Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Tata

V meste Tata (Maďarsko) máme celkom 38 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Tata

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Tata

Tóvárosi apartman

9,8

Tóvárosi apartman

Ubytovanie (Apartmán) Tóvárosi apartman. Located in the heart of Tata, 650 metres from Lake Cseke and only 350 metres from Lake Öreg, Tóvárosi apartman offers a patio, free WiFi and a private... Ubytovanie Tóvárosi apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Komarom-Esztergom). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Forrás vendégudvar

9,7

Forrás vendégudvar

Ubytovanie (Apartmán) Forrás vendégudvar. Featuring air-conditioned accommodation with a terrace, Forrás vendégudvar is located in Tata. Ubytovanie Forrás vendégudvar sa nachádza v meste (Maďarsko - Komarom-Esztergom). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Szent Iván Vendégház

9,7

Szent Iván Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Szent Iván Vendégház. Featuring a garden and a terrace, Szent Iván Vendégház is set in Tata. Ubytovanie Szent Iván Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Komarom-Esztergom). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Buborék apartman

9,7

Buborék apartman

Ubytovanie (Apartmány) Buborék apartman. Located in Tata in the Komarom-Esztergom region, Buborék apartman provides accommodation with free WiFi. Ubytovanie Buborék apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Komarom-Esztergom). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Lídia vendégház

9,7

Lídia vendégház

Ubytovanie (Penzión) Lídia vendégház. Set in Tata, Lídia vendégház features free bikes, garden and free WiFi. Private parking can be arranged at an extra charge. Ubytovanie Lídia vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Komarom-Esztergom). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 33 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Borókahaus

9,6

Borókahaus

Ubytovanie (Apartmán) Borókahaus. Featuring free bikes, a garden, and barbecue facilities, Borókahaus provides accommodation in Tata with free WiFi and garden views. Ubytovanie Borókahaus sa nachádza v meste (Maďarsko - Komarom-Esztergom). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 86 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Váralja Apartman

9,6

Váralja Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Váralja Apartman. Váralja Apartman is located in Tata. This apartment provides air-conditioned accommodation with free WiFi. Ubytovanie Váralja Apartman sa nachádza v meste Tata (Maďarsko - Komarom-Esztergom). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 61 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Erdő Kapitánya Vendégház

9,3

Erdő Kapitánya Vendégház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Erdő Kapitánya Vendégház. Erdő Kapitánya Vendégház is located in Tata and offers free bikes, a garden and barbecue facilities. Ubytovanie Erdő Kapitánya Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Komarom-Esztergom). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Parti Panzió

9,3

Parti Panzió

Ubytovanie (Penzión) Parti Panzió. Only 100 metres away from the Öreg-tó Lake in Tata, Parti Panzió offers free bicycle rental, free Wi-Fi and barbecue facilities in the garden. Ubytovanie Parti Panzió sa nachádza v meste (Maďarsko - Komarom-Esztergom). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Platan Vararok Vendeghaz

9,2

Platan Vararok Vendeghaz

Ubytovanie (Penzión) Platan Vararok Vendeghaz. Situated in Tata at Öreg Lake, Platan Vararok Vendeghaz is located between the Castle of Tata and Esterhazy Castle. Ubytovanie Platan Vararok Vendeghaz sa nachádza v meste (Maďarsko - Komarom-Esztergom). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 86 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hill Studio Tata

9,1

Hill Studio Tata

Ubytovanie (Apartmán) Hill Studio Tata. Located in Tata, Hill Studio Tata provides accommodation with a patio and free WiFi. Ubytovanie Hill Studio Tata sa nachádza v meste (Maďarsko - Komarom-Esztergom). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ady Apartman

9,1

Ady Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Ady Apartman. Ady Apartman is set in Tata. With 1 bedroom and 1 bathroom with a shower, this apartment is fitted with a flat-screen TV. Ubytovanie Ady Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Komarom-Esztergom). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

The Corner House Panzió

8,9

The Corner House Panzió

Ubytovanie (Penzión) The Corner House Panzió. Penzión Corner House sa nachádza v meste Tata, 250 metrov od jazera Öreg, hneď vedľa diaľnice M1. Ubytovanie The Corner House Panzió sa nachádza v meste (Maďarsko - Komarom-Esztergom). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Penta Lux

8,9

Hotel Penta Lux

Ubytovanie (Hotel) Hotel Penta Lux. Hotel Penta Lux sa nachádza v zelenej oblasti, len 200 metrov od jazera Öreg. Ubytovanie Hotel Penta Lux sa nachádza v meste (Maďarsko - Komarom-Esztergom). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Casablanca

8,8

Casablanca

Ubytovanie (Hotel) Casablanca. Hotel Casablanca je situovaný na priamo na brehu jazera Öreg-tó a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a parkovanie zdarma. Ubytovanie Casablanca sa nachádza v meste (Maďarsko - Komarom-Esztergom). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kossuth Apartman

8,8

Kossuth Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Kossuth Apartman. Kossuth Apartman is situated in Tata. Boasting free private parking, the apartment is in an area where guests can engage in activities such as hiking and... Ubytovanie Kossuth Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Komarom-Esztergom). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Csendes Apartman

