Hľadať

Ubytovanie

Romantic Studio Apartment in the heart of the city Apartmán

2900 Komárom, 27 Igmándi út fél emelet, Maďarsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmán) Romantic Studio Apartment in the heart of the city. Located in Komárom, Romantic Studio Apartment in the heart of the city provides accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytovanie Romantic Studio Apartment in the heart of the city sa nachádza v meste Komárom (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

Popis ubytovania Romantic Studio Apartment in the heart of the city

The air-conditioned apartment is composed of 1 separate bedroom, a fully equipped kitchenette, and 1 bathroom. Győr is 37 km from the apartment, while Esztergom is 47 km away. Located in Komárom, Romantic Studio Apartment in the heart of the city provides accommodation with a terrace and free WiFi. The accommodation is 18 km from Tata.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

  • Domáce zvieratá povolené
  • Bezplatné parkovisko
  • Bezplatné Wi- Fi

Iná ubytovanie v meste Komárom

Jonathan Bed&Pizza

10

Jonathan Bed&Pizza

Ubytovanie (Bed and breakfast) Jonathan Bed&Pizza. Set in Komárom in the Komarom-Esztergom region, Jonathan Bed&Pizza offers accommodation with free private parking. Ubytovanie Jonathan Bed&Pizza sa nachádza v meste Komárom (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

Idyllapartman2

9,7

Idyllapartman2

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Idyllapartman2. With city views, Idyllapartman2 is set in Komárom and has free WiFi. Ubytovanie Idyllapartman2 sa nachádza v meste Komárom (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

Ilona Apartmanház

9,1

Ilona Apartmanház

Ubytovanie (Apartmány) Ilona Apartmanház. Ilona Apartmanház is a self-catering accommodation located in Komárom, a 3-minute walk from the Komárom Thermal Baths and 2 km from the Danube River. Ubytovanie Ilona Apartmanház sa nachádza v meste Komárom (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

Hét Vezér Apartmanhotel

9

Hét Vezér Apartmanhotel

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Hét Vezér Apartmanhotel. Apartmánový hotel Het Vezér v Komárom má vlastný vstup do termálnych kúpeľov a ponúka vám klimatizované apartmány, bezplatný prístup na internet a... Ubytovanie Hét Vezér Apartmanhotel sa nachádza v meste (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

Apartman 3

8,9

Apartman 3

Ubytovanie (Apartmán) Apartman 3. Set in Komárom in the Komarom-Esztergom region, Apartman 3 features a terrace. The property is 17 km from Tata and free private parking is featured. Ubytovanie Apartman 3 sa nachádza v meste Komárom (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

Hotel Forras

8,9

Hotel Forras

Ubytovanie (Hotel) Hotel Forras. Hotel Forras sa nachádza pri termálnych kúpeľoch v meste Komárom, 7 km od diaľnice M1. Okrem ubytovania vám ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Hotel Forras sa nachádza v meste Komárom (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

Aranytál Hotel

8,4

Aranytál Hotel

Ubytovanie (Hotel) Aranytál Hotel. Hotel Aranytál sa nachádza v meste Komárom a od rieky Dunaj je vzdialený 10 minút chôdze. Ubytovanie Aranytál Hotel sa nachádza v meste (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

Thermal Hotel

8,2

Thermal Hotel

Ubytovanie (Hotel) Thermal Hotel. Hotel sa nachádza v areáli termálneho kúpaliska Brigetio v meste Komárom. Bazény sú od hotela vzdialené 5 minút chôdze. Ubytovanie Thermal Hotel sa nachádza v meste (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

Hotel Aqua

8,2

Hotel Aqua

Ubytovanie (Hotel) Hotel Aqua. Hotel Aqua features air-conditioned rooms with TV, minibar, free WiFi connection and a direct surcharged access to the thermal bath in Komárom, Private... Ubytovanie Hotel Aqua sa nachádza v meste (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

Kocsis Panzió és Étterem

7,9

Kocsis Panzió és Étterem

Ubytovanie (Bed and breakfast) Kocsis Panzió és Étterem. Penzión a reštaurácia Kocsis sa nachádzajú v meste Komárom v Komárňansko-ostrihomskej župe. Ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Kocsis Panzió és Étterem sa nachádza v meste (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

Vasmacska Panzió

7,8

Vasmacska Panzió

Ubytovanie (Penzión) Vasmacska Panzió. Vasmacska Panzió sa nachádza v meste Komárom, 500 metrov od termálnych kúpeľov Komárom. Stravovať sa môžete v reštaurácii. Ubytovanie Vasmacska Panzió sa nachádza v meste Komárom (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

Hotel Tulipán

7,8

Hotel Tulipán

Ubytovanie (Hotel) Hotel Tulipán. Hotel Tulipán sa nachádza na hlavnej ceste v meste Komárom, 1 km od železničnej stanice. Ponúka solárium, bar a bezplatné parkovanie. Ubytovanie Hotel Tulipán sa nachádza v meste (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

Mini Apartman a város szívében !

7,3

Mini Apartman a város szívében !

Ubytovanie (Apartmán) Mini Apartman a város szívében !. Located in Komárom, Mini Apartman a város szívében! provides accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytovanie Mini Apartman a város szívében ! sa nachádza v meste (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

Retro Apartman a város szívében

6,3

Retro Apartman a város szívében

Ubytovanie (Apartmán) Retro Apartman a város szívében. Set in Komárom, Retro Apartman a város szívében offers accommodation with a terrace and free WiFi. The accommodation is 34 km from Veľký Meder. Ubytovanie Retro Apartman a város szívében sa nachádza v meste (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

Romantic Holiday Cottage by the Danube

5,3

Romantic Holiday Cottage by the Danube

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Romantic Holiday Cottage by the Danube. Set in Komárom in the Komarom-Esztergom region, Romantic Holiday Cottage by the Danube has a patio and river views. Ubytovanie Romantic Holiday Cottage by the Danube sa nachádza v meste Komárom (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

IdyllApartman

IdyllApartman

Ubytovanie (Apartmán) IdyllApartman. IdyllApartman is set in Komárom. The air-conditioned accommodation is 36 km from Veľký Meder. Ubytovanie IdyllApartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

Holiday home in Komarom 20518

Holiday home in Komarom 20518

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home in Komarom 20518. Situated in Komárom in the Komarom-Esztergom region, Holiday home in Komarom 20518 has a balcony. Ubytovanie Holiday home in Komarom 20518 sa nachádza v meste (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

Monostor Panzió

Monostor Panzió

Ubytovanie (Bed and breakfast) Monostor Panzió. Monostor Panzió is set in Komárom and provides air-conditioned accommodation with free WiFi, as well as access to a terrace. Ubytovanie Monostor Panzió sa nachádza v meste Komárom (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

Beautiful, exotic 2 room flat with balcony and air-con in Komárom

Beautiful, exotic 2 room flat with balcony and air-con in Komárom

Ubytovanie (Apartmán) Beautiful, exotic 2 room flat with balcony and air-con in Komárom. Located in Komárom in the Komarom-Esztergom region, Beautiful, exotic 2 room flat with balcony and air-con in Komárom features a balcony and city views. Ubytovanie Beautiful, exotic 2 room flat with balcony and air-con in Komárom sa nachádza v meste (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

Idyllstudio_Komarom

Idyllstudio_Komarom

Ubytovanie (Apartmán) Idyllstudio_Komarom. Idyllstudio_Komarom is set in Komárom. The air-conditioned accommodation is 34 km from Veľký Meder. Ubytovanie Idyllstudio_Komarom sa nachádza v meste (Maďarsko - Komarom-Esztergom).