Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Dunaújváros

V meste Dunaújváros (Maďarsko) máme celkom 7 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Dunaújváros

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Dunaújváros

Corner Hotel & Kávéház

9,1

Corner Hotel & Kávéház

Ubytovanie (Hotel) Corner Hotel & Kávéház. Corner Hotel & Kávéház ponúka ubytovanie v meste Dunaújváros. K dispozícii je vám vonkajší bazén a reštaurácia priamo na mieste. Ubytovanie Corner Hotel & Kávéház sa nachádza v meste (Maďarsko - Fejer). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

19 Barátság útja

9

19 Barátság útja

Ubytovanie (Apartmán) 19 Barátság útja. 19 Barátság útja is set in Dunaújváros. The apartment features garden views and is 41 km from Agárd. Ubytovanie 19 Barátság útja sa nachádza v meste (Maďarsko - Fejer). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Viktória Panzió

8,7

Viktória Panzió

Ubytovanie (Apartmány) Viktória Panzió. Ubytovacie zariadenie Viktória Apartmanház v meste Dunaújváros ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a kuchynkou. Ubytovanie Viktória Panzió sa nachádza v meste Dunaújváros (Maďarsko - Fejer). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gagarin

8,1

Gagarin

Ubytovanie (Apartmán) Gagarin. Gagarin is situated in Dunaújváros. The apartment has city views and is 40 km from Agárd. Ubytovanie Gagarin sa nachádza v meste (Maďarsko - Fejer). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Kerpely

7,9

Hotel Kerpely

Ubytovanie (Hotel) Hotel Kerpely. Hotel Kerpely is located in the centre of Dunaújváros and offers rooms with cable TV, bathroom and free wired internet connection. Ubytovanie Hotel Kerpely sa nachádza v meste (Maďarsko - Fejer). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

PD Hostel

7,3

PD Hostel

Ubytovanie (Hostel) PD Hostel. PD Hostel features accommodation in Dunaújváros. Among the facilities at this property are a shared kitchen and a shared lounge, along with free WiFi... Ubytovanie PD Hostel sa nachádza v meste (Maďarsko - Fejer).

Klub Hotel

7,1

Klub Hotel

Ubytovanie (Hotel) Klub Hotel. Klub Hotel sa nachádza 1 km od centra mesta Dunaújváros. Nájdete tu reštauráciu podávajúcu jedlá čínskej a maďarskej kuchyne a wellness centrum. Ubytovanie Klub Hotel sa nachádza v meste (Maďarsko - Fejer). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 53 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pintes 38

Pintes 38

Ubytovanie (Apartmán) Pintes 38. Pintes 38 is located in Dunaújváros and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Pintes 38 sa nachádza v meste Dunaújváros (Maďarsko - Fejer). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rozinka apartman

Rozinka apartman

Ubytovanie (Apartmán) Rozinka apartman. Located in Dunaújváros in the Fejer region, Rozinka apartman features a patio and city views. The air-conditioned accommodation is 40 km from Agárd. Ubytovanie Rozinka apartman sa nachádza v meste Dunaújváros (Maďarsko - Fejer).

Ubytovanie v meste Dunaújváros

Mesto Dunaújváros sa nachádza na území krajiny Maďarsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 7 hotelov a ubytovanie v meste Dunaújváros.