8,7

Csendes Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Csendes Apartman. Located a 10-minute walk from the Öreg Lake, Csendes Apartman offers complimentary WiFi, free parking and air conditioning. Ubytovanie Csendes Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Komarom-Esztergom). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Kristály Imperial

8,7

Hotel Kristály Imperial

Ubytovanie (Hotel) Hotel Kristály Imperial. Hotel Kristály Imperial sa nachádza v centre mesta Tata, blízko anglickej záhrady, jazera Cseke a jazera Öreg s hradom. Ubytovanie Hotel Kristály Imperial sa nachádza v meste (Maďarsko - Komarom-Esztergom). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 82 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Mónika Panzió

8,6

Mónika Panzió

Ubytovanie (Bed and breakfast) Mónika Panzió. Located right next to the Öreg-tó lake in Tata, a 10-minute walk from the centre, Mónika Panzió offers rooms with balcony and cable TV, a garden with a... Ubytovanie Mónika Panzió sa nachádza v meste (Maďarsko - Komarom-Esztergom). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sirály Panzió Tópart

8,5

Sirály Panzió Tópart

Ubytovanie (Bed and breakfast) Sirály Panzió Tópart. Penzión Sirály Tópart sa nachádza v meste Tata a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a prístupom do záhrady. Ubytovanie Sirály Panzió Tópart sa nachádza v meste (Maďarsko - Komarom-Esztergom). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Grúber-Apartmanház

8,5

Grúber-Apartmanház

Ubytovanie (Apartmány) Grúber-Apartmanház. Located in Tata, Grúber-Apartmanház features accommodation with free WiFi and a garden with a terrace. Ubytovanie Grúber-Apartmanház sa nachádza v meste Tata (Maďarsko - Komarom-Esztergom). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 37 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bajcsy-apartman

8,3

Bajcsy-apartman

Ubytovanie (Apartmán) Bajcsy-apartman. Set in Tata in the Komarom-Esztergom region, Bajcsy-apartman has a balcony and city views. This apartment offers accommodation with a terrace and free... Ubytovanie Bajcsy-apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Komarom-Esztergom). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Arnold

8,3

Hotel Arnold

Ubytovanie (Hotel) Hotel Arnold. Hotel Arnold sa nachádza v centre príjemného mestečka Tata, na polceste medzi Budapešťou a Györom, v blízkosti diaľnice M1. Ubytovanie Hotel Arnold sa nachádza v meste (Maďarsko - Komarom-Esztergom). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Orchidea Apartman Tata

8,2

Orchidea Apartman Tata

Ubytovanie (Apartmány) Orchidea Apartman Tata. Apartmány Orchidea Tata sa nachádzajú v obci Tata, 42 km od vrchu Dobogókő a 49 km od mestečka Veľký Meder. Ubytovanie Orchidea Apartman Tata sa nachádza v meste (Maďarsko - Komarom-Esztergom). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kalóz Fregatt Panzió & Étterem

8,2

Kalóz Fregatt Panzió & Étterem

Ubytovanie (Penzión) Kalóz Fregatt Panzió & Étterem. Featuring a restaurant decorated as a pirate boat, Kalóz Fregatt Panzió & Étterem is located in Tata. Free Wi-Fi access is available. Ubytovanie Kalóz Fregatt Panzió & Étterem sa nachádza v meste (Maďarsko - Komarom-Esztergom). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Fekete Macska Panzió

8,2

Fekete Macska Panzió

Ubytovanie (Penzión) Fekete Macska Panzió. Ubytovacie zariadenie Fekete Macska Panzió ponúka bezplatné Wi-Fi a recepciu s nepretržitou prevádzkou. Izby sú vybavené TV a ventilátorom. Ubytovanie Fekete Macska Panzió sa nachádza v meste (Maďarsko - Komarom-Esztergom). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 28 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Kiss

8,1

Hotel Kiss

Ubytovanie (Hotel) Hotel Kiss. Štvorhviezdičkový hotel Kiss sa nachádza v údolí medzi vrchmi Gerecse a Vértes, 60 km od Budapešti. Ubytovanie Hotel Kiss sa nachádza v meste (Maďarsko - Komarom-Esztergom). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 71 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hattyú Panzió

7,8

Hattyú Panzió

Ubytovanie (Bed and breakfast) Hattyú Panzió. Hattyú Panzió is set in Tata and offers a terrace. This bed and breakfast has a garden and free private parking. A TV with cable channels is offered. Ubytovanie Hattyú Panzió sa nachádza v meste (Maďarsko - Komarom-Esztergom). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 28 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Öreg-tó Youth Hostel

7,7

Öreg-tó Youth Hostel

Ubytovanie (Hostel) Öreg-tó Youth Hostel. Ubytovacie zariadenie Öreg-tó situované v prírodnom prostredí ponúka ubytovanie za výhodnú cenu len 300 metrov od Starého jazera pri mestečku Tata. Ubytovanie Öreg-tó Youth Hostel sa nachádza v meste Tata (Maďarsko - Komarom-Esztergom). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Fábián Apartman

