Hľadať

Ubytovanie

Komarom-Esztergom

V regióne Komarom-Esztergom (Maďarsko) máme celkom 165 hotelov a ubytovanie.

Pre región Komarom-Esztergom odporúčame sa ubytovať v týchto mestách: Ostrihom (43), Tata (38), Komárom (19), Dömös (9), Tatabánya (7), Dunaszentmiklós (6), Vértesszőlős (5), Neszmély (4), Kisbér (3), Tát (3). Tieto mestá stojí za to navštíviť a stravit v nich svoju dovolenku.

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v regióne Komarom-Esztergom

Najlepšie ubytovanie v hoteloch regióne Komarom-Esztergom

Kishíd Vendégház Pilismarót

10

Kishíd Vendégház Pilismarót

Ubytovanie (Apartmány) Kishíd Vendégház Pilismarót. Situated in Pilismarót, 44 km from Tata, Kishíd Vendégház Pilismarót features a garden and free WiFi. Ubytovanie Kishíd Vendégház Pilismarót sa nachádza v meste Pilismarót (Maďarsko - Komarom-Esztergom). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bridge Apartment

10

Bridge Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Bridge Apartment. Bridge Apartment is situated in Esztergom. The accommodation is 22 km from Visegrád, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking... Ubytovanie Bridge Apartment sa nachádza v meste Ostrihom (Maďarsko - Komarom-Esztergom). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Panoráma Apartman

9,9

Panoráma Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Panoráma Apartman. Set in Esztergom in the Komarom-Esztergom region, Panoráma Apartman has a patio and lake views. Ubytovanie Panoráma Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Komarom-Esztergom). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 39 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Békesség Szigete Apartman

9,9

Békesség Szigete Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Békesség Szigete Apartman. Békesség Szigete Apartman is located in Súr and offers a shared lounge and a terrace. Ubytovanie Békesség Szigete Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Komarom-Esztergom). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 33 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Dunazug Apartmanház

9,9

Dunazug Apartmanház

Ubytovanie (Apartmány) Dunazug Apartmanház. Offering a garden with barbecue facilities and views of the mountains, Dunazug Apartmanház is situated in Dömös in the Komarom-Esztergom Region, 31 km from... Ubytovanie Dunazug Apartmanház sa nachádza v meste (Maďarsko - Komarom-Esztergom). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 33 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmanház Dorog

9,9

Apartmanház Dorog

Ubytovanie (Apartmány) Apartmanház Dorog. Ubytovacie zariadenie Apartmanház Dorog sa nachádza v obci Dorog iba 8 km od Ostrihomskej baziliky a ponúka ubytovanie v apartmánoch s vlastným stravovaním... Ubytovanie Apartmanház Dorog sa nachádza v meste (Maďarsko - Komarom-Esztergom). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Erdei Menedék Vendégház

9,9

Erdei Menedék Vendégház

Ubytovanie (Apartmán) Erdei Menedék Vendégház. Situated in Esztergom in the Komarom-Esztergom region, Erdei Menedék Vendégház features a terrace and mountain views. Ubytovanie Erdei Menedék Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Komarom-Esztergom). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gardenia Apartman

9,9

Gardenia Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Gardenia Apartman. Ubytovacie zariadenie Gardenia Apartman so záhradou a terasou ponúka klimatizované ubytovanie v Ostrihome s patiom, bezplatným Wi-Fi a výhľadom do záhrady. Ubytovanie Gardenia Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Komarom-Esztergom). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Tóvárosi apartman

9,8

Tóvárosi apartman

Ubytovanie (Apartmán) Tóvárosi apartman. Located in the heart of Tata, 650 metres from Lake Cseke and only 350 metres from Lake Öreg, Tóvárosi apartman offers a patio, free WiFi and a private... Ubytovanie Tóvárosi apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Komarom-Esztergom). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pannonia Apartman

9,8

Pannonia Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Pannonia Apartman. Featuring a garden and a terrace, Pannonia Apartman provides accommodation in Esztergom with free WiFi and garden views. Ubytovanie Pannonia Apartman sa nachádza v meste Ostrihom (Maďarsko - Komarom-Esztergom). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gerecse Vendégház

9,8

Gerecse Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Gerecse Vendégház. Located in Süttő, Gerecse Vendégház provides a garden and BBQ facilities. Ubytovanie Gerecse Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Komarom-Esztergom). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 115 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Nagyiék háza / Granny's House

9,8

Nagyiék háza / Granny's House

Ubytovanie (Apartmán) Nagyiék háza / Granny's House. Ubytovacie zariadenie Nagyiék háza / Granny's House sa nachádza v meste Ostrihom, v Komárňansko-ostrihomskej župe a ponúka patio a výhľad do záhrady. Ubytovanie Nagyiék háza / Granny's House sa nachádza v meste (Maďarsko - Komarom-Esztergom). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 73 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Strigonia Apartman

