék háza / Granny's House. Ubytovacie zariadenie Nagyiék háza / Granny's House sa nachádza v meste Ostrihom, v Komárňansko-ostrihomskej župe a ponúka patio a výhľad do záhrady. Ubytovanie Nagyiék háza / Granny's House sa nachádza v meste (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

Gerecse Vendégház

9,8

Gerecse Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Gerecse Vendégház. Located in Süttő, Gerecse Vendégház provides a garden and BBQ facilities. Ubytovanie Gerecse Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

Hilltop Borhotel

9,8

Hilltop Borhotel

Ubytovanie (Hotel) Hilltop Borhotel. Hilltop Borhotel features a restaurant, seasonal outdoor swimming pool, a bar and garden in Neszmély. Ubytovanie Hilltop Borhotel sa nachádza v meste Neszmély (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

Ister Guesthouse

9,8

Ister Guesthouse

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Ister Guesthouse. Ubytovanie sa nachádza v Ostrihome, 300 metrov od Ostrihomskej baziliky a 170 metrov od promenády pri Dunaji. Ubytovanie Ister Guesthouse sa nachádza v meste (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

Strigonia Apartman

9,8

Strigonia Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Strigonia Apartman. Apartmán Strigonia sa nachádza v regióne Komarom-Esztergom v meste Esztergom a má terasu. Tento apartmán s vlastným stravovaním má záhradu. Ubytovanie Strigonia Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

Danubia Apartman

9,8

Danubia Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Danubia Apartman. Boasting a garden, Danubia Apartman features accommodation in Esztergom with free WiFi and city views. Ubytovanie Danubia Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

CentRoom Apartman Tata

9,8

CentRoom Apartman Tata

Ubytovanie (Apartmán) CentRoom Apartman Tata. CentRoom Apartman Tata is situated in Tata. The air-conditioned accommodation is 9 km from Tatabánya, and guests benefit from complimentary WiFi and... Ubytovanie CentRoom Apartman Tata sa nachádza v meste Tata (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

Amadeus Vendégház

9,7

Amadeus Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Amadeus Vendégház. Ubytovacie zariadenie Amadeus Vendégház sa nachádza v Ostrihome. Všetky izby sú vybavené káblovou TV. Ubytovanie Amadeus Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

Idyllapartman2

9,7

Idyllapartman2

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Idyllapartman2. With city views, Idyllapartman2 is set in Komárom and has free WiFi. Ubytovanie Idyllapartman2 sa nachádza v meste Komárom (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

Panoráma Vendégház

9,7

Panoráma Vendégház

Ubytovanie (Apartmán) Panoráma Vendégház. Situated in Dömös in the Komarom-Esztergom region, Panoráma Vendégház has a terrace and garden views. Ubytovanie Panoráma Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

Forrás vendégudvar

9,7

Forrás vendégudvar

Ubytovanie (Apartmán) Forrás vendégudvar. Featuring air-conditioned accommodation with a terrace, Forrás vendégudvar is located in Tata. Ubytovanie Forrás vendégudvar sa nachádza v meste (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

Szent Iván Vendégház

9,7

Szent Iván Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Szent Iván Vendégház. Featuring a garden and a terrace, Szent Iván Vendégház is set in Tata. Ubytovanie Szent Iván Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

Gete Vendégház

9,7

Gete Vendégház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Gete Vendégház. Set in Csolnok, this holiday home features free WiFi. Guests benefit from terrace and a barbecue. Free private parking is available on site. Ubytovanie Gete Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

White Luxury Villa Esztergom

9,7

White Luxury Villa Esztergom

Ubytovanie (Apartmán) White Luxury Villa Esztergom. Featuring accommodation with a private pool, garden view and a balcony, White Luxury Villa Esztergom is set in Esztergom. Ubytovanie White Luxury Villa Esztergom sa nachádza v meste Ostrihom (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

Dotis Apartman Tata

9,7

Dotis Apartman Tata

Ubytovanie (Apartmány) Dotis Apartman Tata. Situated in Tata, 10 km from Tatabánya, Dotis Apartman Tata features a garden and free WiFi. Private parking is available on site. Ubytovanie Dotis Apartman Tata sa nachádza v meste Tata (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

Apartman-Tata

9,7

Apartman-Tata

Ubytovanie (Apartmány) Apartman-Tata. Set in Tata, 34 km from Esztergom, Apartman-Tata offers a terrace and free WiFi. Ubytovanie Apartman-Tata sa nachádza v meste Tata (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

Buborék apartman

9,7

Buborék apartman

Ubytovanie (Apartmány) Buborék apartman. Located in Tata in the Komarom-Esztergom region, Buborék apartman provides accommodation with free WiFi. Ubytovanie Buborék apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

Lídia vendégház

9,7

Lídia vendégház

Ubytovanie (Penzión) Lídia vendégház. Set in Tata, Lídia vendégház features free bikes, garden and free WiFi. Private parking can be arranged at an extra charge. Ubytovanie Lídia vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

