Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Ostrihom

V meste Ostrihom (Maďarsko) máme celkom 43 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Ostrihom

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Ostrihom

Kékház Apartman

10

Kékház Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Kékház Apartman. Featuring accommodation with a terrace, Kékház Apartman is located in Esztergom. Ubytovanie Kékház Apartman sa nachádza v meste Ostrihom (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

Small Lake Apartman

10

Small Lake Apartman

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Small Lake Apartman. Boasting accommodation with a terrace, Small Lake Apartman is situated in Esztergom. Ubytovanie Small Lake Apartman sa nachádza v meste Ostrihom (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

Bridge Apartment

10

Bridge Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Bridge Apartment. Bridge Apartment is situated in Esztergom. The accommodation is 22 km from Visegrád, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking... Ubytovanie Bridge Apartment sa nachádza v meste Ostrihom (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

Esztergom apartman

10

Esztergom apartman

Ubytovanie (Apartmán) Esztergom apartman. Esztergom apartman is set in Esztergom. The air-conditioned accommodation is 13 km from Zebegény. Ubytovanie Esztergom apartman sa nachádza v meste Ostrihom (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

Panoráma Apartman

9,9

Panoráma Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Panoráma Apartman. Set in Esztergom in the Komarom-Esztergom region, Panoráma Apartman has a patio and lake views. Ubytovanie Panoráma Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

Gardenia Apartman

9,9

Gardenia Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Gardenia Apartman. Ubytovacie zariadenie Gardenia Apartman so záhradou a terasou ponúka klimatizované ubytovanie v Ostrihome s patiom, bezplatným Wi-Fi a výhľadom do záhrady. Ubytovanie Gardenia Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

Erdei Menedék Vendégház

9,9

Erdei Menedék Vendégház

Ubytovanie (Apartmán) Erdei Menedék Vendégház. Situated in Esztergom in the Komarom-Esztergom region, Erdei Menedék Vendégház features a terrace and mountain views. Ubytovanie Erdei Menedék Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

Pannonia Apartman

9,8

Pannonia Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Pannonia Apartman. Featuring a garden and a terrace, Pannonia Apartman provides accommodation in Esztergom with free WiFi and garden views. Ubytovanie Pannonia Apartman sa nachádza v meste Ostrihom (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

Nagyiék háza / Granny's House

9,8

Nagyiék háza / Granny's House

Ubytovanie (Apartmán) Nagyiék háza / Granny's House. Ubytovacie zariadenie Nagyiék háza / Granny's House sa nachádza v meste Ostrihom, v Komárňansko-ostrihomskej župe a ponúka patio a výhľad do záhrady. Ubytovanie Nagyiék háza / Granny's House sa nachádza v meste (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

Ister Guesthouse

9,8

Ister Guesthouse

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Ister Guesthouse. Ubytovanie sa nachádza v Ostrihome, 300 metrov od Ostrihomskej baziliky a 170 metrov od promenády pri Dunaji. Ubytovanie Ister Guesthouse sa nachádza v meste (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

Strigonia Apartman

9,8

Strigonia Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Strigonia Apartman. Apartmán Strigonia sa nachádza v regióne Komarom-Esztergom v meste Esztergom a má terasu. Tento apartmán s vlastným stravovaním má záhradu. Ubytovanie Strigonia Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

Danubia Apartman

9,8

Danubia Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Danubia Apartman. Boasting a garden, Danubia Apartman features accommodation in Esztergom with free WiFi and city views. Ubytovanie Danubia Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

Amadeus Vendégház

9,7

Amadeus Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Amadeus Vendégház. Ubytovacie zariadenie Amadeus Vendégház sa nachádza v Ostrihome. Všetky izby sú vybavené káblovou TV. Ubytovanie Amadeus Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

White Luxury Villa Esztergom

9,7

White Luxury Villa Esztergom

Ubytovanie (Apartmán) White Luxury Villa Esztergom. Featuring accommodation with a private pool, garden view and a balcony, White Luxury Villa Esztergom is set in Esztergom. Ubytovanie White Luxury Villa Esztergom sa nachádza v meste Ostrihom (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

Medusa house

9,5

Medusa house

Ubytovanie (Apartmány) Medusa house. Boasting free bikes, a shared lounge, and a garden, Medusa house offers accommodation in Esztergom with free WiFi and garden views. Ubytovanie Medusa house sa nachádza v meste Ostrihom (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

