Hľadať

Ubytovanie

Fejer

V regióne Fejer (Maďarsko) máme celkom 254 hotelov a ubytovanie.

Pre región Fejer odporúčame sa ubytovať v týchto mestách: Velence (63), Gárdony (36), Stoličný Belehrad (28), Etyek (13), Sukoró (11), Agárd (10), Dunaújváros (7), Lovasberény (7), Pázmánd (7), Kápolnásnyék (6). Tieto mestá stojí za to navštíviť a stravit v nich svoju dovolenku.

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v regióne Fejer

Najlepšie ubytovanie v hoteloch regióne Fejer

VeleLak

10

VeleLak

Ubytovanie (Apartmán) VeleLak. Set in Velence in the Fejer region, VeleLak has a terrace. Ubytovanie VeleLak sa nachádza v meste Velence (Maďarsko - Fejer). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 97 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

House Magnolia

9,9

House Magnolia

Ubytovanie (Apartmán) House Magnolia. Set in Velence in the Fejer region, House Magnolia features a garden. Ubytovanie House Magnolia sa nachádza v meste (Maďarsko - Fejer). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 140 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vadlúd Vendégház

9,9

Vadlúd Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Vadlúd Vendégház. Vadlúd Vendégház features air-conditioned accommodation in Dinnyés. Among the various facilities of this property are a garden and a terrace. Ubytovanie Vadlúd Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Fejer). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 110 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Dióliget - Diófácska Présház

9,9

Dióliget - Diófácska Présház

Ubytovanie (Penzión) Dióliget - Diófácska Présház. Located in Lovasberény, Dióliget - Diófácska Présház features a garden. All rooms feature a kitchen and a private bathroom. Ubytovanie Dióliget - Diófácska Présház sa nachádza v meste (Maďarsko - Fejer). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 112 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ybl Apartment City Center

9,9

Ybl Apartment City Center

Ubytovanie (Apartmán) Ybl Apartment City Center. Situated in Székesfehérvár and only 5 km from Bory Castle, Ybl Apartment City Center features accommodation with city views, free WiFi and free private... Ubytovanie Ybl Apartment City Center sa nachádza v meste (Maďarsko - Fejer). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Tornácos Vendégház Kápolnásnyék

9,9

Tornácos Vendégház Kápolnásnyék

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Tornácos Vendégház Kápolnásnyék. Tornácos Vendégház Kápolnásnyék is set in Kápolnásnyék and offers free bikes, a garden and a terrace. Ubytovanie Tornácos Vendégház Kápolnásnyék sa nachádza v meste (Maďarsko - Fejer).

Orgona Vendégház

9,9

Orgona Vendégház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Orgona Vendégház. Featuring a garden, barbecue facilities, and a terrace, Orgona Vendégház provides accommodation in Velence with free WiFi and garden views. Ubytovanie Orgona Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Fejer).

Mistral Holiday House

9,8

Mistral Holiday House

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Mistral Holiday House. Mistral Holiday House is a detached holiday home located in Sukoró in the Fejer Region and is 44 km from Budapest. It provides free private parking. Ubytovanie Mistral Holiday House sa nachádza v meste (Maďarsko - Fejer). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 118 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Relax KomfortLak

9,8

Villa Relax KomfortLak

Ubytovanie (Apartmán) Villa Relax KomfortLak. Situated in Gárdony, 1.9 km from Agard Thermal Spa, Villa Relax KomfortLak features air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Villa Relax KomfortLak sa nachádza v meste (Maďarsko - Fejer). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 132 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

SeSil Apartman

9,8

SeSil Apartman

Ubytovanie (Apartmán) SeSil Apartman. SeSil Apartman is set in Pusztavám and offers a shared lounge and a terrace. Ubytovanie SeSil Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Fejer). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Velence Korzó Pihenőház

9,8

Velence Korzó Pihenőház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Velence Korzó Pihenőház. Boasting free bikes, Velence Korzó Pihenőház provides accommodation in Kápolnásnyék, close to Velence Promenade, with access to free WiFi and garden views. Ubytovanie Velence Korzó Pihenőház sa nachádza v meste (Maďarsko - Fejer). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Vinea

9,8

Villa Vinea

Ubytovanie (Vila) Villa Vinea. Villa Vinea je situovaná vo vinárskej oblasti Etyek a necelé 3 km od nej sa nachádza veľa vínnych pivníc. Ubytovanie Villa Vinea sa nachádza v meste (Maďarsko - Fejer). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 520 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Tóparti Wellness Apartman

