Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Kápolnásnyék

V meste Kápolnásnyék (Maďarsko) máme celkom 6 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Kápolnásnyék

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Kápolnásnyék

Tandem apartman

9,9

Tandem apartman

Ubytovanie (Apartmány) Tandem apartman. Set in Kápolnásnyék in the Fejer region, Tandem apartman features a terrace. Ubytovanie Tandem apartman sa nachádza v meste Kápolnásnyék (Maďarsko - Fejer).

Velence Korzó Pihenőház

9,8

Velence Korzó Pihenőház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Velence Korzó Pihenőház. Boasting free bikes, Velence Korzó Pihenőház provides accommodation in Kápolnásnyék, close to Velence Promenade, with access to free WiFi and garden views. Ubytovanie Velence Korzó Pihenőház sa nachádza v meste (Maďarsko - Fejer).

Molnarhouse

9,7

Molnarhouse

Ubytovanie (Apartmán) Molnarhouse. Located in Kápolnásnyék, Molnarhouse provides accommodation with a private pool, a balcony and garden views. Ubytovanie Molnarhouse sa nachádza v meste Kápolnásnyék (Maďarsko - Fejer).

Bíbic Apartman B

9,3

Bíbic Apartman B

Ubytovanie (Apartmán) Bíbic Apartman B. Set in Kápolnásnyék in the Fejer region, Bíbic Apartman B features a terrace. Ubytovanie Bíbic Apartman B sa nachádza v meste Kápolnásnyék (Maďarsko - Fejer).

Hotel Holdfény

7,6

Hotel Holdfény

Ubytovanie (Hotel) Hotel Holdfény. Offering a restaurant and a sauna, Hotel Holdfény is located in Kápolnásnyék, a 10-minute walk from Lake Velence and 2 km from the M7 Motorway. Ubytovanie Hotel Holdfény sa nachádza v meste (Maďarsko - Fejer).

Holiday Home Antal (VCE222)

Holiday Home Antal (VCE222)

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Antal (VCE222). Situated in Kápolnásnyék in the Fejer region, Holiday Home Antal (VCE222) features a garden. The accommodation is 1. Ubytovanie Holiday Home Antal (VCE222) sa nachádza v meste Kápolnásnyék (Maďarsko - Fejer).

Bíbic Apartman A

Bíbic Apartman A

Ubytovanie (Apartmán) Bíbic Apartman A. Located in Kápolnásnyék in the Fejer region, Bíbic Apartman A features a terrace. Ubytovanie Bíbic Apartman A sa nachádza v meste Kápolnásnyék (Maďarsko - Fejer).

Ubytovanie v meste Kápolnásnyék

Mesto Kápolnásnyék sa nachádza na území krajiny Maďarsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 6 hotelov a ubytovanie v meste Kápolnásnyék.