Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Komárom

V meste Komárom (Maďarsko) máme celkom 19 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Komárom

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Komárom

Hét Vezér Apartmanhotel

9

Hét Vezér Apartmanhotel

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Hét Vezér Apartmanhotel. Apartmánový hotel Het Vezér v Komárom má vlastný vstup do termálnych kúpeľov a ponúka vám klimatizované apartmány, bezplatný prístup na internet a... Ubytovanie Hét Vezér Apartmanhotel sa nachádza v meste (Maďarsko - Komarom-Esztergom). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Forras

8,9

Hotel Forras

Ubytovanie (Hotel) Hotel Forras. Hotel Forras sa nachádza pri termálnych kúpeľoch v meste Komárom, 7 km od diaľnice M1. Okrem ubytovania vám ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Hotel Forras sa nachádza v meste Komárom (Maďarsko - Komarom-Esztergom). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Aranytál Hotel

8,4

Aranytál Hotel

Ubytovanie (Hotel) Aranytál Hotel. Hotel Aranytál sa nachádza v meste Komárom a od rieky Dunaj je vzdialený 10 minút chôdze. Ubytovanie Aranytál Hotel sa nachádza v meste (Maďarsko - Komarom-Esztergom). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Thermal Hotel

8,2

Thermal Hotel

Ubytovanie (Hotel) Thermal Hotel. Hotel sa nachádza v areáli termálneho kúpaliska Brigetio v meste Komárom. Bazény sú od hotela vzdialené 5 minút chôdze. Ubytovanie Thermal Hotel sa nachádza v meste (Maďarsko - Komarom-Esztergom). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Aqua

8,2

Hotel Aqua

Ubytovanie (Hotel) Hotel Aqua. Hotel Aqua features air-conditioned rooms with TV, minibar, free WiFi connection and a direct surcharged access to the thermal bath in Komárom, Private... Ubytovanie Hotel Aqua sa nachádza v meste (Maďarsko - Komarom-Esztergom). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 59 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kocsis Panzió és Étterem

7,9

Kocsis Panzió és Étterem

Ubytovanie (Bed and breakfast) Kocsis Panzió és Étterem. Penzión a reštaurácia Kocsis sa nachádzajú v meste Komárom v Komárňansko-ostrihomskej župe. Ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Kocsis Panzió és Étterem sa nachádza v meste (Maďarsko - Komarom-Esztergom). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 33 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vasmacska Panzió

7,8

Vasmacska Panzió

Ubytovanie (Penzión) Vasmacska Panzió. Vasmacska Panzió sa nachádza v meste Komárom, 500 metrov od termálnych kúpeľov Komárom. Stravovať sa môžete v reštaurácii. Ubytovanie Vasmacska Panzió sa nachádza v meste Komárom (Maďarsko - Komarom-Esztergom). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Tulipán

7,8

Hotel Tulipán

Ubytovanie (Hotel) Hotel Tulipán. Hotel Tulipán sa nachádza na hlavnej ceste v meste Komárom, 1 km od železničnej stanice. Ponúka solárium, bar a bezplatné parkovanie. Ubytovanie Hotel Tulipán sa nachádza v meste (Maďarsko - Komarom-Esztergom). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Mini Apartman a város szívében !

7,3

Mini Apartman a város szívében !

Ubytovanie (Apartmán) Mini Apartman a város szívében !. Located in Komárom, Mini Apartman a város szívében! provides accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytovanie Mini Apartman a város szívében ! sa nachádza v meste (Maďarsko - Komarom-Esztergom). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Retro Apartman a város szívében

6,3

Retro Apartman a város szívében

Ubytovanie (Apartmán) Retro Apartman a város szívében. Set in Komárom, Retro Apartman a város szívében offers accommodation with a terrace and free WiFi. The accommodation is 34 km from Veľký Meder. Ubytovanie Retro Apartman a város szívében sa nachádza v meste (Maďarsko - Komarom-Esztergom). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 76 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Romantic Studio Apartman

4,5

Romantic Studio Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Romantic Studio Apartman. Set in Komárom in the Komarom-Esztergom region, Romantic Studio Apartman has a balcony and city views. Ubytovanie Romantic Studio Apartman sa nachádza v meste Komárom (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

IdyllApartman

IdyllApartman

Ubytovanie (Apartmán) IdyllApartman. IdyllApartman is set in Komárom. The air-conditioned accommodation is 36 km from Veľký Meder. Ubytovanie IdyllApartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Komarom-Esztergom). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 88 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home in Komarom 20518

Holiday home in Komarom 20518

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home in Komarom 20518. Situated in Komárom in the Komarom-Esztergom region, Holiday home in Komarom 20518 has a balcony. Ubytovanie Holiday home in Komarom 20518 sa nachádza v meste (Maďarsko - Komarom-Esztergom). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 114 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Monostor Panzió

Monostor Panzió

Ubytovanie (Bed and breakfast) Monostor Panzió. Monostor Panzió is set in Komárom and provides air-conditioned accommodation with free WiFi, as well as access to a terrace. Ubytovanie Monostor Panzió sa nachádza v meste Komárom (Maďarsko - Komarom-Esztergom). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Beautiful, exotic 2 room flat with balcony and air-con in Komárom

Beautiful, exotic 2 room flat with balcony and air-con in Komárom

Ubytovanie (Apartmán) Beautiful, exotic 2 room flat with balcony and air-con in Komárom. Located in Komárom in the Komarom-Esztergom region, Beautiful, exotic 2 room flat with balcony and air-con in Komárom features a balcony and city views. Ubytovanie Beautiful, exotic 2 room flat with balcony and air-con in Komárom sa nachádza v meste (Maďarsko - Komarom-Esztergom). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 85 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Idyllstudio_Komarom

Idyllstudio_Komarom

Ubytovanie (Apartmán) Idyllstudio_Komarom. Idyllstudio_Komarom is set in Komárom. The air-conditioned accommodation is 34 km from Veľký Meder. Ubytovanie Idyllstudio_Komarom sa nachádza v meste (Maďarsko - Komarom-Esztergom). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chill Apartman

Chill Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Chill Apartman. Situated in Komárom in the Komarom-Esztergom region, Chill Apartman features a balcony and city views. Ubytovanie Chill Apartman sa nachádza v meste Komárom (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

Ubytovanie v meste Komárom

Mesto Komárom sa nachádza na území krajiny Maďarsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 19 hotelov a ubytovanie v meste Komárom.