Hľadať

Ubytovanie

Romantic Holiday Cottage by the Danube Dovolenkový dom

2900 Komárom, Aranyember utca 24/A, Maďarsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Romantic Holiday Cottage by the Danube. Set in Komárom in the Komarom-Esztergom region, Romantic Holiday Cottage by the Danube has a patio and river views. Ubytovanie Romantic Holiday Cottage by the Danube sa nachádza v meste Komárom (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

Popis ubytovania Romantic Holiday Cottage by the Danube

Győr is 33 km from the accommodation, while Tata is 22 km from the property. A water park and a children's playground are available at Romantic Holiday Cottage by, while guests can also relax in the garden. Set in Komárom in the Komarom-Esztergom region, Romantic Holiday Cottage by the Danube has a patio and river views. The holiday home is fitted with 1 bedroom, a kitchen with fridge and stovetop, and 1 bathroom with a shower, free toiletries and a washing machine. The holiday home offers a barbecue. The accommodation is 31 km from Tatabánya, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking available on site. Towels and bed linen are offered.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

  • Domáce zvieratá povolené
  • Bezplatné parkovisko
  • Bezplatné Wi- Fi
  • Na plá E;i

Iná ubytovanie v meste Komárom

Jonathan Bed&Pizza

10

Jonathan Bed&Pizza

Ubytovanie (Bed and breakfast) Jonathan Bed&Pizza. Set in Komárom in the Komarom-Esztergom region, Jonathan Bed&Pizza offers accommodation with free private parking. Ubytovanie Jonathan Bed&Pizza sa nachádza v meste Komárom (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

Idyllapartman2

9,7

Idyllapartman2

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Idyllapartman2. With city views, Idyllapartman2 is set in Komárom and has free WiFi. Ubytovanie Idyllapartman2 sa nachádza v meste Komárom (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

Ilona Apartmanház

9,1

Ilona Apartmanház

Ubytovanie (Apartmány) Ilona Apartmanház. Ilona Apartmanház is a self-catering accommodation located in Komárom, a 3-minute walk from the Komárom Thermal Baths and 2 km from the Danube River. Ubytovanie Ilona Apartmanház sa nachádza v meste Komárom (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

Hét Vezér Apartmanhotel

9

Hét Vezér Apartmanhotel

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Hét Vezér Apartmanhotel. Apartmánový hotel Het Vezér v Komárom má vlastný vstup do termálnych kúpeľov a ponúka vám klimatizované apartmány, bezplatný prístup na internet a... Ubytovanie Hét Vezér Apartmanhotel sa nachádza v meste (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

Apartman 3

8,9

Apartman 3

Ubytovanie (Apartmán) Apartman 3. Set in Komárom in the Komarom-Esztergom region, Apartman 3 features a terrace. The property is 17 km from Tata and free private parking is featured. Ubytovanie Apartman 3 sa nachádza v meste Komárom (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

Hotel Forras

8,9

Hotel Forras

Ubytovanie (Hotel) Hotel Forras. Hotel Forras sa nachádza pri termálnych kúpeľoch v meste Komárom, 7 km od diaľnice M1. Okrem ubytovania vám ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Hotel Forras sa nachádza v meste Komárom (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

Aranytál Hotel

8,4

Aranytál Hotel

Ubytovanie (Hotel) Aranytál Hotel. Hotel Aranytál sa nachádza v meste Komárom a od rieky Dunaj je vzdialený 10 minút chôdze. Ubytovanie Aranytál Hotel sa nachádza v meste (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

Thermal Hotel

8,2

Thermal Hotel

Ubytovanie (Hotel) Thermal Hotel. Hotel sa nachádza v areáli termálneho kúpaliska Brigetio v meste Komárom. Bazény sú od hotela vzdialené 5 minút chôdze. Ubytovanie Thermal Hotel sa nachádza v meste (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