9,8

Tóparti Wellness Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Tóparti Wellness Apartman. Situated in Velence, Tóparti Wellness Apartman offers a terrace with lake and garden views, as well as an outdoor pool, indoor pool and fitness centre. Ubytovanie Tóparti Wellness Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Fejer). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 93 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

CSAOL Apartman ház

9,7

CSAOL Apartman ház

Ubytovanie (Apartmán) CSAOL Apartman ház. Offering free WiFi and garden views, CSAOL Apartman ház is an accommodation located in Velence. Ubytovanie CSAOL Apartman ház sa nachádza v meste Velence (Maďarsko - Fejer). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Napfürdő Apartman

9,7

Napfürdő Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Napfürdő Apartman. Apartmán Napfürdő sa nachádza v rezidenčnej štvrti 1 km od verejnej pláže a 300 metrov od železničnej stanice Velence. Ubytovanie Napfürdő Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Fejer).

Ilona vendégház Dinnyés

9,7

Ilona vendégház Dinnyés

Ubytovanie (Penzión) Ilona vendégház Dinnyés. Set in Dinnyés, Ilona vendégház Dinnyés has a garden and a terrace. There is a barbecue and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytovanie Ilona vendégház Dinnyés sa nachádza v meste (Maďarsko - Fejer). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Fiastyúk Udvarház

9,7

Fiastyúk Udvarház

Ubytovanie (Bed and breakfast) Fiastyúk Udvarház. Situated in Csór, 13 km from Székesfehérvár, Fiastyúk Udvarház features a restaurant and free WiFi. Ubytovanie Fiastyúk Udvarház sa nachádza v meste Csór (Maďarsko - Fejer).

Páskom Cottage

9,7

Páskom Cottage

Ubytovanie (Penzión) Páskom Cottage. Offering free WiFi throughout the property, a sun terrace with a swimming pool, restaurant and garden, Páskom Cottage is set in Lajoskomárom. Ubytovanie Páskom Cottage sa nachádza v meste (Maďarsko - Fejer). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 91 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Lovely Cottage Home

9,7

Lovely Cottage Home

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Lovely Cottage Home. Lovely Cottage Home is situated in Velence and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Lovely Cottage Home sa nachádza v meste (Maďarsko - Fejer). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 108 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Relax Apartman

9,7

Villa Relax Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Villa Relax Apartman. Villa Relax Apartman is set in Gárdony and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. The air-conditioned accommodation is 2. Ubytovanie Villa Relax Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Fejer). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 81 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Relax Vendégház

9,7

Villa Relax Vendégház

Ubytovanie (Vila) Villa Relax Vendégház. Set just 2.1 km from Agard Thermal Spa, Villa Relax Vendégház offers accommodation in Gárdony with access to a shared lounge, a garden, as well as a shared... Ubytovanie Villa Relax Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Fejer). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 249 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Falusi Vendégház

9,7

Falusi Vendégház

Ubytovanie (Apartmán) Falusi Vendégház. Situated in Etyek, Falusi Vendégház offers a garden with free barbecue facilities and a private wine cellar. Ubytovanie Falusi Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Fejer). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hétházpuszta Erdészlak

9,7

Hétházpuszta Erdészlak

Ubytovanie (Penzión) Hétházpuszta Erdészlak. Situated in Isztimér, Hétházpuszta Erdészlak has a shared lounge, garden, BBQ facilities, and free WiFi. Ubytovanie Hétházpuszta Erdészlak sa nachádza v meste (Maďarsko - Fejer). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 25 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Margaréta Vendégház

9,6

Margaréta Vendégház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Margaréta Vendégház. Peacefully located 2 km from Csurgói-víztároló Lake, Margaréta Vendégház offers functionally furnished rooms and free WiFi. Ubytovanie Margaréta Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Fejer). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Panoráma Apartman

9,6

Panoráma Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Panoráma Apartman. Panoráma Apartman is set in Mór and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Panoráma Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Fejer). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Lux Apartman Velence

9,6

Lux Apartman Velence

Ubytovanie (Apartmán) Lux Apartman Velence. Located in Velence, Lux Apartman Velence provides accommodation with a balcony and free WiFi. The air-conditioned accommodation is 11 km from Agárd. Ubytovanie Lux Apartman Velence sa nachádza v meste (Maďarsko - Fejer). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 104 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Lovas Zugoly

9,6

Lovas Zugoly

Ubytovanie (Bed and breakfast) Lovas Zugoly. Surrounded by meadows and forest, Lovas Zugoly is quietly located in Csabdi. Free WiFi access is available and free private parking is possible. Ubytovanie Lovas Zugoly sa nachádza v meste (Maďarsko - Fejer). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Azur Apartman