Hemina Vendégház

9,7

Hemina Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Hemina Vendégház. Hemina Vendégház provides air-conditioned rooms in Tata. Ubytovanie Hemina Vendégház sa nachádza v meste Tata (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

Váralja Apartman

9,6

Váralja Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Váralja Apartman. Váralja Apartman is located in Tata. This apartment provides air-conditioned accommodation with free WiFi. Ubytovanie Váralja Apartman sa nachádza v meste Tata (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

Borókahaus

9,6

Borókahaus

Ubytovanie (Apartmán) Borókahaus. Featuring free bikes, a garden, and barbecue facilities, Borókahaus provides accommodation in Tata with free WiFi and garden views. Ubytovanie Borókahaus sa nachádza v meste (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

Q-Panzió

9,6

Q-Panzió

Ubytovanie (Bed and breakfast) Q-Panzió. Set in Tata, 50 km from Nagymaros, Q-Panzió offers a garden and free WiFi. Ubytovanie Q-Panzió sa nachádza v meste Tata (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

Hortenzia Cottage Dömös

9,6

Hortenzia Cottage Dömös

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Hortenzia Cottage Dömös. Set in Dömös in the Komarom-Esztergom region, Hortenzia Cottage Dömös features a garden. The accommodation is 4.3 km from Zebegény. Ubytovanie Hortenzia Cottage Dömös sa nachádza v meste Dömös (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

Limestone Cottage

9,6

Limestone Cottage

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Limestone Cottage. Boasting accommodation with a private pool, garden view and a patio, Limestone Cottage is located in Kesztölc. Ubytovanie Limestone Cottage sa nachádza v meste (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

Nagytabán Vendégház

9,6

Nagytabán Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Nagytabán Vendégház. Situated in Bajna, Nagytabán Vendégház has a shared lounge, garden, BBQ facilities, and free WiFi. Ubytovanie Nagytabán Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

Dunakanyar Apartman

9,6

Dunakanyar Apartman

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Dunakanyar Apartman. Apartmán Dunakanyar sa nachádza v obci Pilismarót 200 metrov od Dunaja a ponúka záhradu s bezplatným grilom, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a... Ubytovanie Dunakanyar Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

Szalma Vendégház

9,6

Szalma Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Szalma Vendégház. Szalma Vendégház in Mogyorósbánya has a garden and barbecue facilities. All rooms boast a kitchen and a private bathroom. Ubytovanie Szalma Vendégház sa nachádza v meste Mogyorósbánya (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

Újvárosi lakás

9,6

Újvárosi lakás

Ubytovanie (Apartmán) Újvárosi lakás. Újvárosi lakás is located in Tatabánya. The property features garden views and is 37 km from Komárno. Ubytovanie Újvárosi lakás sa nachádza v meste Tatabánya (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

Belovai Apartman Dunaszentmiklós

9,6

Belovai Apartman Dunaszentmiklós

Ubytovanie (Apartmán) Belovai Apartman Dunaszentmiklós. Apartmán Belovai Dunaszentmiklós ponúka ubytovanie v obci Dunaszentmiklós. K dispozícii je terasa. Ubytovanie Belovai Apartman Dunaszentmiklós sa nachádza v meste (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

Fontana Vendégház

9,5

Fontana Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Fontana Vendégház. Toto ubytovacie zariadenie s terasou a výhľadom na hory sa nachádza v meste Tát, 39 km od Budapešti a na cyklotrase EuroVelo 6. Ubytovanie Fontana Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

Malom és Kacsa

9,5

Malom és Kacsa

Ubytovanie (Apartmán) Malom és Kacsa. Malom és Kacsa is located in Tata and offers a restaurant, a bar and a garden. Ubytovanie Malom és Kacsa sa nachádza v meste Tata (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

Dovolenka a ubytovanie v regióne Komarom-Esztergom - Maďarsko

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 165 hotelov, penziónov, apartmánov, kempov a iných druhov ubytovania v regióne Komarom-Esztergom.

Pre región Komarom-Esztergom odporúčame sa ubytovať v týchto mestách: Ostrihom (43), Tata (38), Komárom (19), Dömös (9), Tatabánya (7), Dunaszentmiklós (6), Vértesszőlős (5), Neszmély (4), Kisbér (3), Tát (3). Tieto mestá stojí za to navštíviť a stravit v nich svoju dovolenku.

V regióne Komarom-Esztergom máme v ponuke táto najlepšie hodnotená ubytovanie: Bridge Apartment (10*), Panoráma Apartman (9,9*), Békesség Szigete Apartman (9,9*), Dunazug Apartmanház (9,9*), Apartmanház Dorog (9,9*), Erdei Menedék Vendégház (9,9*), Gardenia Apartman (9,9*), Tóvárosi apartman (9,8*), Pannonia Apartman (9,8*), Gerecse Vendégház (9,8*).

Región Komarom-Esztergom môže byť skvelým miestom pre strávenie dovolenky.