Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Dunaújváros

V meste Dunaújváros (Maďarsko) máme celkom 7 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Dunaújváros

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Dunaújváros

Dózsa 64

9,8

Dózsa 64

Ubytovanie (Apartmán) Dózsa 64. Offering free WiFi and city views, Dózsa 64 is an accommodation located in Dunaújváros. The air-conditioned accommodation is 40 km from Sukoró. Ubytovanie Dózsa 64 sa nachádza v meste Dunaújváros (Maďarsko - Fejer).

Pintes 38 A

9,2

Pintes 38 A

Ubytovanie (Apartmán) Pintes 38 A. Boasting a garden and a terrace, Pintes 38 A offers accommodation in Dunaújváros with free WiFi and garden views. The accommodation is 39 km from Sukoró. Ubytovanie Pintes 38 A sa nachádza v meste Dunaújváros (Maďarsko - Fejer).

Corner Hotel & Kávéház

9,1

Corner Hotel & Kávéház

Ubytovanie (Hotel) Corner Hotel & Kávéház. Corner Hotel & Kávéház ponúka ubytovanie v meste Dunaújváros. K dispozícii je vám vonkajší bazén a reštaurácia priamo na mieste. Ubytovanie Corner Hotel & Kávéház sa nachádza v meste (Maďarsko - Fejer).

19 Barátság útja

9

19 Barátság útja

Ubytovanie (Apartmán) 19 Barátság útja. 19 Barátság útja is set in Dunaújváros. The apartment features garden views and is 41 km from Agárd. Ubytovanie 19 Barátság útja sa nachádza v meste (Maďarsko - Fejer).

Viktória Panzió

8,7

Viktória Panzió

Ubytovanie (Apartmány) Viktória Panzió. Ubytovacie zariadenie Viktória Apartmanház v meste Dunaújváros ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a kuchynkou. Ubytovanie Viktória Panzió sa nachádza v meste Dunaújváros (Maďarsko - Fejer).

Motel 24

8,4

Motel 24

Ubytovanie (Bed and breakfast) Motel 24. Situated in Dunaújváros, 39 km from Sukoró, Motel 24 features a garden and free WiFi. The bed and breakfast offers a terrace. Ubytovanie Motel 24 sa nachádza v meste Dunaújváros (Maďarsko - Fejer).

Duna CentRoom

8,2

Duna CentRoom

Ubytovanie (Bed and breakfast) Duna CentRoom. Set in Dunaújváros, Duna CentRoom offers accommodation with a flat-screen TV. A fridge and kettle are also featured. Ubytovanie Duna CentRoom sa nachádza v meste Dunaújváros (Maďarsko - Fejer).

Gagarin

8,1

Gagarin

Ubytovanie (Apartmán) Gagarin. Gagarin is situated in Dunaújváros. The apartment has city views and is 40 km from Agárd. Ubytovanie Gagarin sa nachádza v meste (Maďarsko - Fejer).

Hotel Kerpely

7,9

Hotel Kerpely

Ubytovanie (Hotel) Hotel Kerpely. Hotel Kerpely is located in the centre of Dunaújváros and offers rooms with cable TV, bathroom and free wired internet connection. Ubytovanie Hotel Kerpely sa nachádza v meste (Maďarsko - Fejer).

Klub Hotel

7,1

Klub Hotel

Ubytovanie (Hotel) Klub Hotel. Klub Hotel sa nachádza 1 km od centra mesta Dunaújváros. Nájdete tu reštauráciu podávajúcu jedlá čínskej a maďarskej kuchyne a wellness centrum. Ubytovanie Klub Hotel sa nachádza v meste (Maďarsko - Fejer).

Pintes 38

Pintes 38

Ubytovanie (Apartmán) Pintes 38. Pintes 38 is located in Dunaújváros and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Pintes 38 sa nachádza v meste Dunaújváros (Maďarsko - Fejer).

Ubytovanie v meste Dunaújváros

Mesto Dunaújváros sa nachádza na území krajiny Maďarsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 7 hotelov a ubytovanie v meste Dunaújváros.