7,7

Fábián Apartman

Ubytovanie (Vila) Fábián Apartman. Featuring accommodation with a terrace, Fábián Apartman is situated in Tata. Ubytovanie Fábián Apartman sa nachádza v meste Tata (Maďarsko - Komarom-Esztergom). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 67 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Old Lake Golf Hotel

7,6

Old Lake Golf Hotel

Ubytovanie (Hotel) Old Lake Golf Hotel. Hotel Old Lake Golf sa nachádza v pokojnej lokalite pri golfovom ihrisku, 2 km od obce Tata. Ubytovanie Old Lake Golf Hotel sa nachádza v meste (Maďarsko - Komarom-Esztergom). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 61 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Tata Panzió

7,2

Tata Panzió

Ubytovanie (Penzión) Tata Panzió. Ubytovanie Tata Panzió sa nachádza 500 metrov od centra Taty, priamo na štátnej ceste č.1, na pobreží Starého jazera (Öreg tó). Ubytovanie Tata Panzió sa nachádza v meste Tata (Maďarsko - Komarom-Esztergom). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 33 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Öreg-tó Hotel és Rendezvénytér

6,4

Öreg-tó Hotel és Rendezvénytér

Ubytovanie (Hotel) Öreg-tó Hotel és Rendezvénytér. Set in Tata, just 200 meters from the lake, Öreg-tó Hotel és Rendezvénytér features a garden and terrace. Ubytovanie Öreg-tó Hotel és Rendezvénytér sa nachádza v meste (Maďarsko - Komarom-Esztergom). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Csever Apartman

Csever Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Csever Apartman. Csever Apartman is set in Tata. Guests may enjoy free WiFi. Ubytovanie Csever Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Komarom-Esztergom). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Gottwald

Hotel Gottwald

Ubytovanie (Hotel) Hotel Gottwald. Set in Tata, Hotel Gottwald offers 4-star accommodation with a restaurant, a fitness centre and a bar. Ubytovanie Hotel Gottwald sa nachádza v meste Tata (Maďarsko - Komarom-Esztergom). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Keszthelyi Apartman

Keszthelyi Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Keszthelyi Apartman. Keszthelyi Apartman is set in Tata. Guests may enjoy free WiFi throughout the property. Ubytovanie Keszthelyi Apartman sa nachádza v meste Tata (Maďarsko - Komarom-Esztergom). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Mamutfenyő Panzió

Mamutfenyő Panzió

Ubytovanie (Bed and breakfast) Mamutfenyő Panzió. Situated in Tata, 29 km from Komárno, Mamutfenyő Panzió features a shared lounge and free WiFi. Ubytovanie Mamutfenyő Panzió sa nachádza v meste (Maďarsko - Komarom-Esztergom). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 26 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Varalja Vendeghaz

Varalja Vendeghaz

Ubytovanie (Apartmán) Varalja Vendeghaz. Ubytovacie zariadenie Varalja Vendeghaz sa nachádza v meste Tata a ponúka záhradu. Využívať môžete bezplatné Wi-Fi. Súčasťou apartmánu je aj terasa. Ubytovanie Varalja Vendeghaz sa nachádza v meste Tata (Maďarsko - Komarom-Esztergom). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 74 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Nature apartman

Nature apartman

Ubytovanie (Apartmán) Nature apartman. Nature apartman is set in Tata and offers a garden and a terrace. Guests are welcome to enjoy the free WiFi. Ubytovanie Nature apartman sa nachádza v meste Tata (Maďarsko - Komarom-Esztergom). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Éva Vendégház

Éva Vendégház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Éva Vendégház. Located in Tata in the Komarom-Esztergom region, Éva Vendégház has a patio and garden views. Featuring city views, this holiday home also offers free WiFi. Ubytovanie Éva Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Komarom-Esztergom). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Harangláb Apartman Tata

Harangláb Apartman Tata

Ubytovanie (Apartmán) Harangláb Apartman Tata. Set in Tata in the Komarom-Esztergom region, Harangláb Apartman Tata has a patio and city views. Guests staying at this apartment have access to a balcony. Ubytovanie Harangláb Apartman Tata sa nachádza v meste Tata (Maďarsko - Komarom-Esztergom). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Leszbosz Fogadó

Leszbosz Fogadó

Ubytovanie (Privát) Leszbosz Fogadó. Leszbosz Fogadó is located in Tata. The property features city views. There is a seating area and a kitchen complete with a microwave, a fridge and an... Ubytovanie Leszbosz Fogadó sa nachádza v meste (Maďarsko - Komarom-Esztergom). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 27 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bliss apartment

Bliss apartment

Ubytovanie (Apartmán) Bliss apartment. Bliss apartment is located in Tata. The accommodation features free WiFi. Guests can relax in the garden at the property. Ubytovanie Bliss apartment sa nachádza v meste Tata (Maďarsko - Komarom-Esztergom). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 74 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Tata

Mesto Tata sa nachádza na území krajiny Maďarsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 38 hotelov a ubytovanie v meste Tata.