Hotel Aqua

8,2

Hotel Aqua

Ubytovanie (Hotel) Hotel Aqua. Hotel Aqua features air-conditioned rooms with TV, minibar, free WiFi connection and a direct surcharged access to the thermal bath in Komárom, Private... Ubytovanie Hotel Aqua sa nachádza v meste (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

Kocsis Panzió és Étterem

7,9

Kocsis Panzió és Étterem

Ubytovanie (Bed and breakfast) Kocsis Panzió és Étterem. Penzión a reštaurácia Kocsis sa nachádzajú v meste Komárom v Komárňansko-ostrihomskej župe. Ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Kocsis Panzió és Étterem sa nachádza v meste (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

Vasmacska Panzió

7,8

Vasmacska Panzió

Ubytovanie (Penzión) Vasmacska Panzió. Vasmacska Panzió sa nachádza v meste Komárom, 500 metrov od termálnych kúpeľov Komárom. Stravovať sa môžete v reštaurácii. Ubytovanie Vasmacska Panzió sa nachádza v meste Komárom (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

Hotel Tulipán

7,8

Hotel Tulipán

Ubytovanie (Hotel) Hotel Tulipán. Hotel Tulipán sa nachádza na hlavnej ceste v meste Komárom, 1 km od železničnej stanice. Ponúka solárium, bar a bezplatné parkovanie. Ubytovanie Hotel Tulipán sa nachádza v meste (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

Mini Apartman a város szívében !

7,3

Mini Apartman a város szívében !

Ubytovanie (Apartmán) Mini Apartman a város szívében !. Located in Komárom, Mini Apartman a város szívében! provides accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytovanie Mini Apartman a város szívében ! sa nachádza v meste (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

Retro Apartman a város szívében

6,3

Retro Apartman a város szívében

Ubytovanie (Apartmán) Retro Apartman a város szívében. Set in Komárom, Retro Apartman a város szívében offers accommodation with a terrace and free WiFi. The accommodation is 34 km from Veľký Meder. Ubytovanie Retro Apartman a város szívében sa nachádza v meste (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

IdyllApartman

IdyllApartman

Ubytovanie (Apartmán) IdyllApartman. IdyllApartman is set in Komárom. The air-conditioned accommodation is 36 km from Veľký Meder. Ubytovanie IdyllApartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

Holiday home in Komarom 20518

Holiday home in Komarom 20518

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home in Komarom 20518. Situated in Komárom in the Komarom-Esztergom region, Holiday home in Komarom 20518 has a balcony. Ubytovanie Holiday home in Komarom 20518 sa nachádza v meste (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

Monostor Panzió

Monostor Panzió

Ubytovanie (Bed and breakfast) Monostor Panzió. Monostor Panzió is set in Komárom and provides air-conditioned accommodation with free WiFi, as well as access to a terrace. Ubytovanie Monostor Panzió sa nachádza v meste Komárom (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

Romantic Studio Apartment in the heart of the city

Romantic Studio Apartment in the heart of the city

Ubytovanie (Apartmán) Romantic Studio Apartment in the heart of the city. Located in Komárom, Romantic Studio Apartment in the heart of the city provides accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytovanie Romantic Studio Apartment in the heart of the city sa nachádza v meste Komárom (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

Beautiful, exotic 2 room flat with balcony and air-con in Komárom

Beautiful, exotic 2 room flat with balcony and air-con in Komárom

Ubytovanie (Apartmán) Beautiful, exotic 2 room flat with balcony and air-con in Komárom. Located in Komárom in the Komarom-Esztergom region, Beautiful, exotic 2 room flat with balcony and air-con in Komárom features a balcony and city views. Ubytovanie Beautiful, exotic 2 room flat with balcony and air-con in Komárom sa nachádza v meste (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

Idyllstudio_Komarom

Idyllstudio_Komarom

Ubytovanie (Apartmán) Idyllstudio_Komarom. Idyllstudio_Komarom is set in Komárom. The air-conditioned accommodation is 34 km from Veľký Meder. Ubytovanie Idyllstudio_Komarom sa nachádza v meste (Maďarsko - Komarom-Esztergom).