20 Bakancs Apartman

9,5

20 Bakancs Apartman

Ubytovanie (Apartmány) 20 Bakancs Apartman. 20 Bakancs Apartman is located in Esztergom and offers a shared lounge. The accommodation is 13 km from Zebegény. Ubytovanie 20 Bakancs Apartman sa nachádza v meste Ostrihom (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

Fekete Sas Motel

9,4

Fekete Sas Motel

Ubytovanie (Bed and breakfast) Fekete Sas Motel. Ubytovacie zariadenie Fekete Sas Motel sa nachádza v meste Ostrihom, 39 km od mesta Szentendre (Svätý Ondrej). Ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Fekete Sas Motel sa nachádza v meste (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

Villa Esztergom

9,4

Villa Esztergom

Ubytovanie (Apartmán) Villa Esztergom. Located in Esztergom, Villa Esztergom provides accommodation with a terrace and free WiFi. The apartment features garden views and is 12 km from Zebegény. Ubytovanie Villa Esztergom sa nachádza v meste Ostrihom (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

Arany Elefánt Panzió

9,4

Arany Elefánt Panzió

Ubytovanie (Penzión) Arany Elefánt Panzió. Penzión Arany Elefánt sa nachádza v Ostrihome a ponúka bezplatné Wi-Fi a ubytovanie v izbách so satelitnou TV s plochou obrazovkou, kúpeľňou a patiom. Ubytovanie Arany Elefánt Panzió sa nachádza v meste (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

Atrium Panzio

9,3

Atrium Panzio

Ubytovanie (Penzión) Atrium Panzio. Atrium Panzio is centrally located in Esztergom, just 300 metres from the Danube. It offers rooms with cable TV and free WiFi. Ubytovanie Atrium Panzio sa nachádza v meste (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

Mamahotel apartman

9,3

Mamahotel apartman

Ubytovanie (Apartmán) Mamahotel apartman. Mamahotel apartman is located in Esztergom. The air-conditioned accommodation is 13 km from Zebegény, and guests benefit from complimentary WiFi and... Ubytovanie Mamahotel apartman sa nachádza v meste Ostrihom (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

The Pearl of Zsofia

9,3

The Pearl of Zsofia

Ubytovanie (Apartmán) The Pearl of Zsofia. The Pearl of Zsofia is located in Esztergom and offers a shared lounge and a terrace. The air-conditioned accommodation is 12 km from Zebegény. Ubytovanie The Pearl of Zsofia sa nachádza v meste Ostrihom (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

The Pearl of Esztergom

9,2

The Pearl of Esztergom

Ubytovanie (Apartmán) The Pearl of Esztergom. Offering free WiFi and city views, The Pearl of Esztergom is an accommodation set in Esztergom. The air-conditioned accommodation is 13 km from Zebegény. Ubytovanie The Pearl of Esztergom sa nachádza v meste Ostrihom (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

Kaleidoszkóp Ház Hostel

9,1

Kaleidoszkóp Ház Hostel

Ubytovanie (Hostel) Kaleidoszkóp Ház Hostel. Hostel Kaleidoszkóp Ház sa nachádza v budove umeleckej galérie v meste Ostrihom, len 500 metrov od Ostrihomskej baziliky. Ubytovanie Kaleidoszkóp Ház Hostel sa nachádza v meste (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

Szent Kristóf Panzió

9,1

Szent Kristóf Panzió

Ubytovanie (Hotel) Szent Kristóf Panzió. Ubytovacie zariadenie Szent Kristóf Panzió sa nachádza v centre Ostrihomu v malebnom ohybe Dunaja. Ubytovanie Szent Kristóf Panzió sa nachádza v meste (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

Decsi Panzio

9,1

Decsi Panzio

Ubytovanie (Penzión) Decsi Panzio. Penzión Decsi sa nachádza na pokojnom mieste, 5 minút chôdze od centra mesta Ostrihom. Ubytovanie Decsi Panzio sa nachádza v meste (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

Szent Anna Panzió

9

Szent Anna Panzió

Ubytovanie (Hotel) Szent Anna Panzió. Tento penzión sa nachádza hneď vedľa kostola sv. Anny a ponúka izby s vlastnou kúpeľňou, ktoré obkolesujú pekný vnútorný dvor. Ubytovanie Szent Anna Panzió sa nachádza v meste (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