9,8

Strigonia Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Strigonia Apartman. Apartmán Strigonia sa nachádza v regióne Komarom-Esztergom v meste Esztergom a má terasu. Tento apartmán s vlastným stravovaním má záhradu. Ubytovanie Strigonia Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Komarom-Esztergom). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Danubia Apartman

9,8

Danubia Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Danubia Apartman. Boasting a garden, Danubia Apartman features accommodation in Esztergom with free WiFi and city views. Ubytovanie Danubia Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Komarom-Esztergom). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ister Guesthouse

9,8

Ister Guesthouse

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Ister Guesthouse. Ubytovanie sa nachádza v Ostrihome, 300 metrov od Ostrihomskej baziliky a 170 metrov od promenády pri Dunaji. Ubytovanie Ister Guesthouse sa nachádza v meste (Maďarsko - Komarom-Esztergom). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hilltop Borhotel

9,8

Hilltop Borhotel

Ubytovanie (Hotel) Hilltop Borhotel. Hilltop Borhotel features a restaurant, seasonal outdoor swimming pool, a bar and garden in Neszmély. Ubytovanie Hilltop Borhotel sa nachádza v meste Neszmély (Maďarsko - Komarom-Esztergom). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 73 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Amadeus Vendégház

9,7

Amadeus Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Amadeus Vendégház. Ubytovacie zariadenie Amadeus Vendégház sa nachádza v Ostrihome. Všetky izby sú vybavené káblovou TV. Ubytovanie Amadeus Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Komarom-Esztergom). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 19 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Forrás vendégudvar

9,7

Forrás vendégudvar

Ubytovanie (Apartmán) Forrás vendégudvar. Featuring air-conditioned accommodation with a terrace, Forrás vendégudvar is located in Tata. Ubytovanie Forrás vendégudvar sa nachádza v meste (Maďarsko - Komarom-Esztergom). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Panoráma Vendégház

9,7

Panoráma Vendégház

Ubytovanie (Apartmán) Panoráma Vendégház. Situated in Dömös in the Komarom-Esztergom region, Panoráma Vendégház has a terrace and garden views. Ubytovanie Panoráma Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Komarom-Esztergom). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Szent Iván Vendégház

9,7

Szent Iván Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Szent Iván Vendégház. Featuring a garden and a terrace, Szent Iván Vendégház is set in Tata. Ubytovanie Szent Iván Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Komarom-Esztergom). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gete Vendégház

9,7

Gete Vendégház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Gete Vendégház. Set in Csolnok, this holiday home features free WiFi. Guests benefit from terrace and a barbecue. Free private parking is available on site. Ubytovanie Gete Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Komarom-Esztergom). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Buborék apartman

9,7

Buborék apartman

Ubytovanie (Apartmány) Buborék apartman. Located in Tata in the Komarom-Esztergom region, Buborék apartman provides accommodation with free WiFi. Ubytovanie Buborék apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Komarom-Esztergom). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Lídia vendégház

9,7

Lídia vendégház

Ubytovanie (Penzión) Lídia vendégház. Set in Tata, Lídia vendégház features free bikes, garden and free WiFi. Private parking can be arranged at an extra charge. Ubytovanie Lídia vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Komarom-Esztergom). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 33 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Borókahaus

9,6

Borókahaus

Ubytovanie (Apartmán) Borókahaus. Featuring free bikes, a garden, and barbecue facilities, Borókahaus provides accommodation in Tata with free WiFi and garden views. Ubytovanie Borókahaus sa nachádza v meste (Maďarsko - Komarom-Esztergom). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 86 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Váralja Apartman

9,6

Váralja Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Váralja Apartman. Váralja Apartman is located in Tata. This apartment provides air-conditioned accommodation with free WiFi. Ubytovanie Váralja Apartman sa nachádza v meste Tata (Maďarsko - Komarom-Esztergom). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 61 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Limestone Cottage

9,6

Limestone Cottage

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Limestone Cottage. Boasting accommodation with a private pool, garden view and a patio, Limestone Cottage is located in Kesztölc. Ubytovanie Limestone Cottage sa nachádza v meste (Maďarsko - Komarom-Esztergom). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Nagytabán Vendégház

9,6

Nagytabán Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Nagytabán Vendégház. Situated in Bajna, Nagytabán Vendégház has a shared lounge, garden, BBQ facilities, and free WiFi. Ubytovanie Nagytabán Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Komarom-Esztergom). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 29 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Dunakanyar Apartman

9,6

Dunakanyar Apartman

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Dunakanyar Apartman. Apartmán Dunakanyar sa nachádza v obci Pilismarót 200 metrov od Dunaja a ponúka záhradu s bezplatným grilom, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a... Ubytovanie Dunakanyar Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Komarom-Esztergom). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Szalma Vendégház

