Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Tatabánya

V meste Tatabánya (Maďarsko) máme celkom 7 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Tatabánya

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Tatabánya

Újvárosi lakás

9,6

Újvárosi lakás

Ubytovanie (Apartmán) Újvárosi lakás. Újvárosi lakás is located in Tatabánya. The property features garden views and is 37 km from Komárno. Ubytovanie Újvárosi lakás sa nachádza v meste Tatabánya (Maďarsko - Komarom-Esztergom). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Győri úti lakás

9,4

Győri úti lakás

Ubytovanie (Apartmán) Győri úti lakás. Győri úti lakás is situated in Tatabánya. The accommodation is 37 km from Komárno. Ubytovanie Győri úti lakás sa nachádza v meste (Maďarsko - Komarom-Esztergom). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vadvirág Vendéglő és Panzió

8,3

Vadvirág Vendéglő és Panzió

Ubytovanie (Bed and breakfast) Vadvirág Vendéglő és Panzió. Located in Tatabánya, 3 km from the Gyémánt Pleasure Spa and the Turul Monument, Vadvirág Vendéglő és Panzió provides a garden, a restaurant and en-suite... Ubytovanie Vadvirág Vendéglő és Panzió sa nachádza v meste Tatabánya (Maďarsko - Komarom-Esztergom). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Árpád

7,9

Hotel Árpád

Ubytovanie (Hotel) Hotel Árpád. Hotel má centrálnu polohu v blízkosti hlavného mesta, takže je ideálny pre váš obchodný alebo rekreačný pobyt. Ubytovanie Hotel Árpád sa nachádza v meste (Maďarsko - Komarom-Esztergom). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sport Hotel

7,4

Sport Hotel

Ubytovanie (Hotel) Sport Hotel. Hotel Sport sa nachádza na okraji mesta Tatabánya v blízkosti diaľnice M1, len pár minút od kúpeľov Gyémánt. Ubytovanie Sport Hotel sa nachádza v meste (Maďarsko - Komarom-Esztergom). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 29 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Romantik Étterem - Panzió

7,2

Romantik Étterem - Panzió

Ubytovanie (Bed and breakfast) Romantik Étterem - Panzió. Penzión Romantik Étterem - Panzió sa nachádza na okraji mesta Tatabánya, 1 km od výjazdu 56 z diaľnice M1. Ubytovanie Romantik Étterem - Panzió sa nachádza v meste (Maďarsko - Komarom-Esztergom). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Panoráma Panzió

6,2

Panoráma Panzió

Ubytovanie (Bed and breakfast) Panoráma Panzió. Set right next to the M1 motorway and 3 km from Tatabánya's centre, Panoráma Panzió offers free WiFi and private parking, as well as a 24-hour restaurant... Ubytovanie Panoráma Panzió sa nachádza v meste (Maďarsko - Komarom-Esztergom). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Muskátli Munkásszállás

Muskátli Munkásszállás

Ubytovanie (Apartmán) Muskátli Munkásszállás. Located in Tatabánya in the Komarom-Esztergom region, Muskátli Munkásszállás features a garden. Ubytovanie Muskátli Munkásszállás sa nachádza v meste (Maďarsko - Komarom-Esztergom). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bluehouse

Bluehouse

Ubytovanie (Hostel) Bluehouse. Located in Tatabánya, Bluehouse offers a shared lounge. The accommodation provides a shared kitchen and free WiFi. Ubytovanie Bluehouse sa nachádza v meste Tatabánya (Maďarsko - Komarom-Esztergom). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Tatabánya

Mesto Tatabánya sa nachádza na území krajiny Maďarsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 7 hotelov a ubytovanie v meste Tatabánya.