Szent Kristóf Panzió és Apartmanok

9

Szent Kristóf Panzió és Apartmanok

Ubytovanie (Bed and breakfast) Szent Kristóf Panzió és Apartmanok. Located in Esztergom, 12 km from Zebegény, Szent Kristóf Panzió és Apartmanok provides a restaurant and free WiFi. Ubytovanie Szent Kristóf Panzió és Apartmanok sa nachádza v meste Ostrihom (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

Grand Hotel Esztergom

9

Grand Hotel Esztergom

Ubytovanie (Hotel) Grand Hotel Esztergom. Grand Hotel Esztergom sa nachádza v meste Ostrihom (Esztergom) a ponúka bar, záhradu, kúpeľné a wellness centrum a terasu. Ubytovanie Grand Hotel Esztergom sa nachádza v meste Ostrihom (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

Székely Vendégház

8,8

Székely Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Székely Vendégház. Ubytovanie Székely Vendégház sa nachádza v Ostrihome, 500 metrov od centra mesta a 1,5 km od hraníc so Slovenskom. Ponúka klimatizované izby. Ubytovanie Székely Vendégház sa nachádza v meste Ostrihom (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

Attic style loft apartment Esztergom Downtown

8,8

Attic style loft apartment Esztergom Downtown

Ubytovanie (Apartmán) Attic style loft apartment Esztergom Downtown. Attic style loft apartment Esztergom Downtown is set in Esztergom. The property features city views and is 21 km from Visegrád. Ubytovanie Attic style loft apartment Esztergom Downtown sa nachádza v meste Ostrihom (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

SZARVASKŐ NYARALÓ/ DEER ROCK COTTAGE

8,8

SZARVASKŐ NYARALÓ/ DEER ROCK COTTAGE

Ubytovanie (Dovolenkový dom) SZARVASKŐ NYARALÓ/ DEER ROCK COTTAGE. Set in Esztergom, SZARVASKŐ NYARALÓ/ DEER ROCK COTTAGE offers accommodation with a patio and free WiFi. Ubytovanie SZARVASKŐ NYARALÓ/ DEER ROCK COTTAGE sa nachádza v meste (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

Szt. Adalbert Hotel

8,8

Szt. Adalbert Hotel

Ubytovanie (Hotel) Szt. Adalbert Hotel. Hotel Szt. Adalbert sa nachádza v centre Szt. Adalbert, na úpätí hradného vrchu, hneď vedľa Ostrihomskej baziliky. Ubytovanie Szt. Adalbert Hotel sa nachádza v meste (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

Esztergom Central

8,7

Esztergom Central

Ubytovanie (Hostel) Esztergom Central. Ubytovanie Esztergom Central nájdete v Ostrihome. Ponúka spoločnú kuchyňu, spoločenskú miestnosť a bezplatné Wi-Fi dostupné vo všetkých priestoroch. Ubytovanie Esztergom Central sa nachádza v meste (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

LouLou's Central Apartment with cosy balcony

8,7

LouLou's Central Apartment with cosy balcony

Ubytovanie (Apartmán) LouLou's Central Apartment with cosy balcony. Set in Esztergom, LouLou's Central Apartment with cosy balcony offers accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie LouLou's Central Apartment with cosy balcony sa nachádza v meste Ostrihom (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

Bazilika alatt Panzió

8,6

Bazilika alatt Panzió

Ubytovanie (Bed and breakfast) Bazilika alatt Panzió. Luxusný penzión Bazilika alatt sa nachádza na kopci s výhľadom na malebný ohyb Dunaja v srdci historického mesta Ostrihom a ponúka relaxačné wellness... Ubytovanie Bazilika alatt Panzió sa nachádza v meste (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

Alabárdos Panzió és Apartmanház

8,6

Alabárdos Panzió és Apartmanház

Ubytovanie (Bed and breakfast) Alabárdos Panzió és Apartmanház. Ubytovacie zariadenie Alabárdos Panzió és Apartmanház sa nachádza priamo na úpätí hradného vrchu a kopca Sv. Ubytovanie Alabárdos Panzió és Apartmanház sa nachádza v meste (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

