Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Tát

V meste Tát (Maďarsko) máme celkom 3 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Tát

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Tát

Fontana Vendégház

9,5

Fontana Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Fontana Vendégház. Toto ubytovacie zariadenie s terasou a výhľadom na hory sa nachádza v meste Tát, 39 km od Budapešti a na cyklotrase EuroVelo 6. Ubytovanie Fontana Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

Öreg Halász Fogadó

9,5

Öreg Halász Fogadó

Ubytovanie (Hostinec) Öreg Halász Fogadó. Öreg Halász Fogadó features a restaurant, bar, a garden and terrace in Tát. The accommodation provides room service, and luggage storage for guests. Ubytovanie Öreg Halász Fogadó sa nachádza v meste Tát (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

Öreg Halász Hotel és Étterem

7,2

Öreg Halász Hotel és Étterem

Ubytovanie (Hotel) Öreg Halász Hotel és Étterem. Tento tradičný hotel sa nachádza v meste Tát, 20 metrov od rieky Dunaj a ponúka bezplatné Wi-Fi, reštauráciu a veľkú záhradu. Ubytovanie Öreg Halász Hotel és Étterem sa nachádza v meste (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

Donau Apartman,Tát

Donau Apartman,Tát

Ubytovanie (Penzión) Donau Apartman,Tát. Boasting a garden and a terrace, Donau Apartman, Tát is set in Tát. The accommodation offers a shared kitchen and free WiFi throughout the property. Ubytovanie Donau Apartman,Tát sa nachádza v meste (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

Ubytovanie v meste Tát

Mesto Tát sa nachádza na území krajiny Maďarsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 3 hotelov a ubytovanie v meste Tát.