9,6

Azur Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Azur Apartman. Tento klimatizovaný apartmán sa nachádza v meste Velence. Ponúka vám záhradu s viacerými vonkajšími bazénmi a rekreačné aktivity. Ubytovanie Azur Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Fejer). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 88 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rooms for Rent

9,6

Rooms for Rent

Ubytovanie (Penzión) Rooms for Rent. Ubytovacie zariadenie Rooms for Rent sa nachádza na pokojnom mieste v meste Etyek, uprostred viníc. Ubytovanie Rooms for Rent sa nachádza v meste (Maďarsko - Fejer). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bokros Vendégház

9,6

Bokros Vendégház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Bokros Vendégház. Located in Tordas in Fejer’s countryside, Bokros Vendégház is a large house with modern fittings, barbecue facilities and free WiFi. Ubytovanie Bokros Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Fejer). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 28 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hilltop Guesthouse

9,6

Hilltop Guesthouse

Ubytovanie (Penzión) Hilltop Guesthouse. Set next to the vineyards in the village of Sukoró, Hilltop Guesthouse is 3 km from Lake Velence, and features a garden with a terrace and barbecue... Ubytovanie Hilltop Guesthouse sa nachádza v meste (Maďarsko - Fejer). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 250 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rozmaring Pihenőház

9,6

Rozmaring Pihenőház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Rozmaring Pihenőház. Situated in Velence in the Fejer region, Rozmaring Pihenőház features a garden. Ubytovanie Rozmaring Pihenőház sa nachádza v meste (Maďarsko - Fejer). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 88 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kukucs Etyek

9,6

Kukucs Etyek

Ubytovanie (Apartmán) Kukucs Etyek. Kukucs Etyek is set in Etyek with view of the fish pond and only 500 metres from the Gastro-Promenade. Ubytovanie Kukucs Etyek sa nachádza v meste (Maďarsko - Fejer). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Velence Spa Lake Apartman

9,6

Velence Spa Lake Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Velence Spa Lake Apartman. Velence Spa Lake Apartman is set in Velence and offers a restaurant. The property has lake views and is 6 km from Agárd. Ubytovanie Velence Spa Lake Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Fejer). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vince-lak

9,5

Vince-lak

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Vince-lak. Vince-lak is situated in Sukoró and offers a seasonal outdoor swimming pool, a bar and a garden. The air-conditioned accommodation is 4. Ubytovanie Vince-lak sa nachádza v meste (Maďarsko - Fejer). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 84 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gólya Villa Park

9,5

Gólya Villa Park

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Gólya Villa Park. Located right by Lake Velence, the Gólya Villa Park offers spacious villas with free Wi-Fi, free parking and access to a private beach area. Ubytovanie Gólya Villa Park sa nachádza v meste (Maďarsko - Fejer). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 102 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Babaház

9,5

Babaház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Babaház. Situated in Bodajk, Babaház features accommodation with a patio and free WiFi. The property features garden views and is 43 km from Velence. Ubytovanie Babaház sa nachádza v meste Bodajk (Maďarsko - Fejer). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Móricz Homestay

9,5

Móricz Homestay

Ubytovanie (Privát) Móricz Homestay. Set in Gárdony, within 1.6 km of Agard Thermal Spa, Móricz Homestay offers accommodation with free WiFi, air conditioning and a seasonal outdoor swimming... Ubytovanie Móricz Homestay sa nachádza v meste Gárdony (Maďarsko - Fejer). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gránátalma Vendégház

9,5

Gránátalma Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Gránátalma Vendégház. Located in Fehérvárcsurgó, Gránátalma Vendégház features a shared lounge, garden, terrace, and free WiFi. Ubytovanie Gránátalma Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Fejer). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Öregtölgy Guest House

9,5

Öregtölgy Guest House

Ubytovanie (Penzión) Öregtölgy Guest House. Situated in Szár, 36 km from Budapest, Öregtölgy Guest House features a barbecue and views of the garden. Ubytovanie Öregtölgy Guest House sa nachádza v meste (Maďarsko - Fejer). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Velence Resort Apartman

9,5

Velence Resort Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Velence Resort Apartman. Apartmán Velence Resort sa nachádza v meste Velence, ponúka bazén a súkromné parkovisko. Ubytovanie Velence Resort Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Fejer). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 156 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Angelika Vendégház

9,5

Angelika Vendégház

Ubytovanie (Apartmán) Angelika Vendégház. Boasting a garden, private pool and pool views, Angelika Vendégház is set in Dinnyés. Ubytovanie Angelika Vendégház sa nachádza v meste Dinnyés (Maďarsko - Fejer). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bamboo Garden & Wellness