Lila Akác Panzió Esztergom

8,5

Lila Akác Panzió Esztergom

Ubytovanie (Bed and breakfast) Lila Akác Panzió Esztergom. Penzión Lila Akác Esztergom sa nachádza v Ostrihome, v pešej vzdialenosti 15 minút od Ostrihomskej baziliky, ktorá je najväčším kostolom v Maďarsku. Ubytovanie Lila Akác Panzió Esztergom sa nachádza v meste (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

Ria Panzio

8,4

Ria Panzio

Ubytovanie (Bed and breakfast) Ria Panzio. Ubytovacie zariadenie RIA Panzio sa nachádza priamo vedľa baziliky Esztergom, najväčšieho kostola v Maďarsku, a pri oblúku Dunaja. Ubytovanie Ria Panzio sa nachádza v meste (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

House at Lake

8,4

House at Lake

Ubytovanie (Apartmán) House at Lake. Set in Esztergom in the Komarom-Esztergom region, House at Lake features a terrace and garden views. Ubytovanie House at Lake sa nachádza v meste (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

Aradi Apartman

8,4

Aradi Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Aradi Apartman. Ubytovacie zariadenie Aradi Apartman sa nachádza v meste Ostrihom a ponúka bezplatné bicykle, terasu a bezplatné Wi-Fi. Naskytá sa odtiaľ výhľad na rieku. Ubytovanie Aradi Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

Karpatia Panzio

8,3

Karpatia Panzio

Ubytovanie (Bed and breakfast) Karpatia Panzio. Karpatia Panzio sa nachádza iba 5 minút pešo od monumentálnej Baziliky Esztergom a 500 metrov od hranice so Slovenskom a ponúka priestrannú záhradu so... Ubytovanie Karpatia Panzio sa nachádza v meste (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

Róza Hotel és Apartmanház

8

Róza Hotel és Apartmanház

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Róza Hotel és Apartmanház. Hotel Róza és Apartmanház sa nachádza v Ostrihome pri ohybe Dunaja, 3 km od ostrihomskej baziliky. Ubytovanie Róza Hotel és Apartmanház sa nachádza v meste (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

Sasi Panzió 2

7,9

Sasi Panzió 2

Ubytovanie (Penzión) Sasi Panzió 2. Penzión Sasi 2, obklopený vlastnou dobre udržiavanou záhradou s grilom, sa nachádza na pokojnom mieste v Ostrihome a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na... Ubytovanie Sasi Panzió 2 sa nachádza v meste Ostrihom (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

Fenyves út 1

7,4

Fenyves út 1

Ubytovanie (Apartmán) Fenyves út 1. Set in Esztergom in the Komarom-Esztergom region, Fenyves út 1 features a garden. The property is 34 km from Szentendre and free private parking is... Ubytovanie Fenyves út 1 sa nachádza v meste (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

Rugby Club Hostel

7

Rugby Club Hostel

Ubytovanie (Hotel) Rugby Club Hostel. Hostel Rugby Club sa nachádza priamo na nabreží Dunaja v meste Ostrihom a ponúka bar, veľký dvor s grilom, požičovňu bicyklov a bezplatné Wi-Fi vo všetkých... Ubytovanie Rugby Club Hostel sa nachádza v meste (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

Sasi Panzió 1

7

Sasi Panzió 1

Ubytovanie (Apartmány) Sasi Panzió 1. Ubytovanie sa nachádza na pokojnom mieste v Ostrihome a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Sasi Panzió 1 sa nachádza v meste (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

Szent György Vendégház

6,5

Szent György Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Szent György Vendégház. Penzión Szent György Vendégház sa nachádza v meste Ostrihom a ponúka vám záhradu. V penzióne môžete bezplatne využívať Wi-Fi a súkromné parkovisko. Ubytovanie Szent György Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

City-Top Vendégház

City-Top Vendégház

Ubytovanie (Apartmány) City-Top Vendégház. Set in Esztergom, 13 km from Zebegény, City-Top Vendégház offers a terrace and free WiFi. Ubytovanie City-Top Vendégház sa nachádza v meste Ostrihom (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

Ubytovanie v meste Ostrihom

Mesto Ostrihom sa nachádza na území krajiny Maďarsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 43 hotelov a ubytovanie v meste Ostrihom.