Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Neszmély

V meste Neszmély (Maďarsko) máme celkom 4 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Neszmély

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Neszmély

Alina Apartman

10

Alina Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Alina Apartman. Boasting accommodation with a private pool, garden view and a patio, Alina Apartman is situated in Neszmély. Ubytovanie Alina Apartman sa nachádza v meste Neszmély (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

Hilltop Borhotel

9,8

Hilltop Borhotel

Ubytovanie (Hotel) Hilltop Borhotel. Hilltop Borhotel features a restaurant, seasonal outdoor swimming pool, a bar and garden in Neszmély. Ubytovanie Hilltop Borhotel sa nachádza v meste Neszmély (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

Keleti Kúria

8,3

Keleti Kúria

Ubytovanie (Penzión) Keleti Kúria. Offering a barbecue and views of the river, Keleti Kúria is located in the hillside of Neszmély, at the end of a 250 metres long dirt road. Ubytovanie Keleti Kúria sa nachádza v meste Neszmély (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

Éden Kemping Panzió

7,8

Éden Kemping Panzió

Ubytovanie (Apartmán) Éden Kemping Panzió. Ubytovanie Éden Kemping Panzió sa nachádza v mestečku Neszmély, 22 km od mesta Komárom. Ubytovanie Éden Kemping Panzió sa nachádza v meste (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

Rétespajta és Apartmanház

7,7

Rétespajta és Apartmanház

Ubytovanie (Hotel) Rétespajta és Apartmanház. Ubytovacie zariadenie Rétespajta és Apartmanház sa nachádza v obci Neszmély a ponúka záhradu a terasu. Ubytovanie Rétespajta és Apartmanház sa nachádza v meste (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

Ubytovanie v meste Neszmély

Mesto Neszmély sa nachádza na území krajiny Maďarsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 4 hotelov a ubytovanie v meste Neszmély.