9,4

Bamboo Garden & Wellness

Ubytovanie (Apartmán) Bamboo Garden & Wellness. Located in Velence, Bamboo Garden & Wellness is an apartment boasting an outdoor pool. Guests benefit from free WiFi and private parking available on site. Ubytovanie Bamboo Garden & Wellness sa nachádza v meste (Maďarsko - Fejer). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 144 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Noll tanya vendégház

9,4

Noll tanya vendégház

Ubytovanie (Penzión) Noll tanya vendégház. Penzión Noll tanya Vendégház sa nachádza na pokojnom mieste v meste Felcsút a rozkladá sa na pozemku o 10 hektároch, kde nechýba jazero, les či 8-jamkové... Ubytovanie Noll tanya vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Fejer). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ruttkai Vendégház

9,4

Ruttkai Vendégház

Ubytovanie (Apartmány) Ruttkai Vendégház. Set 2 km from Bory Castle, Ruttkai Vendégház offers free bikes, a garden and air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytovanie Ruttkai Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Fejer). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Green Residence Élményközpont Velence

9,4

Green Residence Élményközpont Velence

Ubytovanie (Apartmány) Green Residence Élményközpont Velence. Located in Velence, 8 km from Agárd, Green Residence Élményközpont Velence provides a garden and free WiFi. Ubytovanie Green Residence Élményközpont Velence sa nachádza v meste (Maďarsko - Fejer). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kun Pista Vendégház

9,4

Kun Pista Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Kun Pista Vendégház. Situated in Vértesboglár, Kun Pista Vendégház has a shared lounge, garden, BBQ facilities, and free WiFi. Ubytovanie Kun Pista Vendégház sa nachádza v meste Vértesboglár (Maďarsko - Fejer). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pannónia Golf & Country Club

9,4

Pannónia Golf & Country Club

Ubytovanie (Bed and breakfast) Pannónia Golf & Country Club. Pannónia Golf & Country Club is set in Alcsútdoboz and offers a restaurant, a bar and a garden. The air-conditioned accommodation is 45 km from Tata. Ubytovanie Pannónia Golf & Country Club sa nachádza v meste (Maďarsko - Fejer). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 110 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Dióliget - Lovasberény

9,4

Dióliget - Lovasberény

Ubytovanie (Apartmány) Dióliget - Lovasberény. Offering a garden, Dióliget - Lovasberény offers accommodation in Lovasberény. Budapest is 41 km from the property. Ubytovanie Dióliget - Lovasberény sa nachádza v meste (Maďarsko - Fejer). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 76 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sunshine Apartment Velence

9,4

Sunshine Apartment Velence

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Sunshine Apartment Velence. Located in Velence in the Fejer region, Sunshine Apartment Velence features a terrace. The accommodation is 9 km from Agárd. Ubytovanie Sunshine Apartment Velence sa nachádza v meste (Maďarsko - Fejer).

Limonádé Apartman

9,3

Limonádé Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Limonádé Apartman. Offering a terrace and free WiFi, Limonádé Apartman is set in the Agárd district in Gárdony, 200 metres from Agard Thermal Spa. Ubytovanie Limonádé Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Fejer). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 88 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v mestách regiónu Fejer

Ubytovanie v mestách regiónu Fejer

Dovolenka a ubytovanie v regióne Fejer - Maďarsko

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 254 hotelov, penziónov, apartmánov, kempov a iných druhov ubytovania v regióne Fejer.

Pre región Fejer odporúčame sa ubytovať v týchto mestách: Velence (63), Gárdony (36), Stoličný Belehrad (28), Etyek (13), Sukoró (11), Agárd (10), Dunaújváros (7), Lovasberény (7), Pázmánd (7), Kápolnásnyék (6). Tieto mestá stojí za to navštíviť a stravit v nich svoju dovolenku.

V regióne Fejer máme v ponuke táto najlepšie hodnotená ubytovanie: House Magnolia (9,9*), Vadlúd Vendégház (9,9*), Dióliget - Diófácska Présház (9,9*), Ybl Apartment City Center (9,9*), Tornácos Vendégház Kápolnásnyék (9,9*), Orgona Vendégház (9,9*), Mistral Holiday House (9,8*), Villa Relax KomfortLak (9,8*), SeSil Apartman (9,8*), Velence Korzó Pihenőház (9,8*).

Región Fejer môže byť skvelým miestom pre strávenie dovolenky.