9,6

Szalma Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Szalma Vendégház. Szalma Vendégház in Mogyorósbánya has a garden and barbecue facilities. All rooms boast a kitchen and a private bathroom. Ubytovanie Szalma Vendégház sa nachádza v meste Mogyorósbánya (Maďarsko - Komarom-Esztergom). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Belovai Apartman Dunaszentmiklós

9,6

Belovai Apartman Dunaszentmiklós

Ubytovanie (Apartmán) Belovai Apartman Dunaszentmiklós. Apartmán Belovai Dunaszentmiklós ponúka ubytovanie v obci Dunaszentmiklós. K dispozícii je terasa. Ubytovanie Belovai Apartman Dunaszentmiklós sa nachádza v meste (Maďarsko - Komarom-Esztergom). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 114 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Újvárosi lakás

9,6

Újvárosi lakás

Ubytovanie (Apartmán) Újvárosi lakás. Újvárosi lakás is located in Tatabánya. The property features garden views and is 37 km from Komárno. Ubytovanie Újvárosi lakás sa nachádza v meste Tatabánya (Maďarsko - Komarom-Esztergom). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Fontana Vendégház

9,5

Fontana Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Fontana Vendégház. Toto ubytovacie zariadenie s terasou a výhľadom na hory sa nachádza v meste Tát, 39 km od Budapešti a na cyklotrase EuroVelo 6. Ubytovanie Fontana Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Komarom-Esztergom). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 28 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Fekete Sas Motel

9,4

Fekete Sas Motel

Ubytovanie (Bed and breakfast) Fekete Sas Motel. Ubytovacie zariadenie Fekete Sas Motel sa nachádza v meste Ostrihom, 39 km od mesta Szentendre (Svätý Ondrej). Ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Fekete Sas Motel sa nachádza v meste (Maďarsko - Komarom-Esztergom). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 39 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kelemen Majorság

9,4

Kelemen Majorság

Ubytovanie (Farma) Kelemen Majorság. Ubytovacie zariadenie Kelemen Majorság sa nachádza uprostred prírody v obci Piliscsév a hosťom ponúka jazero na plávanie a rôzne domáce zvieratá na mieste. Ubytovanie Kelemen Majorság sa nachádza v meste (Maďarsko - Komarom-Esztergom). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Arany Elefánt Panzió

9,4

Arany Elefánt Panzió

Ubytovanie (Penzión) Arany Elefánt Panzió. Penzión Arany Elefánt sa nachádza v Ostrihome a ponúka bezplatné Wi-Fi a ubytovanie v izbách so satelitnou TV s plochou obrazovkou, kúpeľňou a patiom. Ubytovanie Arany Elefánt Panzió sa nachádza v meste (Maďarsko - Komarom-Esztergom). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Győri úti lakás

9,4

Győri úti lakás

Ubytovanie (Apartmán) Győri úti lakás. Győri úti lakás is situated in Tatabánya. The accommodation is 37 km from Komárno. Ubytovanie Győri úti lakás sa nachádza v meste (Maďarsko - Komarom-Esztergom). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Panorama Artist

9,4

Villa Panorama Artist

Ubytovanie (Vila) Villa Panorama Artist. Located in Dömös in the Komarom-Esztergom region, Villa Panorama Artist has a patio and river views. Ubytovanie Villa Panorama Artist sa nachádza v meste (Maďarsko - Komarom-Esztergom). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 118 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Piliscsévi Vendégház

9,4

Piliscsévi Vendégház

Ubytovanie (Apartmán) Piliscsévi Vendégház. Piliscsévi Vendégház is set in Piliscsév. The property is 43 km from Visegrád, and complimentary private parking is offered. Ubytovanie Piliscsévi Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

Atrium Panzio

9,3

Atrium Panzio

Ubytovanie (Penzión) Atrium Panzio. Atrium Panzio is centrally located in Esztergom, just 300 metres from the Danube. It offers rooms with cable TV and free WiFi. Ubytovanie Atrium Panzio sa nachádza v meste (Maďarsko - Komarom-Esztergom). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Erdő Kapitánya Vendégház

9,3

Erdő Kapitánya Vendégház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Erdő Kapitánya Vendégház. Erdő Kapitánya Vendégház is located in Tata and offers free bikes, a garden and barbecue facilities. Ubytovanie Erdő Kapitánya Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Komarom-Esztergom). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Zászlósház

9,3

Zászlósház

Ubytovanie (Penzión) Zászlósház. Ubytovacie zariadenie Zászlósház sa nachádza v meste Esztergom a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a bezplatné parkovanie na súkromnom... Ubytovanie Zászlósház sa nachádza v meste (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

Parti Panzió

9,3

Parti Panzió

Ubytovanie (Penzión) Parti Panzió. Only 100 metres away from the Öreg-tó Lake in Tata, Parti Panzió offers free bicycle rental, free Wi-Fi and barbecue facilities in the garden. Ubytovanie Parti Panzió sa nachádza v meste (Maďarsko - Komarom-Esztergom). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Dömös Camping

9,2

Dömös Camping

Ubytovanie (Apartmán) Dömös Camping. Dömös Camping is located in Dömös and offers a restaurant, a seasonal outdoor swimming pool and a shared lounge. Ubytovanie Dömös Camping sa nachádza v meste (Maďarsko - Komarom-Esztergom). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rózsa Panzió

9,2

Rózsa Panzió

Ubytovanie (Penzión) Rózsa Panzió. Penzión Rózsa sa nachádza v obci Dunaszentmiklós, na okraji chránenej krajinnej oblasti Gerecsei a v pokojnej lokalite plnej zelene. Ubytovanie Rózsa Panzió sa nachádza v meste (Maďarsko - Komarom-Esztergom). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 26 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kata Panzió

9,2

Kata Panzió

Ubytovanie (Penzión) Kata Panzió. Ubytovacie zariadenie Kata Panzió sa nachádza v meste Oroslán, 300 metrov od športového centra. Ubytovanie Kata Panzió sa nachádza v meste (Maďarsko - Komarom-Esztergom). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 27 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Platan Vararok Vendeghaz

9,2

Platan Vararok Vendeghaz

Ubytovanie (Penzión) Platan Vararok Vendeghaz. Situated in Tata at Öreg Lake, Platan Vararok Vendeghaz is located between the Castle of Tata and Esterhazy Castle. Ubytovanie Platan Vararok Vendeghaz sa nachádza v meste (Maďarsko - Komarom-Esztergom). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 86 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Szivárvány Vendégház

9,2

Szivárvány Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Szivárvány Vendégház. Szivárvány Vendégház is situated in Vértestolna and features a garden. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytovanie Szivárvány Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Komarom-Esztergom). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 13 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bike Stop Duna

9,1

Bike Stop Duna

Ubytovanie (Penzión) Bike Stop Duna. Situated at the Danube Bike Trail / EuroVelo 6 and 10 km away from the city of Tata, the Bike Stop Duna is next to a forest. Ubytovanie Bike Stop Duna sa nachádza v meste (Maďarsko - Komarom-Esztergom). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 39 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hill Studio Tata

9,1

Hill Studio Tata

Ubytovanie (Apartmán) Hill Studio Tata. Located in Tata, Hill Studio Tata provides accommodation with a patio and free WiFi. Ubytovanie Hill Studio Tata sa nachádza v meste (Maďarsko - Komarom-Esztergom). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ady Apartman

9,1

Ady Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Ady Apartman. Ady Apartman is set in Tata. With 1 bedroom and 1 bathroom with a shower, this apartment is fitted with a flat-screen TV. Ubytovanie Ady Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Komarom-Esztergom). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kaleidoszkóp Ház Hostel

9,1

Kaleidoszkóp Ház Hostel

Ubytovanie (Hostel) Kaleidoszkóp Ház Hostel. Hostel Kaleidoszkóp Ház sa nachádza v budove umeleckej galérie v meste Ostrihom, len 500 metrov od Ostrihomskej baziliky. Ubytovanie Kaleidoszkóp Ház Hostel sa nachádza v meste (Maďarsko - Komarom-Esztergom). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 16 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Dovolenka a ubytovanie v regióne Komarom-Esztergom - Maďarsko

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 165 hotelov, penziónov, apartmánov, kempov a iných druhov ubytovania v regióne Komarom-Esztergom.

Pre región Komarom-Esztergom odporúčame sa ubytovať v týchto mestách: Ostrihom (43), Tata (38), Komárom (19), Dömös (9), Tatabánya (7), Dunaszentmiklós (6), Vértesszőlős (5), Neszmély (4), Kisbér (3), Tát (3). Tieto mestá stojí za to navštíviť a stravit v nich svoju dovolenku.

V regióne Komarom-Esztergom máme v ponuke táto najlepšie hodnotená ubytovanie: Bridge Apartment (10*), Panoráma Apartman (9,9*), Békesség Szigete Apartman (9,9*), Dunazug Apartmanház (9,9*), Apartmanház Dorog (9,9*), Erdei Menedék Vendégház (9,9*), Gardenia Apartman (9,9*), Tóvárosi apartman (9,8*), Pannonia Apartman (9,8*), Gerecse Vendégház (9,8*).

Región Komarom-Esztergom môže byť skvelým miestom pre strávenie dovolenky.